Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
nera gyvu 🤓|
labas mielosios. as siandien nuo ryto reikalus susitvarkiau tai dabar jau pailsesiu ir su mazuoju y lauka. tiesa norejau paklaust kai isleidziat vaikus y stovykla ka ydedat is maisto? na gal kokiu uzkandziu ar saldumynu?
Pažadukė nesu, nors kartais.... 😃 Pietūs gatavi ilsimės 😀
o pas mus bun aukas pietai miegas bun kad iki pietu i lauka nelendam
as su arbata
o pas mus laukas, pietūs, miegas, paskui vėl laukas, jei oras leidžia 😀
pas mus viskas atbulai, pamiegam tada pietūs ir laukas
mes jau papietavom, dabar eisim liuliuko, na kas eis kas ne 😃
as tik daba eisiu mesa marinuot. mazoji miega, katik nusiunciau dienorasti
pietūs padaryti, rūbai išlyginti kai mažasis pabus eisim i lauką
o aš trečiadienį varysiu į kaimą vyšnių skintis 😀
niu ka,einu vyšnias tvarkytis....iki damos 😀
bet atrodo nera reikalo man apie tai galvoti... matyyt cia pasamone veikia...
😀
reiškia kad tu pagalvoji, todėl ir sapnuoji
ne ne taip ir fotbolo komanda gali sudaryt😃
teisingai 😃 davo D. dantis-duos ir duonos 😃
oj.... baisu net pagalvoti apie toki gyvenimo scenariju....
nu kam ta apsauga, kiek Dievas duos, tiek ir bus 😃
aš ne kartą tokį sapną esu sapnavus ☹ oj, ir verkdavau, ir jį daužydavau..bet dažniausiai varydavau lauk pro duris 😀