Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 15:05

nera gyvu 🤓|

04. Jul 2011, 15:01

labas mielosios. as siandien nuo ryto reikalus susitvarkiau tai dabar jau pailsesiu ir su mazuoju y lauka. tiesa norejau paklaust kai isleidziat vaikus y stovykla ka ydedat is maisto? na gal kokiu uzkandziu ar saldumynu?

04. Jul 2011, 14:38

Pažadukė nesu, nors kartais.... 😃 Pietūs gatavi ilsimės 😀

04. Jul 2011, 14:03

o pas mus bun aukas pietai miegas bun kad iki pietu i lauka nelendam

04. Jul 2011, 14:00

as su arbata

04. Jul 2011, 14:00

o pas mus laukas, pietūs, miegas, paskui vėl laukas, jei oras leidžia 😀

04. Jul 2011, 13:57

pas mus viskas atbulai, pamiegam tada pietūs ir laukas

04. Jul 2011, 13:41

mes jau papietavom, dabar eisim liuliuko, na kas eis kas ne 😃

04. Jul 2011, 13:41

as tik daba eisiu mesa marinuot. mazoji miega, katik nusiunciau dienorasti

04. Jul 2011, 13:37

pietūs padaryti, rūbai išlyginti kai mažasis pabus eisim i lauką

04. Jul 2011, 12:54

o aš trečiadienį varysiu į kaimą vyšnių skintis 😀

04. Jul 2011, 12:04

niu ka,einu vyšnias tvarkytis....iki damos 😀

04. Jul 2011, 11:55

bet atrodo nera reikalo man apie tai galvoti... matyyt cia pasamone veikia...

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:55

😀

04. Jul 2011, 11:54

reiškia kad tu pagalvoji, todėl ir sapnuoji

04. Jul 2011, 11:54

ne ne taip ir fotbolo komanda gali sudaryt😃

04. Jul 2011, 11:54

teisingai 😃 davo D. dantis-duos ir duonos 😃

04. Jul 2011, 11:53

oj.... baisu net pagalvoti apie toki gyvenimo scenariju....

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:51

nu kam ta apsauga, kiek Dievas duos, tiek ir bus 😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:51

aš ne kartą tokį sapną esu sapnavus ☹ oj, ir verkdavau, ir jį daužydavau..bet dažniausiai varydavau lauk pro duris 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 16