Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:17

aha, taip atrodo tik

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:16

juokauji? 😃 jis yra vienintelis vaikas visoj visoj giminėj, įsivaizduoji??!!! jo mama yra iš trijų sesių, nei viena vaikų neturi... o jis nei brolių nei sesių irgi neturi, na galėjo turėt, bet..

04. Jul 2011, 11:16

jei mane vyras išlaikytų, netrūktų pajamų, galėčiau vaikais apsikraut ir tuntaluotis namie

04. Jul 2011, 11:15

tai gal tavo vyras iš daugiavaikės šeimos?

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:14

sakai? na antras tai antras, o va trečias ketvirtas - jau įvykis 😉 vyras vis erzina, kad nori ir ketvirto, ir penkto 😃 aš jį iškastravimu gąsdinu

04. Jul 2011, 11:14

😃 😃 😃

04. Jul 2011, 11:14

daba ir antras vaikas kaip didziausias ivykis

04. Jul 2011, 11:14

dabar tokia mada 😉

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:14

paklauskit po metų maždaug tokiu laiku, kaip aš jaučiuosi, kokia mano psichologinė būsena 😃 jei dar su jumis susikalbėsiu, tai bus viskas gerai 😀

04. Jul 2011, 11:13

na esme tame vakar gryzau is kaimo ieskojau tavo dienarscio, idomiai rasai😉

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:13

aha, visiems trečias tai kaip įvykis kažkoks 😀 nors kai pasižiūriu, daug kas po tris vaikus turi

04. Jul 2011, 11:13

as po piet nusiunciu dienorasti

04. Jul 2011, 11:12

taip kaip mano pusbrolio žmona trečio kai laukės, sako visi eina ir kuždasi, o jezau trečio laukiasi, arba nugirdo kaip dvi jaunos panos sako, matai reikšias jie neasocialūs, nes ir vežimas graus ir vaikai gerais rūbais aprengti 😀

04. Jul 2011, 11:12

nu as prasme kad ilga, tdl sakau knyga😉

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:11

na gal dar nuveiksiu iki saviatgalio 😃 bet kad aš parašau anksčiau, tik įkelia savaitgaliais

04. Jul 2011, 11:11

😃

04. Jul 2011, 11:11

😃 😃 😃

04. Jul 2011, 11:11

as pas uosviene savaitgali varysiu serbentu skintis jei bus prisirpe

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:10

kokią knygą, aš visad taip rašau.. kai buvom su vyru mėnesiui Malaizijoj ir Tailande, va ten tai buvo dienoraščiai, beveik kasdien mergom savo siųsdavau..sakė tos darbe lapus tik atsispausdina ir vakarais skaito 😃 bet kad ir buvo ten ką papasakot, ypač kai viena eini į miestą shopintis, o visos voverės į tave baltą pelę su krūva pirkinių žiūri 😃

04. Jul 2011, 11:10

tada parašyk pavadinimą, nėštutė tuštutė ir palik baltą lapą 😃

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 16