Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:06

man skaniau gyvas vyšnias suvalgyt, negu iš uogienės krapštyt 😀

04. Jul 2011, 11:06

senės jau kolioja kieme, kad ko tiek ilgai neatvažiavo 😃

04. Jul 2011, 11:06

a tai ne mano vaikas nevalgo. vysniu kauliukus gerai valosi su spilga

04. Jul 2011, 11:06

bet jei kiek darbo, gerai kad aš neverdu uogienių

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:05

eik interviu paimsi 😃

04. Jul 2011, 11:05

imi spilga, arba sagtuka kuodini, laikai uz ilguju galu, o ta apvalu smeigi i vysnia ir trauki. Vaiksytej taip padedavau mamai 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:05

kainuoja 380

04. Jul 2011, 11:05

VALIO atvažiavo alhašų komanda sprendžia kaip duobes užpilt 😃

04. Jul 2011, 11:04

kaip kaip?

04. Jul 2011, 11:04

mano uosve turi spec isemeja, o siaip su spilga dar galima, arba kuodiniu sagtuku, ta apvalu gala ikisi ir trauki

04. Jul 2011, 11:04

pirk aparatą

04. Jul 2011, 11:04

tai daba platink medžiagą , uždarbiauk 😃

04. Jul 2011, 11:03

o kaip is vysniu išimti kauliukus?

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:03

kad nedingau.. čia tu dingai į savo smegduobę 😃
sakai, brangus kursai? hm, na nežinau..nepasakyčiau..daug įv. medžiagos įrašo į flašiuką, na gali eit bet kada pakartot, kas neaišku, nors ir kiekvieną savaitę ir pan.,

04. Jul 2011, 11:02

o kiek kainuoja?

04. Jul 2011, 11:01

vakar dingai nebaigėm apie kursus, sakyčiau brangoki, juk ne kiekviena šeima gali sau taip leisti, o norėtųsi 🤔

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 11:00

tai vat ir nežino to antro veido 😃

04. Jul 2011, 11:00

😃😃😃😃

04. Jul 2011, 11:00

tai kad antrą veidą retai ten kas mato 😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 10:59

sako antras veidas yra užpakalis 🤓| 😃

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 16