Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
man skaniau gyvas vyšnias suvalgyt, negu iš uogienės krapštyt 😀
senės jau kolioja kieme, kad ko tiek ilgai neatvažiavo 😃
a tai ne mano vaikas nevalgo. vysniu kauliukus gerai valosi su spilga
bet jei kiek darbo, gerai kad aš neverdu uogienių
eik interviu paimsi 😃
imi spilga, arba sagtuka kuodini, laikai uz ilguju galu, o ta apvalu smeigi i vysnia ir trauki. Vaiksytej taip padedavau mamai 😀
kainuoja 380
VALIO atvažiavo alhašų komanda sprendžia kaip duobes užpilt 😃
kaip kaip?
mano uosve turi spec isemeja, o siaip su spilga dar galima, arba kuodiniu sagtuku, ta apvalu gala ikisi ir trauki
pirk aparatą
tai daba platink medžiagą , uždarbiauk 😃
o kaip is vysniu išimti kauliukus?
kad nedingau.. čia tu dingai į savo smegduobę 😃
sakai, brangus kursai? hm, na nežinau..nepasakyčiau..daug įv. medžiagos įrašo į flašiuką, na gali eit bet kada pakartot, kas neaišku, nors ir kiekvieną savaitę ir pan.,
o kiek kainuoja?
vakar dingai nebaigėm apie kursus, sakyčiau brangoki, juk ne kiekviena šeima gali sau taip leisti, o norėtųsi 🤔
tai vat ir nežino to antro veido 😃
😃😃😃😃
tai kad antrą veidą retai ten kas mato 😃
sako antras veidas yra užpakalis 🤓| 😃