Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
mes ir katik
mes katik pavalgem 😀
kun vekiat
oi, trešnes turėjau galvoje o parašiau žagarvyšnės😃
as nezinau kokios,nu tos tokios normalios,vysnios kaip vysnios 😃 bet ten medukai buvo nedideli,gal mano ugio panasiai 😀 1,75 cm😀
tai gal žagarvyšnes tvarkei😀?
klaipėdietės, gal kas norit į SEL koncertą nueiti, bet dar neturite bilietų? Aš turiu, bet negaliu nueiti😀 galėčiau atsiųsti😀
Labas, zosikės😀 pas mus irgi prastas sakyčiau oras☹
Klaipedoje irgi tas pats... dangus zydras,bet yra debesu is kuriu lietus lyja....
pa mus ir tai saule sviecia tai ziurek vel lyja...
pas mus vel lija, siaubas kokia slyksti vasara vienas lietus
na yra kelios rausvos,bet skint dar anksti..
pas mus dar zalios... ☹
turburt nebus visai nes vos kelios yra net zaliu mazai
ar isvis siemet nebus pas jus,ar dar anksti?
pas mus vos keios vysnios yra ir tos rugscios
jo,visas kibiras buvo,dabar susitvarkiau jas 😀
jau vysniu turit?
uch...pagaliau baigiau tvarkyti vyšnias,nu uzknisantis darbas tuos kauliukus imti lauk... 😤
sveikos?ka veikinejat?