Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 17:41

mes ir katik

04. Jul 2011, 17:35

mes katik pavalgem 😀

04. Jul 2011, 16:43

kun vekiat

vaidlina vaidlina 04. Jul 2011, 16:22

oi, trešnes turėjau galvoje o parašiau žagarvyšnės😃

04. Jul 2011, 16:17

as nezinau kokios,nu tos tokios normalios,vysnios kaip vysnios 😃 bet ten medukai buvo nedideli,gal mano ugio panasiai 😀 1,75 cm😀

vaidlina vaidlina 04. Jul 2011, 16:04

tai gal žagarvyšnes tvarkei😀?

vaidlina vaidlina 04. Jul 2011, 16:04

klaipėdietės, gal kas norit į SEL koncertą nueiti, bet dar neturite bilietų? Aš turiu, bet negaliu nueiti😀 galėčiau atsiųsti😀

vaidlina vaidlina 04. Jul 2011, 16:03

Labas, zosikės😀 pas mus irgi prastas sakyčiau oras☹

04. Jul 2011, 15:55

Klaipedoje irgi tas pats... dangus zydras,bet yra debesu is kuriu lietus lyja....

04. Jul 2011, 15:51

pa mus ir tai saule sviecia tai ziurek vel lyja...

04. Jul 2011, 15:47

pas mus vel lija, siaubas kokia slyksti vasara vienas lietus

04. Jul 2011, 15:44

na yra kelios rausvos,bet skint dar anksti..

04. Jul 2011, 15:43

pas mus dar zalios... ☹

04. Jul 2011, 15:42

turburt nebus visai nes vos kelios yra net zaliu mazai

04. Jul 2011, 15:40

ar isvis siemet nebus pas jus,ar dar anksti?

04. Jul 2011, 15:39

pas mus vos keios vysnios yra ir tos rugscios

04. Jul 2011, 15:37

jo,visas kibiras buvo,dabar susitvarkiau jas 😀

04. Jul 2011, 15:35

jau vysniu turit?

04. Jul 2011, 15:34

uch...pagaliau baigiau tvarkyti vyšnias,nu uzknisantis darbas tuos kauliukus imti lauk... 😤

04. Jul 2011, 15:25

sveikos?ka veikinejat?

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 16