Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
gal jau pakilo pas tave?
tik nesuprantu ką reiškia nukreipti orą į makštį..
o man matai visiskai degia tai ir skaitosi centrine placentos pirmaeiga
pasirodo taip 😉
😃 ir apie ora as teisi😃 juokas per asaras
Dažniausios priežastys, dėl kurių reiktų vengti lytinių santykių nėštumo metu:
kai diagnozuojama placentos padėtis arti gimdos kaklelio arba virš jo (iki to laiko, kol placenta nepakils aukščiau);
Dargi tais atvejais, kada lytinis aktas neįmanomas, nebūtina visiškai atsisakyti nuo jo. Intymius santykius galima palaikyti naudojant oralinį seksą, petingą (tarpusavio įvairių kūno vietų glamonės, kurios sužadina orgazmą be lytinio akto). Tai svarbu ne tik vyrams, kurie kartais sunkiai ištveria susilaikymą, bet ir moteriai. Oralinis seksas nepavojingas nėštumo metu, tačiau yra vienas apribojimas: nereiktų nukreipti orą į makštį, nes jis gali patekti į kraujagysles ir sukelti pavojingas gyvybei komplikacijas.
pacituosiu truputį iš tų kursų medžiagos..tu buvai teisi 😉 tuoj
ale kaip skirias naminiai kiausiniai nuo prktinio...
daba esu
ir gerai, spės dar prisiragaus visokio maisto 😉
tai zinai,kad tokiai mazai kazko ypatingo nesugalvosi 😀
aaa supratau 😀
vakar parsivezem špinatu lapu,tai kartu su bulve,cukinija ir morka išviriau 😀
o kaip darai košę su špinatais? 😀
Giedre, esi?
tai jau smalyziausite 😀
😃 daba eisiu pyraga kept va toki http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/pyragas-su-uogiene
o mes vištiena,o mano panele kose su špinatais 😀 dabar stipri kaip papajus 😃😃
ai mesa rankovej issikepiau, o patys
ir ka valget?😀