Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:36

gal jau pakilo pas tave?

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:36

tik nesuprantu ką reiškia nukreipti orą į makštį..

04. Jul 2011, 18:36

o man matai visiskai degia tai ir skaitosi centrine placentos pirmaeiga

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:35

pasirodo taip 😉

04. Jul 2011, 18:35

😃 ir apie ora as teisi😃 juokas per asaras

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:33

Dažniausios priežastys, dėl kurių reiktų vengti lytinių santykių nėštumo metu:
kai diagnozuojama placentos padėtis arti gimdos kaklelio arba virš jo (iki to laiko, kol placenta nepakils aukščiau);
Dargi tais atvejais, kada lytinis aktas neįmanomas, nebūtina visiškai atsisakyti nuo jo. Intymius santykius galima palaikyti naudojant oralinį seksą, petingą (tarpusavio įvairių kūno vietų glamonės, kurios sužadina orgazmą be lytinio akto). Tai svarbu ne tik vyrams, kurie kartais sunkiai ištveria susilaikymą, bet ir moteriai. Oralinis seksas nepavojingas nėštumo metu, tačiau yra vienas apribojimas: nereiktų nukreipti orą į makštį, nes jis gali patekti į kraujagysles ir sukelti pavojingas gyvybei komplikacijas.

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:32

pacituosiu truputį iš tų kursų medžiagos..tu buvai teisi 😉 tuoj

04. Jul 2011, 18:30

ale kaip skirias naminiai kiausiniai nuo prktinio...

04. Jul 2011, 18:29

daba esu

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:24

ir gerai, spės dar prisiragaus visokio maisto 😉

04. Jul 2011, 18:21

tai zinai,kad tokiai mazai kazko ypatingo nesugalvosi 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:20

aaa supratau 😀

04. Jul 2011, 18:20

vakar parsivezem špinatu lapu,tai kartu su bulve,cukinija ir morka išviriau 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:18

o kaip darai košę su špinatais? 😀

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:18

Giedre, esi?

04. Jul 2011, 17:57

tai jau smalyziausite 😀

04. Jul 2011, 17:53

😃 daba eisiu pyraga kept va toki http://www.mamyciuklubas.lt/receptai/pyragas-su-uogiene

04. Jul 2011, 17:48

o mes vištiena,o mano panele kose su špinatais 😀 dabar stipri kaip papajus 😃😃

04. Jul 2011, 17:44

ai mesa rankovej issikepiau, o patys

04. Jul 2011, 17:43

ir ka valget?😀

1 2 3 4 5 6 7 ... 16