Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
kepsiu vysniu pyraga siandien mase viska darau kaip obuoliu pyragui tik dedu daug vysniu(be kauliuku aisku) visai liuks gaunasi😀
aa supratau...😀
mazai kaime dar neprinoko ir tu zaliu net nera daug
neturit???pastu galiu koki kibiriuka atsiust😀 man jos jau per gerkle lenda atsibodo skint ir taisyt 😀
cia snekejom kai praita karta gincijomes visos pries mane buvo, nu gal nemokejau dorai paaiskint😃
jus apie sex,as apie vysnias 😃
sveika
va mariu svente tai neidomiai bus
Sveikutes,kaip dienele?...
Gal yra mamuku gyvenanciu netoli Zagares(Joniskio raj) noriu pranest gal kam bus idomu,,,
Liepos 15-17d Zagareje rengiamas gal daug kam ir girdetas"Vyšnių festivalis" koncertuos sestad(16d) L.Vaikule ir L.Reiniks😀 va pasidalinau gal kas susugundys -NEMOKAMAI!!!😀
sveikos!
Kristina, ar veliau namuose busit? vyras atnestu manieza!!! accciuuuu labai!!!😀
noreciau vysniu
na tikrai daug juokėmės
pas mus saulės nėra, bet ir lietaus nėr..laukiu kol vyras vyšnių parveš
pas mus lyja
o kiek zvenget is manes...
jo, kaip tik skaitinėjau tą kursų medžiagą apie seksą nėštumo metu, ir radau va tokios informacijos..😉
man penktadieni sake ateit megint registruotis echo
as daba masciau ka cituosi, o tu apie tai😃
na dar palaukt teks, kol apžiūrės..man jau irgi reikia echoskopui registruotis, ryt reiks skambint
nu vistiek uztenka ir siektiek kai per nosi kvepuoja...
kita savaite tirs jei prieisiu o iki 13dienos turiu butinai priet. o daktaras nuo 11d dirb