Pakalbėkime šiandien apie pažadus

Pakalbėkime šiandien apie pažadus

04. Jul 2011, 08:50

Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.

 

Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.

 

Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio. 

 

Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?

 

Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?

 

Edita

04. Jul 2011, 18:52

kepsiu vysniu pyraga siandien mase viska darau kaip obuoliu pyragui tik dedu daug vysniu(be kauliuku aisku) visai liuks gaunasi😀

04. Jul 2011, 18:50

aa supratau...😀

04. Jul 2011, 18:50

mazai kaime dar neprinoko ir tu zaliu net nera daug

04. Jul 2011, 18:49

neturit???pastu galiu koki kibiriuka atsiust😀 man jos jau per gerkle lenda atsibodo skint ir taisyt 😀

04. Jul 2011, 18:49

cia snekejom kai praita karta gincijomes visos pries mane buvo, nu gal nemokejau dorai paaiskint😃

04. Jul 2011, 18:48

jus apie sex,as apie vysnias 😃

04. Jul 2011, 18:48

sveika

04. Jul 2011, 18:48

va mariu svente tai neidomiai bus

04. Jul 2011, 18:47

Sveikutes,kaip dienele?...
Gal yra mamuku gyvenanciu netoli Zagares(Joniskio raj) noriu pranest gal kam bus idomu,,,
Liepos 15-17d Zagareje rengiamas gal daug kam ir girdetas"Vyšnių festivalis" koncertuos sestad(16d) L.Vaikule ir L.Reiniks😀 va pasidalinau gal kas susugundys -NEMOKAMAI!!!😀

04. Jul 2011, 18:47

sveikos!
Kristina, ar veliau namuose busit? vyras atnestu manieza!!! accciuuuu labai!!!😀

04. Jul 2011, 18:46

noreciau vysniu

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:45

na tikrai daug juokėmės
pas mus saulės nėra, bet ir lietaus nėr..laukiu kol vyras vyšnių parveš

04. Jul 2011, 18:44

pas mus lyja

04. Jul 2011, 18:43

o kiek zvenget is manes...

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:42

jo, kaip tik skaitinėjau tą kursų medžiagą apie seksą nėštumo metu, ir radau va tokios informacijos..😉

04. Jul 2011, 18:40

man penktadieni sake ateit megint registruotis echo

04. Jul 2011, 18:39

as daba masciau ka cituosi, o tu apie tai😃

Krisliukas Krisliukas 04. Jul 2011, 18:38

na dar palaukt teks, kol apžiūrės..man jau irgi reikia echoskopui registruotis, ryt reiks skambint

04. Jul 2011, 18:38

nu vistiek uztenka ir siektiek kai per nosi kvepuoja...

04. Jul 2011, 18:37

kita savaite tirs jei prieisiu o iki 13dienos turiu butinai priet. o daktaras nuo 11d dirb

1 2 3 4 5 6 ... 16