Štai, aš ir vėl (pagaliau) čia. Pratęsiu savo nelabai sėkmingai prasidėjusį ankstesnį budėjimą. Pas mus dingo internetas, meistras atvažiavo tik mums grįžus iš kelionės.
Ir lyg to dar būtų buvę maža - internetą sutvarkė tik vakare, nes visą dieną nebuvo elektros. Mistika kažkokia. Jei man taip nebūtų nutikę - nepatikėčiau. O kontaktų niekieno neturiu, negaliu įspėti, kad straipsniuko parašyti neišeis.
Tai taip gavosi, kad ne savo noru negalėjau išpildyti savo pažado - pabudėti bent iki ketvirtadienio.
Tad pakalbėkime šiandien apie pažadus. Ar dažnai kažkam kažką pažadate? Ar vis dėlto stengiatės pažadais nesišvaistyti? Ir ar visada sugebate tą pažadą ištesėti?
Ar niekada nebuvo taip, kad kas nors sutrukdytų (nuo jūsų nepriklausanti aplinkybė)? Ir kaip po to sukatės iš padėties?
Edita
pas mus teletabiu valanda,tik tiek,kad latviskai 😃 Joris ziuri isputes akis 😃 nerandu nuo dvd valdymo pultelio,tai vaikas turi tenkintis latviu kalba 😃
jo vysnias, ir su braskem taip valgau
nu kad Lietuvoj as,o as pernai labai mazai praleisdavau cia,MK 😉
Vysnias???mmm...mes braskes taip valgem ,vysniu nesu ragavus-bet visai nieko pasiulymas 😛
koks saunuolis
pasisodink vysniu po langais 😃
gerai,smagiai,tik tiek,kad 5ieni Joris sloguot pradejo,o 6ieni mudu abu su vyru,net nesuprantu nu ko cia.manom,kad kondicionierius kaltas,nes Joriui jau nieko.
va,kaip musu vaikas dirbo savaitgali 😀
esu vysnias susitrynusi su cukrum, piena isipilu, batonas oi skanu
Matai,Simut jauciu niekada ir neteko mums pabendraut tu net ne LT gyveni gal??retokas as cia svecias bebunu praeitus metus gyvenau tiesiog MK dabar mergyte jau didesne 1.10m nebelieka vis laiko o ir orai jai grazus norisi lauke kuo daugiau pabui,turime soda tai ir ten yra ka nuveikti dabar ir siaip is butelio norisi pabegt nors siltuoju metu laiko ziema prisibuname namie...
ir tave prie rukstumo traukia 😃
man apskritai vyšnia - pati skaniausia uoga 😀 niam
nu va
na dabar laukiu kol vyras nektarinų parveš 😃 teko persiprogramuot, laukiau vyšnių, bet bus gerai ir nektarinai 😃 kaip savaitgalis?
bet kad ju jau nei kvapo pas mane 😃 nors mielai sukirsciau koki priaustbliudi 😃 valgau persika dabar 😀
kompatas ir man vysniu pats skaniausias..
vyras vyšnių neparveš ☹ nebespės ☹ beeeeeeeeeeeeeeeeee
Labukas, aha, namie būsiu bent jau aš su mažiuku 😉
Tavo nuotraukele kaip tik pokalbiui😀
nu jo 😀
man kompotas labai patinka
augini pilvuka? 😀