Super dieta:)

19. Jan, 11:45

Sveikos mytukes:)noreciau paklausti,gal kas zinot kokiu super dietu ?;)neturiu valios tokiems dalykams,bet reikia:)noreciau suzinoti tos kurios ju laikesi, kiek per kiek laiko numetet nereikalingo svorio:)taip atsiranda didesnis stimulas ju laikytis:)aciu,kad pasidalinot savo patirtimi;)

04. Feb 2011, 13:20

negerkit tu LIDO tableciu!!!cia yra narkotikas,as pati irgi per nestuma priaugau 20kg.dabar vaikui 7men.nukrito visi 20kg ir dar daugiau,paminesiu,kad man 35metai ir trecias vaikas😀o numeciau labai paprastai,pati dar maitinu,sportuoju ir trenere sudare mitybos plana,(aisku,kaip maitinanciai)laikytis labai lengva,svoris tirpsta,pradejau ir seimai gaminti toki maista,tai ir vyras numete 3 kg.😀svarbiausia keisti mitybos yprocius,o tos dietos tai laikinas dalykas.

04. Feb 2011, 11:45

as ir kai maitinau visai nekrito svoris,nors ir sportavau tuo metu,net priaugau du kg☹cia tai jau tikrai vienos tiesiog sudziusta bemaitindamos,kitos visai isplateja😀O Lida irgi esu bandziusi,dar pries nestuma,tai visai buvo dinges apetitas,daug vandens norejosi,labai troskino,sirdis baladojosi i visas puses,ir visiskai nemiegojau,naktim nusnausdavau tik po pusvalandi,o toliau kosmaras,buvau i zmogu nepanasi,taip,kad ir as pries visas Lidas.

04. Feb 2011, 11:32

Tikrai neverta prasidėt su tom lidom,pirmiausia reik pradėt pamėgt vandenį ir arbatas,va kas daro stebuklus.Mane tai varžo tie rėmai sakykim sakyt laikausi dietos,jau geriau aš valgysiu daugiau baltyminio maisto,daržovių o ateis pavasaris su savo gėrybėm tai išvis 👍.Tiesa vengiu ir vaisių apart kivių ir obuolių jų galiu suvalgyt kad ir po kilą😃

04. Feb 2011, 11:25

*sudeti

04. Feb 2011, 11:24

o je mamukai nevartokit tu lidos tableciu. butkit protingesnes juk yra ir kitu budu numest ta svori. mano drauge yra ju vartojusi,juk ten kazkas pan kaip narkotikai,gal net i sedeti tas pats ir ieina.vaiksto pajuodus poto,su skaudancia galva,as jau nekalbu apie kenksminga poveiki organizmui.brrr....man tai jos baisu.

04. Feb 2011, 10:35

man sunkiausia susilaikyti kai gaminu maista namiskiams,taip skaniai pagaminu😀kaip gi neparagavus,o kai paragauju,tai ir pavalgau😀tikiuosi kai pradesiu dirbti bus lengviau😀

04. Feb 2011, 10:16

sveikutes,na nepasakyciau kad maitindama kudiki krutimi numeciau atvirksciai priaugau dar keleta kilu.pries vaikelius buvau liekna ir sveriau 56kg,o dabar 80kg,tai atrodo gal ir nieko bet mano ugis tik 159cm.tai ar galit isivazduot mergina statine(rofl).po pirmojo vaiko as buvau atsistaciusi savo svori,bet turejau daug moterisku problemu ir gydytoja israse kontraceptikus ir uztikrino kad svoris neaugs.ir ka jus manot?po pumecio as jau sveriau 20kg daugiau.vaistus gert pradejau ziema tai nepastebejau atejus siltam laikui as isigandau visi drabuziai man mazi tai verkiau ilgai net isigijau galvos skausmus baisius.as ko tik nebandziau geriau ir tabletes lida.man ji padejo as buvau patenkinta bet neturejau valios neest daug ir nustojus gert tabletes svoris grizo.dabar sau pasizadejau maziau valgyti ir kai tik nustosiu maitinti krutimi vel gersiu lida.

04. Feb 2011, 00:19

manau,kad kai mamytes laikosi dietos negalvoja,kad tiek valgys,bet gaunasi kaip gaunasi 😛 😃 baisu is tikro,nesu laikiusis jokios dietos iskyrus bado 😃 na tiek turejau veiklos,kad per diena suvalgydavau koki susmustini ir sausaini,ar sokoladuka,labai graziai tada atrodziau 😛 tik va,pastojus pradejau normaliai maitintis ir pasilepinti ir priaugau 29 😛 liko 6-7kg,kudikio maitinimas tikrai padeda mesti svori 😉patikekit 😉

03. Feb 2011, 18:45

jei valios neturi ir po dietos valgai daugiau nei pries ja ir bet ka tai visada taip bus.tai jau cia nesiskaito kad pradedi normaliai valgyt 😀

03. Feb 2011, 18:45

jei valios neturi ir po dietos valgai daugiau nei pries ja ir bet ka tai visada taip bus.tai jau cia nesiskaito kad pradedi normaliai valgyt 😀

03. Feb 2011, 16:08

mano drauge laikesi Vaikules dietos,tai numete 5kg,bet iskarto ataugo 6 kai tik pradejo normaliai valgyti,sake uzejo po dietos valgymo priepolis,tai ziurekit merginos,kad ir jums taip nebutu😀

03. Feb 2011, 14:41

va,ir kava jau nuo vakar visai be cukraus geriu,anksciau dar biskuti dedavau 😀

03. Feb 2011, 14:29

sveikutes.snd jau 6d kai vaiklules dietos laikausi 😀 jau kai ivaikiau ryzius 2kg netekau,optimistiskai nuteike 😀 ryt sversiuosi ir pradesiu obuoliu dienas 😀 ir poto jau tvirtai poasiryzau valgyti grieztai tuo paciu laiku ir pusryciams aviziniu dribsniu,grikiu ar ryziu virtis.beto supratau kad vistiena be druskos kurkas skanesne 😃 tik bijau kad nuo oboliu skrandzio neskaudetu...laikykimes mergaites,pavasaris ant nosies 😀 🌷 as dar net rezultato veidrody nematau bet net nuotaika geresne 😀 tik vyras vis liepe eit pavalgyt 😃

03. Feb 2011, 13:22

as be treneriu pagalbos sportuoju.Aerobika,stepas.sokiai,tikrai daug geriau nei treniruokliai bent jau man.na,tikriausiai vistiek per daug suvalgau.Kad ir ne koloringo maisto padauginus matyt svoris nekrenta☹

03. Feb 2011, 12:31

grieztu dietu bijau laikytis,nes jau patyriau savo kailiu,kad tie greiti kg netekimai sugryzta su kaupu☹tiesa,man 38m.gal todel?medziagu apykaita jau labai suletejus?

03. Feb 2011, 12:27

sveikos mamytes😀esu naujoke😀bet taip pat kovoju su virsvoriu☹mano mazyliui jau bus du metai,o svoris nepajudejo nei i viena puse,kaip grizau is gimdymo su 15kg antsvorio,taip jie ir liko.Sportuoju tris kartus i savaite sporto klube saziningai visus du metus,atrodo ir su maistu prisiziuriu,bet kazkodel svoris ne is vietos☹(((((

03. Feb 2011, 09:56

tikrai nera ten vegetarizmo tokiu knygu lb daug reik ieskot Aleno Karo knygos.na mano vyras jau 2 metai kai neruko ir nesiruosia pradeti jam sake jau slykstu ir smirdi.as eisiu iki galo kad bent siek tiek buciau lieknesne.

03. Feb 2011, 09:53

sveikos yra ta knyga internete bet ji ten nevisa.as zadu nusipirkt bet kol niekaip neprisiruosiu tai internetine versija skaitau.gana idomi knyga
As tikiu kad ji padeda nes mano vyras ir tetis perskaites rukaliu knyga mete ta pacia diena.lb noriu suliekneti.

02. Feb 2011, 19:21

man tai priauga svoris kazkiekper savaitgali,nes tada vakare valgau. seip as va darau kolkas taip,riboju maisto kieki,nors valgau viska,ir vakare nevalgau visai,tai svoris po biski krenta,ne po kila bet vis po kelis simtus gramu,na sakykim pora kg iseina per savaite,bet va tie savaitgaliai viska sugadina.

02. Feb 2011, 19:10

man savaitgaliai viska sugadina

02. Feb 2011, 18:28

nu malacius lylia kaip galvoji patemsi?????????????😉neatsibos😀

02. Feb 2011, 18:23

Žinokit jo galima parsisiūst tą knygą tai nž man kažkas panašaus į vegetarizmo propogavimą😀

02. Feb 2011, 17:39

pritariu lila,bet kam to svalios pritruksta,manau blogiau tikrai nebyus,jei perskaitys knyga 😉 o jei pades 100 proc kai dazniausiai buna,tai nuostabu 😉

02. Feb 2011, 17:13

manau turetu buti internete nemokamai,bent jau rukaliams tai radau,bandyk ivesti taip : lengvas budas suliekneti.pdf 😉

02. Feb 2011, 13:56

labuka o is kur galim gaut ta knyga? ir ar nemokamai?

02. Feb 2011, 13:46

sveikos as cia nauja bet jau nebegaliu i save ziuret neturiu valios dietoms megstu valgyti taciau pavasaris ant nosies o as begemotas.gal kas skaitet knyga'' lengvas budas suliekneti''?as pradejau na jeigu rukaliams padeda to paties autoriaus knyga gal but ir man pades numest.bet ta vaikules dieta tai ziaurus savo organizmo alinimas o po jos kas?vel valgai ka nori ir storeji?

31. Jan 2011, 13:50

o kas per grikiu dieta lila? ta prasme vien grikius valgyt ir tiek?

28. Jan 2011, 21:45

sita dieta-paskutine mano viltis atsikratyti virssvorio ☹

28. Jan 2011, 21:44

tikiuosi pavyks ju nesusigrazint...nes niekas nepadeda...

28. Jan 2011, 21:29

As laikiaus sios dietos, tikrai veiksminga😀 bet po to gryzo dvigubai, cia jau ne nuo dietos aisku, o del valios trukumo😀 seip per tas 9 dienas buvo nukrite kazkur 5kg, bet ir tai nevisas dienas taip scyrai ir laikiaus😀 sekmes besilaikancioms😉

1 2 3 4 5 6 7 8 9