Super dieta:)

19. Jan, 11:45

Sveikos mytukes:)noreciau paklausti,gal kas zinot kokiu super dietu ?;)neturiu valios tokiems dalykams,bet reikia:)noreciau suzinoti tos kurios ju laikesi, kiek per kiek laiko numetet nereikalingo svorio:)taip atsiranda didesnis stimulas ju laikytis:)aciu,kad pasidalinot savo patirtimi;)

28. Jan 2011, 20:14

vaikules dieta galima laikytis tik karta metuose seip girdejau kad nukrenta daug bet poto atauga as tai net nzn ko imtis valios neturiu laikytis tokiu dietu nuo 6 nevalgau o svoris kaip stovi vietoj tjo stovi

28. Jan 2011, 17:10

sveikutes😀 ir as laikysiuosi vaikules dietos,ikvepet mane 😀 tik kava be cukraus man neskanu ☹ bet nuo db ptradesiu pratintis prie nesaldzios kavos(nors ir traip ja saldinuosi debetiku saldikliu),o nuo rytojaus valgysiu ryzius 😀 o kas kiek laiko galima ja kartoti?nes man tai minimum 15kg reikia atsikratyti...jau nebezinau ka bandyti,valgau mazai,neriebiai,nemegstu bulviu,miltiniu patieklau,vakare valgau veliausiai 19val,bet miegot tik 24val nueinu,medziagu apykaita greita,geriu daug vandens,arbatos,kavos...o pries savo dienas pora dienu tiesiog edu!negaliu kitaip,pati nzn kas prie to maisto traukia..bet svoris nei auga nei krenta,ar badauju ar edu...mano ugis tik 1,62m o sveriu 73kg ☹ pries nestuma sveriau 53kg,bet jau vargu ar tiek numesiu...o kurios laikotes kaip jums sekasi?kasdien sveriates 😀?

26. Jan 2011, 11:16

a aisku aciu😉

25. Jan 2011, 14:44

jo teks palaukti😀mmm O taip noretusi isbandyti 😃

25. Jan 2011, 14:20

kristina,manau,kad te turi omeny sviezias darzoves su aliejaus lasu 😉ramune-as ir vis dar maitinu,tai ir sakau,kad dar teks palaukti 😉

25. Jan 2011, 11:46

Maitinu as dar savo mazyte MP.Tai aisku cia dieta tik kai nemaitinsiu mazosios😀

25. Jan 2011, 07:16

oi aciu dzerda jau persirasiau bandysiu tykiuosi pavyks😀tik turiu maza klausima o darzoves tai kokios pomidorai agurkai ir kt..ar garuose troskintos na pvz brokoliai cukinijos kalafiorai?

24. Jan 2011, 23:15

BALTYMU DIETA:
PIRMA DIENA:pusryciai-virti kaiusiniai su stikline pasuku ar kefyro;pietus-virta zuvis(prieskoniai,zalumynai,svogunai,krapai);vakariene-liesa varske
ANTRA DIENA:viskas tas pats,vakariene galima sukeisti su pusryciais
TRECIA DIENA: pusryciai-leisa varske su stikline pasuku ar kefyro;pietus-virta vistiena(truputis prieskoniu,zalumynu);vakariene-kiausiniai su gabaliuku silkes
KETVIRTA DIENA: viskas tas pats,vakariene galima sukeisti si pusryciais
PENKTA DIENA:pusryciai-kaiusiniai su stikline pasuku ar kefyto;pietus-liesos jautienos farso kukuliai(300g farso,150g liesos varskes,2 kiausiniai,prieskoniai,zalumynai);vakariene-liesa varske
SESTA DIENA: viskas tas pats,pusrycius galima sukeisti su vakariene
SEPTINTA DIENA:pusryciai ir vakariene tokie patys,tik galima dar suvalgyti silkes gabaleli is konservu savose sultyse;pietus-vistiena kepta ant groteliu ar griliaus(valgyti be odeles),jeigu norisi,galima isgerti taure raudono sauso vyno.
P.S. valgyti 3k per diena.Tarp valgiu negali buti trumpiau kaip 3 valandos.Kiekviena karta VALGAI KIEK NORI!Vistiena butinai be odeles!Tarp valgymu gerti kuo daugiau skysciu,arbatu,naturalia kava be cukraus ir kuo daugiau mineralinio negazuoto vandens.
2 SAVAITE: viskas tas pats,tik prie pietu valgyti darzoviu(ne daugiau kaip stikline),vienos rusies ar ivairiu,supjaustytu bei pagardintu 1 arb.sauksteliu alyvu aliejaus arba laseliu citrinu sulciu.JOKIU VAISIU!
P.S. pirma savaite nei vaisiu,nei darzoviu.Po 2 savaiciu valgyti po truputi savo iprasto maisto tik mazesnemis porcijomis.
Si baltymu dieta nera skausminga,laikytis galima TIK 2 SAVAITES,po to butina daryti pertrauka.
Stai tokia ta dieta,apie kuria svajoju,na dar teks palaukti,bet jau dabar rasant isivaizdavau kaip jos laikausi 😛 tikiuosi pavyks,nes kai turiu pavyzdiu kaip sukudo...vau...Sekmes,kas laikysis 😉

24. Jan 2011, 14:08

sveikos 😀 laukiu delcios, bet ir be to Vaikules dietos jau neturiu 2kg 😃 nevalgau nuo 18val vakaro! bent jau man cia yra svarbiausia! 😀

24. Jan 2011, 13:24

Labas rytas mamytes 😀 gal klausimas ne i tema, bet gal kas daretes maisto netoleravimo testuka? 😀

23. Jan 2011, 13:43

sveikos aha dzerda ir man idomu kas cia per dieta ir produktai visai nieko😉

22. Jan 2011, 08:59

Nu cia dabar ,ąkas cia gali but? Gal kaska mokamai siuntetes,arba jusu idi kodu gal kas naudojasi interneto.
Na nepergyvenk Robke,nueisit paimsit isklotine ir matysit kas kaip.😀 tikiuos viskas jusu labui issispres ir galesim susitikusios pasijuokt is tos istorijos😀

21. Jan 2011, 22:52

puskepaliene skundžiaus jau pagrindiniam puslapy, čia ne vita tik trumpai pasakysiu atėjo sąskaita milžiniška už internetą ☹ va tokia bėda ir iš kur nesuprantu . . . tad nuo to daug priklausys ar reikės mokėt ar ne.

21. Jan 2011, 17:11

Dzherda parasyk tikslia dieta😀 mm idomiai cia

21. Jan 2011, 16:59

Dzherda,mane domins,bet veliau😀
Robke ,o kodel gali nepavykti atvykti? Pas mane tai ir lasinuko yra ir striju nemazai po gimdymo,bet eisiu,senai buwau😀 noriu noriu:-)

21. Jan 2011, 14:40

jei turmpai tai taip:baltymu dieta trunka 14 dienu,norint tikrai puikiu rezultatu reikai jos grieztai laikytis,tai yra-ne nevalgyti,o suvalgyti bent truputi,to kas yra ta diena meniu,beje valgyti galima kiek tik nori,bet sako,kad po keliu dienu jau net ziureti nebegali 😛 prima savaite griezta:Kiausiniai,kefyras,virta zuvis,liesa varske,virta vistiena,liesa jautiena...geri kuo daugiau skysciu,jokiu vaisiu,cukru ir pan...2 savaite galima jau stikline darzoviu...jei kas susidomes,parasysiu tikslia dieta 😉

21. Jan 2011, 14:21

puskepaliene, jei pavyktų dar ir lašinius nuo pilvo numest tada eičiau į pirtelę, jei pavyks išvis atvažiuot 😃

21. Jan 2011, 13:29

dzerda o ka turi omeny baltymu dieta? tai kas ten per dieta? 😉

21. Jan 2011, 13:23

sveikos,man reikia numseti 7kg,o iki idealaus svorio 10 😛 vis laukiu,kada pagaliau pasirysiu nustoti maitinti ir ta pacia diena isgersiu pora kokiu kokteliuku 😃 ir nuo sekancios dienos laikysiuos baltymu dietos,pora draugiu laikesi gireztai tai numete visus nereikalingus kilogramiukus kurie taip ir nesugrizo 😉 na kai ateis ta diena ir pas mane,tada ir jungsiuosi i dietininkiu kluba 😛

21. Jan 2011, 13:18

Ziuriu ir robke ant dietos😀 turbut pries pirtele grazinasi😀 m?

21. Jan 2011, 13:12

robke,tai vakules dietos pradejai? as tai bandysiu nuo kito treciadienio kai delcia bus😀

21. Jan 2011, 13:09

Aš jau nuo šiandien kapoju ryžius su sojų padažu, bet man padažas nelb skanus su ryžiais . . .tai prieskonių užsiberiu 😃

21. Jan 2011, 13:09

Tikra tiesa 😀

21. Jan 2011, 13:08

Na man reik greito poveikio tai si kart nuo 6😀 o kodel zalia arbata negerai? As nieko apie tai nežinau:-/

21. Jan 2011, 12:42

As mamytes dar maitinu sawaji krutim,jam 4men beveik. Tad grieztu dietu negaliu😀 bet savotiska sumasciau. Daug wandens,zalios arbatos,jokiu bandeliu pyragu ir pan. Nors lb megstu😀 po 6 nk i burna nedet ir kasdien tuo paciu metu walgyt + ryte atsilenkimai:-) gal pawyks 😀

21. Jan 2011, 11:01

na buvau jau ir as susigundzius ta vaikules dieta,bet jin man tokia ziauri atrodo 😃 na jeio viena gyvenciau tai nebutu taip sunku,o dabar vyrui prigamini vakarienei kokiu kotletu ar vistos keptos o pati ryzius kapoji 😃 ein a sau ,nezinau ar istverciau tiek laiko 😃

21. Jan 2011, 07:40

ir as jungiuosi prie jusu gerai butu numest koki 20 tuka kg😉

21. Jan 2011, 00:55

Labas 😉 Jungiuos prie jūsų 😀 Buvau vasarą sukūdus iki 54kg, dabar vėl sugrįžę, sveriu 62, norimas rezultatas 55 - 54kg, o ūgis 1,68cm . . .tokios tokelės, ta vaikulės dieta griežtoka šiaip, bet galvoju gal pabandy, tad bandysiu nuo ryt 😃

20. Jan 2011, 23:41

Sveikos, na man japoniska nepasiteisino, bandysiu ir as Vaikules gal 😉 siaip numeciau jau 5kg, dar liko 10 numesti 😉 jeigu domina galiu parasyti kaip atsikraciau ju visai lengvai 😛

20. Jan 2011, 18:27

saunuole egluciux 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9