Super dieta:)

19. Jan, 11:45

Sveikos mytukes:)noreciau paklausti,gal kas zinot kokiu super dietu ?;)neturiu valios tokiems dalykams,bet reikia:)noreciau suzinoti tos kurios ju laikesi, kiek per kiek laiko numetet nereikalingo svorio:)taip atsiranda didesnis stimulas ju laikytis:)aciu,kad pasidalinot savo patirtimi;)

14. Feb 2011, 19:49

asnet neisivaizduoju kas tas pastarnokas 😃 pomidoru sulciu nusipirkau,nors man jos bjaurios nes pomidorai db dardej dar bjauresni 😀

14. Feb 2011, 18:49

PIRMA DIENA
pusryciai: juoda kava
pietus: 2 kietai virti kiausiniai,svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi,stikline pomidoru sulciu arba pomidoras
vakariene: virta arba kepta zuvis,svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi

ANTRA DIENA
pusryciai: juoda kava su dziuveseliu
pietus: virta arba kepta zuvis,svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi
vakariene: 200g. virtos jautienos,stikline kefyro

TRECIA DIENA
pusryciai: juoda kava
pietus: 1 virtas kiausinis,3 dideles virtos morkos su augaliniu aliejumi
vakariene: obuoliai

KETVIRTA DIENA
pusryciai: juoda kava
pietus: viena pastarnoko arba petrazoles saknis virta arba kepta, obuoliai
vakariene: 2 kietai virti kiausiniai,200g jautienos,svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi

PENKTA DIENA
pusryciai: sviezia tarkuota morka apslakstyta citrinu sultimis
pietus: 500g. virtos arba keptos zuvies,stikline pomidoru sulciu
vakariene: virta arba kepta zuvis, svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi

SESTA DIENA
pusryciai: kava
pietus: 500g virtos vistienos,svieziu morku ar kopustu salotos
vakariene: 2 kietai virti kiausiniai,svieziu kopustu salotos su augaliniu aliejumi

SEPTINTA DIENA
pusryciai: arbata
pietus: 200g virtos jautienos,vaisiai
vakariene: bet kas is ankstesniu dienu isskyrus trecios dienos

nuo astuntos dienos dar sav viska nuo 1d kartoti

14. Feb 2011, 18:35

lila-kaip sekesi su japoniska dieta?kiek numetei?sugryzo?

14. Feb 2011, 17:28

parasyk auksimuke kas per japoniska dieta 😉

14. Feb 2011, 16:09

auksimuke o kokia ta japoniska dieta?

14. Feb 2011, 15:59

gal kas nori jos laikytis kartu? 😀

14. Feb 2011, 15:58

ilsiuosi 😀 rytoj pradedu japoniska dieta 😃 poto vel parasysiu kaip sekasi 😀 nepasiduosiu kol tikslo nepasieksiu 😃

07. Feb 2011, 18:04

is kur galima ta knyga parsisiust? as ir noreciau perskaityt tai gal ir valios uztektu sulieknet

07. Feb 2011, 17:03

jo jo man irgi drabuziu gaila,tiek daug kaip tycia buvau prisipoirkus pries nestuma,o dabar stovi viskas,niekur neilendu ☹

07. Feb 2011, 16:02

o as nuo siandien,jau tikrai pasiryzau!valgyti viska,tik po truputi,aisku bandeliu,pyragu geriau nekabinsiu,nes nelabai man su tom dietom gaunasi😀aisku tu pasiryzimu buta daug,ir vis neskmingai,ateina savaitgalis ir tie keli kg numesti per savaite ar dvi uzauga labai greitai☹mano ugis 169cmo sveriu 78kg☹((labai daug,mazyliui jau du metai,o pries nestuma sveriau 58kgech....svajone tiek sverti😀bet tikiuosi as pasieksiu savo😀)gaila drabuziu😀pilna spinta laukia kada juos devesiu😀

06. Feb 2011, 22:30

nu mes su drauge sutarem nuo rytojaus bandysim vaikules dieta 😀 nezinau kiek istversiu bet bandysiu,kai pagalvoji juk ne tiek ir daug cia,9 dienos 😀

06. Feb 2011, 19:00

Grikius kapojau vakar plikytus neturiu valios, velniop atidqaviau šunim sušert 😃 Geriau normaliai valgysiu, tik mažiau 😀

06. Feb 2011, 12:09

robke geri cia tie patarimai,netgi ikvepia nepaluzt 😃 ir toliau laikytis savo tikslo,reik kas dien paskaityt jauciu 😃 kad neuzsimirstu 😃

05. Feb 2011, 20:47

pritariu rpbke,sunku per tuos vyrus 😀 maniskis ir kazkuria diena sako geriau vietoj savo dietu eik man tu sausainuku pakepk 😃 jei turi valios manau jokiu knygu nereik bet va db kai su vaiku pastoviai namie tai vis noris ka pagamint 😀

05. Feb 2011, 20:06

renata radau internete jau senokai turiu, įvesk googlėj ir rasi greit, nes aš iš kažkokios nemokamų knygų kur galima siųstis siunčiaus, bet prisiregistravus ten. Kitur manau nereik registruotis

05. Feb 2011, 20:05

Radau vienoj svetainėj:
„Iki pilnos laimės tetrūksta atsikratyti kelių kilogramų“ - daugelis taip yra pagalvoję. Tačiau ko imtis, kokią dietą rintis ar išvis jos reikia? Norintiems greitai ir paprastai atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų patartina laikytis šių 7 patarimų:

1. Apdovanokite save

Nusistatykite savo svorio tikslą ir siekite jo, pasiekę gerų rezultatų - apdovanokite save. Nusipirkite ką nors seniai planuoto, gražaus ar paryškinančio jūsų naująją figūrą. Motyvuokite save „jei numesių kelis kilogramus-nusipirksiu naują suknelę ar lūpdažį“, tuomet labiau stengsitės nenukrypti nuo tikslo ir malonumas bus didesnis.

2. Neužkandžiaukite

Sunku sublogti, jei visą dieną užkandžiaujate. Jei negalite be užkandžių, tai rinkitės bent jau tokius, kurie nepakenks jūsų figūrai. Batonėlius, bandeles, ledinukus ir sausainukus pakeiskite į morkas, obuolius, ryžių trapučius, saują riešutų.

3. Išnaudokite progą.

Žinoma ne kiekvienas gali sau leisti treniruotes su profesionaliais treneriais. Tačiau tai nėra būtina. Tiesiog keiskite savo judėjimo įpročius. Vietoj lifto - laiptai, vietoj automobilio-dviratis, vietoj autobuso-bent porą stotelių paėjėkite pėsčiomis. Jau po kelių savaičių pajusite skirtumą.

4. Kontroliuokite save

Valgykite tik tuomet kai jaučiatės iš tikrųjų alkani. Įsiklausykite į savo kūną. Jei valgydami pajutote, kad skrandis pilnas-pasakykite sau STOP. Kontroliuokite save kai esate pikti, pavargę ar lūdni, tuomet didėja tikimybė persivalgyti.

5. Pratimai

Skirkite dėmesio kardiopratimams. Vaikščiokite, plaukiokite, važinėkite dvirčiais, riedučiais, bėgiokite, slidinėkite - šie užsiėmimai yra prieinami kiekvienam. Kiekvienas jūsų žingsnis degina kalorijas ir dailina kūną.

6. Vanduo

Gerkite daug vandens, jis padeda išstumti riebalus, suteikia sotumo jausmą, valo organizmą. Vanduo galbūt ir nėra pats sakniausias gėrimas, tačiau metant svorį jis labai svarbus. Jei limonadus ir kitus sintetinius gėrimus pakeisite vandeniu jūs jau daug laimėsite.

7. Tikėjimas

Pasitikėkite savo jėgomis, būkite tikri, kad jums pavyks. Viso labo, tai tik keli patarimai, bet jūs nesįsivaizduojate kiek daug jie gali.

05. Feb 2011, 19:30

Turiu parsisiuntus tą Allen.Carr knygą Lengvas budas suliekneti. Tiesa neskaičiau dar 😀

05. Feb 2011, 19:23

Aš negaliu atsipirti maistui, nes mėgstu gaminti, plius negamint negaliu, nes vyras be mėsos, be riebaus maisto ir be mano pyragų ar tortų veik neapsieina 😃 Vis prašo, kad kokį sanumyną padaryčiau.

05. Feb 2011, 19:19

as po valentino japoniskos dietos imsiuos,nes dar kad virssvorio atsikratyt dar 6kg reik netekt.jau vyras mane keikia 😃

05. Feb 2011, 18:10

Mano ūgis 168cm, o svoris šiai dienai 63,5kg. Buvo 62, pakrito, kai nustojau kavą saldint . . .o dabar žiūriu ne krenta, o auga . . . Šiaip dietos staigiai imtis nepataria gydytojai, reikia organizmą paruošti, porcijas sumažinti, skysčių daug gerti ir tada palaipsniui įpratus galima laikytis. O kad nebūtų jojo efekto, po dietos nevalia vadžių atleisti, ovalgyti subalansuotą maistą, nepersivalgyti, valgyti lėtai, ad sonį pajaust ir sotumą spėtai, nes dažniausiai valgai, valgai, ad sanu, o sotumo nesijaučia, nes įpratę valgyt sočiai ir daug, tame bėda. VAsarą sportavau, maistą sureguliavau ir 54svėriau, atleidau vadžias ir va dabartinis rezultatas 😃

05. Feb 2011, 18:05

Sveikos 😀
Puskelpaliene atsaksysiu čia, nes keliais puslapiais ansčiau rašei, tai va sąsaitą tes apmoėt 😃 Bet reikalai taisos, gausiu trumpalaikį darbą nors teik . . .
Na, osvoris mano nerenta, dabar valgau normaliai, ir sportuoju namų sąlygom. Neatlaikiau vaiulės dietos, bet galvoju vėl pradėt tik griežtai 😉

05. Feb 2011, 17:17

o gal kas zinot kaip pagal menuly valgyti?

05. Feb 2011, 16:15

na tai dar visai gerai.as dabar sakiau derinsiu maista pagal menulio faze 😀

05. Feb 2011, 13:13

lila-per tas dienas numeciau 3,4kg.as obuolius tai megstu bet kai buvau nescia lb citrinas valgiau ir db greit rugstys sukyla ☹ o pries nestuma as sveriau 53kg,per ji priaugau tik 11kg,bet per gimdyma daug plyso tdl leido norkoze kad siuti ir tai buvo lemiamas taskas,per pirma men pati matydama ir nuo neiprastos rutinos vos ka perkast spedama priaugau 10kg ir poto svoris pamazu augo kol pasieke 73-75kg(svyruodavo pastoviai),ir nuo ten ne i prieky aciu Dievui,nei atgal ar valgau ar ne...sita dieta-namo paskutine viltis.jei ataugs svoris jau galesiu tiketis nebent kad vasaros darbai ir namines darzoves pades...jei ne ir liksiu storuliuke mamuke ☹

05. Feb 2011, 12:07

sveikos maytes😀...na jai kalbam apie svori tai mano mergytej dbr 3sav eina tik .Pries nestuma mano kg buvo 51kg neesu auksta...o per nestuma priaugau 15kg,ir taip 66kg.Na o dbr per tiek laiko jau pilvukas susitrauke pastebiu ipac nes maitynu savo pienuku ...ir lyko numesti dar 5kg ....ir nesilaikau jokios dietos,gali buti tai dar del to kad naktimis reikia keltis stresas nuovargis....bet tikrai kai maityni krutim tai svoris krenta greiciau...

05. Feb 2011, 11:06

visos mes,kurios mestame sukiotis virtuveje,esame apvalutes😀)ka gi daryti?kai buvau jaunesne,tai dar sugebedavau gaminti seimynai skaniai ir pati nevalgyti,sau atskirai gamindavau,bet dabar....visiskai nesigauna,tiesiog nezinau ko griebtis☹(((

05. Feb 2011, 02:50

Sveikos mamukes, na ir as prie jusu jungiuoisi, tikslas -15-20 kg isbandziau daug ko ir grikiu ir nuo 18 nevalgyt ir netgi ta pacia lida, pasakysiu apie ja trumpai iki gimdymo turejau sioki toki antsvori, numeciau visai greit ir lengvai be jokiu pasaliniu efektu (nu aisku buvo pora paru gilios depresijos, nenoro su niekom bendraut, bet nesureiksminu 😃 ) tai va pabandziau ta pacia lida po gimdymo ir ka............ ogi efekto nulis, svoris nekrito, galva skaudejo , poykino ir valgyt visvien ziaurei norejosi, neisgeriau nei puses kurso, meciau lauk tas tabletes 😀 ir itariu kad po gimdymo mano organizmas pasikeite ir tiesiog nebepriema tu tariamu lodos narkotiku 😀 poto buvo grikiu dieta - 4 kg viskaS gerai bet ilgiau ziuret negaliu i juos, na dar sventes padejo atstatyt tuos numestus tai rezultatas ir vel minus kokie 15-20 kg o kas svarbausia man o mielosios kad as kaip ir visos kitos megeja skaniai pavalgyt ypac kai lepini seimyna sunku valgyt kazka kitoniska 😀 na bet gal visos kartu lengviau istversim krize 😃

04. Feb 2011, 22:05

oi mamytes bndziau ir proceduras ir pas dietologe buvau sukisau nemaza suma litu kad bent numesciau man asmeniskai lida buvo gera as buvau laiminga turejau daug energijos nebuvau ten kokia pamelusi tik neturejau ir dar dabar neturiu valios atsisakyti skanesnio kasnelio.Esu vireja virtuve man pasaka megstu joje suktis bet ir pavalgyt lb megstu jau kelios dienos kaip pubadziu gyvenu stengiuosi mazinti porcijas as nieko nejauciu be svarstykles rodo jau i gera puse.jeigu nepavyks numesti svorio pacios pastangomis kai nustosiu maitinti krutimi imsiu lida kitos iseities as nematau.Man lb patinka sie musu susirasymai tikiuosi kad ir toliau taip bendrausim.o apie tas proceduras as gyvenu druskininkuose sanatoriju kiek nori nuejau i viena pas dietologe ji man prirase proceduras yvairios vonios,kokteilei vaistazoliu beto dar ir zarnyno valymas mineraliniu vandenio.jo nelinkeciau net savo priesui ir klorijas skaiciavau bet ka tu priskaiciuosi dirbdama kavines virtuveje.sekmes linkiu visoms metancioms svori taip pat ir sau.galbut geriau stiprybes reik palinketi.bukim lieknos grazios juk pavasaris ne uz kalnu.

04. Feb 2011, 20:56

na va mamukai,snd pirma diena ant obuoliu ir man atrodo ryt jau valgysiu normalu maista,skrandy skauda ☹ ziuresiu kaip ryte bus...

1 2 3 4 5 6 7 ... 9