Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

04. Jul 2014, 21:50

o neuzvertus? nes man tai visaip skauda 😀

04. Jul 2014, 21:40

Man tai galva I virsu uzvertus skauda gerkle,negaliu ryti ☹

04. Jul 2014, 21:32

Blemba man vel gerkle skauda, kazi cia tik biski paskaudes ar vel bus blogai 🤔

04. Jul 2014, 21:24

Niekad nemegau lasiniu.per daug riebalas.va kaimiskas kumpis budavo skanu😀

04. Jul 2014, 21:11

Nezinau sako dantenas pamasazuoja kol juos ten taso 😀 siaip tai as ir pati nemegstu to balto riebalo, jei valgau, tai lasinius su raumenuku, jau tie balti lasiniai, man per daug riebus 😀

04. Jul 2014, 20:46

Bet ka tie lasyniai gali padeti?

04. Jul 2014, 20:20

As tai daviau maziukam paskanaut, kai dantys kalesi 😀 nezinau kiek ten jiems lengviau buvo, bet skanavo tai abu 😀

04. Jul 2014, 18:17

As nesakau kad sakot duot ju 😀 as tik aplamai pasakau kad lasiniu neduociau vaikams 😀

04. Jul 2014, 18:06 dafilka

Pirktiniu ar naminiu vistiek tokiu riebalu neduosiu.nuo mazu dienu cholesterolis... baisu

04. Jul 2014, 17:53

As siandien pradejau atsilenkimus daryt 😃

04. Jul 2014, 17:52

na,lasiniai nera ti blogis,o ypac kai dantukai dygsta ir aisku lasinys lasiniui nelygus,pavz.is pardes,tai jo,ten jau persudyti ir pan.ale kai namini biski pagremztu tai manau nieko blogo. Na tik i ta sieteli kazi,paskui tas lasinys ,riebalas kazna 😃

04. Jul 2014, 17:49 Deivukė

Tai gerai kad jauti 😃 vadinasi sportuoji😃

04. Jul 2014, 16:02

blemba siandien vel buvau sportuot ryte, tai nei rankyciu, nei kojyciu nejauciu, nors ko gero reiktu sakyti, kad butent jas ir jauciu, nes skauda visa 😃

04. Jul 2014, 16:01

As ti pasakiau ka man sake 😃

04. Jul 2014, 15:20 Deivukė

Na as lasiniu tikrai nekisiu 😃

04. Jul 2014, 14:56

Labukas, maniskiai neturejo, bet norejau pirkt, sake lasini gerai i toki idet, vaikams patinka 😀

04. Jul 2014, 14:44

Laaabai jam patiko.isciulpe iki paskutinio laso.o kokie riksmai buvo kai sausa atemiau 😃

04. Jul 2014, 10:08 dafilka

Del chalvos as irgi galvoju mitas bet kaikur (ne forumuose) raso kad veikia.tai net nezynau kaip is tiesu 😀
Mama sako ta persika be odeles ideti.jis sultingas,sultys begs ir ciulps.o va bananas tai nesultingas ir gaunasi kose kuria valgyt reikia.tai sako pradzioj kol ipras prie to tinkliuko tegul ciulpia nes lengviau

04. Jul 2014, 08:07

o del to maitintuvo,as neturejau,ale turejo brolienes,niu dedavo vaisius ir ciulpydavo.Na gal ne visiems vaikiukams patinka toks variantas😀

04. Jul 2014, 08:05

Tai kad sako kad chalva mitas yra del pienuko. Mama mano juokes,kai gime brolis vyriausias,tai tevas musu mamai i ligonine nunese 1 kg chalvos 😃

04. Jul 2014, 08:02

laba ryta😀

04. Jul 2014, 07:24

Laba ryta.sakykit ar kuri turejot vaikuciui sviezio maisto maitintuva (I toki tinkleli idedi koki vaisiu ir ji ciulpia) ? Pries kokia sav nupirkau,bandziau banana bet nei pro kur.vakar be to tinkliuko valge persika tai galvoju gal ji valgytu? Jai turejot tai kaip juo pradejot naudotis? Ka geriausia ideti?

03. Jul 2014, 22:18

Tai gal su vandeniu pamaisyk ir pabandyk ikist pirstus pamirkyti 😀

03. Jul 2014, 22:10

Niekad nezynojau kad turiu alergija.nebuvau chalvos megeja.budavo kartais kasneli bet nieko neatsitikdavo.o va pradejau didesniais kiekiais valgyt del pienuko (sako kad gausina) ir isbere kad maza nepasyrodytu 😃

03. Jul 2014, 22:08 Deivukė

Turiu citrinos ruksties bet sausos

03. Jul 2014, 19:05

Inga citrinos arba citrinos rugsties neturi? Turetu isbalt 😀 Zivile man rodos nieko blogo, tik kazi ar nebus bloga nuo supimo. Manes tai neveikia tas suoimas.

03. Jul 2014, 18:14

Siaubas,sviezias bulves skutau tai pirstai,panages ir aplink nagus odeles taip pajuodo... kaip atsisveist? Kas ta juoduli panaikina?

03. Jul 2014, 18:12 zivile g.-b.

Na siaip nemanau kad kazkas cia blogo.tik va nezynia kaip paveiks bangavimas 😀 bent jau mane nuo visu supavimu ziauriai pykindavo.netgi vaika supynese kai supdavau tai ir man sukdavosi 😃

03. Jul 2014, 17:49

As mamai pasakiau kad jai nori kad jos klausytu taI reikia ant Adam uzrekt arba grieztai pasakyt.va db tai ir klauso.o va mano mociute jam ramiai sako ir dar issisiepus tai del to ir neklauso jos.negana to dar visiems sako netikes vaikas nieko neklauso!

03. Jul 2014, 16:37

o ir mamos tavo neklauso, jei taves nebuna? nes maniskiai tai neklauso vyro tecio, kol mes bunam, bet kai isvaziuojam abu prisitaiko prie naujos valdzios 😃 nors Saule jau nelabai kreipia demesi 😃

1 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 505