Pašnekesiai prie kavos ar arbatos puodelio

14. Oct, 08:11

laba diena neradau tokios temutės,tai norėčiau sukurti,kad čia galėtume kalbėtis apie bet ką vaikus,vyrus namų ruošą ar pan. :))

02. Jul 2014, 09:08

Labas ryytas 😀 pas mus ir pagaliau saukyte po dangu ritinejasi 😀 Man sake, kad gims 4,3 kg, o gime visu 5 su virsum 😃 ir tikek tu jais 😃 jo jo mes vakar skaniai kavutes pagerem 😀

02. Jul 2014, 09:06

pas mus ir pasviecia saule😛 tik kazi ar ilgai 😃

02. Jul 2014, 09:05

na tikiu kad gali but is didesniu,nes pirmas gime 4.220. Na baime tik ta yra,jai paciai tektu gimdyt ir vaikis is didesniu,kad galiu visa susidraskyt. Pamenu kai su pirmuoju,daktaro zodziai istrigo,kad as pati buciau nepagimdzius,nes pas mane ten viduj siaura,tai tie zodziai ir skamba man ausyse 😃 o siaip tai ramiai 😀

02. Jul 2014, 09:03

Pas mus saule sviecia 😛

02. Jul 2014, 09:01 dafilka

Ojojoi menesiukas laiko 😀 baimes neaplanko?

02. Jul 2014, 08:59 dafilka

O tai jau nebedaug liko,prasides kitokie dziauksmeliai
Na kartais jie ir padidina,o kai gimsta visiskai neatitinka ju numatytus svorius....

02. Jul 2014, 08:56 Pikabuuu

mano tai vidutiniskai😀 noreciau nueit i turgu braskiu nusipirkt,ale baisu kad lietus neuzlytu,be su vaikiu reiktu eit

02. Jul 2014, 08:55 mintaa

Niu man rugpjucio 8d.zadama.Dare echo,tai sake esam savaite didesni palei echo nei palei mmm. speja dakatre kad bus dickis vaikis,tai biski mane gazdina

02. Jul 2014, 08:51 dafilka

Gera nuotaika 😀 kaip tavo ?

02. Jul 2014, 08:51 dafilka

Taip paciuose barstyciuose😉
Pamirsau kada tau gimdimo data?

02. Jul 2014, 08:43

as tai visa nakti kazkaip sunkiai varciausi dantis sukandus

02. Jul 2014, 08:43 Pikabuuu

kaip nuotaukos?😀

02. Jul 2014, 08:42 mintaa

o tu paciuose Barstyciuose gyveni?vaziavom vakare namo is anytos ir pro zenkla pravaziavom barstyciai 21km(atrodo) sakau but smagu vaikui parodyt akmenuka,o vyras paeme ir nuveze mus😀

02. Jul 2014, 08:42 dafilka

Laba 😀

02. Jul 2014, 08:40

laba ryta😀

02. Jul 2014, 08:16 Pikabuuu

Ir mano mama yra buvusi taip pami uzdejusi😃
Na va kaip jums smagu😉,kad pavyko gyvai pabendrauti

02. Jul 2014, 08:14

Buciau turejus daugiau laiko tai buciau I svecius pasyprasius ilgalaikio lakavimo 😃

02. Jul 2014, 08:12 mintaa

Svarbu vaikas sausas liko 😀

02. Jul 2014, 08:11

Mes vakar su Deivuke kavinukeje po kapucino puodeli isgerem 😀

02. Jul 2014, 08:11 Pikabuuu

Va cia tai tikras menas,taip pampi uzdeti😃😃😃😃

02. Jul 2014, 08:10 dafilka

Dafilka,kaip malinu,kad buvot mano kaimuke ir aplanket musu pasididziavima☺
Butu buve malonu susitikti ir gyvai pabedrauti prie kavos puodelio😉😉

02. Jul 2014, 08:02

Labas rytas,kol vaikuciai ir atostogautojai miega ramiai geriu kavyte😉gal kas i kompanija.

02. Jul 2014, 07:45 Zylutee

Labas rytas. Taip pampersa bloga puse uzdejo 😀 libdukai ant nugarytes 😃 va nugaryte vaiko 😀

01. Jul 2014, 23:01

oj man dar ir nsimiega, bet as miegojau pavakariu miegelio pora valandu dar 😀 Labos

01. Jul 2014, 22:52

Vel 11valanda.atsiguliau miegot dar su sviesa... kaip ir kiekviena vakara tikiuosi anksti uzmigt.kur tau...
labanakt

01. Jul 2014, 22:48 Deivukė

Ne,cia tie berniukams ir mergaitems kur buna,paprasti su lipuskem 😀

01. Jul 2014, 22:46 Pikabuuu

Vaddinasi taip turi buti 😀

01. Jul 2014, 22:43

Pamenu Adamui irgi taip buvo uzdejus 😀

01. Jul 2014, 22:43

nu bet va as ir pagalvjau kaip uzklijuot turejo 😀 o gal cia tie huggies pull ups kur kaip triusikeliai uzsideda?

01. Jul 2014, 22:41

Bet kad uzklyjuot turejo vaika vartyt 😃

1 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 505