2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

06. May 2014, 12:58

Sveikos, man sianden termino diena, kol kas labai tylu ramu jokiu gimdymo pozymiu. Tikiuosi jau greitai supuosim savo mažylę

06. May 2014, 11:43

sveikos 😀 brukne oj bus mergyte su harakteriu 😀o mano abi dabar pastoviai minkstos,nors pienuko turiu pakankamai,netgi po nakties minkstos,gal jau priprato mano pieno fabrikelis prie tokio ritmo 😃 o mes vel sndn visa nakti ismiegojome beveik 😀 nuo 1 iki 8 ryto parpe kaip reikia 😀 bet ir vakare nuo 9 iki 1 miegojo puikiai po vonios 😀 mertise saunu kad jau guziukai dingsta.

05. May 2014, 18:49

Olenka as is savo patirties rasiau, bet tu teisingiau paraswei, kad reikia vis delto ta tuscia kruti pirmiau duoti, bet kadangi mano nekantri budavo tai nervinosi, nes ji minksta (nes tuscia) ir jai matyt nepatinka, tai duodavau pradziai pilnaja pusiau istustinti ir tada ji pagaudavo gera ciulpimo refleksa ir man ta tuscia kaip mat paciupdavo tai savo problemele as sitaip ir susitvarkiau. Dabar abiejuose yra, bet toj kurioj buvo daugiau ir dabar kazkiek vizualiai ji didesne ir ciut pilnesne, bet nesuku galvos kol neskauda 😉
Smagu girdet Mertise, kad jau geriau!
Edyta - lb grazus pilvuziukas 🎉😍.
Miskine, sveika prisijungusi, tikimes maloniai pasiplepesime 👍👋

05. May 2014, 16:31

Laba. Kiek vėlokai noriu prisijungti 😀 Man terminas birželio antrąją, bet kadangi antroji mergina ir pirmąją su preeklampsija gimdžiau, širdis jaučia, kad bus anksčiau 😀

05. May 2014, 11:20 brukne123

esi saunuole kad nepasidavei su pienuku 😀

05. May 2014, 11:20

sveikos 😀 Dite as jau praeijau ta problema ☹ nugriauzti speneliai ☹ as su asaromis duodavau krutine mazius ☹ buvo nuciulpti ir nugriauzti baisiai ☹ UK apar Bepanthen kremo nieko daugiau neradau ☹ tepiau sio kremuku,aisku po maitinimo,ir pries duodant maziui nuplaudavau ji.Ir zinai po poros savaiciu atsistate viskas,dabar mano mazius labai stiprus ir kartais taip paima kruti,taip apzioja stipriai norisi irgi klikti ☹ bet tai buna tik po nakties,nes mes jau 1val valgome paskutini karta ir miegame iki 8 ryto 😃 tai per ta laika krupyt buna pilnos,ir paskauda kai ima ☹ del guzu reikia butinai ismasazuoti,nes gali kilti mastitas ☹ del mazai pieno vienoj kruti,ne taip brukne sakei,pirma reikia duoti ta kruti kur mazai pienuko,kas mazius ja istustintu,a paskui jau ta kur daug,kad prisisotintu vaikas,tada is jos paims nedaug pienuko.o jeigu jau labai didele lieka,tada nutrauk piena ☹ nebutina pientraukiu,pabandyk trupucia rankomis,kol jo neisigijai 😀 Ir paskui viskas susiregulios.Nes jeigu duoti ta kur daugiau pienuko mazius prisisotina,o jau tos kitos nenorai ims.Nu tikiosi supratote ka norejau pasakyti,as is vis jau uzmirstu visas kalbas apart anglu ir lenku 😃 namuose su maziukais stengiames kalbietis angliskai daugiau,o lenkiskai lauke,nes vyresniojo draugai visi lenkai 😃 dar kartais rusiskai su latviai pabendrauju 😃 is lietuviu turiu viena drauge,bet su ja mazai bendraujame jinai dirba pastoviai dabar,nori atostogu visai vasarai ☹ tai va ir varo be iseiginiu ☹

05. May 2014, 10:49 Dite*

Beje Dite fainas vardas Simukas 😛🌷

05. May 2014, 10:39

Mertise tavo berniukas koks jau paauges!! Grazu ziuret 😀 Beje merginos, nuraminot mane del maitinimo intervalu 😀 Mes kol kas nakti tik pora kartu atsikeliam tai gaunasi intervalas 3-4 val. diena tai dazniau 2 val., 0 kartais ir kas 1,5 h.

05. May 2014, 10:36 Dite*

Dite, as irgi buvau prisidirbusi. Viena krutine buvo dvigubai didesne uz kita. Man akusere pasake gimdykloje jokiu masazavimu pradzioje kol normaliai nera dar atsirade pieno, nes sake bobos taip prisidirba kad uzmelynavusiom krutinem verkia pacios latakelius istraisko krutyse. Vienu zodziu nieko as nemasazavau ir kitom to nelinkeciau nebent jau susidaro guzeliai, o kol ju nera geriau ranku prie krutines nekisti. Man labai padeda Garmastan tepalas jis nenuplaunamas ir patepus plonai galima vaikeli maitinti. Oro vonios gerai, bet nepamirsk pirmas dvi savaites nesioti liemenele diena ir nakti. Taip pat nereikia perdetai plauti krutis - jokio muilo, uztenka ryte ir vakare. Po kiekvieno maitino issispausk pienuko ir patepk spenelius bei leisk jiems nudziuti. Dabar del tos krutines jei nori susireguliuoti kaip kad as padariau tai leisk vaikiukui ta didesne kruti pusiau istustinti ir toliau duok ta kurioje maziau ir kuo daznaiu taip darysi tuo greiciau susireguliuos. Neduok tos paciso kruties kelis sykius is eiles, nes kitoje nesigamins. Daryk paprastai - vienas maitinimas = viena krutis, kitas maitininas - duodi kita kruti. As isvis su pienuku ilgai kankinausi tik i 6 para atsirado taip kad kantrybes gelezines ir jei tik bus didelis noras kaip jis yra pas mane tai ir tu maitinsi!

04. May 2014, 23:38 Dite*

Aš su pirmagimiu ir kankinausi per kiekviena maitinimą verkdavau naktį i koldra isikasdavau kad nespiegt iš skausmo. Sepeneliai labai buvo nugrauzti net dabar nupurto prisimenant ta jausmą. Vyro palaikymas buvo labai didelis kiekvienam maitinimui artėjant varydavau ji kad nupirktų misinuka ir buteliuka. Geriausia mano drauge sakė kad jeigu atlaikysiu 6 savaites tai maitinsiu tiek ilgai kiek vaikas norės. Taip pat labai gelbėjo kremukas Panthenol 5% man mama atsiųsdavo iš lietuvos. Įsimesdavau ir i šaldytuvą galima sakyt jis daugiausiai ir gelbėjo man. Man dar buvo bėda kad sūnus ėmė geriausiai dešine krūtinę o su kaire daug vargo buvo. Galiausiai buvo kad iš kaires pradėjau nutraukinet pieną ir uzaldyt maitinau tik iš dešinės. Kažkur nuo 3 mėnesiu su viena dešine krūtine ir imaitinau iki metukų nes pats atsisakė mano pieno. Be galo būsiu dekinga savo vyrui kad nenusileido man ir kalbėdavo man kokia esu šauni mama kad po Cezario pjūvio maitinu sūnų. Jeigu ne jo palaikymas tikrai nebūčiau tiek laiko ismaitinus. Vyras ne karta man sakė buvo lb skaudu matyt kaip mylima moteris kenčia ir sukandus dantis maitina. I drauges ta pasakymą dėl 6 savaičių po jų tikrai palengvejo nes ir speneliai priprato kad jau kitaip nebus o ir su kudikeliu šioks toks režimas susidelioja. Turiu minty kad buna ir ilgesnė pertrauka tarp maitinimu ir gauna pailsėti. Bet man ir tas kremas labai padėjo keliom savo draugėn rekomendavus esu ne viena nenusivyle. Man su antspeniu nėjo maitinti išvis klykdavo, kaip kad ir soski mesdavo i šoną. Kantrybes šiam reikale tikrai linkiu su kaupu ir nenuleisti rankų artimo žmogaus palaikymas ir daug ka reiškia. Tikiuosi Dite* sėkmingai maitinsi ir netruks auksui tavo vertingiausio pienelio.

04. May 2014, 21:29 Kristina*

Gal gali papasakoti trumpai,kaip tu ten masazuoji ☺?

Musu Simukas gime 3505g, 57cm ugio. Gimdziau be epiduros,bet su injekcija i kluba, neplysau ir nekirpo,tad sedejau is karto kaip ir pries nestuma 😀. O pats gimdymas buvo tikrai,kad labai sunkus, net valytoja po gimdymo pasake,kad labai drasi esu,matyt ten kazka uz duru apie mane snekejo 😀

Mamytes, nu pasidalinkit,ka daryti su tais nugriauztais speneliais? Tikroj nevilty esu...Pas mane praktiskai nuolatines oro vonios, speneliai visada Lanolin tepalu patepti, o siandien jau ir antspeni dejaus. Kiekviena maitinima maitindama is tos kruties verkiu kaip vaikas...Plius prisidariau bedu,nes is tos nugriauztos kruties maitindavau kol istustedavo krutis t.y. mazdaug 3 maitinimus is eiles, nes norejau nakciai is sveikosios pasilit maitinti,kad mazesnis stresas ir dar uzmigti galeciau. Rezultatas-sveikojoje krutyje sumazejo pieno, mazius verkia kai ja duodu,nes ne kazka pieno ten, o as stengiuosi ilgiau laikyti,kad uzkurti jo gamyba. Prisiskaiciau,kad reikia kiekvieno maitinimo metu ja duoti,net jei siaip maitinu is kitos kruties,bet bijau kad koks mastitas nesusidarytu toje pilnoje krutyjekai is kitos vis duosiu. Pientrauki zadu isigyti ir juo istraukineti ta sveikaja kruti,kai nesveikaja maitinsiu...
Gal kuri zino kokiu budu kaip ta speneli greiciau yzgydyti? UK tu multimam kopresu nemaciau...
Ir jei kuriai jau praejo sitas dziaugsmas, tai kiek laiko mazdaug jus kankinotes su nugrauztais speniais,kol jie uzgijo? Ir apskritai,kaip jie uzgijo,jei pastoviai "naudojami" yra?

Labai tikiuosi,kad padesit, noriu suneli maitinti pati iki begalybes, bet maitinimas is pazeistosios kruties jokio malonumo neteikia, vien asaros ir depresija...

04. May 2014, 19:31 Kristina*

susitvarkys su laiku

04. May 2014, 18:31

Sveikininame su mamyciu dienele!!!!🌷🌷
Mes kai gryzome i namus ir pradejo rastis pienas,man ir temperatura sukylusi buvo net iki 40,bet pradejau masazuoti krutine,pamazu nkrito temperatura. Stengiuosi jau po kiekvieno maitinimo ismasazuoti krutine,kad nebutu bedu ateityje. Bet va man dar toks klausymas iskylo. Taip visada bus ar su laiku viskas susitvarkis normaliai kaip priklauso?

04. May 2014, 16:56 mertise

Mano sunus ir valgydavo kas 2 val. Po poros menesiu link 3 mėnesio kas 3 val. Bet pamenu būdavo naktų jam kad ir kas dvi dar pavalgydavo val. ir jau kai buvo link metukų. Aš duodavau visad kruti ne visada ir valgydavo dažnai tiesiog ir nusiraminti , nes tokio kaip soskio jis neėmė niekaip prie jo nepripartinom. Dar kudikeliam ir augimo laikotarpiai buna tada jie dažniau nori valgyt.

04. May 2014, 16:51

Sveikinu visas su mamyciu diena

04. May 2014, 14:33 mertise

a nu kai mazai.o maniskis po 30min valge 😀

04. May 2014, 14:03 mertise

oho koks didelis mazius 😀 del guziuku,ismasazuok juos,skaudes aisku,bet reikia ☹ del valgimo mes irgi valgeme kas 2 val,bet priklauso nuo to kiek kaba,jeigu po 15-20min ar maziau tai normalu,bet jei po 30min ir daugiau galima kad permaitini maziuka ☹ man taip buvo ☹ del to problemos paskui kilo del atpilinejimo ☹

04. May 2014, 13:21

sveikutes,nea trecias,oj lb lengvai pagimdziau net balsiuko neisleidau per saremius,tik stumymas lb sunkei,

04. May 2014, 12:05 olenka

Aciu uz sveikinimus! 🌷🌷🌷 Ir as prisidedu prie sveikinimu - tegul visos mamytes esamos ir busimos megaujasi motinyste, tegul buna kantrios ir supratingos, o mazieji stebuklai sveiki ir laimingi 🎉👍
Olenka, jums atskiri sveikinimai 2 men. proga, prasidejo smagumai 😃 ar dar surandi laiko sau? pasilepinti puodeliu arbatos ir paskaitineti zurnaliuka?😛
Turiu klausima Mertisei, kadangi musu mazyliai labai panasaus laiko.. kas kiek laiko tu maitini savaji? Man kazkaip vis dar gaunasi kas 2 valandas, kazin ar cia normalu? Ar neturetu buti vis ilgesnis laiko tarpas tarp maitinimu? diena daug malasi ir mazai miega, bet va nakti issimiegam tfu tfu tfu gerai, tik pora sykiu per nakti atsikeliam.
Smaile123, sveikinimai susilaukus sunaus👍👋 Ar tai pirmas vaikutis? Kaip praejo gimdymas, kokio svorio gimete?😉

04. May 2014, 11:46

sveikos 😀 sveikinu visas mamytes su ju diena 😀 Kas jau susilauke vaikelio linkiu maziau bemiegu naktu ir daugiau pienuko 😀 O tos kuriu dar tai tik laukia,linkiu kad gimdymas butu lengvas 😀

03. May 2014, 20:17

sveikutes .As busiu naujoke,auginu sunu ROKA,mums tik vakar suejo menesiukas

03. May 2014, 15:34 brukne123

sveikos,kokios jus grazios 😀 o mes jau siandiena svenciame savo 2 menesiukus 😃 jau nenorime miegoti laukutije ir apskritai maziau jau miegame 😀 vis ziurime aplink viskas mums idomu 😃 jau kalba su manimi ir su broliuku,kartais netgi piksta 😃 toks idomus jau pasidare 😃

02. May 2014, 17:29

Dite*, Kristina* patys didziausi sveikinimai !!! 🌷 🌷 🌷
Kai rasite minute trumpai papasakokit kaip jums sekesi gimdymas 😀 Labai smalsu pamatyti jusu angeliukus ilgai ilgai augintus pilvelyje 😀 Kurios neprietaringos - pasirodykit 😀
Mus jau po truputi pradeda lankyti gimines, draugai. Ir as kaip ir jus vis negaliu atsiziureti i savo stebukla, siandien tokia aptingusi diena, kad visa laika abi sau miegam susiglaudusios 😍 prabundam - pasisotinam ir toliau sau parpiam 🤣 siandien mums 3 savaites 😛👍 stai ir mes 😍

02. May 2014, 10:08

Sveikinimai Dite* ir Kristina*

01. May 2014, 23:39

sveikinimai naujai iskeptom mamytem 😀 dabar laukiame geguzinuku 😃 balandinukai jau baigesi 😃 Idomu kur Sonatel dingo 😀

01. May 2014, 22:36 Kristina*

Sveikinimai!!! Vos 2 dienu skirtumas 😍

01. May 2014, 22:35

Neprisidaviau, nes sunelis visa laika atima 😀
Tai va, balandzio 25d.gime musu sunelis 😍. Pernesiotas 13dienu, tai "isskatintas" lauk 😀
Gime 3505g, 57cm 😀

01. May 2014, 12:28

Sveikos mamytes,radau laisva minutele prisesti prie pc. Tai vat mes gimeme balandzio 23 d. Su vyru esame patys laimingiausi susilaukia mazosios❤🌷😍 Ziuriu i ja ir galvoju,kokia tu esi nuostabi mazyle,pavertusi musu gyvenima dar nuostabesniu,juk be jos nieko taip nebutu😍😘

01. May 2014, 00:42 mertise

ohoho kaip paaugote - saunuoliai!!! man irgi lb smalsu kiek maniske bus paaugusi 😀

30. Apr 2014, 18:41 mertise

o gal daukartines sauskelnes pabandyk?mums nemokamai atnese isbandyti 3 savaites skirtingu rusiu ir zinai mes jau prie vienu pripratome ir nusipirkome sau.ir tik dabar daugkartinius nauduojame 😃

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 66