2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

11. Apr 2014, 22:40

Didziausi roziniai sveikinimai 😀

11. Apr 2014, 17:54 brukne123

Didziausi sveikinimai 😍 🌷
Ziuriu greitai susisukot 👍

11. Apr 2014, 17:06 brukne123

didziausi sveikinimai 😘 pas mus jau forume pasirode rozine spalva 😃

11. Apr 2014, 14:04 Kristina*

Taip 19

11. Apr 2014, 14:04 Kristina*

Aciu visoms! !!

11. Apr 2014, 14:03 Kristina*

Jei neklystu tau laikas buvo 19 d.?

11. Apr 2014, 14:02 brukne123

Kokios džiugios žinios iš tavęs!!!
Nuoširdžiausi sveikinimai sulaukus mažosios!!!🌷🌷❤😍

11. Apr 2014, 13:45

Hello 3h nubego vandenys ir be 8 min 10 val jau laikiau savo lelyte ant ranku! Pagimdziau pati be epiduro - cia tiesioginis eteris is santariskiu jeeeeeee 😀 jauciames puikiai!

11. Apr 2014, 00:57

Kaip man keista, kad Sonata pradingo tiesiogine ta zodzio prasme, jau labai seniai jos negirdeti cia musu forume ir is facebook'o platybiu pasisalino.. labai noriu tiketi, kad jai viskas gerai... 😕 😪

11. Apr 2014, 00:54

As irgi viena akim ta laida ziurejau 🤔 ir esu ne pries skiepus. Si - viena is karstu temu tarp mamyciu, BET kiekviena ju turi savo nuomone 😀

10. Apr 2014, 23:24

asmeniskai as skiepijau maziu tik privalomaisiais

10. Apr 2014, 20:41

Galvojau,kad siandien nieko gero nenuveiksiu namie 😃 Bet va susitvarkiau viska 😀 Negaliu klausytis Andriukaicio sapaliojimu apie tuos visus skiepus... Man tai toks nemalonus zmogus,kuris nori prastumti visokius skiepus.Toks vaizdas susidaro,kad vaikai butu kokie bandomieji triusiukai...

10. Apr 2014, 12:44

Aaa dabar aisku Kristina. Man irgi 2dieni turetu paaisketi kaip toliau slinks dienos. Sia nakti ir ryte jauciu tokius spazmelius nestiprius pilvo apacioje (kaip per menstruacijas) tai cia gal tie vadinami paruosiamieji 🎉
Mertise, o del Sodros pazymejimo jie viska mato duombazeje, todel prasisukot ir be popierines versijos 😉
Nzn ka cia nuveikus, lauke oras bjaurus.. pajudeti tai reikia, gal namus eisiu apsitvarkysiu, kuo daugiau i pabaiga fizinio aktyvumo tuo geriau 😛

10. Apr 2014, 08:08

Man laikas 22 d. O siuntimas reikalingas del to,kad man yra nustatytas nesciuju diabetas,del jo mane anksciau siuncia pas gydytojus,kad jie dar syki pasidarytu reikamius tyrimus ir daug maz pasakis kada jau reiks gultis ar is karto guldis. Mano gydytoja bijojo,kad mazyle negimtu virs 4 kg,nes dazniausiai taip buna su diabetu,kad vaikas uzauga didelis. Taip brknia,mes i Santariskes vaziuosime. Tai vat antradieni ar treciadieni jau ten viskas paaiskes kas ir kaip toliau bus.

09. Apr 2014, 20:35 Kristina*

Kristina, primink o kur tu Vilniuj gimdysi? Santariskese? Tai ka tas siuntimas reiskia, kad nuvaziuoji ir paguldo, o kas toliau?☺

09. Apr 2014, 17:04

Na va neperseniausiai gryzau is gydytojos,israse jau siuntima,tai kita savaitele jau leksime i Vilniu. Sake,dar savaitele tikrai pabusiu namie 😃 Tai sulauksime ir tetuko is reiso 😃

09. Apr 2014, 16:46 mertise

Rasita, zinok nebezinau ir as koks pas Jolita buvo tas slapyvardis 😃

09. Apr 2014, 15:26

sveikos,ziurekite ka sndn perskaiciau 😃 http://www.delfi.lt/gyvenimas/namai_ir_seima/maitinimas-krutimi-kartais-pervertinamas.d?id=64480436
tai va tos kurios pienuko neturi neverta pergyventi 😃 beto sveikinimai Jolitai

09. Apr 2014, 15:21

Kokios puikios zinios,sveikinimai 😀 🌷

09. Apr 2014, 11:17

kaip smagu vienas po kito kudikeliai uzgimsta 😀 labai pakelia nuotaika ir kavyte skaniau geriasi 😃
Sveikinimai Jolitai! 😀🌷

09. Apr 2014, 11:05 daivike

Didelis ACIU Daivike, labai pravers!
Ech tas visagalis isdavikas facebook'as 🤣 - turiu ziniu! Musu forumiete Jolita vakar pagimde suneli vardu Patrick'as - patys didziausi sveikinimai!!! 🎉🌷🌷🌷 Lauksime kada mamyte pati prisijungs ir papasakos daugiau! 👋

09. Apr 2014, 10:28

http://www.mamyciuklubas.lt/naujagimis/kudikio-pilvo-putimas-ko-vengti-maitinanciai-mamai-29947/
cia linkas to straipsnio manau neblogas, ypac kurioms pirmas leliukas 😀

09. Apr 2014, 00:14 brukne123

jo reikia ne tik del maziaus bet ir del saves priziureti 😀 beto as sndn pasigrazinau,buvau salone,tai padaziau plaukucius sviesiom sruogelem ir pasidariau manikiura,ryt dar eisiu pedikiurui 😃 nes baisu,tik man buvo geda,nes pries vaziojant i gimdykla padariau pedikiura ir man padaze rauduonai nagucius,nu taip uzsimaniau 😃 atrode kad kazkokia nesciuke beprote rauduonai dazo nagus 😃 del manikiuro cia gerai nieks prie ilgu nesikabina 😃 nes LT man liepe nukirpti nagus tik tada leido vaika laikyti ant ranku 😃

08. Apr 2014, 20:04

Daivike, butu ziauriai smagu jei tau pavyktu pasidalinti tuo straipsneliu, kuri atsispausdinai 😉
Edyta, as 38 sav buvau vizito ir sakiau gydytojai, kad nera dar paruosiamuju, gine tik nusisypsojo ir pasake, kad dar anksti, gimdyti terminas 19 d. ir nera jokiu susitraukimu iki siol.. naktim tik dazniau i wc palakstau ir smarkesnius spyrius labiau isiremimus jauciu.. vat ir viskas.. matyt kiekvienom skirtingai..
Kristina, nu tai smagu, kad spes grizti, sunerimau, kad tavo vyro nebus 😃 Olenka, Mertise, super, kad mamukai prisiziurit, as irgi manau, kad kazkiek reikia ziuret to maisto..👍

08. Apr 2014, 17:19

sveikos.mums jau daugia negu menuo tai galiu pasakyti,kad maista irgi priziuriu,nors maziukui pirma menesi nepute pilvuko,dabar jam prasidejo tos problemos ☹ ypac vakare apie 23val ☹ tai nevalgau irgi produktu nuo kuriu pucia pilva,riesutu ne daug ( nuo graikisku pienukas geriau gaminasi),nes nuo ju gali maziu izberti ☹ beto mano pupsas rankinis ☹ ant ranku nori buti pastoviai ir prie krutines ☹

08. Apr 2014, 16:42 brukne123

Oi spes jis man dar gryzti 😀 Na maniskis tik kazkur 5 dienas nebuna Lietuvoje,jis man ilgai nebuna isvykes.Sita kai jau gris ir nebevaziuos,namie jau pasiliks 😀

08. Apr 2014, 13:58 brukne123

Aha fotosesijos man patinka ir tas žinojimas kad nuotraukos gražios bus aš esu tik už tai 😀.
Kai laukiausi pirmagimio daug skaičiau apie zindyma o va ka valgyt zindanciai kažkaip ir likau nepasidomejusi. Kai dabar pagalvoju gerai kad sunelis nebuvo niekam lepus, neturėjęs pilvo diegliuko. Kas juokingiausia buvo ir maisto pasiruošusi ir uzsisaldziusi kad bent jau pirmom savaitėm nereiketu rūpintis. Nesigailėjau ypač po Cezario labai didele pagalba buvo. Juokingiausias momentas kuri pamenu kad kalbu su mama ir kažkaip mamai sakau sianden kopūstų sriubos issiviriau ir tiek valgiau negalėjau sustoti. Man mama sako o vaikučiui neatsilieps pilvukui sakau ne nu kodel. Ir tada pradėjau domėtis kad dauguma daug ko negali valgyt, kas patartina o kas ne. Bet aš viska valgiau kaip minėjau gerai kad suneliui nieko nebuvo tikiuosi ir. Ši kart taip bus. Mes nesam kokie gurmanai ar aštraus maisto mėgėjai valgom normalu skanu maistą gal del to ir neteko susidurti su rimtesnem bėdom. Čia mamyciu klube radau straipsnį vienos ekspertės net visa lentelė padariusi ka valgyti ar ko geriau išvengti tai del visa ko atsispausdinau kaip kartais buna o kas jeigu...

08. Apr 2014, 13:07

Sveikos!
Mertise, tai ar seneliai isvire cepelinu? 😃 Beje kai maitinate leliuka ar prisiziurite maista, ka galima ir ko negalima valgyti? Taip dorai niekur ir nepasiskaiciau apie tai.. Gal apsviestumete?
Daivike, fotosesija ir tos sustabdytos akimirkos yra kazkas tokio! Visada praejus laiko smagu prisiminti, lauksim rezultatu ir galimybes bent akies krasteliu zvilgterti i jusu nuostabia seimynele 😉 Kavyte jau isgerta, laikas ridentis is lovos 😛
Kristina, o vyras is reiso spes grizti ant gimdymo? Musu savaitgalis pasyvus, issikepem saslyka kieme, ziurejome filmus ir kol galim viens kita lepiname 😍 Man kartais toks jausmas, kad vyras labiau jaudinasi del paties gimdymo nei as pati 🤣 Brolis Olandijoje magistra kremta.. grizo trumpam, tad siandien vaziuosim pas mano tevelius jaukiam pasisedejimui 😉 patys taip pat stengiames visa laika neuzsisedeti vienoje vietoje 👍

08. Apr 2014, 10:27

Labas rytukas, geriu kavyte 😀 mum savaitgaliai labai greit prabega. Mes buvom pas fotografe pasidaryti nuotrauku ne tik nėštumo bet ir keletą šeimyninių. Tik kad mūsų isdykėlis vis pabėgti norejo 😀. Laukiam nuotrauku, ypač aš su nekantrumu. Skanios kavytes ir kitom mamytem 😀

08. Apr 2014, 07:36

Labas rytas mamytes 😀 Na va jau ramiau bus,vyra vel isleidau i reisa 😃 Per savaitgali nebuvo net kada prisesti ir parasyti,tai reikejo vis kazkur vaziuoti 😃 Tai dar sugalvojom draugus aplankyti,kol galime 😉 O kaip jusu savaitgalis prabego?

1 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 66