2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

28. May 2014, 11:03 olenka

Jus pirma syki skrisite lektuvu, na o mes 7 diena pirma syki eisime i draugu mergaites 1-aji gimtadieni su savo mazyle 🎉 😀

28. May 2014, 11:01 daivike

Daivik, kaip man ir i galva neatejo taip pasisvert, reikes butinai pasibandyt 👍😉

27. May 2014, 22:49

sveikos 😀 o mes sndn grizome is Londono 😀 baisu su ta ambasada ☹ dirba iki 13val tik,zmoniu pilna,su vaikais nepraleidzia be eiles ☹ galetu nors su maziukais be eiles leisti,gerai,kad mano pupos buvo lauke 😃 nes butu sakes,nes vbisi vaikai verke ☹ 13val uzdaro durys ir nieko neileidzia tipo,apie 2val atejo panele,policininko pazistama,tai kazkodel ja ileido 😃 kaip visa laika pas mus LT turi pazinciu visur busi pirmas 😃Gaila man buvo vaikuciu toje ambasadoje.jau gavome paskutini dokumenta mums reikalinga skridziui i Lietuva 😀 Ir jau birzelio 7 busime lektuve ir pirma karta skrisime 😃 daivike grazus vardas 😀 brukne123 as turejau su pirmu svarstykles,sverdavau pradzioje,o paskui jau atsibodo ir 6 menesiuku jos pardaviau 😃

27. May 2014, 15:39 brukne123

Ji labai jau moka saldziai miegoti 😀 Mes labai sunkiai apsisprendem del vardo. Sis vardas vyrui labai patinka. man nepirso jo turejom ir kitu variantu. jeigu labai smalsu kiek sveria mazylis as darydavau, kad pati uzlipu ant svarstykliu paziuriu kiek sveriu, o poto su mazyliu ir atemus svori su vaikuciu ir be gali gauti gan tiksliai 😀.

27. May 2014, 11:20 daivike

Uoj.. koks saldus ir gilus miegelis net seile nutyso man beziurint 👍😛
Koks vardas grazus bent jau man tai negirdetas!!!🌷
Kaip man darosi smalsu kiek mano mazoji priaugo svorio...ech neturiu namie kudikio svarstykliu.. bet pakelus ant ranku taip jauciasi turbut jau drasiai virs 5 kg 🎉

27. May 2014, 11:09

Sveikutes, štai ir mano princese Nadina

27. May 2014, 08:53

Sveikos mamytės pigiai parduodu pampersus pampers tel. 868219740

26. May 2014, 22:23

Jo vaikiukam buna augimo šuoliai kur reikia daugiau pienuko. Mano mažoji kas 3 val valgo kaip laikrodukas

26. May 2014, 22:21

brukne123 nesubyrek dar 😃 . Man pamenu po pirmagimio dantys ne iš šio ne iš to puse nuskilo. Ir plaukai slinko labai labai.

26. May 2014, 16:02

Sveikos mamytes! Jau buvau sunerimus, kad galbut man pienuko mazeja, nes mazoji dienom nebeuzmiega taip giliai.. vis muistosi ir nori vos ne nuolatos kabeti prie kruties, tai gerai kad drauge nuramino sako augame, o mazyle vis daugiau pienuko nori uzsiprasyti todel nors ir po trumpai pakutena krutine 😀 Paskaiciau jusu diskusija.. bet kaip blogai kad neima ciulptuko, o dar blogiau buteliuko.. tai sunku be vaikiuko kur ir is namu istrukt. Liudnoka zinia is po nestumo sugedo man dantukas uzsirasiau 5dieniui. Ir nuo siandien pradejau gerti vitaminus maitinancioms, nes jau viena kita plauka ant grindu randu.. Taip sakant baigiu subyret 😃🤣

26. May 2014, 11:40 daivike

jo del skrersviju tai zinau ☹ beto mes turime tokia vaiko nesykle,tai manau nebus su skersviju problemos,bus mazius priglaustas prie manes ar tevelio ir apsaugotas nuo vejo

26. May 2014, 09:24 Dite*

dar tiesa nepaminejau kad vistik gali tekti susidurti su skersvejais ilipant ir islipant is lektuvo, net jeigu ir autobusas veztu iki lektuvo ir atvirksciai dazniausiai buna atviri langai ypac kai karsta. o maziuliam tiek ir tereikia tai ir kazka tokio praktisko turet po ranka kad pridengt o lektuve mum tada tikrai buvo karsta. pamenu kaip nujausdama aprengiau ploniau ir turejau deguti po ranka. tai isvengem persalimu. o mano viena drauge keltu kelesi tai susirgo maziulis vasara stirpiu persalimu.

26. May 2014, 09:21 olenka

Kaip faina, saunuolis berniukas 👍

25. May 2014, 23:54 daivike

Dekui, bandysiu ieskoti kuo prisidengti ir maitinsiu 👍.
Jau dabar spyrgam kaip namo norim 😀.
Olenka-su pasiekimais naujais!!!

25. May 2014, 20:46

o es vakar ismokome verstis nuo pilvuko ant nugarytes 😀viskas jau paguldai,jeigu nepatinka pats apsivercia 😃

25. May 2014, 10:57

Tik lėktuve karšta parinkit tinkamus rubelius kad ne sukaistu.

25. May 2014, 10:56

Man nebuvo jokių problemu, jokio verkimo ar streso.

25. May 2014, 10:55 Dite*

Aš kai skirdau su pirmagimiu ji kaip tik maitinau ir visa skrydį miegojom. Duodamas specialus diržas, kūdikis visad su mama diržas patogus gali vaikutį laikyt tau patogia poza.

24. May 2014, 18:29 Dite*

jo dabar viskas greztai ☹

24. May 2014, 17:01 olenka

Aisku tada, dekui 😀

24. May 2014, 13:28 Dite*

nu iseities tada nebus ☹ Nu ir ka kad gimes UK,dabar UK greztai su tuo.Nes vaikas gyvena LT,beto jo tevai yra lietuvos pilieciai ir jeigu grazinsi visus mokescius ir nemokesi mokesciu UK,tau nuima visus benefitus ☹ Aisku jeigu vyras tavo liks cia,tada nenuims

24. May 2014, 13:20 olenka

Dekretas ir taip juk uk metu netrunka, tik del child benefit idomu, juk realiai jis uk gime, tai negi nuims?jokiu kitu benefitu negaunam...dar tvarkysime jau veliau visu/beveik visu mokesciu susigrazinima.
Pirmai galvojau gal maitinti kilimo momentu, bet juk vaikas tures buti prisegtas, tai neiseis...o ciulptuko jis atsisake jau :/. Ciulpe apie 2sav., tada atsisake ir rekia baisuausiai kai bandom duoti. Nupirkom kitoki pabandymui, bet tas pats rekimas :/

24. May 2014, 00:51

o del zaliu kakuciu,as irgi apturejau toki stresa ir man rodos panasaus amziaus buvo.virs 3 savaiciu,bet mano GP pasake,kad tai normalu,buna taip.Nes jug viena karta buvo 😀

24. May 2014, 00:49 Dite*

as irgi zadu skristi,beto zinai kad tau tik metus mokes dekretines,taxus ir benefitus,nes kitais metais nuims viska jeigu busi LT ☹ Mano drauge jau su tuo susidure ☹ Dabar del lektuvo,as irgi zadu imti ciulptuka,mes irgi su buteliuku nedraugajame ☹ bet zinai jeigu labai verks turek su savimi zvakute viburcolio.

23. May 2014, 21:20

Sveikos! Kaip begyvenat? Ziuriu ramu cia 😉. Pas mus viskas gerai, 4sav, suandien, bet vakar apturejau streso...mazius pasitustini zaliai su gleivrm ☹. Buvsu GP, bet asilu kompanija ten...isijunge interneta ir rado straipsni, kad tai normslu. Lygtais pati interneto netureciau ir nebuciau kitokiu straipsniu skaicius☹

Beje, cia nemazai uzsenieciu yra, tai gal kuri pades...tuo I Lt skrisim. Gal zinot ka galiu padaryti skrydzio metu, kad lektuvui pradedant kilti maziukas rytu ka nors? Kad rytu reikia tam, ksd neuzgultu ausys...ciulptukas turbut nepades, ar padetu manot? Juk ji tik ciulpia, nelabai ten tas seilias ryja. Nutraukti pieno negaliu, nes buteliuko neima

23. May 2014, 18:37 brukne123

maniskis jau irgi apvalus tampa 😀 pienukas mano baisiai riebus ir sunkiai traukiasi,tai zandukus ataugino del to 😀 nu bet mums jau 3 menesiukai bet mazesni esame uz ta mergite,bet man patiko kad pasake labai aiskiai I love you 😃

23. May 2014, 17:40 olenka

aha siandien ir as sita maciau 😃 ruibuilyte tokia arba mamytes pienukas riebus arba misinukai savo priduoda 😀 del galvytes laikymo tai dar sutikciau kad 2 menesiai, bet del sodinimo...nelabai tikeciau 😀

23. May 2014, 00:06

mamukai musu maziukams iki to toli dar 😃 http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/vaizdo-klipas-suzavejes-pasauli-dvieju-menesiu-kudikis-pasako-as-tave-myliu-ir-internetas-kraustosi-is-proto-61-428599?cf=df bet jei rimtai as netikiu kad jai tik 2 menesiai,nes mazyte jau tvirai sedi ir laiko galvyte 😀 ka manote?

22. May 2014, 18:37

sveikos 😀 o man kazkaip normaliai bega tos dienos,tik mazius labai greitai auga 😃 jau domisi visko 😃 idomu jam viskas ir mes jau maziau miegame 😃

22. May 2014, 13:01 mertise

mertise tikrai tavo tiesa, diena net nejučia pralekia

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 66