2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

21. Apr 2014, 22:31

Sveikos esamos ir busimos mamytes 🌷
As dar pilnam komplekte ☹. Ryt jau turiu prisistatyti i ligonine, nes jau bus 10d.pernesiojimas. Patikrins kaip vaikelis laikosi, kaip placenta ir jei viskas gerai,tai paleidzia ketvirtadienio laukti ir jei nieko-skatins, o jei ryt kazkokiu itarimu bus,tai ryt ir skatins. Bijau, nes visgi vaiklis pernesiotas, tikiuosi nebus kokiu bedeliu 😕. Siaip ar taip jau bent zinau,kada veliausiai su suneliu pasimatysim 😍

21. Apr 2014, 18:36 brukne123

as dirza iki tol kol susitrauks gimda 😀 mus jau apziurejo ir pasake kad jau galime daryti fiti miti 😃 jau 8 savaiteles praejo tai jau dirzo galiu nenesioti 😃 o kur turi skaudieti kai gimda susitraukineja?viduje?man skausmai buvo tokie kad atrode kad skauda viskas ne tik kirksnys ( rusiskai pah ane? ) bet ir gale 😃

20. Apr 2014, 23:05 olenka

Su Sv.Velykom visas esamas ir busimas mamytes! 🌷🌷🌷
Olenka, ar tikrai gimdos susitraukimai susije su kirksnies skausmu? Toks jausmas, kad koki nerva uzspaudzia.. As maniau, kad galejo buti patemti klubo sanario raisciai... dar vis slubuoju..😕 bet kaip bebutu tikiu tai neamzina.. turi praeiti. Beje klausimas, kuri pagimdziusi nesiojote korseta ar elastini dirza? Man idomu kiek laiko ji reikia nesioti?

20. Apr 2014, 16:02

sveikos su Sv,Velykom visas 😀 mertise kaip varda ar jau turite?brukne123 jo tai gimda susitraukineja 😀 Patikiek man su pirmu gal 3 naktys taip buvo,su sito kazkaip lengviau buvo nakti,bet diena tokie skausmai kad as jei budavau lauke negalejau nei paeiti nei ka ☹ Bet tai neilgam,ir nepastoviai kartosis 😃 tai nepergyvenk

19. Apr 2014, 11:59

sveikos, vakar jau buvom lauke su mazyle, bet kadangi liftas neveikia tai reikejo nulipti ir grizti i 4 auksta... nakti praleidau su asarom... prasidejo nenormalus skausmas kaires kojos kirksnyje.. vaikas miegojo, o as prasikankinau. Ar nieko neteko girdeti del ko taip galejo nutikti po geros savaites? jausmas lyg greztu ka i kaula, ar cia gali buti, kad taip skausmingai dubens kaulai atsistato? nes pasitemti niekur negalejau..nebent del laiptu..... jei sianakt lydes toks skausmas reikes gydytojui skambinti..hmmm😕
Kaip jus laikotes? Ruosiates velykom 🌷🌷🌷

17. Apr 2014, 15:24

Sveikos, kas busite pirma syki mamytemis tai palinkesiu avansu istvermes ir kantrybes, nors mano dukryte pakankamai rami, bet vis tiek naujas ritmas vercia gyvenima aukstyn kojom 😃

17. Apr 2014, 00:40 Edyta

kazkaip keista ☹

16. Apr 2014, 21:12 Edyta

Tai o ka daktarai sake?Kad jau gimdysi,nes vandenys jug nubego vakar

16. Apr 2014, 21:12 Kristina*

Nu va kaip saunu lauksime ir toliau tik geru ziniu 😃

16. Apr 2014, 20:46

Sveikutes mamytes,na va vakar buvome Santariskese,mazoji laikosi labai gerai😍 Tai va po velyku jai niekas nepasikeis,jau antradieni gulsimes i ligonine 😀

16. Apr 2014, 11:31 olenka

aha paaugo maziukas 😀 gal zinai kiek dabar sveriate?

16. Apr 2014, 11:29 olenka

mano irgi mazai soske ima.. bet mes dar pienelio neturime gausiai, jei dukryte neverkia matyt uztenka priespienio, kuris labai po truputi balteja ir virsta pieneliu. Olenka o nuo kurio menesio tokie lavinamieji kilimeliai patampa kudikiams idomus? Beje kokia vibro kedute patartumete isigyti? mums is UK nori parsiusti vieni giminaiciai tai prase issirinkti, o as nenusimanau kazkaip..

16. Apr 2014, 10:45

sveikos.gaila nuotraukuoje zandu nesimato 😃 pasirodo mano mazius visa laika alkanas atrodo ir pervalgo ☹ pradejo atpilinieti mano pienuka ☹ buvau pas daktarus ir pasirodo kad as ji permaitinu ☹ liepe maziau laikyti prie kruties,o kaip maziau laikyti jeigu jisai zizia ir nori valgyt ir valgyt ☹ soskes neima tada ☹ tai va vakare vel pervalge ir vel atpilinejo gausiai ☹

16. Apr 2014, 00:10

Kokie dailus vaikuciai 😍
Turbut ir mes nemaza turesim, jei dar sunelis dels 😀

15. Apr 2014, 23:45

o mes pasirodome kaip paaugome 😃

15. Apr 2014, 15:52 Edyta

as kraujavau visa menesi pries gimdant is ligoniniu neislisdavau,jeigu sako nieko tokio reiskias viskas normaliai placenta jau atsiskiria ir greit gimdysi

15. Apr 2014, 15:51 brukne123

oj kokia grazuole ir diduke,paliginus su mano maziuku 😃 as tai zadinau,geriausias budas pazadinti toks,nurengineji ja iki sauskelniu,padiedi sau ant nuogo kuno salia krutines ir bandai jai duoti kruti.jeigu neims miegos vis tiek,bandyk glostyti nugara,maniskiui tai padiedavo 😀man taip ligonineje parode 😃

15. Apr 2014, 12:37 mertise

Bandom adaptuotis, priespienio vis daugeja,sianakt beveik kas valanda prase kruties, o dabar neina man jos pazadinti miega ir psio.. ka jus tokiu atveju darote, nes as noriu ne ilgiau kaip kas 3 valandas duoti kruti.. matyt kad pirmas vaikelis tai tas pienas ilgiau uzsitesia.. stai ir mes pasirodom 😀

15. Apr 2014, 10:51 Edyta

tikrino ar vandenu uztenka?kai man su pirmu taip buvo tai patikrino kad vandenu dar pakankamai ir para neskatino,neprasidejo gimdimas kita diena tai tada tik skatino,bet jeigu traukia pilva ruoskis greitai sulauksi saremiu ir nakti jau manau pagimdysi 😃

14. Apr 2014, 21:28

Sveikos busimos ir esamos mamytes 🌷
Mano fronte nieko naujo...Sunelis uzsispyres kaip tikras avinukas nelenda lauk ☹
Sestadieni jau terminas buvo,bet dar nt nesiruosia. Buvom siandien apziurai,tuo paciu membranas bande atskirti, bet nelabai kas gavosi,nes kaklelis ilgas, o prasiverimas vos vos tik toks ☹
Sake iki 12 dienu leis pernesioti jei ka,o tada krapstis. Man kazkaip per daug atrodo...

14. Apr 2014, 17:52

Mus vakar jau namo paleido, o siandien seimos gydytojas aplanke. Vakar ismaudeme pirma syki, tai maudesi su sypsena ir ne riksmelio toks jausmas, kad prisimine kaip silta ir gera pilvelyje buvo 😀 Na priespienio su kiekviena diena vis daugeja, bet pienuko dar nematyti.. kantriai laukiam 😀 Oras vejuotas 7dieni tai nerizikuoju i lauka neinam..

14. Apr 2014, 08:40 mertise

😃 mes irgi taip ilgai galvojom 😃

13. Apr 2014, 13:54 mertise

gal jau maziukui varda turite?😀

13. Apr 2014, 12:43 brukne123

sveikos.viskas susitvarkys,su pirmu kazkaip sunkiau su antru jau bus tau lengviau 😀kaip pas jus verbu sekmadieni oras?

13. Apr 2014, 08:00

Kadangi snd sekmad.manau maximum iki rytdienos mus palaikys. Jauciames gerai gulim privacioj palatoj tikra ramybe 😀 mane siuvo nes kirpo ir truputi plysau bet jauciuosi gerai dabar tik su papuliais kovoju kad greiciau tas pienukas atsirastu 😀

12. Apr 2014, 21:00 brukne123

oj Guste tikrai ne maza gime 😀 beveik 4 kg ir pati pagimdei esi tikra saunuole.

12. Apr 2014, 19:26

Labai dziugu girdeti 😀 O kaip pati mamyte jautiesi po visko? Ar ilgai zada jus laikyti ligonineje?😀
Pagalvojus vien,kad ir man jau nebe uz kalnu viskas nusimato☺

12. Apr 2014, 16:35

3.790 kg svoris ir ugis 55 cm 😀 mergyte vardu Guste 😍

12. Apr 2014, 16:01 brukne123

dar karta sveikinu 😀 papasakok koks jusu svoriukas ir ugis?varda jau issirinkote?tu tikra saunuole

12. Apr 2014, 06:41

Sveikos mamytes tik laukiam dar pienuko ir priespienio mazai bet viskas atsiras su laiku. Mazoji stipri valgyt praso galvyte stipriai kelia viskas tvarkoj 😀 siaip jo pagimdziau greitai gal nebuvu nusiteikus tokiam skausmui maniau viskas paprasciau turetu buti bet nieko kai ant pilvelio jau guli kudikelis visas skausmas pasilieka uz duru 😉 lauksim ziniu ir is kitu mamyciu 😉

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 66