2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

21. May 2014, 15:39

Sveikutes, brukne labai graži idėja įamžinti taip kudikeli. Mes sianden trumpam buvom išėję pasivaikščiot. Vyrui sakau nors keliom minutėm lauke pabūti. Bent jau pas mus tai saule šiomis dienomis ištisai lepina. Dar aš ir siaip pripratus lauke judėti. Pas mane sianakt jau pienelis pradėjo gamintis

21. May 2014, 14:25

Beje kai pamaciau Olenkos sunelio nuotraukyte prisiminiau, kad ir pas mane kazkur panasi fotke yra autokeduteje 😃😃😃

21. May 2014, 14:22

Sveikos mamytes 👋 Taip, Guste ten guli, bet atrodo lyg butu pasodinta uz nugaros pagalviu karalyste 🤣 Tokia faina ideja panarsius internete radau, kad nusprendziau copy=paste padaryti 😉 Kai sueis metukai padarysiu koliaza. Man tai laaabai patinka tokios foto. Va dalinuosi ir su jumis sia ideja gal kuri susigundysite ir savo mazyli taip iamzinti 👍
Aciu Daivike uz komplimenta 😉
Olenka, zinok gal tik nuotraukoje visi vaikiukai didesni atrodo. Guste sveria 4,5 kg. Ir cia kaip mergytei yra normalu nera daug 😀.
Ka mamytes veikinejat per dienas? Mes neseniai is pasivaiksciojimo grizome tai mazoji miega lyg be pulso butu 😃😛👍

21. May 2014, 11:01

bet tokia didele jau atrodo Guste 😀mes jauciu maziausi is visu iki siol,nors esame vyriausi 😃jo sndn mus aplanke sesele,pasvere sveriame ti 4700g 😃per menesi 1.5kg priaugme.ugio nematuoja cia 😀jo sake seilinames baisiai ir sluogojame del busimu dantuku,bet tai nereiskia kad ju sulauksime greitai 😃 gali buti kad sulauksime 5-6 menesiu,o gal net ir veliau,jau organizmas ruosiasi 😃

20. May 2014, 22:53

sveikos 😀 sveikinimai daivikei sulaukus dukrytes 😀 brukne o tu jau sodini maze?ne per anksti?o mums slogute baisi ir seiles baisiai bega ☹ 27 eisime apziuros ir skiepu,jeigu nepraies sloga klausiu del ko gali buti,bet numanau kad mus jau kankina dantukai ☹ nes labai jau irzlus mazius tapo ☹ viska kisa i burna ☹ nors mums tik bus 3 menesiai bus po 1.5savaites

20. May 2014, 11:14 olenka

O koks didelis Olenka tavo sunelis

20. May 2014, 11:12

Labai graži dukryte, mažoji princese 😍 .

20. May 2014, 11:11 brukne123

Aciu už sveikinimus brukne123

19. May 2014, 23:54

Stai ir musu pirmas menuo pasirodome kaip paaugome 😍

19. May 2014, 23:35 daivike

VAAAAUUU sveikinimai!!!! Daug ramybes jums ir pienuko! Tai stipri mergyte!!! Dziaugiuosi ir laaaabai sveikinu! 🌷🌷🌷🎉👍❤

19. May 2014, 20:19

Sveikutes, pagaliau ir aš galiu pranešti džiugių naujienų. Vakar vakare 21:06 vakare gimė dukryte 54cm ūgio ir 4.175kg. Esam sveikos ir stiprios, daug miegam.

18. May 2014, 23:04

pasirodome kaip paaugome 😀

18. May 2014, 19:34 brukne123

nu tikintis zmones sako,kad reikia vaika greiciau pakrokstyti,nes tada jisai bus arciau dievo ir bus apsaugotas 😀

18. May 2014, 15:51

Pas mus sis savaitgalis skirtas lankytuvems, vakar sveciai ir siandien laukiam ir tai dar nepabaiga 🤣 Kaip jums sekasi priimineti svecius, norincius aplankyti jusu mazylius? 👋

18. May 2014, 15:49 olenka

O cia koks nors isitikinimas, kad jei neisnesiotukas neva anksciau svarbu pakrikstyti?

18. May 2014, 15:23 brukne123

mano sportas lakstyti paskui Sashenka 😃 o as noriu kuo greiciau,nes kadangi mes gimeme neisnesioti tai norisi,kuo greiciau ji pakristyti 😀nors nekas nepasakys kad jisai neisnesiotukas buvo 😀

17. May 2014, 23:32 olenka

Tokie mazuciukai labai lengvai atlaiko keliones kiek man teko girdet 😉 Tai, Olenka, supratau kad dar sportuoti yra per anksti, as irgi sukuos kaip vovere, tai indus pasiplauni, tai pasiskalbi, namus apsikuopi darbo nematyt, o laika suvalgo visa, atsilenkimu treniruoklis guli namie nepaliestas, o dar vyro prasiau kad is mano teveliu orbitreka pargabentu.. stoves gargaras..kazin ar bus laiko ir noro uzlipti..nes atrodo kai atsiranda ta laisva valandziuke ar kita tai tik ir noris uzpakali padet ir atsipust 😃 Nu bandysim optimistiskiau zvelgt i sporta kaip i indeli sveikatai 🤣😃 Mes savo pirmagime krikstyti sugalvojom ne sia, bet kitu metu vasara 😉

17. May 2014, 20:11

sveikos 😀 o as zadu kita menesi i Lietuva skristi 😀 idomu kaip mazius atlaikys kelione 😀 zadame i krykstiti Lietuvoje 😀

17. May 2014, 12:35

ne, kol kas neslenka. man seimos daktaras sake neblogai butu pagerti vitaminus ne kiekviena diena, nors kas antra, bet as nekenciu apskritai vitaminu.. man sunku juos nepamirsti isgerti... ziuresim gal ir as tuos pacius vitaminus nusipirksiu 😉 pasakysi panaudojus ar nors kiek ka jauti, ar padejo?

16. May 2014, 16:52

sveikos.beto pradejau gerti pregnacare vitaminus maitinancioms mamos 😃 gal kas pasikeis 😀 kaip jums su plaukais?ar neslenka?man pradejo slinkti,del to vitaminus ir pradejau gerti 😃

16. May 2014, 09:34 brukne123

aciu nuraminot,vadinasi taip visems buna,mums sienden tik savaite,tai dar mazi.
😀

15. May 2014, 20:27 iruska8

Uoj nusiramink ir nesijaudink tik! Pati ir maitinsi 😉 Man pienuko dagiau atsirado tik i sesta para, o septinta para pirma syki normaliai pasitustino vaikutis (neskaitant mekonijaus). Ir tai pradzioj tik balzganas priespienis, o pienukas per menesi susinormalizuos. Glausk kuo daugiau prie kruties, duok zysti krutoi nors ir pati nematai ar ten bega kas ar nebega ir duok tiek kiek tik vaikutis nores. Sunkiausia pirma savaite (bent jau man asmeniskai) ir spenelius kazkiek sutrombavo, apgrauze ir psichologiskai sunku, nes atrodo kad beveik visa laika kabo prie kruties, bet paskui viskas susinormalizuos, stiprybes ir gelezines kantrybes jums. Jei vaikutis istisai neverkia ir nusiramina prie kruties vadinasi jis pasisotina priespieniu ir jam to pakanka 👍 kiekvienas vaikutis individualybe.. vieni greit pasisotina, o kita letai valgo ir net dazniau miega prie kruties, reikia po smakriuku pakutenti ir pazadinti 😀 SEKMES 😉

15. May 2014, 18:32

Sveikos.Aciu uz sveikinimus.😀Mamytes,gal pasidalinsit savo patirtim,kaip sekesi maitint pirmas savaites,ar daznai vaikai prasidavo krutes?Mano sunelis nakti normaliai mega,o va diena mazai miega,ir vos neistisai prie krutes,bijau kad gal pienuko truksta,o taip noriu pati maitint☹

15. May 2014, 15:22

sveiskos.del pientraukiu nereikia ju nauduoti is vis ☹ man su pirmu del tu nutraukinejimu dingo visai pienelis,tikrai bruknes daktare teisi,kad nieks nesuaktyva laktacijos geriau uz vaiko zindyma 😀del pienuko gaminimo yra Holle arbatele.as ja geriau su pirmu ir geriu su antroju 😀 va ikeliu http://www.assorti.lt/holle-ekologiska-arbata-maitinancioms-mamoms-30g beto dar ja balinu su grietinele ar paprastu pienuku 😃 apie sporta,as jau galvojau,nusipirkau i sporto kluba abonementa,pas mus menesiui jisai tik 16 svaru kainuoja 😃 bet kazkaip buvau tik 2 kartus per 14 dienu 😃 laiko mazai turiu ☹

15. May 2014, 15:01 mertise

as tai lb atsargiai su tuo pientraukiu syki nusitraukiu viena kruti, kita syki ta pacia kruti jau duodu paciai dukrytei istustinti. Akusere sake niekas taip laktacijos nesuaktyvina kaip paties vaiko zindymas net ir tuscia kruti reikia duoti bet tada ir paciai nervas ima kad ji tuscia, o vaikas tai isvis galva purto mazdaug... ka tu cia man duodi.. niekas nebega 😃, bet taip noris, kad jos abi vienodai butu pilnos, bet cia tokia turbut realybe 😃 Mamytes, o jus jau pradejote galvoti apie sporta ir kuna linijas ar dar anksti apie tai kalbeti ? jauciuosi kaip sarpejus kur bepasisukciau ar bepasilenkciau visur skura kabalioja 🤣🤣

14. May 2014, 22:55 Dite*

Mano leliu jau ir ligoninej antra diena gulde ant pilvuko kad ale pasportuotu kojytem pasispardytu tai verke baisiausiai dama, nes laaabai jau nemegeja sportuot - gryna mama 🤣

14. May 2014, 22:53

Mamytes, kaip pratinate vaikucius nuo pirmu dienu guldot i lovyte ar vis delto isikeliate nakciai i bendra lova?
Beje gal kuri zinoti kaip pienuko suaktyvinti, kaupiasi tik vienoje krutyje, kita beveik tuscia.. plikau kmynus ir geriu balindama grietinele, cia nusitraukiau keleta sykiu pientraukiu baisiai suaktyvejo gamyba pienuko, paskui dukriukas tustino krutines abi ir dabar kazkaip pastebejau, kad vienoje sunkiau pasigamina pienelis.. hmm mastau kaip cia pagerinus padeti? 😀 Aj beje merginos, pamenate cia seniai vidury musu visu nestumo viena fotografe rase musu forume ir siule sudalyvauti ir laimeti seimos fotosesija, as pirma syki gyvenime susigundziau sudalyvaut ir zinot ka? - ogi laimejau, tai mastau gal sekanti menesi jau ir pasinaudoti siuo laimejimu 😀

14. May 2014, 22:52 Dite*

paieskok lenkinuose ar lietuviskose parduotuvese Espumizano jei ka 😀 o ta pagalvele ebayui paziurek

14. May 2014, 22:46 iruska8

Sveikinimai!!! 🌷🌷🌷 Karolis 20 gr didesnis uz mano dukryte Guste, o ugiu vienodi 😀

14. May 2014, 21:05 iruska8

Sveikinimai 😀! Jau gal visi leliukai pasirode?

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 66