2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

29. Apr 2014, 16:57

oj pamirsau man israse kontraceptinius jau 😃

29. Apr 2014, 16:57 mertise

o man pasake,kad tai normalu 😀 nes jie dingsta tai atsiranda

29. Apr 2014, 15:30 mertise

mus irgi isbere ☹

29. Apr 2014, 15:30 brukne123

sveikos,mes su ja dirbome kartu 😀 ir mano sesute irgi su ja dirbo 😀o mes sndn gavome pirmus privalomiosius skiepus 😀 ir dar nuo rotaviruso vaistukus 😀 tikiosi bus sndn ramus 😀 kolas kas miega pavalges 😀o mes sveriame tik 3800g 😀 bet normaliai mums 😀

29. Apr 2014, 10:47 mertise

Tik as Olenkos facebooke tai neturiu 🤣
Sekasi normaliai, jau pagavom rutina maitinimai, miegojimas, sauskelnes ir t.t. 😉
Sia savaite jau sulauksime keletos lankytoju. Siryt aplanke mus med. sesute, viskas gerai, bambute per pora sav. nukrito, kol kas mergytes neberia, bet ir ziuriu ka dedu i burna. Mertise, praneskit kiek paaugote per menesiuka! Mums kita savaite bus menuo ir mes eisime pas gydytoja 👍👋

29. Apr 2014, 08:09 olenka

Taip, o kaip tu suzinojai, kad as ja pazistu 😀 O jus is kur pazistamos? 🤣

28. Apr 2014, 18:50 brukne123

pazisti Aina tokia?😀

28. Apr 2014, 11:28 mertise

nu va visos su manikiurais, pedikiurais dabar tik progos reikia i viesuma islysti 🤣 staigiai krito gal pirmi 10 kg, o dabar plius minus stovi vietoje, bet nesuku galvos del tu keliu likusiu kg, vasara jau greit tai manau savaime nukris 😉

27. Apr 2014, 22:19 olenka

Olenka, kaip tau fainiai saunuole, kad prisiziuri.. as neseniai plaukus daziau, vyra vakar isleidau i lauka su vaiku, o pati dariausi pedikiura, nes deja kol kas iseiti man nedrasu kai mazoji valgyti prasosi taip daznai, kai sueis menuo reikes sesutes pasiklausti kaip su tais nutraukimais daryti, nes jau stoga rauna kaip norisi ilgesniam laikui kazkur mieste pasibuti su vaiku, o maitinti viesoje vietoje dar vis nedrasu.. nors jau -12 kg, bet i senus rubus neilendu ypac i visus dzinsus, sikna isplatejo belekaip 🤣 norisi atsisviezinti, o iseiti is namu nesigauna 😃 nu va taip ir rutuliojames 😉 o is kur nusprendei, kad mes turime bendru pazistamu?

27. Apr 2014, 11:07 brukne123

man rodos irgi turime bendru pazistamu su tavimi 😃

27. Apr 2014, 10:48

sveikos 😀 kaip laikotes?gal dar ka galime jau sveikinti? 😃 o as vis grazinosi 😃 vakar uzsirasiau ilgalaikiui manikiurui ir pedikiurui 😃 nes jau silti orai,basutes reikia traukti 😃 tik va nzn ka su plaukais daryti 😃 noriu auginti,bet reikia ir pakirpti trupuciuka 😃 manau apsispresiu iki 4dienio 😃 va jau kitam menesiui nusipirkau abonementa i sporto kluba 😃 reikia savo lasiniu atsikratyti 😃

26. Apr 2014, 12:51 l.i.n.a.06

Labas, tikiu, kad gali uzspausti nerva arba koki kita vidaus organa del ko jauti toki diskomforta. Vis delto siulyciau pasisakyti gydytojui, nes bet kokie pakitimai nestumo pabaigoje neturetu buti nutyleti. Pati pagimdziau 39 sav. ir praejus savaitei po gimdymo prasidejo skausmai kaires kojos kirksnyje, toks jausmas kad ne gimda, ne dubuo atsistatineja, o butent uzspaudzia nerva. Gal nebutina eiti vizito, gal tik uztenka pasiskambinti tave priziurinciai ginekologei ir pasikonsultuoti, tikiu is praktikos tikrai zinos nuo ko tas skausmas. Kantrybes ir sekmes! 🌷

25. Apr 2014, 19:31

Sveikos esamos ir būsimos mamytės 😀. Man jau ne už kalnų gimdyti (gegužės 12 d.), prasidėjo 38 nėštumo savaitė ir iškilo tokia dilema, nežinau ar nerimauti: skauda pilvo viršuje, labiau dešiniame šone, arčiau krūtinės, skausmas toks lyg būtų dilgėlėmis nudilgyta. Labai nemalonus jausmas. Skaičiau, kad vaikiukas būna taip įsitaisęs, kad užspaudžia kažkokį nervą. Gal kuriai buvo taip?

24. Apr 2014, 21:22 Dite*

o del tu skanu,zinai kaip man buvo?pradejau kraujoti,daktaras patikrino mane skanu ir sako,oj dar negimdysi,viskas gerai,kraujoji ne is placentos.Ir ka galvoji?Po skano is karto vandenys nubego,gal tai skano pasiekme?nezinau,bet nuvaziau gimdyti 35sav ir 3 dienu

24. Apr 2014, 21:20 Dite*

aisku bus gerai,nera kuo cia pergyventi,vaikas jeigu juda normaliai tai viskas gerai.

24. Apr 2014, 15:52 brukne123

Tai,kad nemanau,kad dar echo darys, nes siandien tik 16val.UK laiku prisistatau i ligonine, o zmones darantys tuos echo tik rytais buna. Iki kokie 12val. Taip, kad eisiu Va Bang. Labai Ceario nenoriu,bet kaip paskaiciau apie komplikacijas pernesiojant,tai jei siulytu nesudvejociau...

Olenka-pas mane nestumo pradzioje irgi nemazai skanu buvo, nes tepliojo, o pries tai buvau patyrysi persileidima, bet 20sav.buvo paskutinis scanas po kurio pasake,kad daugiau nebesusitiksime...Siaip ne karta ginei uzsiminiau,kad neramu man del vandenu ir pan., o ji vis atsakydavo, kad mes suprastumem jei kas negerai 🤔...Suprask, jie kiaurai viska mato 🤔

Ech,tikiuosi viskas gerai bus 😀

24. Apr 2014, 15:21 brukne123

jo man irgi jos tokio dideles 😃 bet mes be soskes neuzmiegame ☹ arba uzmiega man prie krutines ☹ arba reikia soskes ☹ o dar pries pora savaiciu netgi neeme tos soskes ☹

24. Apr 2014, 15:20 mertise

sveikinimai naujam tikrajam Lietuvos pilieciui Arijui 😀 mazai priaugusi buvai, saunu kad 4kg tik liko 😃 maitindama greitai atsikratysi ju

24. Apr 2014, 15:19 Dite*

grazins taxus tau,yra forma rodos p85 vadinasi,paskambink i revenue ir tau pasakys 😀 del skano,as ju turejau tikrai nemazai,reikejo reikalauti,kaip as tai dariau 😃 bet nepergyvenk tu viskas bus gerai

24. Apr 2014, 12:12 olenka

Olenka, jau paauge kaip reikalas saunuoliai 👍 Man tos soskes tai juokingos.. ir musu per puse veido vaikuciui net i nosi isireze ☺ Galetu aplink ta plastmase mazesne padaryti..
Mertise, nu jus duodat 🤣🤣🤣 uzdekit vaikui varda 😃 Bet zinok su atsirugimu ir mums taip idomiai.. man ji labiau ora isleidzia nei normaliai atsirugsta, buvo cia ir atpylus, bet dar nedaug.. o jau apetitu tai madam nesiskundzia 😃 Aciu uz komplimenta, kazkaip is ligonines grizus minus 7 kg nukrito, o dabar jau -10kg. Dar noretusi, kad per vasara panasiai tiek pat dar istirptu ☺ O tau Mertise kaip su svoriu po gimdymo?

24. Apr 2014, 12:05 Dite*

Dite, gal jei butum LT tai ir prieziura kita butu. Mano atveju nestumas buvo idealus, pasirinkti tinkami medikai, prieziura, nulis streso, bet siuo atveju as cia nepaguodziu bet palyginu. Nesijaudink, as irgi nezinojau svorio bei kitu ismatavimu vaikucio kai gulejau jau ant gimdymo stalo pasake - panasu nebus maza!!! O gi visa nestuma sake, kad augame pagal vadoveli ir nevirsijam, matyt per paskutines savaites ugtelejo ir cia nieko baisaus, ne nuo svorio priklauso isgimdymas, vienos negali 3,5 kg isgimdyti, kitos virs 4 kg isgimdo lengviausiai, tai kad tikrai nesijaudink. Jei matys kad reikia cezario tai siulau nedvejoti. Ryt ligoninej tikrai paziures vandenu kieki ir viskas ivertins, ne akmens amzius, medikai tuo pasirupins 😉

24. Apr 2014, 01:39 olenka

Taip, gristam jau visam laikui i LT 😀
Dabar bandau dometis visokiais susigrazinimais, bet nepasakyciau,kad daug info randu ☹

Sekmes Kristina* 🌷

As tai ryt guluosi i ligonine. Bus 12d.pernesiojimas. Bandys skatinti su kazkokia zele ir stebes. Jei po dvieju paru nepagimdau, tai Cezaris gali buti ☹
O siaip tai nervina,kad paskutinis echo buvo 20sav.ir nuo to laiko nezinau,nei preliminaraus svorio, nei ar numatomas didelis vaikutis, nei jo galvos dydzio, nei reikalu su placenta bei vandenu kiekio ☹
Dar bijau,kad jau vandenys zali gali buti...
Man kazkaip pats nestumas tikrai nera nuostabiausias gyvenimo tarpsnis ☹

23. Apr 2014, 18:42

Dėmesio Dėmesio Visos Nėštukės! Atlieku tyrimą baigiamąjam darbui ir prašau truputėlio Jūsų laiko užpildyti mano kruopščiai darytą anketą. Būčiau labai Jums dėkinga. Tereikia nukeliauti į šią nuorodą
http://apklausa.lt/f/nesciuju-zinios-apie-burnos-higiena-zcvt53d/answers/new.fullpage

23. Apr 2014, 16:07

sveikos ,sauniai verciates 😃 mes kaip jau patys didziausi is visu,tai jau pradejome kalbieti ( aisku ne zodziais ) bet jau savo garesliu paleidzia 😃 mes kas 3val nakti keliames iki siol,bet tai normalu,buvo mums bedele 3 dienos nekakojo ☹ po to karto kai aplankeme daktara kuris pasake,kad as maziu permaitynu,nes baisiai atpilinieti pradejo ☹ pradejau maziau maitinti it ne kakojo vaikas,bet paskui kai dave,tai teko mesti lauk rubelius,nes buvo viskas iki kaklo ☹ saunu kai pacios matinate,nors as irgi tai darau pati 😃 beto jau nori mazius pats galvyte laikyti,bet as jam dar to neleidziu,per anksti dar jam 😀 jau viskas mums idomiai taip visur dairosi viska nori matyti,ypac kai kalbu su tevais savo ar vaikino per skypa,negules jisai nei kilimelyje nei keduteje niekur,jisai turi buti man ant ranku ir matyti kas su juo kalba 😃pasirodome 😃

23. Apr 2014, 12:32 mertise

Sveikos, Kristina - istvermes Tau!!! 🌷
Rasita, zinok visai gerai. Mergyte tfu tfu tfu rami, pirma savaite man paciai buvo vargingesne, kol pienuko atsirado, bet nenuleidau ranku ir maitinau beveik kas valanda.. nes labai uzsispyrusiai norejau pati maitinti. Dabar maitinu kas 3 valandas, bet sianakt tik pora kartu atsikelem ir mazoji pamiegoti norejo ir mamytei leido ☺ vaikas neverkia, vadinasi sotus, dar nesveriau tai labai laukiu kada mus sesute aplankys, o jau menesiuko ir pacios i poliklinika vaziuosim apziurai. Dar siules paskauda, bet automata pavairuoju be problemu, reiskiasi netaip jau blogai 😉 juk su kiekviena diena turi tik gereti 😉 tevelis padeda, atostogu neeme, nes pats vadovauja imonei, todel darbu grafika susidelioja kaip jam ir mums patogu, nors mergyte rami tai kol kas didelio vargelio neturime 😇 o kaip jus laikotes, kaip augat?

22. Apr 2014, 23:01 Kristina*

oj laukiame ziniu is taves 😀 mertise koki varduka davete?

22. Apr 2014, 19:31

Tiesiogiai is santariskiu :-) tai vat ryt ryte jau i gimdykla eisim jai per nakti niekas nepasikeis :-) labaia su vyru jau laukiame,kada paimsime ant ranku savo mazaja princese😍🌷❤

22. Apr 2014, 11:27

Sekmes, Dite, Kristina* 🌷
Geriau pajuokaujant nusiteikite kaip as - kad visai neskaudes 😃 Viskas bus gerai, laikom kumscius uz jus ir jusu leliukus 🤗
Olenka, vadinasi cia ta kirksnis man kazkaip siejasi vis delto su gimda, nes kai maitinu dar labiau skauda ir kai korseta panesioju, tai stengiuosi bent diena panesioti, nes nakti baisus skausmas... reikia laiko ir tikiu viskas praeis 😉 Siandien vel ypatingai grazi diena, ruosimes po pietu i Vingio parka 😍

22. Apr 2014, 06:40

Labas rytas mamytes,rytas sitas kazko labai neramus man. Eisime ruostis ir vaziuosime i ligonine gultis,ziuresime ka si syki jau pasakis gydytojai. Siandien kaip ir data jau butu..

21. Apr 2014, 23:22 Dite*

leidzia iki 2 svaiciu pernesioti,tai yra ne 40 o 42 savaiciu gimdyti,tai nepergyvenk 😀 o tu zadi visam laikui i LT gristi?Beje as zadu vasarai atvazioti irgi su vaikeliais i Lietuvele,pasiilgau teveliu savo 😃 Bet manau visa vasara Klaipedoje praleisiu 😃

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 66