2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

05. Sep 2013, 18:11

Sveika, malonu, kad prisijungei, kuo daugiau, tuo smagiau dalintis ispudziais 😀

05. Sep 2013, 15:03

Sveikos, mielosios 😀 jungiuosi i jūsų gretas. Mano zirniukui dar tik 6 savaituke. Laukiu pirmadienio tada jau žinosiu tiksliau.

05. Sep 2013, 12:13

Nusikėlė, bet neilgam 😀 Tai kiek tau yra savaičių?
Man nuo rytojaus prasideda 🤓ta savaitė, ateinantį ketvirtadienį laukiu antrojo vizito. Greičiausia, kraują reikės priduoti. Šiaip jaučiuosi puikiai, jokių blogų simptomų, jokio pykinimo, kol kas tik džiaugiuosi ir viliuosi, kad sveikata nepablogėtų. O kaip tavo sveikatėlė?😀

04. Sep 2013, 21:47

Labas, nemačiau savo vaisiaus per echoskopą, penktadienį ryte pirmą kartą pamatysiu, tai nusikėlė dar laukimas😀 O kaip tau sekasi?😀

04. Sep 2013, 09:27

Sveika, kaip vakar sekesi?😀

01. Sep 2013, 21:20

Aš irgi manau, kad būtina pažiūrėt per echoskopą, juk ne viduramžiai😀 Na, jau antradienį ryte sužinosiu, kas ir kaip pas mano gydytoją😀

01. Sep 2013, 15:26

As lankausi privacioje klinikoje, todel mane apziurejo iskart pirmo vizito metu, nezinau kaip yra kitur.. Tiek patys nestumai, tiek ir vizitai pas skirtingus gydytojus nebus tokie patys kokie aprasomi forumuose😀 nebijok, nesijaudink ir nusiramink, viskas bus gerai! Jei dabar nepadarys echoskopo, butinai uzsirasyk, nes, mano manymu, tai yra butina.

01. Sep 2013, 12:19

Aha bus pirmas vizitas, bet kažkaip bijau, kad nežiūrės per echoskopą, nes prisiskaičiau forumuose, kad echoskopo kabinetai turi visai kitą laiką ir reikia atskirai registruotis, tai dabar baisu, kad nematysiu dar ilgai savo žirniuko, nes vien pas gydytoją nuo registracijos dienos pateksiu tik po mėnesio🤓|

31. Aug 2013, 12:14

pranesk 2dieni po gydytojo, kaip sekesi. jei tai pirmas vizitas, tiksliai nustatys kiek savaiciu 😀

31. Aug 2013, 12:13

tepu kuno sviestu, bet kuo drekink ka turi, tinka johnson baby aliejukas ar gelis. dabar labiausiai teplioju krutine, nes stipriai pabrinkusi, tempia, jauciu po gero menesio jau reikes dairytis nauju liemeneliu 😀

31. Aug 2013, 09:46

Aš folio rūgštį gėriau ir prieš pastodama, ir dabar geriu, kaip tik iki 12 savaitės ir pasibaigs pakuotė. O kuo tepi krūtinę ir pilvą? 😀

30. Aug 2013, 21:41

Sveikute, vis laukiau kada parasysi, taip smagu gauti ziniu😀
Manes kol kas visiskai nepykina, eina 7 savaite, jauciuosi gerai, gal tik kai daugiau uzvalgau toks sleikstulys atsiranda ir praeina, bet siaip viskas pakenciama tik krutine padidejusi. Nuotaikos svyravimu nejauciu, bet dazniau pavargstu. Pas ginekologe buvau praeita savaite, padare gimdos nuotrauka, patare iki 12 savaiciu gerti toliau folio rugsti, vengti pirciu, karstos vonios ir nestresuoti 😀 is draugiu isgirdau, kad vertetu pasisaugoti rugsciu vaisiu tokiu kaip ananasai, negerti ciobreliu arbatos, jau dabar pradeti vakarais tepti krutine, pilva ir slaunis, kad maitintusi oda, kuri veliau temsis. Musu vaikelis irgi planuotas, laukeme apie metus laiko ir stai jis jau kelyje 😀

30. Aug 2013, 19:55

Pykina, kasdien, skauda krūtinę, silpna, norisi miego, nėra jėgų, graužia rėmuo, sunku susilenkt, krečia šaltis, nuotaikos svyruoja kas 10 minučių,savijauta ne kokia tikrai.. Net nenumaniau, kad nėštukės tai išgyvena, gaila man vyro, kad taikstosi prie mano blogumo, nerimauja,o vyrui gaila manęs, sako kaip kokia liga tau tas nėštumas. O nėštumas planuotas, lauktas, va tau ir džiaugsmelis😃 Antradienį eisiu pirmam vizitui pas gydytoją, labai laukiu 😀 O kaip tavo savijauta?

30. Aug 2013, 10:03

Ar tave pykina? Kaip tu jautiesi?😀

30. Aug 2013, 09:49

Mano taip pat 😀

29. Aug 2013, 21:26

Čia mano pirmasis nėštumas, o tavo?😀

29. Aug 2013, 13:39

Ar tai jusu pirmas nestumas? Kiek jums laiko? Ar vargina kokie nors simptomai?

28. Aug 2013, 13:31

Dar labai anksti, bet SVEIKINU prisijungus 😀
Tikiuosi maloniai dalinsimes pojuciais, patarimais ir laukimu 😀

27. Aug 2013, 21:12

Aš irgi savo stebukliuko laukiu balandį😀

kristuliuuxx kristuliuuxx 27. Aug 2013, 13:49

Sveika 😀 as laukiu balandi 😀

1 ... 63 64 65 66