2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

14. May 2014, 21:04

Bet idomiai, vienur raso,kad vaikeli nuo pirmu dienu guldyti ant pilvuko, kitur,kad nuo 1men...Reiks tada mums irgi pratintis 😀. Bet kai nesiojam vertikalioje padetyje,tai atsistumia rankytemis nuo krutins ir laiko galvyte. Man tai baisu, tai vis prilaikau, bet siaip atrodo tvirtai laiko, tik galvoju ar cia nebus refleksas tiesiog ...Ryt ateina zindyno konsultante, neramina niekaip negerejantys speneliai...Bijau,kad nebutu kruties pienlige. Bent jau tikiuosi i latakus,kad nebutu persimetus :/. O siaip nieko naujo pas mus, tik kad tie vakariniai diegliukai vis kankina, Infacol net negelbsti. Sudomino ci kzkuri rase apie vysniu kauliuku pagalvele...Reiks gal paieskoti tokios 😀

14. May 2014, 19:09

Sveikos mamytes.Mum gimem geguzes 9diena sunelis vardu Karolis 3810kg 55cm😀

14. May 2014, 14:18

sveikos 😀 o mena jau kalbame 😀 aisku savo kalba,bet jau agu istaria suprantamai 😃 o siaip jau maziau miega diena 😃 nori viska matyti,o negulieti lovyteje,kai paguldai jisai piksta baisiausiai tenka traukti ir guldyti i vibro kedute arba i supynes 😃 tada jau patenkintas buvo 😀 verkti jisai nemoka 😃 tik lupytes sudieda ir pasako OOO 😃 taip idomiai ir labai tylus jisai pas mane 😃 labai tyliai tai padaro 😃

13. May 2014, 15:51

Sveikos, Dite, priesinasi, bet reikia bent syki per diena paguldyt ir pabraukyt per nugariuka kad islenktu nugaryte, mano tai galva kelia jau nuo pirmu dienu, o dabar jau tvirciausiai laiko nors menuo tik suejo. Siandien buvom poliklinikoj, priaugom lygiai kilograma ir dabar sveriam 4,5 kg, o ugiu tik 1 cm ugtelejo, bet sake cia viskas normu norma, o del tos nosytes kad uzgulus pasirodo del pienuko kai neatsirugts air paguldai tai buna tas pienukas iki nosytes nukeliauja ir ten priziusta, vaikui uzsikemsa nosiukas ir tada jau snopuoja, tai sake dazniau vertikalioj padety panesioti 😉 daugiau viskas mums gerai ir aciu diev 👍😀 greiciau tie orai atsiltu noriu su vaikuciu kuo daugiau lauke pabuti ir pati biski pasideginti noreciau pries saulute, nes jau pabalau tarp keturiu sienu 😃 Kas pas jus naujesnio? 😉🌷

13. May 2014, 14:34

Musu mazyliui 2sav.ir kelios dienos, bet nemegsta ant pilvuko buti ☹. Arba as nesuprantu kazko...Kai pagaldom,tai alkunemis ie keliukais tarsi atsispirti bando. Dar siek tiek zeme pasislenka. O jusu nesipriesina guldymui ant pilvuko?

10. May 2014, 20:33 brukne123

mes turime ir ta ir ta 😀 ir tapinka ir supynes mums ir kedute

10. May 2014, 13:26 olenka

Kaip fainai 😀 musu vibro kedute is UK turetu atkeliauti kita savaite 😉 pusbrolis su seima jau ilgus metus gyvenu UK tai nusprende mums padovanoti, sake pas jus ten pigiau nei LT 👍 Tai labai jau laukiu.., nes mano maze stipri ir galvyte tvirtai pati laike nuo pirmu dienu, dabar menuo laiko kuo puikiausiai pati ir dairosi i visas puses 🤣 tik man dar baisoka tie jos judesiai tokie greiti ir stiprus, kad as pati dar galvyte jos prilaikau 😉 kazkur girdejau kad daugeliui vaikuciu labiau patinka vibro kedutes nei supynes. Ziuresim ar ir maniske bus tokia patenkinta 😛

09. May 2014, 20:03 daivike

mane tai gine krapste sake usidares kaklelis dabar prasideda nugaros skausmai tai tikiuosi jau ledai lauziasi😀

09. May 2014, 20:02 Seimynele2014

Man terminas buvo gegužės 6d. deja toliau gyvenam laukimu

09. May 2014, 16:40

sveikos 😀 Seimynele dar ne visos,bet kai kurios jau ant dienu irgi turi susilaukti savo maziuku 😀 brukne jo sekretas toks sviesus tai normalu 😀 o kad jau maziau miega tai aisku,nejaugi visa laika turi miegoti 😀 maniskis miega dabar daugiausiai lauke,o namuose jam viskas idomu,visus dairosi,reikia viska matyti 😃 labai jau miegsta jisai vibro kedute,jau tada sypsosi iki ausu joje 😃mertise oj parkai gerai,kuriam buvote parke?

09. May 2014, 14:36

speju dauguma jau maziukus turi😉 as vis dar laukiuosi maziuko mano terminas geguzes 11diena bet vis dar nelenda maniskis 😉

09. May 2014, 14:10 olenka

Rimtai, Olenka? Pas mus balksvas sekretas is nosytes, buna biski zalsvos spalvos, bet pagrinde sviesus lyg vandenukas.. tai matai dar buna nosis valosi, o jei jau sloga buna tai vien tik zalias sekretas issitraukia is nosytes? Dar labiau nuraminai, gal nieko rimto 😉 Maniske jau diena sunkiau ismiega, tas miegas toks vos speju issimaudyt ir jau girdziu nerimsta 😀 Nakti kol dar mazute isikeliu ja i lova pas save ir uztad naktim issimiegam gerai, o diena pratinu ja lovyteje, zinau kad nera gerai pratinti vienoje lovoje, bet kol dar tokia mazute as UZ prieraisiaja motinyste 😀

09. May 2014, 13:18

Sveiki priimsit? 😀

09. May 2014, 00:30 brukne123

mes irgi turejome ta nemalonuma,bet tai buvo ne sloga,o paprastai valiesi nosyte 😀 nes spalvyte buvo ne zalia o permatoma tokia 😀 tai va,gal ir jums tas pats?

09. May 2014, 00:29 Kristina*

pries maitinima bandyk dieti ant pilvuko,labai mums padieda vysniu kaulukiu pagalve 😀 as dedu ant jos kai pucia pilvuka.masaziukai pilvuko,kamuolis 😀 daug yra visko o jau visokiausi espumizanai,sab simplex,coninax jau paskutinei eilei 😀

08. May 2014, 22:51

sveikos mamytes,mes turime toki rupesteli,kaip jus su juo kovojate? mums pilveli pradejo pusti☹

08. May 2014, 17:09

Ačiū brukne 123.

08. May 2014, 17:09 olenka

Olenka labai daug kas ta mum sakė ir sako kad panasus

08. May 2014, 12:40

Olenka, kaip fainiai sypsosi 👍
Daivike, grazus pilvukas ir fotosesija 😉
O mes susirgome sloga nuo 2dienio tai maluosi su aspiratorium diena nakti, aciu diev neturime temperaturos ir jau siandien is po nakties vargelio jau geriau kvepuoja, gerai kad tik viena puse uzgulusi tai bent pavalgo....😕

08. May 2014, 12:22

tai laukiame tada Edytos ir daivikes mazyliu greitu laiku 😀 saunu 😃o kaip jau mamytem kitoms sekasi?ar mazyliai ramus?maniskis rankinukas 😃

08. May 2014, 12:21 daivike

sveikos 😀 dailus pivukas 😀 o jus su vyru labai panasus 😀 tinkate vienas kitam 😀

08. May 2014, 11:57

Ikeliu pora nuotraukyciu is buvusios mano pilvinuko fotosesijos. Kitos nuotraukos jau bus su mazyle 😀

08. May 2014, 10:41 Edyta

Edyta mano dukriukas ir nenori už gimti. Sianden pas akušerę tai žiūrėsim ka suderinsim. O sake man kad anksciau pagimdysi deja 😀

08. May 2014, 10:39

Oi kaip gražiai šypsosi Olenka tavo sunelis

08. May 2014, 00:05

visos tyli😀 as tai laukiu jau paskutinio maitinymo ir eisiu i liulia😃

07. May 2014, 18:46 olenka

Olenka, dekui, aiskiai parasei 👍
O jau sypsniukas 😍. Laukiu nesulaukiu ir as tos samoningos sypsenos ☺

07. May 2014, 11:24

sveikos 😀 mano mazius sypsenukas 😃 sypsosi ir sypsosi 😀

06. May 2014, 19:11 Dite*

duok kur mazai pienuko,pabaig maitinti su pilnaja,tik nepermaitink kaip as ☹ palaikyk prie jos 5min ilgiausiai ir viskas,beto jeigu kabes 15min ir valgys is taip vadinamos tuscios reikias is vis neduok tuos pilnos.Ne nebebus pieno sastovis taip vadinamas,ziurek tu duodi pvz kas 3val krutine.per pirma duodi kruti kur mazai pienuko ir trupuciuka pilnos,antra maitinima tik pilna kruti,ir trecia vel pirma.kas kart joje bus vis daugiau pienuko.Jeigu jau trukdo pienukas pirmoj gali ji nutraukti,bet ziurek ne iki galo jeigu maitini is tos kurioje mazai pienuko,nes iki kito maitinimo abi tada bus tuscios.tai va rodos paaiskinau normaliai 😃 nes pasikartosiu jau su lietuviu man sunku ☹

06. May 2014, 15:51

Dekui mamytes 🌷,
nesitikejau tiek atsakymu 😀
Tik klausimelis iskilo...Tai taip iseinamkad vieno maitinimo metu reikia duoti abi krutis? Nes buvo rasoma,kad pirma duoti mazesniaja, o pabaigti maitinti didesniaja...Ar visgi 1 maitinimas=1 krutis?
Ir jei neistustinsiu tos didesniosios kruties, t.y. tik iki puses, tai ar nesusidarys tas pieno sastovis?

06. May 2014, 14:33

oj laukiame laukiame jau nauju maziuku 😀

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 66