2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

11. Dec 2013, 20:02

sveiki, mes taip pat laukiames geguzinuko 😀

11. Dec 2013, 17:10 Sonatel*

man rodo tikrai kaip daktare nustatekad jau 25sav ir 26sav bus si 5dieni 😃reiskias nesumaisiau nieko,dar specialiai patikrinau,ka daktare parase knyguteje 😃

11. Dec 2013, 16:51

Kaip telpu vis dar i ta pacia savo ziemine striuke sunku nupasakot 🤣 dar vis uztrauktuka uztraukiu, bet jau vos vos.. nebeilgam.. Pirkti vaziuosiu i kokius gariunus jauciu, bo pardese uz gera daikta mokesi atitinkamai, o gaila kai tas virsvoris bus laikinas vos keliems saltiems menesiams pratemti..
Tai ka merdzinos, visos cia savo blakstienos forumo sienas kutensim ane? 🤣🤣

11. Dec 2013, 16:45 Sonatel*

Mano vyras augo, mokesi ir gyveno Fabijoniskese salia Impuls, kiek man zinoma Antakalnyje mazai rodydavosi 😀 Gal tik i ka nors panasus 😀) Mes kartu 🤓9 metai, is ju santuokoje 1-2 metai (dar santuokoji "zali" 😃). Man paciai birzelio men. sukaks 2🤓eri, vyra turiu pusmeciu jaunesni 😛 Beje mano vardas Sandra 😀 as taip ir neprisistaciau padoriai man rodos 🤔🤣

11. Dec 2013, 15:18 brukne123

Bet tavo vyras koks matytas🤔 jis gal mokėsi ar gyveno antakalny? 😃 arba tiesiog į kažką labai panašus

11. Dec 2013, 15:15 brukne123

Ir vyras grįžo 😀 Graži šeimynėlė - labai labai!

11. Dec 2013, 15:14 brukne123

Wow kaip gražu!!! O katedroj Kalėdinis miestelis yra? Aš net nežinojau, būtinai reikės nuvykti savaitgalį!! Nu kaip gražiai atrodote, tai dabar papasakok kaip tu telpi į striukę ir kur žadi rasti žiemai 😀 Aš išvaikščiojau visas parduotuves ir spėk koks rezultatas - jokio. Nuleidau rankas ir vis dar su pavasariniu paltuku, net gėda kam prisipažinti. Mano visos striukės buvo arba siauros arba įliemenuotos, tad nebetelpu nei į vieną ☹

11. Dec 2013, 15:06 Sonatel*

Savijauta puiki, viskas super neskaitant tų vis sudėtingėjančių rytinių išsiridenimų iš lovos 😀 O kaip jums sekasi? Kaip nuotaikos, savijauta? 😉

11. Dec 2013, 15:03

Auuu jeee vakar nepabijojome stipresnio šaltuko vakariniam pasivaikčiojimui!!!
Mažytė užfiksuota akimirka ☺ jau man labai greit žieminę striukytę teks keisti 🤣

11. Dec 2013, 15:03 brukne123

Atrodo puikiai, tikiuosi ir aš nenusivilti 😀 Kas naujo, brukne? Kaip savijauta?

11. Dec 2013, 14:59 Sonatel*

😀 Turiu kas padaro ilgas ir atrodo labai natūraliai (štai darbeliai).
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.435156119833024.122709.435146276500675&type=3

11. Dec 2013, 14:49 brukne123

Uuuj super!!! Tik kaip pataikyti, kad jos atrodytų taip lengvai natūraliai daugiau mažiau, o ne kaip priklijuotos plastmasės? 😃 Nu super, laukiu nesulaukiu klin klin 😃

11. Dec 2013, 14:43 Sonatel*

Aš šiandien po darbo važiuoju blakstienų korekcijai 😀 Užsidėjau berods 11.03 puikiausiai atlaikė iki 12.11d. šiandienos ir dar drąsiai galėčiau vaikčioti kokią savaitę, bet jau norių tų vėduoklių 😀 Ech jei ne tas dermatitas kaži ar dėčiausi, bet man taip patinka ir taip patogu, o jau vyrui kaip gražu tai mažu iki nėštumo galo išvaikščiosiu 😀

11. Dec 2013, 14:08 mertise

Aš dabar visai nebesilankau pas kosmetologes, nebeleidžiu sau nei masažų nei kitų malonumų, veido procedūrų, o taip norisi jau kažko 😃 tad nusprendžiau užsiimti eksperimentais 😀 Nors visada skeptiškai žiūrėjau į tokius priauginimus priklijavimus ir pan 😃 Tad ir dabar nežadu ilgai tuo užsiimti - pabandysiu, pažiūrėsiu, bent per šventes bus klin klin 😃 nepatiks nebesidarysiu 😀 O gal ir gimdysiu baisiai gražiom blakstienom 😃

11. Dec 2013, 14:06 olenka

Tai susivesk savo datą į kalendorių ir parodys tiksliai 😀 😀

11. Dec 2013, 11:47

beto sveikos

11. Dec 2013, 11:47 mertise

nezinau man sake ateiti si 5dieni pasiimti pazymos i darba,kad laukiosi,o ja isduoda kaip zinau cia 26sav 😀

11. Dec 2013, 10:37

Beje, užsirašiau kitą antradienį blakstienų priauginimui 😃 Kažkaip spontaniškai gavosi, pamenu kažkam buvo aktualu tai galėsiu pasidalinti patirtimi 😃

11. Dec 2013, 10:17 mertise

O tu primink iš kur esi? Manau tavo ir vaikelio sveikata yra svarbiau nei patogumas...Taip pat neabejoju, kad toj pačioj įstaigoj yra ir kitų gydytojų. Vėl tai tik mano nuomonė, kai aš panikuoju dėl kiekvienos smulkmenos tokiai gydytojai norėčiau šlapiu skuduru per marmūzę...Juk dar kiek laukia vizitų pas ją..O dar tie antibijotikai..Aš nežinau žinok, saugok save ir mažylį.

11. Dec 2013, 10:16 mertise

Tai mes panasaus ugio tada 👍. As 180 😃

11. Dec 2013, 10:14 olenka

Aisku tada 😀. Mano ir nelengvas, bet kai pasakiau,kad laukiuosi,tai pakeite darba kardinaliai. Dabar jei pati darbo nesiprasau,tai galiu ir negauti. Pries mane nestuke tai taip ir "dirbdavo": valgydavo saldainius ir miegodavo kedeje 🤣

11. Dec 2013, 09:36 mertise

Tai ka mansu savpo 22sav.sakyti tada 😛.Bet pagal nestum osvorio skaiciuokle internete,tai dar isipaisau i normalu svori 😃

11. Dec 2013, 09:15 brukne123

Viskas viskas suprasta 😀 Jau artėja mūsų visų pasimatymas! 😃

11. Dec 2013, 09:14 mertise

O tu nesvarstai pakeisti gydytojos?

10. Dec 2013, 21:15

Sveikos, Mertise tavo daktare sake netiesa, nes ar butu kudute ar apkuni +6kg yra ziauriai normalu. Sonatele, i Sodra ruosiuosi nuvaziuoti ne del to, kad nemokeciau ar nezinociau, kad prasymus reikia el.formatu pateikti, bet del to, kad jie savo duombazeje isvestu vidurki ir preliminariai paskaiciuotu mano ismoka, tik del to, nes telefonu tikrai niekas nepasakys. Dite, as jau irgi 6kg + poryt startuoja 23 sav.! 🎉 ech Olenka, tau dar suneli reikia karts nuo karto pakelti, panesti, o man uzdraude bet kokius nesiojimus ir kilnojimus del to, kad placenta susiformavo kiek zemiau 😀
Viskas klostosi puikiai, kaip ir visos laukiu atostogu ir dekreto 😃 👍

10. Dec 2013, 17:40

Sveikutes, o man tik siandien darbe virsininke suzinojo,kad laukiuosi ir vasario pradzioje iseinu i dekreta. Atostogas atsauke,kurios turejo buti pries sventes visas. Tai jos man nusikelia i sausio pabaiga. Man tai svoris nukrites yra net 3 kg. Idomu bus kai eisiuu 23 d.pas gydytoja kiek tada sversiu ir ka gydytoja pasakis.

10. Dec 2013, 17:12

man si 5dieni 26savaiteles,o jau i dekreta nuo 29savaiteles iseinu,nelauksiu paskutiniuju dienu kaip Dite,nes mano darbas sunkokas yra ☹

10. Dec 2013, 13:17

Na man irgi ji keista atrodo iš pasakojimų...Kuo ji pagrindė, kad svoris yra per didelis? Aišku mes kiekviena, ypatingai kam pirmas nėštumas, gaudom bet kokią info ir svarbios tos skirtingos nuomonės, todėl labai įdomu.
Olenka, tai kada išeini į dekretą? Jau čia tvyro forume dekreto laukimo nuotaikos 😃 oj kaip laukiu nemoku papasakoti 😃 liko dvi savaitės 😀

10. Dec 2013, 12:45

sveikos.Mertise tavo daktare keista labai ☹ siaip priaugti iki 16kg per visa nestuma yra normaliai,jeigu tau 24sav ir pas tave tik 6kg,tai dar gali per likusius 16sav priaugti 10kg.Kazkokia keista tavo daktare tikrai.O Mertise labai leknute ir auksta,palyginus su manimi 😃o as jau sia savaite tvarkysios dekretinius 😀 siusiu visus poperius i jobcentra,kad jau nuo 29sav moketu dekretinius 😀 jau nesinori dirbti,norisi su vaikeliu pabuti ilgiau😀 Sashenka dabar kaip tik reikalauja daugiau demesio ( pirmas sunelis ) .o mes sndn turime labai daug reikaliuku 😀 tai ruosiosi i miesta,gerai kad yra vezimas,nors LT jau nuo metuku nesedejome jame.o cia teko isigyti,nes visur reikia vaikscioti peskom,o mazius tokius atstumus i viena puse pajegia nueiti,o atgal jau reikia nesti ji ☹ o man jau sunkoka

10. Dec 2013, 12:20 mertise

Eik tu, daktarė sakė? Jei ne paslaptis koks pradžioj buvo svoris/ūgis?

1 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 66