2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

03. Dec 2013, 13:13

Sveikutes,mes ir jau gryzome is gydytojos 😀 Viskas gerai pagal ismatavimus,augame su kiekviena diena😍 Vyras dar kartu ejo,tai kai isejome is kabineto,jis buvo pakiletas,mate kudykeli,paklauseme kaip plaka sirdute 😀😍 Nepakartojamas jausmas☺🌷

03. Dec 2013, 12:33

Na 23 dar nueisiu į darbą, gal reikės kažkiek pagalbos mano. Bet 24 jau pirmas rytas kai niekur nebereikės skubėti 😀 Iš vienos pusės - laukiu. Iš kitos - baugoka. Tiek laiko dirbau be pertraukų ir štai metai be darbo - man, darbo žmogui 😃, kolkas tai yra sunkiai suprantama. Išeinu metams. Jei bus poreikis - būsiu ilgiau. Tačiau kolkas manau, kad taip mums bus geriausia 😀

03. Dec 2013, 12:25 Sonatel*

Nuo gruodzio 20? AUuuuu jeeeee 😀
As taip laukiu nesulaukiu savo paskutines darbo dienos - sausio 24 d.
2 metams iseini?

03. Dec 2013, 11:44

Ačiū. Aš jau išeinu į dekretą nuo 20 dienos 😃

03. Dec 2013, 11:25 Sonatel*

Sonatele, parasiau zemiau. Lubos "ant popieriaus" 4761,60 Lt., tai "i rankas" gautusi apie 3600 Lt.
* Jeigu apdraustasis pasirenka gauti pašalpą iki vaikui sukaks 1 metai, priskaičiuota mėnesio motinystės (tėvystės) pašalpa negali būti didesnė kaip 100 procentų (4761,60Lt) maksimalaus kompensuojamojo uždarbio.

* Jeigu apdraustasis pasirenka pašalpą gauti kol vaikui sueis 2 metai – iki vaikui sukaks 1 metai, priskaičiuota pašalpa negali būti didesnė kaip 70 procentų (3333,12Lt), o iki vaikui sukaks 2 metai – kaip 40 procentų (1904,64Lt) maksimalaus kompensuojamojo uždarbio.
http://www.sodra.lt/index.php?cid=329

03. Dec 2013, 10:42 Goda

Goda, labai gražus pakvietimas, tačiau nemažai būsimų mamyčių tokiu dienos metu dirba 😀 Jei laikas būtų ne dieninis, greičiausiai susirinktų labai daug norinčių išbandyti, bei, galbūt, toliau treniruotis studijoje 😀

03. Dec 2013, 10:31 brukne123

Prašau pasidalink info kokios yra tos lubos, pasirodo man tai irgi gali būti aktualu.

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 03. Dec 2013, 10:26

Mielosios, norime pakviesti šį penktadienį į nėštukių mankštą. Nesvarbu, kuris mėnesiukas, bet tikrai naudinga informacija. Mankšta vyks Vilniuje studijoje Vija Pinavija. Registracija čia:
http://www.mamyciuklubas.lt/nestumas/nestutes-kvieciame-pasimankstinti-gruodzio-6-d-vilniuje-registruokites-jau-dabar-28265/

redaktorė Goda

03. Dec 2013, 10:19 Sonatel*

Ech but gerai 10 k uzdirbt 🤓|
Olenka, tai taip ir gaunasi max lubos "ant popieriaus" 4761,60 Lt., tai " i rankas" gaunasi apie 3600 Lt.
Mertise, ir as siandien einu apziurai! 😍
.. ir dar vyras siandien grizta jeee 🎉

03. Dec 2013, 09:17

Tai jei uždirbi 10 k tai ir gausi lubas 😃 Jei uždirbi 2000 Lt tai ką čia bepribursi 😃

02. Dec 2013, 19:52

sveikos 😀 kaip zinau kad taip vadinamos „lubos“ yra 4761 Lt iki mokescių.

02. Dec 2013, 17:31

Tiksliai dabar centas i centa nepamenu, bet lubos kazkas apie 3600 "i rankas". Ar uzdirbtum 5.000 ar 10.000 ant popieriaus vis vien gautum nustatytas max lubas. Todel ir eisiu i Sodra ir ten jau per aplink suksiu visaip, kad suzinociau ar man iseina pasiimt ju nustatytas "lubas" 😉

02. Dec 2013, 14:48

Matai pirmas kartas visada yra keblus 😃

02. Dec 2013, 14:47

Pala. O kas per lubos yra?

02. Dec 2013, 14:07

As tai prasysiu, kad pasakytu, jei gaunu nustatytas lubas tai mano klausimas kuri zadu savo vadovui kelti nebegalioja, o jei nedaug truksta, tai bandyciau derinti, kad sausio atlyginimas papultu i gruodzio menesio mokejima. Nu zodziu maklevone kaip reikalas 🤣 Manau Sodra turi pasakyti ir preliminariai paskaiciuoti, nes as kaip busima mama planuojuosi savo biudzeta ir naturalu noriu zinoti kiek man priklausys 😉

02. Dec 2013, 12:29

Brukne, skambinausi į Sodrą ir kolkas sužinojau tai, ko man ir reikėjo labiausiai. Tai štai - mano dekreto data yra sausio 18, tad paskutinis mėnesis įtraukiamas į tuos 12 mėn yra lapkritis. Aš išeisiu dar atostogų nuo sausio 2 iki 17, tačiau čia jokio skirtumo. Abi dalis (prieš ir po gimdymo) skaičiuoja pagal 12 mėn. vidurkį. O dėl išmokos dydžio, ko ten jie priskaičiuos - sakai pasakytų iš anksto sodroje?

02. Dec 2013, 10:39

Sveikos, sia savaite planuoju nuvaziuoti i Sodra ir ten vietoje pasidometi kokio dydzio man priklausytu pasalpa. Jei mano dekreto data yra vasario 8 diena, tai paskutinis menuo, kuris dar isiskaiciuoja i tuos 12 men. vidurki yra gruodzio menuo. Vadinasi mano atveju man sausio men. ismoketas atlyginimas, atostoginiai jau "nebegroja" isvedant mano pasalpos vidurki.

02. Dec 2013, 09:55

Dabar prie rimtesnių reikalų 😀 Čia jau kreipiuosi į tas, kurios gimdo LT. Niekaip negaunu atsakymų dėl išmokų skaičiavimo tvarkos. Ar už tuos mėnesius prieš gimdymą išmoka skaičiuojama pagal praėjusių 3 mėn atlyginimą? O dekretas pagal 12 mėn vidurkį?

02. Dec 2013, 09:32

Mes pagaliau nusipirkom svarstykles 😃 Tai galėsiu sekti ir tikiuosi kažkiek kontroliuoti kilogramus. Kolkas telpu į visus džinsus, bet visada mėgau tamprų ir ploną džinsą, tad sunku įvertinti ar per liemenį tilpčiau jei būtų mažiau tamprūs. Nusprendžiau, kad sversiuosi kiekvieną pirmadienio rytą. Tad šiandien ryte buvau priaugusi 5,4 kg 😀 Dabar kiek skaičiausi reikėtų ~400g per savaitę.

Mes vakar jau stebėjom kaip kilnojasi pilvukas 😀 😀 Vakare judesiai suaktyvėja ir tėtis jau matė kaip juda jo dukrytė 😀 Aišku reikėjo labai gerai įsižiūrėti 😃

Beje, merginos, aš Vilniuje dairiausi gražesnių kelnių nėščiosioms, kolkas nieko tinkančio neradau, tad perku sukneles. Dar vieną megztinį internetu pirkau štai čia: http://drabuziugalerija.lt/drabuziai-nescioms. Kolkas turbūt ir užteks 😀 Tik paskutinius mėnesius greičiausiai nebeišsiversiu be specialių kelnių.

Kristina, vyrui tai taip pat nuostabi patirtis 😀 Lauksim žinių 🌷

02. Dec 2013, 08:14

Labas rytas mamukai 😀 Va siandien mums prasideda 19 savaite 😀 Ryt eisime pasidaryti echoskopa,gal jau pamatysim ka turesime 😀 Vyras greiciausiai eis sake kartu,jis ir labai laukia 😀😍

02. Dec 2013, 00:47

Sonatel, labai grazus puziukas 😍. Man liko vieninteles kelnes i kurias dar telpu,bet jau net per slaunis aptemta kazkaip,matyt tas svoris biski pasiskirstes...O taip noretusu,kad butu VIEN ant pilvuko ☺
Ziuriu as tu nestuminiu kelniu,bet nieko nerandu. Man is esmes tik i darba reikia,nes darbe nei sijono,nei tympu neuzsidesi,tik kelnes,tai is bedos ir treningines tiktu, bet nerandu,nes dauguma i apacia plateja, ko negaliu pakesti ☹

02. Dec 2013, 00:43 brukne123

Musu ziuriu daugmaz toks pats pilvukas 😀
P.S. labai megstukas frazus 👍
As tai nuo 15 sav.kas 5 sav.babdau po foto pasidayti
Beje,pas mane jau irgi +5kg 😃. Vakar ant vakaro toks pilvas buvo,kad net abu su vyru issiziojom,dar niekad tokio nematem 😃. Gal cia dabar gimda kyla ar pan,nes neisivaizduoju kaip per diena jis toks milziniskas tapo 🤔

01. Dec 2013, 17:21

Wooow koks faina pilvukas Sonatele 😀 Aciu uz tiek komplimentu, man mezgimas lygu aukstoji matematika, kiek ten akiu uzmesti ir pan 😃 , jei iki siol neismokau megzti tai matyt ne man 😀 mano mama yra baigusi mezgima, labai graziai mezga 😍 teko jai prisiminti kaip tapucius megzti, gal daugiau nei 20 metu nebuvo mezgusi tokiu mazuciu 😀 megztuka gavau is mamos dovanu, jis toks laisvas ir nevarzantis jauciu tilpsiu iki nestumo pabaigos 😀 Sonatele tu telpi i savo dzinsus, ar jau pirkaisi nestukei skirtus? As jau savaite laiko ne i vienus nebetelpu.... 😀

01. Dec 2013, 16:08

Štai ir mūsų rytas 😀

Brukne, dar kartą pagyrimai tapukams 😀 Lauksiu atsakymo ar pati mezgei 😀 Mes kątik iš mano tėvų, taigi pasirodo močiutė tarsi nujausdama taip pat jau yra numezgusi tapukus 😀 Kažkodėl jie žydri 😃 Na bet aš šiems mažiems grožiams negaliu atsispirti, sakiau įdarbinsiu dar kokiom 20 porų 😀 😀

01. Dec 2013, 12:34

Nuotrauka is telefono neisikelia prisesiu vakare prie pc ir pasirodysim

01. Dec 2013, 12:33

Na prisiziurejau jusu labai labai graziai auganciu pilvuzu, pasirodysiu ir as. Nuotrauka daryta katik😀 23 savaites pradzia. Brukne, bet koks nerealus megztinis😃 kur gavai? O tapuciai tavo pacios gamybos? Jie tokia fantastiski! As nemezgu ir nezadu pradet, tad mociute lieka paskutine viltis 😀)

01. Dec 2013, 02:08 Dite*

Dite, koks mielas pilvukas 🌷 as rytais neturiu minuciu foto pasidaryt ir siaip ne kas savaite pasidarau.., bet pajauciau kad is ryto tikrai mazesnis buna nei vakarais 😀 Pridedu ir as savo paskutine daryta nuotrauka praeita savaite. Jau man atrodo nebe +4kg, bet jau visi +5 😃

01. Dec 2013, 01:16 brukne123

Bet tai kai grazumo tapuciai 😍...As ir jau siulu pasiruosus,bet megsiu jau pagimdzius t.y. kai laiko bus 😀. Plius dar ismokti reikia 😃
Prikabinu savo praeitos sav.foto. Tada leliukui buvo 20sav.ir 4d. Cia rytine foto,tai pilvuzas dar neatrodo lb.didelis, i vakara mazdaug 1,5karto padideja 😃

01. Dec 2013, 00:37

sveikos 😀 brukne123 vau kokie saunus 😀 Dite del sito tai jo teisi 😀 o mes ryt puosime ( tai yra godzio 1d )eglute,jau norisi sventines nuotaikos 😃dar jau po truputi meniu Kaledini planoju 😀 tai malonus sventines rupiesciai 😀 jau mano sofkute atvaziavo,dabar liko stala ir kedes rasti 😃beto jau maziui dovana po eglute irgi jau nupirkta,vos spejome sndn ja pasliepti nuo jo 😃

30. Nov 2013, 23:10

Pirmieji tapuciai 😀 nuotraukoje gali atrodyti dideli, bet is tiesu yra labai labai mazuciukai 😍

1 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 66