2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

06. Dec 2013, 13:09 Sonatel*

as pirkau Vaikisku drabuziu isparuotuveje per FB nemazai rubeliui suneliui.Drabuzeliai Vaikams Vaikams,Kulverstukas Rubai vaikams ( bet rodos cia dedesnems),Isskirtiniai siedmaisai ( cia nemazai graziu rubeliu vaikams ),
Children Wear Vaikiski Drabuzeliai,Viskas Mazyliui,
Rubai Kudikiams Ir Vaikams,pampesiukai.lt,http://public.fotki.com/mamulka10/,http://public.fotki.com/sunelis/,http://public.fotki.com/aleks4/

06. Dec 2013, 12:52 olenka

Taip. Bet kaip ir sakiau - geriausia lietuviškos internetinės 😀

06. Dec 2013, 12:29 Sonatel*

Vilniuje?

06. Dec 2013, 09:38

Manau visos puškuosim 😃 Bet manau neverta jaudintis 😀 Aš šį rytą turiu jums klausimą 😀 Vis ieškau kur įsigyti mažutėlių drabužėlių internetu, kadangi po parduotuves vaikščioti nejaučiu didelio malonumo. Ir pasirodė tikrai keista, kai neradau pasirinkimo kūdikiams..Mes drabužėlių, kaip ir dauguma, turėsim kalną likusių nuo kitų vaikų ir pridovanotų, tačiau (vėlgi kaip ir daugumai turbūt) taip norisi pačius pačius gražiausius, mieliausius, naujausius išrinkti pačiai 😀 Pasidalinkit, žinoma tinka ir tikros parduotuvės, nebūtinai internetas 😀

05. Dec 2013, 19:17

Jauciu po kiek laiko jis dar padides, puskiuosiu kaip meskiukas tada☺

05. Dec 2013, 19:10 Kristina*

nu tai ir saunu jeigu gerai jauciates.as irgi ne is lieknuju,bet mano pilvuka didesnis 😀

05. Dec 2013, 17:39

Pasirodysim ir mes jau😉

05. Dec 2013, 15:45 Kristina*

Kristina*, svarbiausia kad vaikutis gerai jauciasi. Mano vienai draugei ir pan buvo priaugo tik 5 kg, o mergyte gime virs 3 kg kuo sveikiausia. As kai laukiausi pirmo man tik nuo 5 nestumo menesio pradejo augti svoris. Ir pamenu neramu buvo bet pasitikejau gydytoja. Gal tu tik nestumo gale priaugsi.

05. Dec 2013, 14:37 olenka

Nesu ten is liekneju,todel ir neramu,kad jis man cia nukrito,o ne atvirksciai. Gal cia nieko tokio,pati ir vaiktis jauciames gerai. Jei kas butu ne taip tai butu gydytoja jau kazka pasakiusi..

05. Dec 2013, 14:25 Sonatel*

sveikos.nu zinai su mano mazu svoriu 155 sverti 78kg manau nemazai ☹ su pirmu kai gimdziau buvau 84kg 😃 tai atrodziau tikrai kaip bomba 😃numeciau nedaug ☹ ir pastojau kai buvau 71kg,nors buvau pries tai numetusi iki 68kg.aj po sito jau nebeplanosime vaiku,tai manau sportosiu.atrodo daug nevalgau,stengiosi daugiau judeti,nes yra paskui ka palakstyti,bet svoris stovi ☹ O Kristina nepergyvenk,mano broliene per pirma nestuma priaugo tik 3kg,nes per pirmus numete nemazai,pati buvo apkuni,o kai pagimde tokai grazuole tapo,bet neilgam,paskui vel svoris grizo ☹

05. Dec 2013, 14:20 brukne123

Taigi mane visi gasdina, kad "pala pala, kai išsipūsi į nėštumo pabaigą, pro duris netilpsi, nepaeisi, vyras batus turės užmauti, apie sportus pamiršk, ir išvis bus šakės, gulėsi ir galvosi greičiau pagimdyt, iš namų kojos nekelsi, į drabužius netilpsi" 😃 😃 Tai aš ir laukiu to didžiojo sprogimo 😃 Bijau ir džiaugtis 😃

05. Dec 2013, 13:49 Sonatel*

Matai kokia aš šamanė 🤣 iš fotkės galiu apytiksliai pirminį svorį atspėti 😀
Sonatel viskas čia labai gerai su tuo svoriu, tiesiog idealu, aš pati paklausiau gydytojos sakau +5kg pas mane 21 savaitė baigėsi - čia ok? Sako pažiūrėkite į kalendorių jums jau pusė nėštumo praėjo.. čia net labai normalu. Tai beliko šypsniuką mestelt iš tos laimės 😃

05. Dec 2013, 11:25

Ten turėjo būti 59,4 😀

05. Dec 2013, 11:25 brukne123

Ačiū 😀 Visada malonu girdėti gražius žodžius 😀 Manau kiekviena jaučiamės kaip tankai kai jau +5 yra. Aš svėriau 54, tai dabar svyruoja nuo 58,4 (pirmadienį ryte negėrus nevalgius) iki 60 su trupučiu (jau čia vakar po vakarienės tokį rezultatą turėjau) 😀. Tad kolkas tai didžiausias mano svoris per visą gyvenimą, net paauglystėj brendimo laikotarpiu svėriau 56. Jaučiasi jaučiasi tie kilogramiukai, vienintelė viltis, kad po gimdymo greitai ir lengvai grįšim į savo kūnus 😃

Kristina, svarbiausia, kad gerai jaučiatės. Mano draugių daugelis vyrų irgi kaip maži vaikai be žmonų nesistvarko su niekuo 😃 Mūsų šeimoj kolkas yra atvirkščiai...Aš esu jaunesnė 7 metais už vyrą, gal dėl to jis yra mūsų šeimos viskas - ir kaklas ir galva 😀 Aš kolkas dėl to džiaugiuosi, nors pagalvoju, kad gal ir gerai kai moteris valdingesnė 😀

05. Dec 2013, 10:45 Sonatel*

Kokia grazi! 😍 WoW! 😀 👍
Bet pries nestuma turbut sverei kokius 50 kg labai lieknute! bet man kaip grazu negaliu 😀 As pati ne is lieknuju tai dabar priaugus kaip tankas jauciuosi 😃

05. Dec 2013, 10:23

Man ir pirmas nėštumas,tai todėl iškyla vis daugiau klausimu ar taip turi būti ar ne. Leliukui viskas gerai ir pati gerai jaučiuosi. Kaip vyriokas pasakė, nesusitvarkysiu su dviem 😃 nes vyras ir mažas vaikas man namuose 😃

05. Dec 2013, 10:10 Kristina*

Net nežinau ką pasakyti. Bet jei sakė, kad vaikučiui viskas gerai, jei tu gerai jautiesi, tai gal viskas gerai? Man pirmas nėštumas todėl tikrai nebūsiu gera patarėja 😀 Gal kitos turi patirties.

05. Dec 2013, 09:55

Gydytoja pasimetė,sako neturi taip būti.Kaip tik turėjo jau kažkiek priaugti. Ir pati pasimečiau,kai pasisvėriau. Va tas ir yra,kad manęs nei pykina nei ka ir nesuprantu kodėl svoris nukrito net 3kg nuo paskutinio karto. Atrodau viska valgau..

05. Dec 2013, 09:50 Kristina*

O ką daktarė sako? Man nukrito 1kg per pirmus tris mėnesius, nes labai vėmiau. O paskui nuo ~16sav ėmė augti, aišku ir mitybą reikėjo kiek pasižiūrėti..

05. Dec 2013, 09:47

Sveikos mamytes, paskaiciau,kad jus priaugote svorio ir labai dziaugiuosi uz jus. Mums tik 19 savaiciu,bet man svoris neauga,o kaip tik dar nukrito. Nebezinau nei ka bedaryti...

05. Dec 2013, 09:34

Štai pilzvūzas vakarinis su geriausiai visas paslaptis išryškinančiais drabužiais 😀 vakar vakare

05. Dec 2013, 09:30 olenka

Olenka, tai ar daug čia tie 7 kg? Aš jaučiuosi pakankamai liekna, bet po tavo žodžių imsiu nerimauti, nes priaugau 5,4 kg. Tai vos mažiau nei tu, o laiko mums tiek pat - dabar 24sav prasidės.

04. Dec 2013, 23:22

sveikos,oj mes jau irgi i dekreta kita menesiuka eisime,sausio 5d 😀 labai jau sunku ☹ esu pati apkuni ir svoriuko priaugau nemazai ☹ is viso 7kg,bet paliginus su pirmu tai nera daug,su pirmu pr pirmus trys menesius turejau 9kg pliuso ☹pilvas jau didelis didelis mano.mertise tikrai nereikia pergyventi,tu sakei kad jums 25sav o nustatyta gimdimo data ta pacia diena kaip ir mano,nors mums tik 24sav,gal daktare apsiriko su data,daznai taip buna.

04. Dec 2013, 14:41 Sonatel*

Man atrodo antram vizitui nera baisiai svarbu ar ateisi budama 23 sav. ar 25 sav. Kuo veliau tuo didesni organai turetu matytis, mums tada dar visai maziukams (13 sav.) jau mate ir slapimo pusle tada ziurejo ar yra susiformave organai - visi organai buvo vietoje, o dabar ziures ar nera sirdeleje skylutes, matys kaip funkcionioja kiti organai viska nuo A iki Z isziuri. As i Santariskes nesiregistravau taip jau vyras nutare, kad eisim vel pas ta pacia docente. Vizitas nera pigus 250 Lt. echoskopas, bet taip gausis kad per visa nestuma busiu apsilankisu du sykius tikrai nemanau kad tai yra baisi kaina, o susitikimas su leliuku neapsakomai fainas, man pati aplinka faina tokioje prieblandoje, vyras sedi greta ir viska stebi, ne tik apziura teveliams bet kartu ir pramoga, neisdildomi ispudziai. Sisyk sakiau reikes paprasyti, kad busimas tetukas pafilmuotu ekrane judanti zmogeliuka 😍

04. Dec 2013, 13:08

Et. O genetikė...kada yra rekomenduojama nueiti? Manęs nesiuntė daktarė, bet sakau gal reikėtų? Mane neramina, kad ji mato kažkokį baltą taškelį prie širdelės, bet sako, kad čia viskas gerai ir taip būna nemažam %. Aš info apie tai nerandu. Dvi skirtingos daktarės matė ir sakė, jog viskas norma.

04. Dec 2013, 11:30 Sonatel*

Joa faina 😀 Vis delto uzsirasiau pas ta pacia genetike privaciai. Man ir vyrui ji labai patiko. Eisim 23 diena, ziures visus vaikelio vidaus organus. Sio vizito laukiu lyg isprotejus man ta ju technika - kazkas nerealaus 😀 Turiu tas nuotraukeles nusiskanavusi tik gaila, kad cia neisikelia pdf failiukas.. Parodyciau savo leliuka 😍

04. Dec 2013, 09:09 brukne123

Svarbiausia, jog viskas gerai. Dažnesni vizitai manau kiekvieną mūsų tik nuramina 😀

04. Dec 2013, 09:06 mertise

Būdama tavo vietoje nedelsdama pasirodyčiau dar vienam gydytojui. Ir be dar vienos nuomonės nepradėčiau gerti antibiotikų...Turiu N pvz kai gydytojas išrašo antibiotikus pažiūrėjęs į akis..Dar vienas pastebėjimas - norėjo guldyti į ligoninę, bet išsiprašei namo. Tai kas geriau žino ar reikia intensyvesnės priežiūros ar ne? Manau pasirūpink savimi ir kūdikiu, medikais tikrai negalima aklai pasitikėti, bent kol neišgirdai 5 skirtingų nuomonių. Susirask gerą gydytoją.

04. Dec 2013, 09:03

Mertise labai netaktiska gydytoja atitinkamai ir tu sureagavai. Laikykis viskas bus gerai. Pasikonsultuok su genetikais kaip ten yra. Ir tikrai kaip brukne123 sako vaikuciai nera vienodi jie visi skirtingi.

04. Dec 2013, 08:52

Mertise, viskas bus gerai, viena ka rekomenduociau del vaikelio ismatavimu - pasirodyti genetikui, kad pilnai nusiramintum 😉. Negali pas visus vaikuciai buti vienodi, neprisigalvok nieko baisaus, o gydytoja, mano nuomone, buvo netaktiska su replikomis. Bet kokiu atveju reiktu parinkti tinkamesnius zodzius.
As vakar taip pat apsilankiau, pirma syki ismatavo pilvuka, vaikutis lyties nenorejo rodyti, spaude kojytes kaip reikalas 😀 priezastis del ko galejau siek tiek kraujuoti.. del to, kad placenta susiformavo kiek zemiau ir kazka matyt panesiojau sunkiau. Man pagal rekomendacijas (neprivaloma) pasiule uzsirasyti pas genetike po keliu savaiciu. Greiciausia nueisiu. Jau nuo siol vizitai daznes matyt - sekantis apsilankymas 12.20d.

1 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 66