2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

10. Dec 2013, 08:59 brukne123

Nėra reikalo vykti į sodrą, nebent patinka valstybinėse įstaigose 😀 Pasiskambinau ir išsiaiškinau dėl pirmo etapo - nėštumo ir gimdymo atostogų (~4 mėn.) Viskas gan paprasta - gydymo įstaiga el. būdu pateikia sodrai pažymą apie tavo išėjimo datą (nuo kada netenki pajamų, dekreto pirmą dieną), tuomet tu prisijungi prie Sodros su savo bankininkystės duomenimis ir pateiki prašymą dėl išmokos už tuos 4 mėn. ir per 15d.d. perveda visus pinigus.

10. Dec 2013, 00:17

Pas mane jau 6kg.pliuso, o dar tik 22sav. 🤔. Ziuresim kas bus 😃
Geros savaites visoms 😉! Sunku patiketi,kad vos 2sav.iki Kaledu liko 👍

09. Dec 2013, 22:07

Sveikos!
Neturejau dar laiko tam, jei sia savaite nesigaus, tai kita butinai vaziuosiu i Sodra, o ten jau vietoje aiskinsiuosi ir pildysiu ka reikes. Sorry siai dienai dar nesu apsisvietusi 😀 ne kokia pagalbininke siuo klausimu.

09. Dec 2013, 15:04

Labas dar kartą visoms..Aš vėl su klausimu - Lietuvos mamytėms. Dėl dekreto ir visų išmokų.

Galbūt kažkuriai jau yra aišku KUR KADA KOKIUS PRAŠYMUS reikia rašyti, kokius dokumentus pateikti ir pan. Pirmiausia dėl šitų atostogų iki gimdymo, paskui jau vaiko priežiūros atostogų. Tiesiog klausimų kolkas daugiau nei atsakymų..Skambinsiuos į sodrą šiom dienom aiškintis..Bet gal jūs kuri jau turit susidėliojusi "planelį" - kur ką kam kada rašyti, kokius dokumentus teikti ir pan.

09. Dec 2013, 12:54 Sonatel*

o del svorio neverta nerimauti,jeigu jautiesi gerai,reiskias taip ir turi buti 😀

09. Dec 2013, 12:54

sveikos.Mertise sveikyte,svarbu kad ir tu gerai jaustumeisi.Del Kaledu,tai mes irgi norime siais metais gyvos eglutes,bet ja puosime darziuke 😃 o namuose,kad maziau siuklsiu dirbtine 😃Nesinori lauzti tradiciju,pries 12val kepame saslyka lauke,kuri valgeme 12val 😃 Tai ir del to puosime eglute lauke 😃sia tradicija pas mus nuo mazens,su tevais dar taip dareme,norime kad kazkas butu idomaus per Naujus metus 😃

09. Dec 2013, 12:21

Sonatel - nemanau, kad yra ko nerimauti, jei gerai jautiesi. Vadinasi, vaikelis nepalieku maisto atsargu, kurios dazniausiai seda ant moters kuno, o viska pasiima sau. Reik tik dziaugtis 😀
Mertise - kantrybes ir sveikatos, kad kuo greiciau pasveiktumete.
Pas mus Londone jau visi buna pasipuose gruodzio 1 diena. Ir pas mus namuose jau kaledom kvepia, ilgesnis laiko tarpas pasidziaugti sventiska nuotaika 😀

09. Dec 2013, 09:49

Beje, svorio praėjusią savaitę nepriaugau, atvirščiai, šiandien 300g mažiau nei praėjusį pirmadienį. Aišku nedidelis minusas, bet ar verta nerimauti? Taigi, 24 savaitės viduriukas ir tie patys +5 kg.

09. Dec 2013, 09:44 brukne123

Labai graži eglutė 😀 Mes taip pat tik už gyvas egles 😀 Mes planuojame puošti kitą savaitgalį, jau arčiau Kalėdų. Vis tempiu dar 😀 Visi jau nupuošinės kai mes puošim 😃

08. Dec 2013, 23:30 brukne123

Super! Tikra Kaledu egle 👍. Seniai jau neturejome tikros ☺

08. Dec 2013, 23:28 olenka

Labai fainas vezimelis atrodo ☺

08. Dec 2013, 23:27

Aisku tai buvo ne spardymai,bet tokie apsivertimai, "praplaukimai" ir pan. 😀

08. Dec 2013, 23:26 Kristina*

Na,pas mane pirmas vaikelis bus,tai nesitikejau anksciau 19-21 sav. pajusti, bet pajutau labai anksti - 16sav. Ir is karto aiskus buvo, o ne kokie ten zarnynu gurgaliavimai 😀

08. Dec 2013, 20:45

Fernele, ir man pirmas, ir labai laukiamas, ir tuo pačiu labai netikėtas 😍

..Namučiai jau kvepia Kalėdomis 😃

08. Dec 2013, 16:24

brukne123 - taip pirmas laukimas, ir be proto laukiamas, nors ir buvo staigmena 😀
Kristina* as asmeniskai pilvelyje pradejau jausti tokius kaip zuvytes pliaukstelejimus ar tai burbuliukus kazkur apie 15 savaite, be tu stipriuju judesiu dar kolkas nepajutau, mums siandien 19 - a savaitele prasidejo. tai tikiu, kad per artimiausias pora savaiteliu pajausiu tuos stipresnius judesius.
Is tikruju tie judesiukai tokie keisti pilvelyje, kartais net nesuprantu ar tai skrandis, ar mazylis. Mums paskirtas vizitas Gruodzio 24 diena 17 val kad pasakytu lyti 😃 labai kaledinis vizitas.
O apie vezimelius - tai tikras galvos skausmas. Cia Londone ju tokiu ivairove, net nezinau nuo ko pradet. Kolkas visai nieko atrodo Graco Evo, bet gyvai dar neciupinejau tai nezinau. Teks lankytis po parduotuves ir ciupint visus, nes manau, kad po Kaledu kai prasides visi ispardavimai galima bus paimti uz lb gera kaina 😀

08. Dec 2013, 14:05

sveikos.o mes irgi pagaliau apsistojome ties vezimo rinkimo 😀 tik va dabar spalva renkames 😃 as noriu balto su juodu,o vaikinas nori pilkos 😃 ms tai derinome visus pliusiukus ir minusiukus,kadangi tai jau ne pirmas vaikas,nesinori kartoti klaidu perniksciu.Tai va ziurejome kad butu didelis lipsys ( pirma ) ir kad butu isimamas ir lengvas 😀 o ne toks kaip Zipukose 😃 nes kai eini pas daktara ta lopsi ( jeigu vaikinas dirbs ) paciai temptis bus sunkoka 😃paskui vezimuko svori ziurejome,dar sportine dalys,turejome Tutis Viper,labai buvome patenkinti sportine dalys nemaza buvo.Ilgai nereikejo kito vezimuko 😀tai va mes issirinkome toki http://www.ebay.co.uk/itm/S7-Baby-Merc-pram-pushchair-swivel-wheels-and-reversible-handle-car-seat-/140626516154? dabar galvojame kuria spalvyte 😀

08. Dec 2013, 13:37

Sveikos, normalius judesius pradejau gerai jausti kazkur 20 sav. 😉
Nu ka as galiu pasakyti apie tuos vezimelius, koki issirinkau tai gyvai pamacius beliko isimyleti ta vezima ir viskas 😀 Kalbu apie I'COO PEAK AIR. Buvome dar dvejuose parduotuvese, deja nepatrauke mano demesio tie lenkiski. Vezima galima sakyti issirinkome tik dar nenusipirkome 😉

08. Dec 2013, 08:18

Labas rytas mamytes,nuo keliu savaičių pradėjote jaustis gyventoja pilvelyje? 😀

08. Dec 2013, 06:15 olenka

Nu jo tada ☹. Nepersiplesi...Sveikatos jums 🌷
Pas mus nieko naujo. Dabar iseigines (kurios retai savaitgaliais buna), nusipirkau galu gale nestumines kelnes (ne dzinsus) ir jau dziaugiames stipresniais paspardymais 😍. Jauciuosi tarsi dvynukus nesiociau, judesnius jauciu abu metu abejuose sonuose. Turbut gerai ten razosi arr ka daro 😃. Nepatikeciau,kad jau toks didelis,kad galva kabina kita puse 😃

07. Dec 2013, 23:27 Dite*

manau Mertise nepasiliko del vaikelio,jinai jug irgi turi dar viena suneli,kuriam reikia prieziuros.As jos vietoje aisku ne duok D,irgi taip pasielgciau,nes 3 metuku vaika palikti nesinori ☹

07. Dec 2013, 17:42 brukne123

Kaip sauniai 😀 padaryk apzvalga vezimuku pasaulyje 😀 as pastojus emiau kepti, kas yra keistoka zinant mane, tai kaledom zadu kept meduoliu nameli 😃 gal kas turit receptu patikrintu? O kolkas ilsimes sodyboj, visa diena guliu prie zidinio kaip meska, valgau sokolada mandarinus ir tingiu tinget 😃 kartais reikia ir tokio poilsio 😀 grazaus savaitgalio visoms!

07. Dec 2013, 11:19

Labas rytas, kaip smagu gauti ziniu *Melagele, visos laukiame dekreto 😀 vakar buvau burnos higienai, siryt dar vartausi lovyteje, bet jau greit kelsiuosi, kol vyras sportuoja klube, reikia namus aptvarkyti, siandien zadam vaziuoti i parduotuves pasidairyti vezimuko 😀 ir siandien vakare jau puosim eglute 😍

07. Dec 2013, 07:41

Labas rytas, mamytės😀
Buvau jus apleidus, nėra laiko vis po darbo, tai prisistatau, kad esu sveika, nešioju sklandžiai, viskas gerai 😀 Jau skaičiuoju dienas iki dekreto, o prieš jį dar imsiu atostogas, tai skaičiuoju taip, atidirbu dar dvi savaites iki Kalėdų, o po Kalėdų atidirbu dar dvi arba tris savaites ir vualia, ramybė, ilgi miegojimai ryte, jokių klientų, jokių darbų, ramybė ir laukimas 😀

06. Dec 2013, 23:05 Sonatel*

Oho kaip anksti dekretas . Pavydas bamba grauzia ☺😃. Labai grazi busima mamyte ☺

Mertise-uzuojauta. Atrodo ir tiek metu dirbdami ta pati darba daktarai net zodziu parinkti nemoka...O dar nesciai moteriai...Tik nesuprantu,kodel tu issiprasei, butum pagulejus,nusiraminus, isamiau patikrinti, o dabar namie ta nezinia bent jau mane tai zudytu ☹. Laikykites 😀

Pas mane tai pilvas per praejusias 3-4d.laaabai paaugo :O. Darbe irgi jau pirmasis zmogus pastebejo, kas su musu uniforma neitiketina man atrodo. Galvojau be Kaledu niekas dar nematys. Sekmadieni bus 22 sav.tai dabar pasisveriau,tai 4,5kg.pliuso. Nera labai daug,matyt gimda kyla i virsu 🤔. Bet sau tokia storuliuke atrodau ☺. Nors ir zinau,kad tai vaikutis,bet nepratus saves tokios matyti 😀

06. Dec 2013, 20:37

Sveikutes,na kaip jums dienike prabėgo?

06. Dec 2013, 20:35 fernele

Sveika prisijungusi, ar pirmas laukimas? 😀

06. Dec 2013, 18:43

Sveikos, ir as jungiuos prie jusu! 😀
kazkaip keistai skaitosi man sitie forumai is apacios i virsu, bet anyway 😀
kiek suprantu apie svori snekuciuojates, mum dabar 18 savaiciu kolkas priaugom 2 kg ir atrodo kaip tiesiog issiputes pilvukas 😀 vat

06. Dec 2013, 17:37

o beto jeigu norite mamukai geru pampersiuku ( anglisku,vokisku ) ne alergisku kaip lenkiski,galite jos uzsakinieti pampersiukai.lt,kainos nedideles bet ir kokybe gera 😃 mes tenais uzsakinejome maziui

06. Dec 2013, 17:35 Sonatel*

dar yra Musu maziesiems 😀 kazkas tokio,si puslapi sukure mamyte is cia 😃 labai sauni pirkausi is jos pora daikteliu 😀

06. Dec 2013, 15:48

Super, ačiū labai 😀 😀

1 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 66