2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

14. Dec 2013, 13:56

oj pamirsau pasisveikinti 😀 sveikos 😃

14. Dec 2013, 13:56 Dite*

pas mane labai krutine padidejo is pirmo jau trecias ☹ tai tepti as ja tepiau nuo striju,o del speneliu snekejau 😀 nes mano baisiai atrode kai pirma maitinau,visi suskile,nors ir tepiau specialiais kremais,pries ir po maitinimo☹ iki kraujo netgi ☹ o kai mazius paimdavo,atrode kad ant sienos tuoj lipsiu ☹ ir tai pirmus menesius,paskui kazkaip susitvarke,ir dabar mano krutine jau pradejo skaudieti,kai neticia uzgaunu,tai daktare pasake,kad gali pasikartuoti tas pats kaip su pirmu maziuku ☹ tai sake reikia jau dabar po truputi ruosti spinelius maitinimui.masazuoju juos su ranksluosciu po vonios 😀 nes po vonios labai daug priespienio turiu 😀

14. Dec 2013, 11:05 olenka

O kaip ten ta krutine ruosti reikia ☺? Kazkaip negirdejau kad ji dar ruosiama kazkaip...Nuo striju tai Pregnacare krema naudojau, pasibaige tai dabar aliejuku tepuosi. Daug labiau patinka,nes paskirstyti lengviau 😀. Klubu ir krutines nesitepu. Krutine net nepasakyciau,kad paaugo,tiesiog papilnejo ir pasunkejo, tai tikiuosi,kad neplys 😀
Ziuriu cia visos apie priauginamas blakstienas snekat 😀. Man tai jos ziauriai grazu,kai naturaliai padaryta, nes UK neregetu baisybiu prisiziurejau . Bet ten turbut buitiniu budu priauginta...As tai nesiauginu nei blakstienu,nei nagu,nei plauku,nes baisi tingime siuo klausimu esu ☺. Jei pati antakiu nesugebejau nusidazyti/susitvarkyti,tai ir cia apleista butu 😃. Net plaukai naturalus pas mane,nes netureciau kantrybes po salonus vaikscioti 😃

Linkejimai naujai prisijungusiai 🌷

14. Dec 2013, 02:16

sveikos.oj tie pasiruosimai Kaledoms 😀mes pagaliau baigeme puosti eglute 😃trys dienas vakas kabino zaisliukus 😃 specialiai jam suteikeme si dziaugsma 😃 aisku teko sndn vakare papuosimus pakuoreguoti 😃 kol mazius nemate😃 dabar ryt eisiu pirkti pagaliau valgomojo komplekto,nes valgyti atsibodo ant sofos 😃Mertise viskas gerai,turejo tau jau augti tas pilvukas 😀 O as sndn jau gavau pazyma apie nestuma 😃 jau galiu tvarkytis dekretines,kurias turi man mokieti prasidejus 29sav 😀

13. Dec 2013, 18:37

Na reikia pasireiksti ir man 😀 del striju.. naudoju kas vakara specialu aliejuka, tepu krutine ir pilvuka. krutine masazuojus kiek galiu, nors labai skauda.. o del to ruosimosi zindymui.. man irgi buvo naujiena. sako, kad cia i pagalba turi ateiti tevelis (grudinti spenelius) 😀 bandem tik pora karta, nes skausmas vaje vaje... :o kaip nors apsieisiu be pasiruosimo gal 😀
o gal kuri is jusu lanko nestukiu joga??? noreciau pradeti... 😀

13. Dec 2013, 09:39 brukne123

Manau žiūrėsiu kaip jausiuosi, bet kažkaip neabejoju, kad baseinas turėtų išgelbėti nuo daugelio nemalonių pojūčių...

13. Dec 2013, 09:37 mertise

Nueik su kita gydytoja pasikonsultuok, saugok save. Aišku, kad svoris auga čia turbūt viskas gerai, bet mane neramintų tie sugerti antibijotikai..Gal jau pakeitei daktarę?

12. Dec 2013, 23:03

Kas liecia nugara ir jau turint virssvori baseinas labiau rekomenduojamas nei sportas/manksta sausumoje. Vandenyje judeti lengviau ypac 3 trimestre, aisku i pacia pabaiga vertetu nebelankyti nepajusi kada vandenys nubegs 😉 skaiciau, kad rekomenduojama nestukei 2-3 kr./sav., uzsiemimas 45 min.

12. Dec 2013, 22:51

Taip, man pasirodė kaip ir sakiau, gal 20sav. Artėjam visos prie 3 trimestro 😀 baigsis visi lengvumai tuoj. Aš jau kurį laiką aukštakulnius dėviu tik itin trumpom distancijom 😀 Nors prieš pastojant puikiai su jais jaučiausi. Kolkas kojos netinsta, bet štai nugara po darbo dienos kartais tiesiog rakina, darosi vis nepatogiau visą dieną išsėdėti. Kai tik išeisiu atostogų pirma keliauju į baseiną ir sportą - dedu visas viltis dėl geresnės savijautos paskutinius mėnesius 😀

12. Dec 2013, 22:24 Sonatel*

Man dar nera priespienio ne laso, bet krutys dideles ir venos labai ryskios. O tau jau yra? Bet man skysciai pradejo jau kauptis ir i darbo pabaiga jau sutinsta kojos, pradejau gerti magni nuo siandien, ziuresiu, gal situacija kiek geres, cia pries keleta dienu akys laukan isvirto kai is darbiniu bateliu reikejo ilgaaulius uzsideti einant namo ir as vienos kojos bato niekaip neuztraukiau 😕

12. Dec 2013, 17:36 Sonatel*

man su pirmu labai velai pasirode,o su situ man is vis labai anksti jau prasidejo,dazniausiai vakarais buna laseliu,o po duso visa laiko jo daug.Matai visu organizmai skirtingi,del to ir skirtingai organizmai reaguoja,idomiausia,kad mano nestumai visi berniukai,ir visi skirtingi.

12. Dec 2013, 16:59 olenka

Tai žinoma, net Lietuvoj pusės daktarų nuomonės skiriasi, turim kiekviena savo galvas, savo nuojautas, mokam atsirinkti kas mums tinkamiausia ir geriausia 😀 Manau apie tai ir reikėtų galvoti - apie savo individualius poreikius, esam skirtingos ir kiekvienai reikia ir kūnui priežiūros kitokios ir šiaip...supratot mintį 😃 į vakarą jau ne mintys, o jų kratinys 😀 Beje, kaip pvz., ar jums jau pasirodė priešpienis? Ar normalu, kad jis pasirodė nuo gal kokios 20sav?

12. Dec 2013, 16:00 Sonatel*

matai visi skirtingai galvoja,tas pats ir apie vitaminu vartojima,pries daug metu LT jie buvo pivalomi,visos nescios turejo jos gerti,pries 4metus kai pastojau su Sasha jau ju gert nereikejo,man buvo israse pradziai folija,paskui magniju nes mano gimda buvo zemai.Cai atvaziavau,vitaminus nemokamai duoda,nes jie yra privalomi 😀 tai va keista,paskui kai pagimdziau Sasha neisnesiota,buvau pastojusi po jo antra karta,manes netgi LT daktarai netyre,kodel pagimdziau neisnesiota,tik drauge ginkologe mokamai visus tirimus padare,nemokamai negalejo,nes dirba jinai Baltijas Amerikos klinikoje 😃 tai va o cia kai suzinojo,kad Sasha neisnesiotas gime man miliona tirimu del to padare,tai va ir klausimas 😀 as nesakau kad LT blogai,as sakau kad visur skirtingai ir daktarai skirtingai sako 😃

12. Dec 2013, 14:30 olenka

Man kolkas smarkiai trūksta žinių ir patirties 😀 apsišviesiu tada papasakosiu 😀 😀 o kolkas nieko nedarysiu ko nedariau anksčiau. Štai greitai radau dar vieną nuomonę: http://www.mamoszurnalas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=86&Itemid=0

12. Dec 2013, 14:18 mertise

ne visos 😀 sakau nuomones skiriasi 😀 tai va as paklausiau jusu 😀

12. Dec 2013, 14:07

ir idomiausia kaip LT ir UK skiriasi viskas 😃 pirma gimdziau LT ir priziurejo mane LT ginekologes,o sita UK ir priziuri jau cia esami daktarai ir visai nuomones skyriasi,del vitaminu,del krutu paruosimo,beto LT Baltijos Amerikos klinikoje irgi per kursus sake,kad reikia paruosti krutine 😀 Tai va vieni sako vieni,kiti kita

12. Dec 2013, 14:06 brukne123

Pranešiu. Su suknelėm gerokai paprasčiau - gražios suknelės - liuks. Platėjančių nuo krūtinės, tamprių yra kiek nori...Tik puoškis 😀 Mūsų įmonės vakarėlio tema šiais metais AC/DC 😃 pats tas nėštukei 😀

12. Dec 2013, 14:05 mertise

Nu jo... Nei as ruosiu nei ka. Jei tinkamai moki paduoti kruti kudikiui tai ir skausmo neturi buti, tik perstejimas pasitaiko dazniau speneliu nei pacios kruties.

12. Dec 2013, 14:05 mertise

as irgi taip maniau,bet su pirmu,as ir tepiausi su specialiu kremuku pries zyndima ir po,bet man skausmai buvo nerealus,ir dabar kai daktare apziurejo krutine,pasake,kad jinai man skilines baisiausiai jeigu neruosiu,nes jau viskas eina link to ☹

12. Dec 2013, 14:01 olenka

Hmmz..aš kolkas irgi tik aliejais pasitepu, pasimasažuoju, bet tai kasdienį priežiūra, nieko ypatingo..O kaip rankšluostis paruošia krūtinę? Nežinau, išeisiu atostogų reikės pasidomėti ir tuo. Beje eisim su vyru į žindymo paskaitas - gal ten ką papasakos ko dar nežinau 😀

12. Dec 2013, 13:59 Sonatel*

Pranešk , ar radai ką tinkamo 😉 👍
Man darbo Kalėdinis vakarėlis 19d. sky bare, reikės ieškoti kokios nors kokteilinės suknelės..

12. Dec 2013, 13:57 Sonatel*

siaip svyruoja dvi skitingos nuomones,vieni sako nereikia ruosti krutine,kiti sako,kad reikia.asmeniskai su pirmu as neruosiau,su sito man daktare patare ruosti,kad paskui neskaudetu,nes pirmos savaites buna baisio,as pvz po vonios ( kaip rekomendavo daktare ) paprastai jos trinu su minkstu ranksluosciu(massazuoju apie min )

12. Dec 2013, 13:56

Ką ten ruošti? 😃 iš kur čia ištraukėte šitą? Kai jau pradedi maitinti tada tepi spenelius, kad būtų elastingi, krūtinę pasimasažuoji, kad gumbelių nebūtų, bet čia jau kai gimsta vaikutis, kai jau maitini. O ką dabar su tais papuliais daryti 6 mėn pradžioje? ☺ 🤣 Aš kiekvieną vakarą kai tepuosi po dušo su aliejuku, tai su aliejuku tepu pilvą, klubus, krūtinę, nežinau ar krūtinės įtepimas aliejumi yra jos paruošimas maitinimui 😀 nu gal? Panos, o gal aš kažko nežinau?🤔

12. Dec 2013, 13:45 olenka

Geras klausimas 😀 Aš apie tai dar net negalvojau...Kaip reikia ruošti krūtinę maitinimui?

12. Dec 2013, 13:40

beto mamukai mes cia kalbame apie grozi 😀 pilvukas kad butu be striju,blakstienu priauginima.o jus jau ruosiate krutine maitinimui?

12. Dec 2013, 13:30

sveikos 😀 nu va reikia eiti i miesta 😀 bet taip tingiu ☹ siandiena vos is lovos apie 10val issiridenome su mazium 😃gal butume iklgiau guleje,bet musu lauke skanus pusryciai 😃 tai teko islisti.as tai laukiu 24d,nes atvazioja mano tevai 😀 tai as ju pasiilgau

12. Dec 2013, 09:49 Niuune

Sveika prisijungusi 😀 Gerinam nekokią demografinę padėtį Lietuvoje 😃

12. Dec 2013, 09:10 brukne123

Rimtai! Aš vakar perskaičiau tavo žinutę ir kai nušvitimas atėjo, kad dar ne viskas prarasta 😃 Šeštadienį lekiam į gariūnus 🎉 Parduotuvėse tokia situacija, kad reikia pirkti arba brangų maišą, kurį dėvėsi tik du mėnesius arba pigią tragediją, su kuria kasdien jausiesi kaip klounas. Tai ir likau neišsirinkusi jokio varianto 😀 Norisi padoraus už tokius pinigus, kurių nebūtų gaila dviems mėnesiams. Na pranešiu kaip sekėsi turguje 😀 Nors po ilgų paieškų jau ir nededu didelių vilčių. Bet pabandyti verta 😀 ačiū!

12. Dec 2013, 08:53

Labas,rytas, jei atvirai, as jau nebesuskaiciuoju kiek is viso musu yra siame forume, kas yra baisiai smagu! 😀

12. Dec 2013, 01:10 Niuune

sveika prisijungus 😀 musu daugeja 😃

1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 66