2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

17. Dec 2013, 22:25 charlie

jo pas maniski brolis ir cia bus du broliukai 😃 nors as norejau giliai kazkur dukrytes

17. Dec 2013, 22:23 olenka

faina 😀 bus broliukams linksma 😀)

17. Dec 2013, 22:22

o pas mane darvienas futbolininkas auga 😃jau taip mane spardo,taip 😀 sake labai aktyvus vaikas

17. Dec 2013, 22:22 daivike

aišku kad linksma 😀 o kada Jums pasakė kad mergaite turesit?

17. Dec 2013, 21:55

Prietarais aš ir netikiu bet linksma juos paskaityti 😀

17. Dec 2013, 21:54 charlie

Man ryt 20 savaičių bus. Mažylė labai aktyvi ypač sianden pilvukas net šokinėja 😀

17. Dec 2013, 20:06

o manes niekad nera pykine rytais 😀 bet va vakarais ojojoj...
mes tai su teveliu pas gydytoja eisim iskart po naujuju, tikiuosi jau pasimatys ko laukiames 😀 nors pas mus visi artimieji uzsicikline, kad tikrai bus berniukas 😃

17. Dec 2013, 16:27 charlie

19 😀

17. Dec 2013, 16:18 Sonatel*

Kiek buvo savaičių kai pasakė kūdikėlio lytį? 😀

17. Dec 2013, 16:05 brukne123

😃 labai linksma diskusija išėjo čia apie tuos burtus 😃 reikia dažniau pasidalinti tokiais pokštais

17. Dec 2013, 16:01

Beje, kaip jūsų mergytės ir berniukai, ar labai aktyviai reiškiasi? Mes jau džiaugiamės tokiais judesiais, kuriuos filmuoju 😃 matosi kaip pilvūzas į šonus vaikšto, tėtį apspardo galingai, darbe su manimi dalyvauja susirinkimuose, reiškia nuomonę, tai yra tikra fantastika!!!!

17. Dec 2013, 14:44 brukne123

nu va, super 😀 cia kaip kam manau

17. Dec 2013, 14:40 charlie

Pabudus vonios kambarys man mielesnis nei balkonas 🤣 bet ten lekiu ne vemti 😀 pilvelyje spejama auga mergyte ir man su ja lenga gera ir nepykino isvis
😍

17. Dec 2013, 12:34 charlie

Aaaa man ne į galvą 😃 ot višta. Na taip, tada tenka sutikti 😃 vėmiau ilgai ir nuobodžiai 😀

17. Dec 2013, 11:54

sveikos 😀 nu pas mane pvz ir vienas berniukas ir kitas 😀 plaukuotumas padideja kai laukiasi berniuko tik del to kad tavo organizme vyrisku hormonu padideja 😃o del pykinimo,mane su pirmu pikino tik rytais ir pirmus 3 menesiukus,bet nevemiau,su situ pikina iki siol,nors mums jau 26sav ☹

17. Dec 2013, 11:02 Sonatel*

vemti jei bėgi 😀)kaip kas, gal kitos bėga į balkoną vemt 😃

17. Dec 2013, 10:54 charlie

Aš jau įsikvatojau iki negaliu 😃 😃 😃 O kur bėgti ryte pabudus jei ne į vonios kambarį? Į balkoną? 😃 Uoj kaip pralinksminot 🤣 Man nuoširdžiai faini, mieli tie burtai, bet labai labai juokingi 😃

17. Dec 2013, 10:37 Dite*

nu va, tai reiškiasi kažkas yra ir tikro tuose "burtuose ".. 😀 na, man teko mokslininkų straipsniuką skaityt, neva kai laukiesi, jei prabudus ryte bėgi iškart i vonios kambarį , prognozuoja mergytę. Bet čia tik pasiskaitymai.. 😀 kaži ar mergytė nevirs į broliuką, gydytojas sako nematau jokių grožybių, bet dar gali viskas pasirodyti,tai va.. 😀)

17. Dec 2013, 10:04

Mums kinu horoskopas mergaite zadejo, bet aplinkui mazdaug 4 men.i viena ir i kita puse -berniukai turejo buti. Bet,kad berna turesiu,tai siaip dauguma normaliu pozymiu (t.y. ne apie aptemtas kelnes 😃) rode berna ir bus sunelis 😀
Tik pozymiai is situ dvieju man 3 labiau tiko: padidejo plaukuotumas (ir ne tik ant koju, net ant pilvo), norisi rugstaus ir suraus, pilvas pailgas
Is kitu pozymiu:
Pirmieji judesiai kaireje- berniukas, desineje-mergaite (kaireje pas mus)
Jei klusantis vaikelio sirdutes (dopleriu ar pas gine) girdisi arkliuko kanopu stuksenimas- mergaite, jei traukinukas- berniukas (pas mus grynas traukinukas). Bet sita suzinojau tik is seseles,klausiusios vaikelio sirdutes 😀

17. Dec 2013, 09:29 brukne123

Tikrai taip, juoda spalva gelbsti jei reikia atrodyti kiek liekniau 😀 O su žieminiais viršutiniais drabužiais kokia tragiška situacija besilaukiančioms Striukės visos įliemenuotos, paltai kaip maišai - jei jau norėtum pilvūzą įsprausti, o jei dar pūkinė striukė 😃 aš tai kaip meška žinok atrodžiau besimatuodama, jau buvau beprarandanti viltį kur išeiti žiemą 😃 šiuo atžvilgiu vasara palankesnis metas 😀

17. Dec 2013, 09:24

Labutis, aš irgi pasijuokiau skaniai iš tų prietarų 😃 sakyčiau toks pramoginis skaitalas, bet gal čia tik man skeptikei, visada reikalingi logiški išvedžiojimai. Pvz jei vyras dėvi laisvus drabužius.. 🤣 Na anekdotas, ne kitaip 😃 Bet aš net echoskopu netikiu 100% ☺

17. Dec 2013, 07:53 olenka

na čia šiaip, interneto platybėse radau 😀)) nors man atitinka, dėl pigmentinių dėmių ant pilv0, turiu kelias.ir dėl krutinės, labai labai patamsėjo aureolės 😀 nors nežinau, bet kinų kalendorius kur dėl lyties, su pirmu atitinka, ir dabar rodo lyg teisingai 😀)

17. Dec 2013, 00:05 charlie

oj prajuokinai 😃 o siaip as irgi jauciau su pirmu kad gims berniukas ir su antru 😀o mes pagaliau sulaukeme maziaus dovanos 😀 Mociute uzsake per ebayu,tai tiesiai pas mus takeliavo 😃 teko sliepti dar viena dovanele 😀 o mane maziukas spardo 😀

16. Dec 2013, 22:47 brukne123

visokiausiu 😀) kaip pvz : Apvaliame pilvuke „miega“ mergaitės, o pailgame – berniukai;
Jei ant kojų padidėja plaukuotumas, vadinasi gims berniukas;
Jei žmona vyrą myli labiau nei jis ją, tuomet gims mergytė, jei atvirkščiai – berniukas;
Jei prieš pastojant pora gyveno labai aktyvų lytinį gyvenimą – gims mergaitė, priešingu atveju – berniukas;
Jei vyras nešioja aptemptus drabužius – turėtų gimti berniukas, jei laisvesnius – mergytė;
Jei miegančios nėščiosios galva būna šiaurės pusėje – gims sūnus, jei pietuose – dukrelė;
Jei nėštukei norisi duonos plutos – turėtų gimti berniukas, jei duonos minkštimo – mergaitė;
Kojų patinimai prognozuoja berniuko gimimą;
Jei nėštumo metu rankų oda sausėja ir trūkinėja, greičiausiai gims berniukas;
Nėštukė daug ir dažnai valgo – berniukas;
Jei laukiantis būsimai mamytei dažnai šąla pėdos, vadinasi gims sūnus;
Jei moters išvaizda nėštumo metu pastebimai gražėja – jis laukiasi berniuko, jei atsiranda įvairių išvaizdos problemų – mergaitės;
Jei norisi saldaus – mergaitė, jei sūraus ir rūgštaus – berniukas;
Jei pilvo viršus šiek tiek pakrypęs į dešinę – gims berniukas, į kairę – mergaitė;
Jei spenelių aureolės pašviesėjo – gims berniukas, jei patamsėjo – mergytė;
Jei vaikutis spardosi kepenų srityje – tai mergaitė, jei prie šlapimo pūslės – berniukas;
Stipri toksikozė ankstyvuoju nėštumo periodu – berniukas;
Jei ant augančio pilvuko pasirodo plaukeliai – laukiesi berniuko, jei pigmentinės dėmelės – mergytės;
Jei pirmojo trimestro metu krečia šaltis – gims dukrytė, jei pila karštis – berniukas.

16. Dec 2013, 22:45

Aš tai netikiu prietarais nei dėl lyties, nei dėl juodos katės nei dėl 13-to 5dienio 😀
Bet šiaip idomu - kas per prietarai?🤔

16. Dec 2013, 21:47

mamytės, ar tikit prietarais dėl lyties?😀)

16. Dec 2013, 21:43 daivike

daivike, kiek jums laiko?😀 kazkaip man kai tik suzinojau kad laukiuosi, vyrui pasakiau kad dukryte 😀) naujauta kuzda, su suneliu buvo taip pat.nuo pirmos akimirkos zinojau kad bernuzelis 😀)

16. Dec 2013, 21:38

Ačiū visom už sveikinimus 😀 reikes kada prisesti prie kompiuterio ir pasirodyt savo arbuziuka 😀.

16. Dec 2013, 21:36 charlie

Sveika prisjungus prie musu rato 😀. Man ir nestumai labai skiriasi su suneliu pilna energijos buvau, visur suspedavau jokiu problemu dėl pykinimo ar valgio. O ši kart jau kitaip norisi ramybes ir visai nesinori skirtis su lova 😃. Valgyt ir taip jau pripratau bet vistiek keista kad pagal tos dienos poreikį. Ir dabar isgrudau vyrą i parduotuve kad praneštų jogurto su bananais sakau kitokio neperki 😀 laikysim kumštelius kad ir pas jumis mergyte butų 😀

16. Dec 2013, 20:32

tikiuosi 😀 viską ištversiu dėl tos mažos lelytės, na tikiuosi kad ten mergytė 😀 gal nebepasikeis, nors labai džiaugsimės ir broliuku 😀
👍

1 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 66