2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

16. Dec 2013, 20:29 charlie

O jerguteliau... viskas turi baigtis, dar truputi kantrybes ir istvermes!🤗

16. Dec 2013, 20:22

aš net ligoninėje gulėjau, su lašelinėm ilgai draugavau 😀)) su sūneliu taip nebuvo.. man pačiai keista, kaip tokie skirtingi neštumai

16. Dec 2013, 20:21 charlie

Charlie, tikiuosi tave nebeilgam lydes pykinimas, to ir linkiu 😉 Man sunku ir suprasti ta busena, nes visa nestuma taip ir neapturejau pykinimo.. tiesiog pasiseke.

16. Dec 2013, 19:27

Kaip mamytes jaučiatės? aš dar tebeturiu pykinimą, kiekvieną mielą rytą dar vemiu 😀 kai aną sav buvau pas gydytoja buvo beveik 18sav, ir matė mergytę, labai tikiuosi kad nepasikeis 😀 nes turiu sūnelį, ir dabar sesutė būtų liux 😀)

16. Dec 2013, 19:11 Sonatel*

Nu neblogai judu cia pasidalinote Kaledu dovaneliu pirkimu 👍 saunuoliai, is tiesu kas geriau gali zinoti kaip kiekviena puse savo artimuosius 😉
Beje pamirsau pasakyt tavo superinis naujas paltukas taip gerai uzmaskuoja pilvuka, kad is foto ne nepasakytum, jog laukiesi 😀
Na o as darbo Kaledu vakareliui pasirinkau juodos spalvos suknele, vis tiek ta juoda spalva daro savo - vizualiai mazina apimtis 🤣👍

16. Dec 2013, 19:06 daivike

Daivike, sveikinu 😀 kaip faina bus bantikus risti ir kasas auginti ☺👍👍👍🌷
As lygiai po savaites ateinanti pirmadieni eisiu su vyru pas genetike, jau svajoju apie ta vizita 😍 ..mmhmm😀 turetu visu 200% patvirtinti, kad ir pas mus mergaiciuke 😉

16. Dec 2013, 14:51 daivike

Sveikinimai!!!!!!!!! 😀 😀 🌷

16. Dec 2013, 13:30 daivike

sveikinimai su dukryte 😀 geros tikrai naujienos pries sventes 😃

16. Dec 2013, 13:16

Sveikutes, mes ka tik is skeningo. Matemes su mazyle nesuklydau sakydama kad mergyte si kart. Ta ir ekoskopas patvirtino vyras is laimes sokineja. Visi matavimai super ir viska turi tik labai isdykele ir vel vargo echoskopuotoja kol atliko visus matavimus ir suziurejo ar viskas tvarkoje. Geriausia naujiena pries kaledas kad viskas gerai mazylei ir mergyte turesim.

16. Dec 2013, 12:38 Sonatel*

jo paskui labai truks pilvuku 😃 bet daznai moteris kai pagimdo jaucia dar kad pilvuke kazkas juda 😃 nzn ar tiesa,nes su pirmu man taip nebuvo,o drauge sake,kad jaute 😀 bet tikrai labai truksta tu judesiuku viduje ir pilvuko 😃nors prasideda kiti malonumai,kai maziuka paemi ant ranku 😃

16. Dec 2013, 12:23 brukne123

Storėji ne tu, o pilvas 😃 aš jau taip ėmiau galvoti 😀 juk nedaug mums visoms beliko 😀 😀 kaip keista bus paskui be tų pilvūzų 😀

16. Dec 2013, 12:22 brukne123

Žinok aš irgi tepuosi bio oil ir kokosų aliejum. Bet nepasakyčiau vistiek, kad pakankamai oda drėkinama..Gal normalu, kad nėštumo metu labiau sausėja?
Mes pasidalinom darbus - aš pirkau dovanas savo pusei (tėvams, sesei), vyras savo 😀 Jau šis tas. Ir abu viską supirkom internetu 😀 Tai koją į prekybcentrius teko įkelt tik kai jau žūtbūt reikėjo palto. Visi stumdosi, kamščiai 😃 mašinos nėr kur numest. Tikra Kalėdų karštinė 😀

16. Dec 2013, 12:00

sveikos 😀 Dite tikiosi,kad bus nemazai pienuko 😀 charlie sveika prisijungus 😃brukne123 sauniai su dovanlem sugalvota,bet kadangi mano seima nedidele,tai dovanos jau nupirktos 😀 Tik va vaikino tevams nieko dar neisigijome,bet sia savaite manau jau nupirksime ir jiems ka nors 😀metise o kaip tu laikaisi?

16. Dec 2013, 11:45 Sonatel*

Dekui Sonatele 😀 Pati nematau grazeju ir negrazeju, tik matau, kad storeju 😀 Jau mano kuno aliejukas zinok i pabaiga, nes tepu ne tik pilva, bet slaunis ir krutine, tai iseina labai greitai. Ryt-poryt butinai jau ieskosiu kokosu aliejaus ar kazkokios panasios konsistencijos 😉 Turbut si savaitgali pirksime dovaneles, manau neisvengsime prekybcentriu.. tik viena paguoda, jau eile metu seimoje artimuju rate traukiame burtus (pamenat mokykloje taip darydavo kai keisdavosi dovanelemis 😀) pirmiausia tai labai smagu, o antra - daug vargo atkrenta nereikia kiekvienam atskirai pirkti dovanu ir pinigine prasme sutaupai ir rezultate visi patenkinti 😀

16. Dec 2013, 10:52 charlie

sveika prisijungus 😉

16. Dec 2013, 09:11 brukne123

O tu kasdien gražėji??? 😀 😀 Tikrai nuostabiai atrodai. Tikiuosi tokia ramybė ir mane aplankys bent išėjus atostogų 😀 O ši savaitė prieš šventes turbūt visoms bus intensyvi. Mano vienintėlis tikslas - nekelti kojos į prekybcentrius 😃

15. Dec 2013, 23:52 olenka

Oho, tai problemu su pieno fabrikeliu neturetu buti 😃
Pas mane tai dar nieko, nors kaip ir pas brukne123 23sav.db. Tik ant speneliu po darbo dienos tokios kaip apnasos buna,tai galvoju,kad kazkoks mikro lasiukas isteka 🤔

15. Dec 2013, 21:00

Sveikutės 😀 jungiuosi į Jūsų būrį 😀 mums 18sav.

15. Dec 2013, 20:44 Sonatel*

sveikos 😀 as jau nesioju,kai einu kur nors,bet namuose negaliu buti su lemenuku ☹ man spaudzia viskas ☹

15. Dec 2013, 20:37 Sonatel*

Gražus pirkinys 👍
Savaitgalis nuostabus - 5dieni dalyvavome gimtadienio sventeje pas draugus, 6dieni apsilankeme Uzbekistanas restorane, minejome mano teveliu vestuviu metines 😍, na o siandien is ryto mieste pasitvarkem reikaliukus ir tinginiaujam ilsimes lovyteje 😀
Augam labai sparciai 😀))

15. Dec 2013, 20:09 Sonatel*

tai pradzia buvo ir man ziauroka, bet lygiai po 12 sav tiesiog akyse viskas nusvito 😀)

15. Dec 2013, 19:42

Kai buvo trys mėnesiai aš tik dirbau miegojau ir vėmiau 😃 apie jokį sportą nė minties nebuvo 😀 tad jei tik gali tai judėk ir džiaukis 😀 😀 ir pasidalink patirtimi 😀 ir manau kad aišku gali būti priešpienis

15. Dec 2013, 19:02 Sonatel*

man dabar 17 savaiciu 😀 pries nestuma esu lankiusi joga, neilgai, bet labai patiko. pora kartu esu buvusi ir pilatese, bet man joga labiau. nestukem rekomenduojama po trecio men pradet (kazkur skaiciau), tai va po naujuju galvoju pradeti 😀
o del priespienio.. zinokit, viena ryta ziuriu ant maikutes ties krutine tokia slapia zyme 😀 tai cia reiskia man priespienis pasirode jau 17 savaite? 😀

15. Dec 2013, 18:12 Niuune

Kiek tau laiko dabar? Aš nuo sausio išbandysiu jogą ir pilatesą, išsirinksiu vieną 😀 Greičiausiai pilatesą, nes prieš nėštumą irgi joga man mažiau tiko.

15. Dec 2013, 18:10

Taip, kiekvienai individualiai, bet aš jau labiau imu jaudintis, kad per stipriai bėga 😀
Na, kam aktualus žieminių striukių klausimas - važiavom į gariūnus šeštadienį ryte ir...apsisukom neišlipę iš mašinos ir grįžom 😃 Visur tragiškai daug žmonių, bet prie gariūnų toookį kamštį atstovėjom 😃 galiausiai supratom, kad ne mūsų nervams. Na ir nusipirkau paltą zaroj. Labai dėkingas modelis su gumyte nugaroje, turėtų dar temptis nemažai 😀 Čia nelabai kas matosi, bet faktas kad pusė velnio 😃 Kaip jūsų savaitgalis? Olenka, o tu nedėvi tų įdėklų į liemenėlę? aš jau svarstau, kad praverstų.

15. Dec 2013, 17:35 olenka

Nuraminai 😉

15. Dec 2013, 15:13 brukne123

normalu,gali tik po gimdimo pasirodyti sekancia diena

15. Dec 2013, 13:32

Ar normalu man 23 sav. priespienio nera, gal man i pabaiga tik pasirodys?

15. Dec 2013, 00:58 Dite*

tai as zinau kad negalima spausti 😀 jisai man savaime bega 😃ir sndn sedejau paprastai piesiau su mazium,jauciu slapia ☹ ziuriu maikute spalia is vienos kruties taip bego priespienis ☹

14. Dec 2013, 23:09

a, aisku 😀. Siaip girdejau,kad po maitinimo reikia isspausti dar laseli pieno ant speneliu ir leisti naturaliai nudziuti. Tai gydo spenelius,nes tame piene ten kazkokiu medziagu yra.
O del to priespieni otai atsargiau,nespaudyk spoeneliu,nebent ten kazkaip naturaliai isteka. Nes spaudymas prieslaikini gali sukelti 🤔
Gero savaitgalio visoms🌷

1 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 66