2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

19. Dec 2013, 13:23

tas rankenos permetimas - joa privalumas sutinku, bet mano vezime to nera ir nematau tame tragedijos (lopsi ir autokedute visad desi pries save, o ne nuo saves, o sportinukas maniskis dedasi i viena ir kita puse kaip nori, tai poreikio rankenos permetimui nera) dar paziurekit, kad butu patogu stabdi uzfiksuoti koja ir atfiksuoti koja (o ne ranka). buna ir tokiu, kur reikia lankstytis ranka atfiksuot ar apeiti vezima...

19. Dec 2013, 13:19 Sonatel*

Sonatele - pasakysiu apibendrinant i ka kreipiau demesi.
1. Sportine dalis, kad butu visiskai gulima ir pusiau gulima.
2. Lopsio ismatavimai, kiek domejausi siu i'coo vezimeliu didziausias lopsys (pvz X-landerio lopsys-tragedija).
3. Amortizatoriai, su siuo vezimu varai kaip su limuzino klases masina, minstai supuoja net per dideles duobes.
4. Visi keturi dideli pripuciami ratai, nes kai buna priekiniai mazi ratukai purto vezima kartu ir vaikeli vezant per trinkeles ar kokio parko takeliais. Visi keturi dideli ratai duoda optimalu komforta, nera kratymo, lengvai pravaziuoja pajuriu, smeliu, sniegu.
Mes turime pozemini parkinga, liftas labai didelis erdvus, abieju teveliai gyvena nuosavose namuose, tad mums toks vezimas pats idealiausias 👍 Viena reikia suprasti dalyka jei ratai dideli ir pripuciavimai, vezimo remas su raais atitinkamai tures svori. Reikia apsispresti tarp komforto ir svario, tas kuris turi maza svori niekada netures tokio komforto vaikui. Tai tokie mano asmeniski pastebejimai, tikiuosi rasi ka nors naudingo 😉

19. Dec 2013, 11:41 Sonatel*

sveikos.Zinai vezimukus rnkasi visos pagal save 😀 bet galiu pora mazu patarimu duoti,ziurek svori 😀 jeigu gyveni nuosavam name,tai neprivaloma,jeigu bute kur nera lifto butinai,nes 15kg vezima nesiotis sunkoka bus ( zinau pati ka tai reiskia ),jeigu su liftu,kad tilptu i lifta ( jeigu senos statybos namas ).paskui ratai.Kadangi LT sniego yra ziurek didelius,pripuciamus ratus,bus patogiau ziema vezioti ir per sniega ir netgi kur nera keliu 😃kai gyvenau nuosavam name pas mus puse klio buvo zvirkelis,tai su dideliai ratais patogu buvo 😀o toliau tik tavo norai,as ieskojau didesnio lopsio,nes maziukai labai greitai uzauga ir netelpa i lopsi,spotrine dalys tokiose vezimuose kaip TUTIS Zippy irgi mazyte,reikes kai vaikui sueis kokie 8 men ( kalbu tik is savo patirties,nes mano mazius aukstas ) jau netipldavo i toki ;Ddar rankena kad butu permetama is vienos pusies i kita 😀 ir siaip kad butu patvarus ir grazus 😀 musu jau uzsakytas http://babys-pram.co.uk/website/OrionCity/index.html va toks 😀

19. Dec 2013, 09:24 brukne123

Atrodo tikrai kokybiškai, į ką labiausiai kreipėte dėmesį? Ar išduotum kiek kainavo? Mes dabar tą patį galvos skausmą tuoj turėsime, kai reikės jį rinktis. Man mašiną buvo lengviau išsirinkti nei vaikui vežimėlį 😃

19. Dec 2013, 00:39 Dite*

jeigu darisi vaikui lietuviska pasa,ta vienkartine tau priklauso o gyvenamaja vieta gali uzdeklaruoti nors dabar interntu pvz pas tevus savo ir viskas 😀

19. Dec 2013, 00:30 brukne123

Labai fainas vezimelis ☺. Pas mus tai jau laaabai seniai jis nupirktas ☺
Vardas irgi laaabai seniai isrinktas. Turejom varianta berniukui ir mergaitei dar pries pastojant ir niekas nepasikeite 😀. Turejom kelis reikalavimus vardui ir tada galvojom jau 😀

19. Dec 2013, 00:26 olenka

Zadu, zinau tik tiek kad reikia buti deklaravus savo gyv.vieta LT ir dar ten kazkokios pazymos. Galima kreiptis iki kol vaikui sueis 1metai. Man daug neaiskiau kaip del UK. Kiek zinau jei turi normalias pajamas,tai tau net ta vienkartine nepriklauso, tik motinystes atostogos...Gal tu ka daugiau zinai 🤔? Nes cia jei nesi "benefitinis", tai niekaip ir neremia kaip suprantu 🤔

19. Dec 2013, 00:16

Sveikos, siandien nusipirkome (kaip as sakau) pati svarbiausia pirkini - vezimeli 😛
😀 man jis nerealus!! Aisku, kiekvieno supratimas i dizaina skiriasi, bet labiausiai as kreipiau demesi i vezimo kokybe 👍

18. Dec 2013, 22:03

Del vardo jau seniai turiu sugalvoje.tik del berniuko nezinau nei vieno😉)

18. Dec 2013, 21:59 daivike

Kaip faina man 17 plius 4dienos buvo kai sako mergyte.bet ne 100%, nes dar gali but seklides nenusileidusios...😉 tai va.tiek ir ziniu

18. Dec 2013, 21:41

Mum ir sunkiai su vardo paieskom, nerandam to vienintelio. Su suneliu kazkaip is kart buvo aisku, bet si kart visai kitaip. 😀

18. Dec 2013, 21:37 charlie

Sioj savaitej pirmadieni mum buvo atlikta antra echoskopija ir pasake kad labai aiskiai matosi jog mergyte. Tada buvo 19 savaite ir plius 6 dienos. Tikiuosi taip ir bus kad mergyte be siurprizu 😀.

18. Dec 2013, 18:53

kaip smagu paskaityti, kad jau jauciat judesiukus ir dauguma zinot ko laukiates 😀 baltai pavydziu, nes laaabai laukiu siu akimirku 😀 speju siame forume mano mazylis jauniausias, nes gimdyti tureciau tik geguzes gale 😀

18. Dec 2013, 16:13 Sonatel*

suprantu 😀 man kol maži, visi jie mergytės ir berniukai 😀)

18. Dec 2013, 15:54 charlie

Žinok aš taip ir galvoju, kad berniukai iškart gimsta bernais 😀 Esu nemažai dirbusi su vaikais 3 - 4 metų ir nuo šio laiko jie yra bernai. Vieną tepamenu, kurį vadinčiau berniuku. Nebent iki to laiko gal geresnė situacija 😃 nepriimk labai rimtai, vaikus aš myliu ir tuo "bernas" nenoriu pasakyti kažko blogo, tačiau tokia jau mano natūra.

18. Dec 2013, 15:45 Sonatel*

tik nesupyk, bet kodėl taip sakai, bernui?😀 atrodo lyg mergaites gimsta mažos, o jau berniukai iškart bernais 😀) ☺

18. Dec 2013, 14:25 Sonatel*

nu pas mus abu suneliai bus is A raides

18. Dec 2013, 14:22

Dabar galvoju, kad iš vienos pusės gal ir keistai atrodo, bet kita vertus 😃 Dabar jei jau vaikui duot kokį vardą iš A raidės tai kaip ne prie šeimos 😃

18. Dec 2013, 14:20 Sonatel*

tikrai fainai butu kai visi turi vienodus inicialus 😀

18. Dec 2013, 14:17

Mes visi norėtume būti S.G. 😀

18. Dec 2013, 14:00 Sonatel*

tai sauniai 😀 pas mano vaika kaip ir jo tevo inicialai A.A.K kaip ir tevo jo 😀 Bet jau antro bus (aisku jeigu berniukas musu nepavirs i mergaite,kuo as abejoju ) A.E.L 😃

18. Dec 2013, 13:57 brukne123

Mergytei jau kurį laiką turime vardą 😀 Bernui net negalvojom ☺ Dabar įdomiausia, ar pavyks planą įgyvendinti 😀 Būtų mūsų visų inicialai vienodi 😃 bet visiškai netyčiom

18. Dec 2013, 13:46

O kaip jums sekasi vardus rinkti? As tai minciu neturiu, vyras irgi nesugalvoja 😀 tai matyt intensyviai uzsiimsim kai jau dekrete busiu 😀

18. Dec 2013, 13:10 Dite*

oj pasalpa 😃 man su tom pazymom dabar galvos skausmas 😃

18. Dec 2013, 13:09 Dite*

sveikos 😀 o tu kai vaziosi i LT zadi tvarkyti tenais vienkartine ta pazyma kuri 1400lt?

18. Dec 2013, 09:47

Man tai kai ispiria,tai kartais net krupteliu darbe 😃. Siaip is pradiu aktyvesnis buvo, bet dabar gal ne tiek stipriai duodasi,kiek stiprus 😀.
Musu tevams tai pirmas anukelis bus 😀. Labai visi jo laukiam 😍

17. Dec 2013, 23:14 charlie

nu va o musu gimineje vien mergaites 😀 vaikino per puse 😀 tai mano tevas labai dziaugiasi,kad sulauke vieno anuko ir kad kitas irgi bus anukas 😀

17. Dec 2013, 22:40 olenka

mes labai laukiame mergytes, nes mano giminej berniukai, ir vyro giminej vien vyrai 😀 tai cia, labai dziugu kai pasake kad mergaiciuke 😀 nors nesinori prisisvajoti ...

17. Dec 2013, 22:37 charlie

kur jau ir taip bus 2 😀 vienam jau 3 metukai,kitas gims balandi 😃 bet manau netgi kovo pabaigoje 😃 bet kazkaip as norejau dvieju suneliu,nes pati turiu sese,ir dviem mergaitems buvo linksmiau augti,kai pirmo susilaukiau sunelio,antro norejau irgi sunelio 😀 nors kartais ir dukrytes norisi

17. Dec 2013, 22:31 olenka

tai bus ir dukrytė 😀 manau kiekviena mama nori ir berniuko ir mergytės 😀

1 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 66