2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

04. Mar 2014, 20:09

Labutis,man kai kraujo tyrimus padare pirma karta,tada jau pasirode,kad cukraus kiekis truputeli yra padidejas. O po to jau liepe isgerti gliukoze ir ta rimtesni padare ir galutine isvada gavosi gestacinis diabetas,bet po gimdymo cukraus kiekis atsistatis i vieta. Dabar pati namuose matojuosi jo kieki kraujyje.

04. Mar 2014, 16:05

Labutis. O kodėl daro šitiek daug tyrimų? Man ir klinikoj kurioj lankiausi žiūriu pagal planą nenumatyta buvo. Ir dabar antakalnyje kiek žinau liko tik pasėlis dėl b streptokoko ir bendri tyrimai. Echo darė išsamų praėjusią savaitę. Dėl cukraligės kažkaip niekas nieko išvis neužsiminė, ar šis tyrimas priklauso kiekvienai?

04. Mar 2014, 13:25 brukne123

Nemazai tyrimu, svarbiausia kad ko rimto nerastu. Ten kur saldus gėrimas tai nustatyti ar nėra nėščiųjų cukraliges man ir dare ši tyrimą. Daugumai jis buna neskanus man nebuvo šlykštu tik kai nemaža kiekį davė išgert tai puse išgėrus jau nesinorejo, bet teko iki galo 😀. Man nepasitvirtino cukralige viskas tvarkoj buvo. Tikiuosi ir tau nebus tos cukraliges.

04. Mar 2014, 12:49

Sveikos, vakar Santariskese paeme kraujo tyrima cholestazei istirti, slapimo tyrima, klause vaikucio sirdies plakima, dare echo. Siandien vel buvau Santariskese (panasu visa sia sav. ten pravazinesiu tyrimams) - aciu Dievui cholestaze nepatvirtinta 😀 pasirodo niezti kuna del to paties dermatito.. dar syki klause vaikelio sirdutes dazniu ir padare nuodugnu echo nuo A iki Z - vandenu pakanka viskas atrodo liuks, musu mergyte atitinka 34 sav. 😀 Rytoj darys ta tyrima kur reikia saldu vandeni gerti..., na o poryt dar syki teks atvaziuoti pasirodyti. Labai jau ten viska isziuri 😀 Daivike, laikykis!!! 🌷

04. Mar 2014, 12:20 mertise

Nu tikrai daugumai bėdos i finalą ☹

04. Mar 2014, 12:20 Monika Ja

Sveika prisijungus prie mūsų 😀 kaip jautiesi? Ar tau pirmas stebuklelis?

04. Mar 2014, 10:30

Sveikos 😀 Radau grupelę, kuri miela širdžiai. Mano leliuko terminas balandžio 20 diena, tad skaitomės balandinukai 😀

04. Mar 2014, 10:05

Sveikutes as susirgau gripu ☹, vakar ligoninej buvau. Lyg ir nieko jauciaus ka nosis uzsikisus buvo bet sukilo temperatura auksta ir teko vaziuot. Tyrimai parode infekcija paskyre antibiotikus ☹ oi kaip as ju nekenciu.

03. Mar 2014, 12:53 olenka

Didžiausi sveikinimai🌷🌷 Sūnelio svoris labai geras, aukit, stiprėkit, didėkit, daug pienuko ir ramių naktelių😀
Na ką, mūsų sezonas atidarytas🌷

03. Mar 2014, 12:43

Didziausi veikiniami Olenkai!!! Net usigraudinau kazkaip ☺...Atrodo 9menesius tam ruosiesi, bet kai ateina tas laikas vis vien netiketa buna ☺...Labai faina,kad pienelio is karto turet 👍. Tik kazkaip neatgaminu,ar iki tol buvo priespienis, ar atsirado tik pagimdzius...Dar karta didziausi sveikinimai 🌷🌷🌷

03. Mar 2014, 12:21

Eina sau!!!! kaip netiketai Olenka!!! Labai dziugu, kad turime pirmaja pagimdziusia mamyte!!! Aukit stiprus ir sveiki 😀 Lauksime velesnio eterio is taves 👍🌷🌷🌷🎉

03. Mar 2014, 10:56

Dideli sveikinimai Olenka 😀 stiprybes abiem!

03. Mar 2014, 09:19 olenka

Sveikinu Olenka su nuostabiu suneliu 😀 Viskas bus gerai 😀 Dziausgiuosi labai uz jus 😀

03. Mar 2014, 09:19

Didziausi sveikinimai, Olenka!!!! 😀 svarbiausia, kad sunelis sveikas ir tau viskas gerai!!! Kaip smagu, kad viena is musu jau supuoja savo stebukleli 😀 stiprybes ir kuo daugiau geru emociju naujau iskeptiems teveliams 😀 as issokau is lovos net vyrui besiruosianciam i darba nubegau papasakoti, kad viena is mano likimo draugiu jau supuoja sunyti 😃 kol laukiuosi atrodo tai truks amzinai, o stai jau ir musu forume turime pirmaja mamyte!! Dar karta sveikinu 😀

03. Mar 2014, 05:33

Siandiena susilaukeme sunelio.vakar vel pradejau kraujoti apie 5 vakaro.6 buvau ligoneje.nutelejo vandenys ir 9 val saremiai prasidejo.0:17 gime musu neisnesotukas 2680g svoris kaip jau isnesoto.kol.kas su manimi palatoje.ryt ziures kaip bus.jau krutine ima😀

03. Mar 2014, 00:27

Pas mus irgi yra visai mazuliuku, kur parasyta tiesiog newborn arba vizualiai matosi,kad visai maziukui dar, bet pagrinde vyrauja 0-3men. Teveliai ilgakojai tai ir sunelis turetu toks buti 😀

03. Mar 2014, 00:26 brukne123

Dekui, aiskiau siek tiek 😉

02. Mar 2014, 19:45

Tai va, siandien H&M nupirkom sliauztu irgi skirtingu dydziu, huggies sauskelniu, ausu krapstuku, vonele.. po trupuciuka per sia savaite tikiuosi viska jau buti susipirkus 😀 jau vyrui pasakiau, kad pirma diena po gimdymo tures nuvaziuoti i ortopedijos centra ir nupirkti man korseta (juosmens kryzkaulio itvara o gimdymo) nes tik po gimdymo zinosiu savo juosmens apimtis - sake no probs 😃 😃 pientraukio is anksto taip pat nezadu pirktis, jei reikes vyras nupirks 😉

02. Mar 2014, 17:16

Olenka, kai turi vaiku gal ir aisku kokio dydzio jie gimsta ir kokie drabuziai tinka, o as pvz vienos firmos 50 dydzio ir kitos sudedu ir vieni aiskiai didesni. Jau net nekalbu apie drabuzelius, kurie yra 0-3men etiketese. Manau kazkuriu isvis neuzvilksiu, kazkuriuos uzvilksiu viena karta, bet esu rami, kad turiu tikrai ka uzvilkt ir ivairiu dydziu 😀 kolkas pirkti visus tuos reikaliukus yra vienas malonumas 😀

02. Mar 2014, 15:10 brukne123

mano mazius pirmas gime neisinesiotas ir buvo vos 49sm,bet nesiojo rubelius nuo 0-3 men,ir neskendo 😀 tai manau tu paciu maziausiu kur sakai iki 50sm tai neisnesiotukams labiau tinka.nes gali buti ir per mazi 😃

02. Mar 2014, 12:42

Mes irgi nemazai pirkom kur tiesiog parasyta nuo iki, bet norejau tureti ir visai maziuku, kad neskestu juose pirmom dienom. Kombinezona beje irgi pirkom 0-3 men.

02. Mar 2014, 00:59

As radau tokia dydziu lentele, kuria bandysiu vadovautis 😉
naujagimis - iki 50 cm. / svoris 3,4 kg
0-1 mėn. - iki 56 cm. / svoris 4,5 kg
0-3 mėn. - 56-62 cm. / svoris 4,5-6 kg
3-6 mėn. - 62-68 cm. / svoris 6-8 kg
6-9 mėn. - 6🤓74 cm. / svoris 🤓9,5 kg
9-12 mėn. - 74-80 cm. / svoris 9,5-11 kg

01. Mar 2014, 23:55

Sveikos 😀
Cia apie rubelius snekat...O jei pvz.pas mane ant drabuzeliu neraso dydzio,tik taip "nuo 0 iki 3 men".,tai jei vaikutis gims "standartinis",tai teoriskai turetu iki 3 men.tikti? Nes mes jau atrinkom visus tokio dydzio drabuzelius, o visus kitus galvojam i LT siusti. Grisim i LT kai vaikuciui bus 1,5men.,tai pagal teorija turetu uztekti tu 0-3men 🤔? Yra galimybe atsikratyti visais daiktas (milziniska siunta darysim,nes su visam gristam), tai ant galo norim tik pacius reikalingiausius dalykus pasilikti 😀

Ziuri kai kurioms visai nedaug liko laukti 😀. Pas mane pilvas visa laika zemai buvo,tai turbut ir liksiu nesupratus,ka tas nusileides pilvas reiskia 😀

01. Mar 2014, 23:28 Sonatel*

Aj kokie grazus rubeliai 😀 reiks ir man pasisopinti sia savaite, biski dabar, biski pries pabaiga (del oru neaisku) plius neaisku kokio dydzio uz gero menesio busim. Kazko itariu, kad standarciukas, nors negali zinot 😀
Sonata, kombizenona kokio dydzio pirkot?

01. Mar 2014, 23:19

Kombinezonas toks.

01. Mar 2014, 23:16

Mane jau apima jausmas kad irgi leidžiasi, kiek suprantu tai vaikutis isistato i mazaji dubeni ir yra pasirenges kelionei 😀 taip pat ima sunketi pilvo apacia, jauciasi didesnis spaudimas. Brukne, as irgi lindexe ir hm pirkau rubelius. Nemazai padejo tai teta is airijos -jai surasiau uzsakyma ji susiunte viska. Cia daugiausia bodziuku ir sliauztu, manau jie bus daugiausia naudojami. O kiek pamenu kovo pabaigoj budavo vesoka, tad norejau tureti kombinezona. Imetu keleta ft. Garderobo pagrindai 😃

01. Mar 2014, 22:18 mertise

Nu matosi kad jau ne virsuje o toks i apacia nusileides.man su pirmu irgi nebuvo.nes anksciau pagimdziau.o taip nusileidzia 2-4 sav pries gimdima

01. Mar 2014, 16:37 mertise

Nu ka o pas mane jau pilvas nusileido.tai po 2-3 sav jau sprogsiu😀

01. Mar 2014, 11:44 brukne123

man nerealiai nesti pilva ir kojos.bet tai normalu 😀

01. Mar 2014, 11:31 olenka

Aciu merginos uz patarimus. Nu jooo.. kokios dar kelnytes kai bambute nesugijus 😀
Sia nakti iki 5 ryto prasidraskiau kuna.. kazkodel turiu itarima, kad man pasitvirtins toji cholestaze, nes normalioms nestukems gi taip nebuna..🤔 ..

1 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 66