2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

10. Mar 2014, 15:35 olenka

mum 32 savaite ir priaugau jau 12kg..bet nesuku galvos kiek dar priaugsiu,nes lb tikiuosi numest kaip ir pries tai 2 nestumus😀

10. Mar 2014, 15:34

labas brukne123,tai juk saunu🌷🌷🌷🤗😍
matai vyras tikriausiai apie tai ir susimaste juk tai gali but vienintele proga tau atsipalaiduoti artimiausiu metu.ir tuolab jog zinojo kad sito nesitikesi😀)jie moka stebinti..mano vyras tokiom progom kaip tik nesinaudoja,jis stebina eilinemis dienomis bet ne per daug lepina tokiom kaip kovo8..na taip,tulpes kaip ir pridera bet kazko daugiau sulaukiu savaitgali eilini😀

10. Mar 2014, 15:28

Sveikos merginos! As vis dar neatsigaunu po netiketos vyro staigmenos - sedejau sau salone kirpausi ir pati nesupratau kaip kovo 🤓aja staiga atsiduriau Druskininkuose, ten jau is anksto uzsakytuose viesbucio apartamentuose lauke geles, sampe ir nealkoholinis vynas 😃 romantiska vakariene grojant gyvai muzikai, kita diena proceduros gydyklose., SPA masazai nestukei 😀 Mums kompanija palaikyti nutare ir draugu pora, kodel visa tai pasakoju? Man buvo lengvas sokas, kad visa tai suorganizavo mano vyras, kuris yra ABSOLIUCIAI neromantiskas 😃 Vienu zodziu nerealiai praleidau laika ir puikiai suprantu, kad tai buvo paskutinis toks pasilepinimas iki dukrytes gimimo! O dar koks oras si savaitgali buvo!! Po viso sito savijauta tiesioj nuostabi 😍🌷🌷🌷

10. Mar 2014, 13:46 mertise

sveikos,as is viso priaugau 18kg,numeciau nzn kiek,dar nesisveriau,bet pagal rubus manau kad ne daug numeciau ☹

10. Mar 2014, 11:27

labukas,na tokia grazia diena norisi kalnus nuverst😀 nors tinginiukas ir spaudzia😀 nakty vyrukas neramiai miegojo tai poilsio mazoka..😪

09. Mar 2014, 17:11

sweikos busimos mamytes😀 mes ir laukiam savo vyruko geguzes 8 nustatyta data bet tikimes kad bus balandi,nes datos nustatytos 3..pagal echo,pagal gine ir skaiciavimas pagalskaiciuokle😀😕

09. Mar 2014, 16:45 Sonatel*

nu mano abu vyrukai buvo didesni 😃kur pradingo visos?jau ruosiates,mazai laiko jums liko ir jau laikysite savo vaikelius😀

09. Mar 2014, 15:04

Nebutinai, mums pagal echo rodo, kad savaite mazesne ir sako gydytojai kad bus maziuke 😀

08. Mar 2014, 18:08

beto echo kaip pastebejau parodo visa laika didesni vaikeli o ne kaip pagal menesines 😀

08. Mar 2014, 07:58

Labutis. Brukne, as jei teisingai suprantu kaip man aiskina daktaras - pagal menesines pasako kiek mazytei yra savaiciu, pagal echo - kiek ji atitinka pagal standartus. Taip iseitu, kad tavo mazyle yra didesne - nors jai 34sav, ji jau uzaugusi kaip 35 sav kudikis 😀

07. Mar 2014, 23:52 brukne123

ziurek mano pirmas mazius gime 34sav ir 5 dienos svoris jo buvo 2320g maziukas labai,o sis gime 35sav ir 3 dienos o svoris jau jo 2682g.tai manau atitinka jusu svoriukas 😀

07. Mar 2014, 23:33

Sveikos, man iskilo vienas klausimas. Siuo metu pgl menesiniu skaiciavimo metodika man ginekologe skaiciuoja 34 sav., taciau pagal issamu ultragarsa rodo 35 sav. Siuo metu mazyle sveria 2545 g. - atitiktu normalus svoris 35 sav.
Tai kuriuo dabar skaiciavimu man paciai tiketi ir vadovautis?
20d. einu pas savo gine ir butinai jos paklausiu, bet smalsu, sakau gal kuri nors susidurete su tuo, kad savaiciu skaiciavimai ir echo parode skirtingai? 🤓|

07. Mar 2014, 09:44 Dite*

Sveikos.oj tikiu kad lauki,o kai pirmas vaikelis taibis vis tas noras didziulis😀mes tai laukiame sndn vel daktares😀 apziures mus😀mes pradejome valguti ne kas tris val o kas dvi diena😀 o nakti kelesi tik du kartus apie 12 ir apie 4 taip saunu dar miega😀

07. Mar 2014, 04:19

Labai jau laukiu pasimatymo suneliu 😀. Taip norisi,kad viskas butu tiesiog tobula: naturalus gimdymas,sveikas vaikelis, pakankamai pienuko 😀. Ech,nedaug jau ir beliko 😀. Beje, sian buvau apziuroje,tai dar karta patvirtino,kad mazylis apsiverte,net parode,kaip pati galiu jo galvyte apciuopti 😍

06. Mar 2014, 11:19

Sveikos😀 del krutu didzio tikrai tiesa😀 mano mazutes labai😀bet pienuko yra.

06. Mar 2014, 10:51 Dite*

Dite, juk tu zinai ne didume krutu esme, puikiausiai maitinsi, net neabejoju! As pati del saves kitaip ir negalvoju, kalu sau i galva, kad viskas bus gerai 😉 Nors dar nieko nesusitvarkiau, nepasiruosiau dar daikteliu, bet jau taip laukiu gimdymo ir DIDZIOJO susitikimo! 👍☺

06. Mar 2014, 10:46 brukne123

Dekui, nuraminot 🌷. Siaip tai negaliu sakyti,kad krutys labai padidejo, bet aureoles tai gerokai praplatejo, jos tamsios ir tu gyslu (ar kaip jas pavadinti) irgi daug ir jos gana ryskios 😀. Labai tikiuosi,kad galesiu pati vaikuti maitinti, man tai labai svarbu 😍

06. Mar 2014, 10:40

Ooo man irgi darosi neramu kaip musu "pirmagimis" Garfildas reaguos i mazyles atejima 🤣 vis gi jis musu pirmasis "kudikis", numyletinis 😀 jauciu jis irgi tures bemieges naktis kaip ir teveliai 😀 😀 😀
Na ka, zinios geros nera man cukraliges, dar rytoj toniukus sirdutes paklausys ir jau nebereiks vazineti 😉

06. Mar 2014, 09:30 olenka

Saunuolis mažylis leidžia pailset mamytei. Man ir darosi neramu, kokia sūnelio reakcija bus kai gims dukryte.

05. Mar 2014, 18:30 Sonatel*

Del vardo tai galvojame dar,turime 2 variantus 😃Nakti miega normaliai,keltis nesinori,as ji turiu prikelti pavalgyti,beto ir diena irgi nesinori keltis ☹ Tai reikia prikelti.O mano vyresnis oj toki skandala pakele siandiena,baisu ☹ Bet nepavydi,skandalas ivyko del to,kad jam nenupirkome masinos ☹

05. Mar 2014, 17:23

Man tie drabužėliai (šian perskalbiau pusę) irgi atrodo toookie mažuliukai...Na pasiimsiu visų dydžių po kažkiek, bandysim į kažkuriuos tilpti 😃 Olenka, fainai jums. Kažkaip greitai viskas, atrodo išvis kątik prisijungėme prie šio forumo visos...Aš sentimentaloka 😃 😃 Papasakok daugiau kaip pirmos dienos namie? Naktim dažnai keliatės? Kaip mamytė, ar dar labai nepavargo? 😀 Ar jau vardą davėte? Labai smalsu viskas!

Brukne, nu wow! 😃 Pagaliau kažkas pažvelgė kūrybingai į visą šitą reikalą 😃 Labai daili morė, taip ir nesinori jos ant laužo 😃 Mes tai šventėm šeštadienį Rumšiškėse, man baisiai norėjosi mugės 😃 esu pamišusi dėl mugių ir visokių tautinio paveldo palapinių. Tai kaziuko laukiu baisiausiai 😃 tik vyras sako, kad per daug jau prisiplanavau savaitgaliui, nes pavaikščiojus jau jaučiasi, kad ne viena vaikštau. O vakar laukiau laukiau žydukų, saldainių pripirkom ir tik vieni teužsuko ☹ tenka saldainius pačiai kirsti dabar 😥🤣

05. Mar 2014, 14:28

Kas vakar vijo ziema is kiemo? 😀) Ar sventete uzgavenes?
Musu more siemet buvo labai "stiliova" 🤣

05. Mar 2014, 13:48 mertise

sveikos 😀 Pati gimdziau 😀 Jo labai greitai viskas ivyko,nespejau netgi suprasti 😀 pirmas greitai,antras greiciau,manau su treciu butu is vis per 5 min 😀 del rubeliu 😀i tos newborn ( 50sm ),kur turejau po pirmo neisnesiotuko,mes neteplame 😀 tai vadinasi neisnesiotukas,kuris netepla i newborn rubelius 😀

05. Mar 2014, 13:38 Sonatel*

Sveikos, man taip pat nebutu dare sio tyrimo del cukraliges, bet kai gavau siuntima del tos choleztazes issitirti tai ir pradejo viska tirti 😀 bet tai gerai, man paciai tik ramiau, kad viskas gerai 😀 Ryt dar pasirodau syki ir bus gana 😀
Dite, ko cia nerimauti as irgi 34 sav. dabar kaip ir tu ir ne laso to priespienio nera ir dziaugiuosi, krutys baisiai dideles ir venos ryskios, juos ruosiasi pienukui, viskas bus gerai!!! Teisingai Daivike sako, pagimdysi ir atsiras 😉

05. Mar 2014, 10:20 Dite*

Dite* nerimauk del priespienio. As kai pirmo laukiausi man ir nieko nebuvo tik gimus mazyliui ir glaudziant ji prie krūtinės natūraliai tas atėjo. Aš kalbu iš savo patirties. Dabar kai laukiuosi man pasirodo karts nuo karto bet trupinukai sakyciau nepatogumu del to neturiu.

05. Mar 2014, 04:27 olenka

Tai va, kazkaip neramu,kad to priespienio pas mane dar nera ☹. O jau 34sav.baiginejasi...Zinau,kad kartais buna,kad tik pagimdzius jo atsiranda,bet tikrai saugiau jausciausi jei jau dabar jo butu...

05. Mar 2014, 01:01

Mamytems besilaukiancios mazyliu paprastas, patogus ir greitas budas apsipirkti neisejus is namu, uzsisakyti mazyliui norimu drabuzeliu.
Netenkina kainos ir kokybes santykis? Iseitis yra, uzsukite y musu el.parduotuvele adresu
https://www.facebook.com/pages/Vaikiski-geros-kokybes-rubeliai/608882095849216?ref=hl, bei paskyroje facebook'e mazasis nojukas.
cia rasite stilingu,patogiu, graziu spalvingu, kokybisku rubeliu savo mazyliui, nuo gimino iki 3 metuku, mergaitems ir berniukams. Prekiaujame tik gerai zinomu pasaulyje gamintoju rubeliais George, Early days, Rebel, Disney, Peppa Pig, Dora, Hello Kitty.
Kodel verta apsilankyti? Del keliu prizasciu: apsipirkti galite bet kuriuo paros metu, nereikia derinti apsipirkimo laiko su savo mazylio poreikiais, apsipirkti galite bet kuria savaites diena, o prekes gausite tiesiai y namus, arba y artimiausia pasto skyriu, jums nereikes ismainyti siltu namu i saltus darganotus orus, jums tereikia issirinkt, uzsisakyti,apmoketi ir prekes keliauja pas jus.
Iskilus bent menkiausiam klausimui kreipkites el.pastu
mazasisnojukas@gmail.com, skype (skype vardas)vaida.rimkeviciute, ar sms zinute tel.nr +447969164349.

siunciama i visus miestus

05. Mar 2014, 00:53

kazkas klause del pienuko 😀 man pienas atsirado po 2val,as kai pagimdziau man maziu is karto dave ir jau jisai su manimi nuo pirmos minutes buvo 😀 bet gal del to kad antras vaikas,tikrai nzn del ko,bet jau sakau ne priespienis o butent pienas prasidejo 😀 nors priespienio per nestuma turejau labai daug 😀

05. Mar 2014, 00:50

mes jau namuose 😀aisku mus dar diena israse,bet namuose su dviem vaikais teko sndn buti 😀 del cukraliges,man tikrino tik del to kad svoris mano didelis,gal kitoms daro del kito tiksliai nzn 😀 mes pagal ta skale esame 10/10 😃 Nors ir neisnesiotas,bet labai stiprus vyrukas 😀

04. Mar 2014, 22:40

Man tyre del cukraliges vien del to, kad pirmagimis gime didelis. Tai gydytoja sake, kad del visa ko padarysim. Matomai jeigu kokiu itarimu kyla ir daro si tyrima, bet tikrai ne visom. As kai pirma karta nescia buvau man nedare sio tyrimo net nezinojau, kad nesciuju cukralige gali buti.

1 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 66