2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

01. Mar 2014, 11:20 mertise

Bet daba matao madinga ne sliauztukai o kelnytes kokios ir maikutes arba marskineliai.kai kurios naujai iskeptos mamytes nesupranta kad maziui turi buti patogu o kad neatrodytu madingai

28. Feb 2014, 21:33 brukne123

As tai visusu bodziukus turiu kurie priekyje uzsisiega ir apacioje.kombinzona as turiu irgi ne silta.nes pavasaris pas mus😀 o del sopingo patiliesiu,nekenciu lakstyt ilgwi po parduotuves.lt nzn kur netgi apsiprekinti.o del rubeliu,as tai turiu bodziuka balta,baltis su meskiuku sliaiztukus ir kepuryte su uzrasu bear.tai imsiu sita ir dar pora paprastu😀nezinia kada namo isleis.jeigu bus taip vadinama naujagimiu gelta,gali ir pora dieneliu ligonineje palaikyti☹

28. Feb 2014, 21:21 olenka

tai pagrinde bodziukai ir sliauztukai? man tai noris kad patogiai vaika rengti grizus namo t.y ne per galvyte, tai tiktu tie vadinami siaustinukai ane? del to kombinezono net nzn.. balandzio pradzia bus.. tai manau reikia man ziureti ne toki jau silta? esu is tu kurioms shopintis nepatinka, turbut kazkam is jusu sunku net patiketi kad gali taip buti su moterim 😃 tai ieskau vienos vienos, kurioje galeciau viska susipirkti nuo A iki Z. Pasidalinkit info kur pirkote rubelius? O i ligonine ka imsite bodzius, ar kazka grazesnio nusipirkot, pvz kokius kostiumelius/komplektukus?

28. Feb 2014, 14:56 brukne123

jeigu mazius gims kokiu 50-52 sm jam reikia rubeliu +5sm.tai gali paimti ir mazesniu rubeliu kazkur iki 58sm,arba 0-3men,sliauztuku,bodziuku,beto dabar madinga ne dieti tu sliauztuku tik kokie marskinukai ir kelnes,bet man rodos vaikui su jais nelabai patogu pirmom savaitem 😃 O del kiekio ziurek,mazdaug 2 savaitem tau reikes 58 didzio sliauztuku ir bodziuku,tai kokiu 10 to ir to uzteks.Ir paskui jau didesniu imk 62sm irgi tiek pat,ir mazdaug ju dviems savaitem uzteks irgi.ir taip pradziai mazius augs kaip ant mieliu,o jau po poros menesiu taip daznai pirkti nereikes,nes augs ne taip sparciai 😀

28. Feb 2014, 13:46 brukne123

Sveikos gyvos!! Na ka, paskutine ziemos diena, su tuo ir sveikinu 😀 nedaug liko ir bus daug nauju mamyciu 😀 as pirmam menesiui pirkau 50 dydzio kokiu 10 bodziuku, tiek pat sliauztu, kombinezona silta, kojinyciu, pirstinyciu, kepuryciu..tuomet 56 dydzio irgi panasiai. Megztuku mociute primezge ir batuku. Musu mergyte zada but maziuke, todel manau pravers ir patys maziausi drabuzeliai 😀

28. Feb 2014, 12:42 brukne123

Sveikute,mes tai paciai pradziai nusipirkome keliata 56 ir 62 dydzio rubeliu,tai sliauztinuku,smelinuku,marskineliu,kelnyciu. 😀 Beliko vezimelis nusipirkti ir lovyte parsivesti i namus,nutareme lovytes nepirkti,nes yra vyro kur augo vaikysteje 😀

28. Feb 2014, 12:21 olenka

Olenka, is atsakymo vis vien nesuprantu kiek ir kokio dydzio rubeliu reikia tureti paciai pradziai? Dar nieko naujagimiui nesipirkau tai man labai aktualu 😀

28. Feb 2014, 12:20 mertise

Bendras pazistamas Petras Selilionis? Buves bendradarbis.

27. Feb 2014, 23:00 mertise

As tai gelezi dar ligoneje pradejaj gerti.o del skatinimo kad nepernesiociau taip daro.nes man rodos skatinti reikes nes gimda dar gana aukstai o kamstys jau issivale ir dar ta infekcija kamuoja.

27. Feb 2014, 22:58 brukne123

Oj as turiu daug.nes liko po maziaus ir atidave.bet jeigu zadi pirkti.neimk daug mazu.nes pamatysi kad maziukai auga kaip ant mieliu😀po dvieju savaiciu i tos rubus kir nesiojo pradzioje netilps😀

27. Feb 2014, 22:30

Merginos, kiek ir kokiu rubeliu naujagimiui susipirkote ar ruosiates pirkti paciai pradziai??

27. Feb 2014, 21:46 mertise

o as tave turiu FB drauguose? pasimeciau 😕 nzn apie kuri asmeni kalbi, bet kai suzinosiu atsakysiu is kur pazistu 😉

27. Feb 2014, 19:48 brukne123

Tai butu balandzio pradzioje,kai reiks vaziuoti pasitikrinti i ten ir nustatis kada jau tiksliai reiks gultis.

27. Feb 2014, 19:45 brukne123

Po 6 savaiciu sueis 38 savaites. Taip santariskese gimdysiu.

27. Feb 2014, 19:22 brukne123

Jo jau trys savaites liko

27. Feb 2014, 19:07

Olenka, kaip jau greit uz 3 savaiteliu!!! Tadien laikysiu kumscius 😀
Kristina, o kada tau sueis 38 sav? Tu irgi gimdysi Santariskese? As taip pat ten.

27. Feb 2014, 17:40

Kazkaip daugumao cia is musu esanciu kazkokios problemos per.si nestuma☹

27. Feb 2014, 17:30

Sveikutes,ir jau po gydytojos. Mazyle auga gerai,tik man svoris pastovei svyruoja,tai 1,5 kg priaugu,tai 1 kg numetu,greiciausiai ten pas ja svarstykles kazka blogai rodo. Visi tyrimai sake geri. Bet va siuntima israsis apie 38 savaite i santariskes,tada reikes i jas vaziuoti ten is naujo viska apziuresir pasakis ar is karto guldis ar po kurio dar laiko. Man del gestacinio diabeto viskas taip...

27. Feb 2014, 17:29

Ot prirasiau 21 kovo metai kai mire mano mociute

27. Feb 2014, 17:28 brukne123

Mano terminas turejo buti 04.04 bet kadangi kraujavau tai nelauks termino ir skatins suejus 38sav pagal jos.o pagal MK kalendoriu kaip tik man jau bus 40 savaiciu😀jau 7:30 ryte turiu paskambinti daktarei ir pasakys kelinta atvykti su tasem😀

27. Feb 2014, 17:15 olenka

Olenka, kada tavo terminas, kodel nutare skatinti kovo 21? 🤔

27. Feb 2014, 17:12

Mertise, labai gaila del tavo mociutes.. uzjauciu. Toks tas gyvenimas.. vieni iseina, kita ateina.
Neseniai grizau is vizito. Vaikutis auga pagal vadoveli, siuo metu apie 2 kg, vandenu pakanka, tad del to labai dziaugiuosi 😀 na, o kita medalio puse - mano kraujas truputi pasedes, teks menesi gelezi pagerti ir dar gavau siuntima i santariskes tyrimams - man itaria nesciuju cholestaze (nakti intensyviai niezti visa kuna). Jei pasitvirtins, teks vazineti i santariskes kokia savaitele ir laselines statys, bet nuo to turetu pagereti. Stai tokios is manes naujienos

27. Feb 2014, 16:14

O mane skatins 21kovo jau nutarta jeigu neprasides iki to laiko naturaliai viskas.o siais metais 21 kovo bus lygiai metai kai gime mano mociute

27. Feb 2014, 16:11 brukne123

Ir tau uzuijauta☹

27. Feb 2014, 16:10 mertise

Uzuojauta☹ vieni mirsta kiti gimsta☹

27. Feb 2014, 10:25

Ech.. megstu as viska susiplanuoti is anksto.. tik beda ta, kad mes planuojame, o dievas juokiasi is musu planu... siryt mire vyro senelis 😥 reikes be didelio emocinio streso atlaikyti laidotuves..

27. Feb 2014, 10:12 brukne123

Sveikos.jo brukne tu teisi tik sia savaite as jau turiu 4 apsilankima pas daktsrus,snd ligoneje apzourinres.o ryt pas savo daktara,o pormadieni pas ginekologe😀 as dabar gyvenu poliklinikoje😃

26. Feb 2014, 22:13 olenka

Olenka, jei tokia padetis turetum buti dazniau stebima mediku, ypac kai isleido is ligonines, turbut taip ir yra. Linkiu, kad ta niuri nuotaika ilgam neslegtu 🌷

26. Feb 2014, 22:10

Sveikos, siandien vyro gimtadienis, taciau minesime 5dieni su tevais, 6dieni su draugais. Kita savaite laukia blynu kepimas lauke ant lauzo ir mores deginimas 😀 ir jau kita savaitgali pradesim daiktus veztis, naujus susipirkineti, lovyte pastatysim.. ir reiktu susikrauti pagaliau lagamineli i gimdykla, o jau tada tik ramiai beliks laukti 😀 rytoj ir as einu vizitui, labai nekantrauju suzinoti kokie mano kraujo, slapimo atsakymai, kad burbulis auga sparciai jau ir svarstykles "negrybauja" 😃

26. Feb 2014, 20:17

O pas mne vis tirimai negeri☹ nu randa kazka slapime ir viskas☹ jau kremiku reikia tepti,zvakes jau isnaidojau,antibiotikus geriau ir vis blogai☹

1 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 66