2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

26. Feb 2014, 11:01

Sveikute,namus pradedu tvarkytis,vyra vakar i reisa isleidau 😀 O ryt reiks eiti pas gine,siuntima turi israsyti..

26. Feb 2014, 09:53

Labutes.kaip laikotes?

24. Feb 2014, 18:24 ingulislb2

Labas, kaip jauciates? Ar pirmas angelelis? Gal jau zinote kokia lytis?😇

24. Feb 2014, 15:54

sveiki.noreciau prisideti prie jusu kompanijos...musu mazylis turetu išvysti pasaulį balandzio pabaigoj arba gegezes pradzioj

24. Feb 2014, 15:01 olenka

Laba, as irgi gan normaliai miegojau, vos kelis sykius keliausi i wc. Siandien pridaviau krauja, buvau darbe su vadovu atsisveikinti, su kolege papietavome. Labai jau laukiu 4dienio vizito pas gine 😇 bet jau siandien tai oras saltas ir saules nematyt.. taip niuroka sakyciau..🤔

24. Feb 2014, 12:07

Sveikos😀 visos pradingote😀 as pvz sia nakti miegojau kaip uzmista.aiski neskaitau kad kokius 5 kartus i tualeta keldavausi.bet tai nesiskaito😀

23. Feb 2014, 11:31 olenka

Aciu, Olenka 😀

22. Feb 2014, 13:58 brukne123

Normalu.jeigu jauti judesiukus viskas gerai.reiskias visos medziagos pasiskirsto taip kaip reikia.ir tau ant kuno nieko neeina.o maziui uztenka irgi visko

22. Feb 2014, 13:31

reikes paprasyti, kad 4dieni paziuretu kiek vaikutis sveria, nes as nesuprantu jau kelinta savaite retkaciais uzlipu ant svarstykliu , bet matau tuos pacius skaicius. man kyla paprastas klausimas - ar tai normalu?

22. Feb 2014, 12:19

Beto mamukai pilnatys dabar ir plius magnetimes audros.va ir veike tai mus :-) o jeo rimtai dabar toks metas mums jau prasidejo nemigos metas:-)

22. Feb 2014, 12:05

Sveikutes mamytes, del miego ir man jau ne kas kelinta naktis,per nakti kokius 3-4 k.tenka atsikelti. Paskutiniu laiku nezinau kas yra uzeja man,kaireje ausyje uzimas girdisi. Buvau pas ausu gydytoja,tai ta nieko nerado.Toks jausmas,kad girdeciau savo sirdies plakima.Galvoju gal koks nervas yra uzspaustas ar kas,ir kaklas pradejo trasketi.Na zodziu viena beda nevaiksto..

22. Feb 2014, 12:01

Sveikos.brukne 34 sav 2200 ir berniuko svoris butj normalis.dabat paskutinem savaitem maziukai musu turi priaugti po 224 gr i savaote:-)o man istino sndn rankos or.kojos:-( baisu:-(

21. Feb 2014, 22:54

Sonata, na pagaliau gi ismatavo leliuka jusu 😀 ir svoris normalus kaip mergytes (cia man taip atrodo). As 1dieni priduodu krauja, o 4dieni jau ir mano laukiamas vizitas, idomu kiek mes paaugom 😀 Labai graziai visos augate 😍, labai idomu ne tik save matyti bet ir jus 😉. As miegu nelabai gerai, kokius 5 kr. per nakti keliuosi i wc.. ir del nugaros.. vis nerandu patogios miego pozos.. dabar ka tik is vonios, bandziau atpalaiduot nugara.. i baseina su savo oda jau baiminuosi eiti, tad pradejau dairytis spec. nestukiu masazu, galvoju turetu padeti del kraujotakos, atsipalaidavimo.

21. Feb 2014, 16:50

Nzn nepavyksta

21. Feb 2014, 16:49

Keliu is.telefono.nzn kaipp pavyks foto imesti:-)

21. Feb 2014, 15:37

Na va ir mes pasirodysime,koks pas mus jau arbuzelis 😀 Mums dabar yra 31 savaitele 😀

21. Feb 2014, 14:52

Neprikabinau pilvūzo. Kaip tėvelis sako - kompaktiškas mūsų pilvukas 😀

21. Feb 2014, 14:49

Sveikos merginos 😀 mūsų mergytė irgi mažytė, bet ir mama ne pati didžiausia 😀 tad mes džiaugiamės savo coliuke kuri dabar sveria 2200g (34sav) 😀 kaip jums miegasi naktimis? Man būna tokių naktelių, kaip pvz ši naktis, kad prabundu ir porą-tris valandas nebemiegu, mažiukė dažniausiai tuo metu dūksta, o aš jau įsigudrinau ir žinias paskaityti ir mamyčių klubą, knygą paskaitau..o dieną miegoti nepavyksta tad ir gyvenu tokiam sapnų pasauly, prigulu paguliu toliau einu...tada dažniausiai seka rami naktis nes tiesiog lūžtu. Ir taip jau savaitėlę, daugiau..

21. Feb 2014, 12:01

Sveikutes, aciu merginos 😀 jei mano cia skaitosi nedidelis, tuomet pasirodykite kaip paaugo jusu pilveliai ❤ Uz poros valandu einu i nemokama paskaita, paziuresim ka ten gero ir idomaus papasakos 😀
http://www.sveikasmazylis.lt/paskaitos/

20. Feb 2014, 23:11

Tikrai brukne toks zavus pilvukas ir mazad.mano tai oj oj oj koks😀

20. Feb 2014, 15:59

Sveikutes,tinginiuojame siandien,net nieko nesinori daryti 😃 Oi kaip graziai atrodote Brukne123 😍 Reiksir mums pasirodyti,kaip augame 😀

20. Feb 2014, 15:50

Sveikos! 🌷🌷🌷 Savijauta gera, praejo visi veido berimai, atsigavau tiek vidumi, tiek isore ir nuotaika visai kita 😀 Vakar prasiblaskeme su draugemis, taip gerai jau seniai buvo 😃 Pasirodykite kaip augate ❤ stai ir musu arbuziukas 😀

19. Feb 2014, 18:26 mertise

Jo nebekraujoju tai ir paleido namuciu.

18. Feb 2014, 23:31 mertise

O del infelcijos.man ne tik dodavo antibiotikus.lasalines statevir daxnai tonuso klause maziaus.tikrino kodel kraujavau.tai va dabar gelezi geriu papildomai.

18. Feb 2014, 23:29 gattta

Sveikos.man kokliuso skieps dare kai 28 sav buvo irbplius nuo gripo.beto vaikui lt dsro kokliuso skiepa kai jisai gimsta.tai nzn kada geriau ar kai viduje ar kai jau gimes😀 beto ta skiepa uk jau senai daro visoms nesciukems😀dabar del drabizeliu.as jai senai viska isskalbiau.susidejau i vakumini maisa.tik neliginau.jau liginsiu veliau.labai nustebau cia uk ir.kepurutes ir pirstinytes deda vaikams😀teksbi ligonine veztis😀as jau susikroviau viska.nes del to kraujavimo nzn kaip bus man.gal anksciau teks gimdyti☹

18. Feb 2014, 13:11

siandien man kazkokia negera diena ☹ jauciuosi kaip puolama is visu pusiu ☹

18. Feb 2014, 12:53 Dite*

tai gerai kad pasiskaiciau apie ta skiepa,pasirodo jis atsirado pries du menesius tik ir bandinejasi dabar su nestukem,tikrai nesidarysiu,kokliuso skiepas vadinasi. http://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/nesciosioms-rekomenduojami-skiepai va pasiskaiciau du puslapius ir viskas aisku pasidare

18. Feb 2014, 12:31 Sonatel*

Sonata, as kazkoki gryba supjoviau, nera mygtuko "draugauti", as jo nematau, atrodo atsibudau, isgeriau kavos ir vis tiek nematau 😃 prie tavo profilio yra tik galimybe "sekti" gal tu pas mumis izymi esi? 😀)) zodziu issiusk man kvietima 😉

18. Feb 2014, 12:26 Sonatel*

Per vaiko prieziuros paskaita sake kad kuo daugiau sterilumo tuo vaikuciui buna tik blogiau issaukia visokiu alerginiu ligu.., turi jis tu bakteriju kazkiek pasiimti is savo aplinkos 😀 as nieko dar neturiu nei lovyte dar stovi nei rubeliai i ligonine supirkti, nei pampersai, nei daikteliai supirkti. Zadu iki kovo pradzios bent jau susipirkti ka reikia. Kovo gale ir zadu susikrauti tase i gimdykla likus porai sav. iki termino. O perskalbsiu rubelius, patalyne kovo gale (pagal situacija). Ir nebijau jei ir pastoves 20 dienu stalciuje 😀 Sonata, tu jau drauguose 😀 Kam aktualu galite mane susirasti pacios Sandra Rukseniene 😉

18. Feb 2014, 11:22 Sonatel*

Man kazkaip nera tokiu baimiu, bet jei tau yra,tai gali issiplauti dabar, susideti i vadinamaji Space bag/Space saver. Lietuviskai nzn kaip vadinasi, bet atrodo taip:http://www.ebay.co.uk/itm/6-PACKS-80-X-100-VACUUM-COMPRESSED-STORAGE-SAVING-SPACE-SAVER-SEAL-BAGS-NEW-/400585354770?pt=UK_Storage&hash=item5d44bf6e12.
Sudejus beliks istraukti su paprastu siurbliu is jo ora ir visa uzvakuumuota pasidet bile kur, nieko nepasidarys, o dar ir bile kiek vietos sutaupys 😀. Kainuoja tikrai nedaug, cia as bile kokia nuoroda idejau. Pilnai uztektu tau 1 vidutinio dydzio maiso arba 1 didelio,jei dar ir pataliukus ir apsaugeles lovytei sudeti noretum 😀

1 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 66