2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

15. Mar 2014, 11:36 brukne123

Man 32 savaite eina. Olenka teisingai paaiskino del paruodiamuju as paprastai sulyginu jausma kai kraujo spaudima matuoja 😀 taip suima stipriai pilvuka, kietas kaip akmenukas tampa ir atleidzia. As striju neturiu man po pirmo nestumo nebuvo ir dabar. Mano mama tai daug turi ypac pilvo srity, bet mano abi mociutes neturejo ne vieno.

15. Mar 2014, 10:08 brukne123

Ant krutines striju turiu...Tiksliau gal po krutine...Bikini netrukdys nesioti 😃

15. Mar 2014, 10:06 olenka

Toki pat turiu, tik musu dar supti galima 😀. Tik idomu iki mazdaug kokio amziaus jis tinka 🤔

15. Mar 2014, 00:04 brukne123

Pas mane strijos paveldetina☹ po pirmo turejau ir dabar ju yra☹ bet mano mamai irgi ju yra☹ beto pas mane ne tik ant pilvo ir koju ir netgi ant krutines ju turiu ☹

14. Mar 2014, 22:33

Ech siandien pagaliau shopingo uzdarymas 😃 susipirkau paskutinius reikalingus daikciukus, vis delto isigijau pientrauki ir spec.indelius pienukui saldyti, anksciau ar veliau manau tikrai prisireiks. Pientrauki nutariau isimesiu iskart vaziuojant i gimdymo namus. Niekad negali zinoti kaip bus.. 🤔
Beje, merginos, cia pradzioje nestumo visos dievagojomes kad tik striju nebutu, kaip einasi i nestumo pabaiga ar atsirado kam nors tu striju? As kol kas ant pilvo nematau, ant slaunu deja kazkiek vos vos yra... klubai irgi pleciasi...😕

14. Mar 2014, 20:54 semkute

jo tai tik pirmus du menesiu zadu ji nauduoti,o mes jug dar turime lovyte,tai paskui ja surinsime 😀 o del saugumo tai kol vaikas dar guli tik 😃 tai neisskris tai jug krastai auksti 😃

14. Mar 2014, 20:33

Mertise tu kartais ne antro vaikelio laukiesi? Gal as kazka painioju, bet atrodo lyg viena vikuti jau turi, tai nejau su pirmu nebuvo paruosiamuju saremiu?
As nezinau kaip atskirti, buna gal i keleta dienu syki porai sekundziu pamaudzia pilvo apacia kaip pries menesinis ir vsio 😀 Tai cia man reiktu suprasti kad tai ir vadinasi paruosiamieji? Mano mama abu vaikus pagimde be jokiu saremiu, nubego vandenys ir viskas, saremius jai dirbtinius skatino, nes naturaliai nebuvo, tai gal ir manes tas pats laukia? 😀 Olenka, fainas lopsiukas, pirmiems menesiams pats tas 👍 o veliau jau nebesaugiu daikciuku patampa 😀 Daivike, o kiek tau dabar savaiciu kad tie saremiai taip siauteti pradejo? 🤓|

14. Mar 2014, 20:17 semkute

pats lopsys tai super grazus😀bet saugumui..

14. Mar 2014, 20:16 olenka

labas..nebaisu kad gali iskristi is lopsio?atrodo l nesAugus krastai:/

14. Mar 2014, 19:36

o as maziui miegoti nusipirkau lopsi 😀 http://www.ebay.co.uk/itm/Sale-Blue-B-A-Moses-Basket-and-Folding-Stand-Seconds-RP-59-95-NOW-29-95-/310871276046?pt=UK_Baby_Nursery_Cradles_GL&hash=item48615f3a0e va toki 😀 labai patogus daiktelis,uzima maziau vietos nei lovyte ir galiu maziu imti visur 😀 ir i virtuve ir i kita kambari,ir ramiausiai sau miega 😀

14. Mar 2014, 19:27 mertise

kaip ir saremiai 😀 uzeina ir praeina,bet jeigu neatsidares kaklelis,nenubego vandenys tai skaituosi kaip paruosiamieji 😀 Ir jie nesikartuoja kas 5 min 😃

14. Mar 2014, 14:40 daivike

daznai jausdavau ir tu trys kart i valanda,as jausdavau kas 15min ☹ ir pora valandu

14. Mar 2014, 13:37

O tu Olenka daznai jausdavai paruosiamuosius saremius? Nes aš per diena daug kartu juos jaučiu. Vakar išgąsdino nes nuo devynių po karta i valanda po dvyliktos jau du kas pusvalandį o i pavakare tris i valanda. Sianden kiek ramiau su jais.

14. Mar 2014, 13:35 olenka

Man labai keistas sis nestumas. Sianden galutinai ir tase susikroviau i ligonine 😀 o tavo mazylis jau nori buti lepinamas 😀

14. Mar 2014, 13:33 daivike

nu jau greitai sprogsi 😀 man irgi buvo buvo paruosiamieji saremiai ir viena diena vandenys nebego 😃

14. Mar 2014, 13:32 mertise

jo jau varda turi 😀kaip ir tevas nesios karaliaus varta 😃 Arthur musu maziuko vardas 😀 valgo kaip reikia 😃 bet yra didelis tinginukas pavargsta jau i pabaiga ir nori kad as jam i burna pienuka isspausciau,nes kitaip pradeda pikti 😃

14. Mar 2014, 13:24

Sveikutes, man vakar po apsilankymo pas drauge ir grizes namo vakare teko i ligonine vaziuot. Paruosiamieji saremiai pradejo "siautet", bet viskas gerai po apsilankymo ir patikrinimo patare daugiau ilsetis o ne lakstyt taip buna. Man keista nes su pirmo nestumu tokiu bajeriu nebuvo. Sianden po apsilankymo pas gydytoja gavau ekstra echoskopija isitikinimui ar viskas gerai, nes pagal gydytojas matavimus mano pilvukas per mazas. Tikiuosi viskas bus gerai gydytoja tamino kad del sventes ramybes. Lukiu skambucio is ligonines kada reikes prisistatyti.

14. Mar 2014, 11:27 *Melagėlė*

kokia tikrai tu smulkute o dvinukai,taip saunu.Mertise o tave sveikinu su berniuku 😃 Bus kaip ir pas mane futbolo komanda 😃

14. Mar 2014, 11:26 Dite*

sveikos,maziau tu imk i galva,nedaro tai nedaro.man LT su pirmu irgi nedare,nes gime neisnesiotas,34 savaiciu.ir ka?viskas gerai,nereikia galvoti kad kazkas blogai 😀 su sito irgi nedare mes mes kaip ir tu UK 😀

14. Mar 2014, 11:02 Dite*

Bet tikrai įdomiai... Matyt galvoja, kad nelabai svarbus🤓|

14. Mar 2014, 10:42 *Melagėlė*

Nervina,kad tokio svarbaus tyrimo cia nedaro ☹...

13. Mar 2014, 17:42

Gimdymo nebijau, o jo pobūdis man nesvarbu, jei išeis pačiai, tai valio, jei cezaris, nenuliūsiu, nebijau tos operacijos 😀
Aš jau po vizito, dar nėra gimdymo požymių, placenta nesenėja, kitas vizitas kovo 31d, jei iki tada nepagimdysiu, tai išrašys siuntimą į Santariškes gimdymui 😀 nors išeinant jau gydytoja kaip ir atsisveikino, maža ką😀

13. Mar 2014, 12:49

nori pati pagimdyt ar cezariu?

13. Mar 2014, 12:48

nebijai gimdymo?

13. Mar 2014, 12:44 Ingaa

Ne, neperku vienodų rūbelių Visus, kiek turim vienodų, pirko kiti 😀 Aš kažkaip noriu, kad jie būtų individualybės, kiekvienas skirtingas 😀

13. Mar 2014, 12:37

bet kaip smagu,iskart porele 😀 o del judesiuku tai jauciu pamainom mamyte kibina 😀 tikekimes po gimdymo tuo paciu metu jie miegos ir leis pailseti 😀 bet kaip lengva atskirti bus 😀 perki vienodus rubelius?

13. Mar 2014, 12:28

Jaučiuosi gerai, taip, dvynukai, mergytė ir berniukas 😀 Judesius jaučiu visą laiką, ryte, per pietus, vakare, naktį, visgi aštuonios galūnės baksnoja 😀 Kaip gimdysiu dar neaišku, vaikučiai abu gerose padėtyse, bet vis neprasideda gimdymas, jei atėjus 38 savaitėms vis dar negimdysiu, tada jau gydytojai organizuos gimimą, o kaip - neaišku, gal skatins, gal daris cezarį, priklausys nuo mano ir vaikų savijautos tuo metu 😀 pilvuką galiu parodyt 😀 Va mano dičkis 😀

13. Mar 2014, 12:20

atsyprasau merginos kad ilindau i jusu temele 😀 bet man labai idomu kaip melagele jauciasi 😀 kiek pamenu dvynukai.berniukai mergytes,ar ir tas ir tas? pati gimdysi? kaip judesiukai? labai kankina,nes visgi du 😀 ? speju ir pilvukas nemazas,gal gali parodyt 😀 ?

13. Mar 2014, 11:59

Sveikutes 😀 mes ir dziaugiames siandienine saulute 😀 Ryte ir apsilankeme pas gydytoja,pasiklause sirdutes,ismatavo,pasvere. Kuriozai su tuo mano svoriu,jis jau kuris vietoje,nebeauga,arba svarstykles ten blogai rodo... Antradieni ir man jau tirs ta streptokoka..

13. Mar 2014, 11:59 Dite*

Niekaip neįmanoma. Su streptokoku išvis kažkaip įdomiai, jei gerai supratau, beveik visi jį turi, tik jis būna aktyvus arba pasyvus, tai vat tą ir siekiama išsiaiškint... nes jei aktyvus, gimdant natūraliais gimdos takais gali užkrėst vaikutį, todėl reikia prieš gimdymą jau atvažiavus gimdyt sulašint vaistų.

1 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 66