2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

13. Mar 2014, 11:56 mertise

Aisku durna klausima uzduosiu,bet vis vien...O to streptokoko niekaip negalima pastebeti/pajausti jei ji turi? Gal kokiu isores zenklu yra ar pan.? Klausiu,nes uk sio tyrimo nedaro,bet man gana baisus dalykas atrodo jei nepastebetas laiku 😕

13. Mar 2014, 11:00

Labas rytas😀 Mertise, sveikinu sužinojus, kad turėsit sūnelį🌷 Man pasisekė, streptokokas neišaugo👍 Važiuosiu šiandien į polikliniką, pasisversiu, paklausysim širdučių ir manau jau daugiau man į polikliniką nebereikės, sekantis apsilankymas medicininėj įstaigoj bus gimdymas 😀

13. Mar 2014, 10:17

Labas rytas 😀 Gurksnoju kavyte po pusryciu ir megaujuosi saulute, neuzilgo vaziuosi i miesta 😀 Tfu tfu tfu bet kazkaip sia savaite pradejau normaliai issimiegoti, aisku nuguliu abu sonus per nakti, bet isigudrinau tarp koju po pilvu pasikisti pailga pagalve ir cia manau tas prideda komforto, nakti miegodama nulinguoju iki wc kelis sykius, bet siaip kol kas liux! 😀 Man dar nedare streptokoko tyrimo, o cia nuo kurios savaites daro (zinau, kad i pabaiga III trimestro) ? Mertise nieko nepadarysi, apsidraust ir apsaugot vaikeli reikia 👍 Ir melyni sveikinimai 🌷🌷🌷

13. Mar 2014, 09:42 Sonatel*

Klaviatūra visai sukvailiojo 😀 norejau parasyt kad klausimu visko jei tik galėsim visad atsakysim, padesim 😀

13. Mar 2014, 09:41

Sianden labai smagus oras nuo pat ryto saule lepina 😀 važiuosiu pas savo drauge, kuri auginu dvynukus mergyte ir berniuką. Biski ir aš prasiblaskysiu ir su drauge paplepesim. Ryt pas gydytoja patikrinimui laukiu nesulaukiu kada klausysiu vėl mažylės širdukes plakimo.

13. Mar 2014, 09:38 Sonatel*

Sonatel* klausk visko jei tik galesiu visad tasakysim padesim 😀

12. Mar 2014, 15:20

Labai naudingi patarimai!!! didelis ačiū 😀

12. Mar 2014, 15:03 daivike

jo jo butent prekyje sukriziotos 😀 nezinojau kaip paaiskinti lietuviskai

12. Mar 2014, 14:57 Sonatel*

Sonatel* del zindymo man patogiausios maitinimui skirtos maikutes. Jos pas mane prieki neatsisega, bet virsutine dalis sukryziuota ir tokia papildoma medziagele yra po apačia. Man labai patogu su jom buvo. Ir aišku koks patogus megztukas ar dzemperis niekad nepamaiso. Vasara gan patogios trikotažines maikutes su petneselem. Nenaudojau aš jokiu skaru ar dar ko nes mano sūnus labai suprakaituodavo kol pavalgydavo tai aš tokį lengva plona pleduka turedavau užsimest blogiausiu atveju marliuka po ranka visad turedavau jeigu kažkam iš aplinkiniu labai jau negražu kai maitini. Man neteko susidurti kad kazkas sakytų ka tu čia viešoj vietoj darai, bet aš ir nesireklamuodavau vistiek visad atrandi ramia vietele. Ir ši kart naudosiu tik maitinimui skirtas maikutes. Aišku namie drąsiau ir galima kitaip apsirengti bet viešoj vietoj su tom maikutem kita kart kiti ir nesupranta ka darai.

12. Mar 2014, 12:28 olenka

Pirma menesi tai vyras bus kartu, o paskui kazkaip tikiuosi bent dvi tris dienas per savaite su mazge leisti Vilniuje 😀 aisku as dabar su planais labai atsargi, cia daugiau pasvajoju kad leisiu tas dienas Vilniuj. O kaip realiai bus matysim tik po fakto 😀 bet kad reikes laabai priprasti prie kitokiu salygu tai as neabejoju 😃 kad gali but didesnis sokas nei dabar atrodo.

12. Mar 2014, 12:24

Pamelavau! 😃 truput pradejau sukti galva del zindymo. Klausimas yra paprastas ir turbut reik klaust mamyciu ta jau praejusiu - kaip jus rengiates? Ar nuolat nesiojat drabuzius kurie atsisegtu per prieki? Turbut baisiai nepatogu butu kas dvi tris valandas kilnot marskinelius ar pan? As susimasciau kad turiu vos viena gal megztuka per prieki atsiseganti tai turbut reikes vel garderoba atnaujinti? Kaip maitinat viesose vietose? Ar naudojat kokias skaras ar lekiat i mamyciu kambareli koki, kuriu bent Vilniuj npyra turbut tik didziuosiuose prekybcentriuose. Zodziu dilema, pakomentuokit kas galite 😀

12. Mar 2014, 12:23 Sonatel*

oj bus nuobodu pirmom savaitem☹ jeigu nieko salia nebus dar,zinau pagal save😀 bet paskui priprasi,man taip buvo kai atsikrausteme gyventi uz Vilniaus 😀 kaiminai visi dienos metu dirbo,tai gerai kad buvo internetas ir telefonas,su draugem plepejom,aisku savaitgalaias jos aplankydavo 😀 o paskui jau pripratau ir nenorejau ne uz ka gyventi mieste 😀

12. Mar 2014, 12:18

As tai atvirai pasakius kraustaus kaip ponia 😃 vakar vyrai visus didelius daiktus perveze, ten ateis seimininke padarys generaline tvarka, tai man liko padeliot i dezes smulkesnius daiktelius 😀 sodyba 20 km nuo Vilniaus, bet visi ratuoti todel sunkumu del atstumo neturetu kilti 😀 ten viso labo du namai yra - musu ir tos moters, kuri pades buityje kai reikes, miskas, pievos, zodziu mazylei tikiu bus gera sia vasara 😀 tik as jau nostalgiskai pro langa vepsau vakarais i Vilniaus ziburius, dabar gyvenam bute 10 aukste ir visas Vilnius pro langa matosi, o paskui matysis geriausiu atveju miskas 😃 labai dideles permainos. Bet as visad galvoju kad keiciasi i gera, reiskia judam kazkur 😀 brukne, tu nepamirsk kad as issiridenti tureciau dviem savaitem anksciau nei tu 😃 todel ir terbos sukrautos 😀 ir tai cia paskutiniu dienu darbelis buvo 😀 taip kad ramiai 😀 as tai jau nebesuku galvos del nieko isvis, jei kazko pritruktu gimdykloj tai arba tures ligonine arba vyras sulakstys, isvis atsipuciau pastarosiom dienom del nieko nebesuku galvos 😃

12. Mar 2014, 11:09

Smagu cia skaityti 😀. Visos tokiu laukimu gyvenam 😍.
Olenka, tikrai puikiai tvarkaisi 👍. Miego turbut truksta, bet visa kita kaip per sviesta 👍. Mums liko lygiai menuo iki nustatytos gimd.datos 😍. Ech, greitai laikas bega...Atrodo katik 100dieniu dziaugiausi ☺

12. Mar 2014, 11:00 Sonatel*

Zinai kol mano antroji puse yra isejes is tevystes atostogas,tai sis menuo man pagalbos menuo,del to gal ir nesijaucia tu permainu per daug,miegame mes aisku kaip ir visi maziukai,kas 3val keliames valgyti,bet as nepraleidziu progos diena pamiegoti,kai mano vyresnisis irgi miega 😀 Tada jeigu maziu nemiega buna su tetuku 😃dabar jisai miega o vyresninis su tetuku i lauka isejo i parka pasivaikscioti 😀 nors apsiniauke,bet tegul pasidziaugia vaikas 😀o del sodybos tikrai puiki mintyus,vaikelis augs ten kur ginas oras,mano pirmas uzaugo taip,turejome nuosava nama Vilniaus rajone,tai miegojo pastoviai lauke kai silta budavo 😀 brukne del tases nepergyvenk,pajausi pati kai jau reikes krauti 😃

12. Mar 2014, 10:53

Sonatel, ar toli jums kraustytis i sodyba? As jau po vakaryksciu darbu.. 7 valandas non stop (vyko keletas remonto darbu) vos vakare iki lovos prisliauziau 😃 kojos baisiai istino, bet siandien nauja diena ir atrodo nieko 😉 bet laaabai i pagalba tokiems kraustymams pravestu kazkas is draugu ar artimu, svarbiausia, kad nepersitemptum, bet neabejoju, kad tavo vyrui atitenka daugiausia kraustymosi rupesteliu 😀 Jusu sudetos ir paruostos tases i gimdymo namus mane baigina 🤣 nes as kaip pries egzamina vis dar iki galo nepasiruosusi 🤣 einu sumesiu vaikucio patalynes skalbti 😀 GRAZIOS VISOMS SAULETOS DIENOS!🌷

12. Mar 2014, 09:06

Sveikos, mielosios 😀 na jau visai nedaug mums visoms beliko 😃 Olenka, sauniai tvarkaisi, is tavo zinuciu tikrai atrodo lyg niekas labai nepasikeite 😀 kaip auga mazylis? Ar jau turit varda? Brukne, vyras tikras saunuoolis!!! 😀 taip ir reikia myleti moteris 😀 mes tai abu esam seimoj salduoliai romantikai 😃 todel nepraleidziam progu nudziuginti mazesniais ar didesniais dalykais, megstam susikurti sau sventes ...kazin kaip bus kai atsiras dukryte?? Kaip tada bus su lepinimusi 😃 super kraitelis, as irgi jau viskas perskalbus, sukrovus visiems tases i ligonine, tetis apmokytas kas yra kas 😃 nors mums abiems dar reikes nemazai praktikos kol suprasim kaip rengti vaika. Lyg butu mazai visu permainu, taip susikloste aplinkybes ir patys sugalvojom vasara su mazyle praleisti sodyboje. Tiksliau net ne vasara, o is ligonines grizti jau i sodyba. Tai dabar baigesi kraitelio ruosimo dziaugsmai ir prasidejo kraustymosi 😃 vakar pervezem visus mazytes daiktus, lovyte vezimeli ir pan. Siandien reikia prisiversti pradeti kraustyti musu paciu stalcius 😀 zodziu, prasideda rimtokos permainos 😀

11. Mar 2014, 22:41 brukne123

super kraitelis 😀 zinok rodos bodziukai tavo su uzdarom rankytem?labai geras pasirinkimas,nes mazes naguciai bus oj kokie astrus 😀 ir bandys save draskyti ☹

11. Mar 2014, 22:40 *Melagėlė*

zinai man labai padieda mano antroji puse ir vyresnisis sunelis 😃 tikrai nesunku kol kas,o lauke buname ilgokai,sndn buvome 2 kartus po 2val kazkur,pas mus silta labai jau.

11. Mar 2014, 22:32

Sveikos, siandien ankstus rytas prasidejo, pasisopinome kaip reikiant, liko isigyti tik keleta smulkiu daiktu.. Stai tiek lelytei prikaupeme pradziai 😀
Nuo siandien namuose jau stovi lovyte, vezimas - iskart jauciasi laukimas, daug darbu siandien nuveikta, jau pradejau perskalbti visus rubelius.. ☺ Per sia sav. planuoju viska perskalbti nuo patalynes iki ranksluosciu 😉 Rytoj masazas bus pats tas atgauti jegas 👍 Beje Olenka, tavo tie aprasyti kilogramai lb panasus i manuosius, gal tik ugis mano didesnis, bet kazkaip nesuku as galvos 😃

11. Mar 2014, 17:37 olenka

Iš tavo pasakymo atrodo, kad tau lengva tvarkytis atsiradus mažiukui👍 Man viskas nauja, pirmagimiai, manau bus kiek sunkiau, bet tikiuosi, kad būsiu tokia optimistiška kaip ir tu😀 Kiek laiko su mažyliu būni lauke per dieną? 😀

11. Mar 2014, 14:15 *Melagėlė*

oj koks naujas ritmas?😀 kazkaip man viskas atrodo tas pats ir liko,gaminu kaip ir gaminau,skalbiu kaip ir skalbiau,su mazium uzsiimineju ir su maziuku irgi speju 😀 pakol kas jisai jug valgo ir miega 😀

11. Mar 2014, 12:46

Laba diena, mamytės 😀 Olenka, kaip sekasi gyvent nauju ritmu? 😀 Aš dar 3in1, atsikeliu ryte ir galvoju "ne, šiandien dar negimdysiu" 😃 įdomu, ar pataikysiu 😃

11. Mar 2014, 10:09 brukne123

sveikos.zinai su pirmu priaugau 25kg,numest spejau tik 15,ir 13 liko su mano ugiu svoris 65kg per didelis buvo ir dar reikejo apie 10 numesti.bet kai per paskutini menesi menesi pradejau sportuoti pastojau tada 😃 tai prie 65+18=83kg buvau kai gimdziau 😃tai rutuliukas

11. Mar 2014, 00:53

Olenka, as kazkur skaiciau, kad sveika kai svoris krenta pamazu palaipsniui butent taip, kaip per 9 men. priaugom. Labai neimk i sirdi del to svorio, nes pati zinai, kad ne is karto ir ne per kelias savaites pagimdzius suplonejama 😉

10. Mar 2014, 18:22 brukne123

gal kaip tik nespesi reaguot kaip busi stebinama😛😃👍👍
kodel olenka nesitiki taip nieko is savo vyro,matai kaip buna stebuklu,ateis ir pas jus ta diena😀))😀😀😀

10. Mar 2014, 18:07 olenka

Cia jauciu staigmena dviems metams i prieki 🤣🤣🤣

10. Mar 2014, 16:54 brukne123

tikrai tavo vyras saunuolis,gal jau pasikeis ir taps romantiku?😀 o maniskis tai jokios staigmenos nedare,nes mums jau ne iki to 😃

10. Mar 2014, 16:33 mertise

🎉😀🌷

1 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 66