2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

18. Feb 2014, 11:17 gattta

Man nieko neminejo, nors buvau pas midwife kai man buvo 31sav.,tai nieko kitam vizitui, kuris bus 34sav.neminejo 🤔. Jei ka suzinosi-brukstelk,kad zinoti jei ka 😀

18. Feb 2014, 10:36

Beje, merginos. Kada žadate susikrauti tašes į ligoninę ir perskalbti mažylių drabužėlius? Aš pati planuočiau tai padaryti likus ~2 sav. iki termino, bet ar nebus per vėlai. O jei dabar suskalbčiau viską man toks jausmas kad iki gimdymo tie drabužėliai vėl susigulės ir taps tarsi nešvarūs? Mane kažkokia panika dėl bakterijų apnikus paskutiniu metu.

18. Feb 2014, 10:33 gattta

O tau gydytoja nesakė? Man tai nedarė kolkas jokių injekcijų ir kiek žinau neplanuoja. Man dabar 34sav.

Brukne, dar viena draugė prašosi į feisbį 😃 Sonata Si. Jei turėsi laiko papliurpti.

18. Feb 2014, 08:25

Merginos o as va is midwife gryzau ir turiu klausima jums.kas cia per injekcija man priklauso 32-34sav?

17. Feb 2014, 11:02

Sveikos.o as jau lauliu daktsru ir namuciu ruosiosi tikriausiai:-)jau atsinodo ligonine pasiilgau savo vyru:-) nors jie aplankidavo kasdien ir i diena po pora kartu:-)

17. Feb 2014, 10:28 gattta

Jolita, tu jau pas mane drauguose 😀

17. Feb 2014, 10:22 brukne123

oho kaip naudinga,aciu labai,va tokiu man pamokymu ir reik ir niekur neisgirstu.o gal mes galetume labiau papliurpti fb?jei nori parasyk man as Jolita Narbutaite

17. Feb 2014, 10:16 gattta

Gattta, kadangi ir man pirmas vaikelis, galiu pasidalinti apibendrinimais, kuriuos isgirdau kursu metu. Man labai buvo svarbu suzinoti kaip taisyklingai kvepuoti:
1. svarbu dozuoti kvepima t.y skausmui didejant kvepavimo ritmas turetu greiteti.
2. antroje gimdymo fazeje t.y stangu metu svarbu pries stanga ikvepti kuo daugiau oro ir jo neisleisti per burna.
3. yra momentai kai stangintis nereikia - tuo metu kvepavimas nesulaikomas (alsuojame kaip suniukas karstos vasaros metu 😀 )
Saremiu uz mus niekas neiskes, pacios viska turesime atlaikyti, vyras ar kitas artimas zmogus gali padeti atlikti vienokius ar kitokius pratimus tarp saremiu ar pamasazuoti. Atpalaiduojantys masazai butu tokie:
1. Nuo pilvo apacios (juosmens) centro rankomis braukiame i sonus glostant.
2. Sukant ratu is apacios i pilvo virsu. Ikvepiam ir iskvepiam braukiant zemyn.
3. Atsiremiam pvz i kedes atlosa ir siubuojame klubais, o tevelis tuo metu gali masazuoti pilvuka kaip aprasyta Nr.2
4. Tevelis gali masazuoti pecius nuo kaklo braukiant per rankas zemyn.
5. Paklupoti keturiomis ir pasukioti dubeni klubus.
6. Ant kamuolio pasukti "astuoniukes" 😀
Zodziu yra dar daug ivairiu budu kaip pedu masazas, blauzdu spaudimas is sonu ir pan. Per saremi guleti lovoje yra pavojinga, nes sukietejusi gimda gali uzspausti aorta, kuria teka kraujas. Tai toks tas tevelio vaidmuo, gali paduoti vandenuko lopoms suvilgyti, turekit vazelino lupoms. Ir tiek kad per saremius palaikys uz rankos, o viska jau kesime mes pacios 😀

17. Feb 2014, 08:32

Labas mergickos,matau cia pas jus vien nemalonumai :/ as noreciau kad jus man papasakotumet apie pati gimdyma biski placiau,pvz kas padejo iskesti tuos saremius,kuo vyrai padejo,ka siaip naudingo man reiktu zinotpirmas lelius tai norisi kuo daugiau visko suzinot 😀

17. Feb 2014, 04:13

Ojej, brukne123, nu ir papuolei cia su tuo dermatitu . Jau nestumas visokiu "malonumu"atnesa, o cia dar tas veidas...Laikykis!

16. Feb 2014, 16:10 krisliukas

Aciu Krisliuk, siryt nuo hormoninio tepalo akivaizdus pagerejimas, jo nezadu ilgai naudoti, tik kol apgis ir nebeskysciuos veido odos plotai. Butinai pabandysiu tavo rekomenduota Avene CICALFATE ir vandenuka. Labai tau aciu uz rupesti! Keista, daznas sako vasara buna palengvejimas sios ligos, o tu rasei, kad visa vasara kankinaisi.. uzjauciu, si liga baisi. Viliuosi kad pigimdzius ir "susitvarkius" hormonams daugiau sios ligos neteks pazinti.
Merginos rupinkites groziu ir bukit sveikos! 🌷

16. Feb 2014, 11:27

Labas rytas 😀 Dėl myto tai nieko siūlyt ir žadėt negaliu, nes dažnai migruoju į savo gimtinę, ten su vyru po vaikų gimimo žadam apsistot 😀

15. Feb 2014, 22:06

Sveikutės, gaminu natūralius vilnos apklotukus mažyliams, iš Merino vilnos. Rankų darbo. Nuostabi dovana naujagimiui. Apklotukas švelnus, nealergizuoja. Žiemą puikiai šildo, o vasarą neleidžia perkaisti, neprakaituojama. Odelė kvėpuoja. Dydis: 95x75cm. Priimu užsakymus (galima pasirinkti dydžius, spalvas ir pan.). Maloniai kviečiu kreiptis 😉! deimile7@gmail.com

Krisliukas Krisliukas 15. Feb 2014, 21:57 brukne123

visus tepalus esu išbandžiusi 😀 išskyrus prausiklius ir avene kuriuos tau rekomendavo..mesk juos lauk,patikėk,nusipirk kur tau rekomendavau..tas Avene CICALFATE yra cinko labai labai riebus tepalas..tu pamatysi,kaip oda pagerės..jis ramina,nuima paraudimą..superinis jis man vienintelis
vitela ichtamo naudojau,lyg buvo pagerėjimas,bet nepalyginsi su CICALFATE
ir patariu Biodermos vandeni nusipirkt,jis negraužia,ramina,jokio kvapo ir pan...paieškok internete,paskaityk,ir siūlyčiau neeksperimentuot
vargau,kol nuėjau pas dermatologę Northway klinikoj,ji man iškart nustatė diagnozę ir tik tuos tepalus rekomendavo..
iš hormoninių padėdavo tik Cutivate..bet su jais atsargiai,prisižaidžiau kaip pasakė dermatologė..sake mest į šiukšlių dėžę..tuo kartu padeda,bet jei nevartosi,dar labiau pablogės..ir bus užsuktas ratas..be to hormonai maitina veido erkutes,tai gali ir jos išlįst jei neišlindo..
sakau,nusipirk Biodermos vandeni raudonam buteliuke ir pradžiai AVENE CICALFATE
pamatysi kaip pajusi pagerėjimus..prasikankinau visa vasarą ☹ nei kur išeit,gerai kad į darbą kokį nereik,ir dabar karts nuo karto išlenda bjaurastys,bet ne taip baisiai.
tiesa,išlenda susinervinus

15. Feb 2014, 20:54 *Melagėlė*

Melagele, man atopinis dermatitas (veido srityje). Buvome kursuose Sveika pradzia (naujagimio prieziuros ir gimdymo) - visai nieko, patiko 😉
Meet'a bandziau organizuoti ateinancia savaite, bet dabar jau pati nebezinau kaip greitai man tas veidas gis... O kada jus nuretumet susitikti? 😀

15. Feb 2014, 20:49 krisliukas

Krisliuk, labai aciu uz patarimus mano gydymas panasus kaip aprasei, taciau negaliu suprasti kodel tik blogyn viskas, nera ne vienos baltos vietos ant veido, visi audiniai istine, veidas dega... Man taip pat uzdraude vandeni, daznai dejau juodos arbatos kompresus. Toliau man nurode:
1. Valyti veida Avene extremely gentle cleanser toniku jo nuplauti nereikia. Pradzioje diena kita baisiai nedirgino, o veliau prasidejo veido deginimas.
2. Tepti veida Avene tolerance extreme kremu - jau pradzioje jis man per "silpnas" pasirode ir mazai drekino, nors turejo buti raminamasis kremas jauciau nuolatini odos tempima. Veliau atsirado dirginimas ir grauze jo uztepus.
3. Vitelo ictamo kauke su cinku. Jos uztepus (kaip jau odos plotai pazeisti) vyksta deginimas ir odos sutimas karstis po pateptais plotais.. taip pat negaliu naudoti, pablogino situacija. jis labiau tinkamas pradzioje, nepaumejus, o man jau kai kurie nudraskymai ant veido skysciavo..
4. Rozex gelis tepamas po raminamojo kremo, situacija pablogino, nes taip pat vaistas tinkamas ligos pradzioje.
Po situacijos pablogejimo dar syki kreipiausi i dermatologe, kuri pasiule isigyti:
1. Bioderma atoderm intensive krema - patepus nuvalyta oda pasidare lyg nuplikyta, pradejo degti, tad teko viska skubiai valyti.. vel gi netiko.
2. Advantan - stiprus hormoninis tepalas... deja be jo kazin ar buciau issivertusi, siandien vien ji ant svarios odos patepiau, veido oda kazkiek aprimo, kai kurios vietos truputi pabalo, taciau vis dar baisiai niezti. Bandysiu keleta dienu saikingai panaudoti kol oda atsigaus, uzgis ir galesiu toliau naudoti raminamuosius kremus.
Labai aciu, kad palaikote, po bemieges nakties ir kursu jauciausi tokia isvargusi, kad nejucia uzsnudau.. ziuresiu kaip per rytdiena oda reaguos, o jau 1dieni vaziuosi pasirodyti veido.

15. Feb 2014, 13:46

Labas rytas 😀 Olenka, sveikatos tau, kiek laiko jau guli ligoninėj?
Brukne123, kas tau čia per ligelės? Į kokius kursus eini? Kada jūs čia mytą organizuojat? 😀

15. Feb 2014, 10:29 krisliukas

Sveikos.kristina tikrai aciu kad nori mums padeti.as tai dar ligonineje su antibiotikais draugauju.klausau maziuko tonusue kasdien i diena po kelega kartu.vakar vel kraujavau.del ko nezino daktrai.viska jau istire☹ bet kraujavimas ne is.placentos tai tik gelbja.kad maziui nekenkia.

Krisliukas Krisliukas 15. Feb 2014, 10:19

niežulį l.gerai nuima juodos arbatos kompresas..Elideliu siūlyčiau iš pradžių netepti,tik po savaitės... Biodermos vandenio nuplauti nereikia,nusivalykit veidą,net tušą tinka valyti ir kai apdžius,tepkit Avene kremuku.
perspėsiu,kad pradėjus naudoti Elidel,gali atsirasti toks truputį lyg odos kaitimas,gal paraudonuot labiau tos išbertos vietos,bet nereikia išsigąsti,po dienos viskas aprims 😀
man t.p. buvo l.ištinę apie akis ☹ bet man nustatė perioralinį dermatitą..šios ligos l.panašios,tad nebijokit nusipirkti tų priemonių dar šiandien,pasijus pagerėjimas
sėkmės 😉

Krisliukas Krisliukas 15. Feb 2014, 10:15 brukne123

Labukas..atsiprašau,kad įsiterpiu į temelę,bet l.norisi padėt 😀 nes pati šią vasarą buvau susidurusi su ta problema bjauria ☹
patarčiau iš pradžių tris kartus per dieną dėti juodos arbatos kompresus ant veido (maždaug penkias minutes,taip man sakė gydytoja), tada nenaudoti jokio vandens veidui prausti,o nusipirkit Bioderma firmos vandenį http://www.bioderma.com/lt/nc/produktai/kas-naujo/product/action/1356.html būtent tokį,kur nuorodoj..jokio vandens!!!!! ir nusipirkit Avene cicalfate tepaliuką (jis būna didžiosiose vaistinėse,maždaug 35 lt kainuoja)..jį tepti tepti tepti kad ir storu sluoksniu ir taip būti išsitepus!!! po savaitės turi aprimti (niekas nevyksta greit ☹ ) po savaitės tokių kompresų (nepatingėkit užsidėt) ir tik to kremuko naudojimo,pradėkit tepti nehormoninį tepalą kuris šiaip brangus apie 70 lt Elidel..jokių hormoninių tepalų ant veido,nes aš per juos susigadinau odą ☹ reiks kantrybės daug daug,bet patikėkit visos tos priemonės veikia!!! siūlau gerti daug vandens,atsisakyt saldumynų ir miltinių patiekalų nors kurį laiką..tikiuosi padės,nes puikiai suprantu,kokia savijauta ☹
dar kartą atsiprašau ,kad įlindau į jūsų temelę

15. Feb 2014, 09:58 brukne123

Su svoriu mums seip sau gaunasi.Per visa laika priaugau tik 1,5 kg. Apetitas nera padidejas,valgau minimaliai. Valgau taip viska. Neriboju nieko is maisto.

15. Feb 2014, 09:34

Labukas, antra naktis is eiles visiskai be miego, akys uztinusios.. zandai jau nebe bordiniai bet pamelynave.. kaip bebutu ruosiuosi i kursus, nes jei atidesiu tai i sekancia paskaita papulciau 03.29 d., tokiam laikui nesinori nutemti.. ech gal kaip nors iskentesiu, veliau jau skambinsiu dermatologei. Man kaip ir ne alergija ATOPINIS DERMATITAS, bet tikslas isgerti tablete buvo tam, kad nuimtu niezuli.. taciau tavegilis nieko nepadejo absoliuciai..niekam nelinkiu sito isgyventi kazkoks kosmaras, tos veido erkutes jau aplink akis issibujojo... nei antibiotikais nei rimtais tepalais gydyti nestumo metu kaip ir negalima, ziuresiu jei nepraeis prasysiu kad gal i ligonine guldytu.. man jau nebe iki juoku. Dar skaiciau jei taip nutiktu, kad staigiai ima stipriai niezeti kuna, tai gali buti zenklas apie kepenu veiklos sutrikima, tad apie bet kokius pakitimus butina informuoti gine.
Kristuk, o spuogai ir yra spuogai, daugiau priaugi svorio tu, vaikutis tai atitinkamai riebinasi oda. O kaip jums su polinkiu i maista? Apetitas pagerejo ar sumazejo? As tai isvis mazai noriu valgyti pastaruoju metu.

15. Feb 2014, 09:04

Labas rytas mamukai 😀 Kaip niekada issimiegojau normaliai sia nakti,nei sykio neprabudau 😀 Brukne123 cia tau alergija gavosi kazkokia ar kas? Nes man veida ir pradejo spuogais visokiais metyti,galvoju,kad cia del nestumo taip viskas..

14. Feb 2014, 19:58

As dar vis negaliu atsigauti su oda, siandien vel asaru pakalne, skambinau daktarei, kompresai ant veido.. ryt gimdymo kursai net nezinau kaip per vakara/nakti atsigauti.. veido audiniai istine, raudoni, siandien ir tavegilio tablete gydytoja leido isgerti... atrodau ir jauciuos tragiskai, meiles diena nei siokia nei tokia.. :/

14. Feb 2014, 19:54 *Melagėlė*

Melagele, dziugu kad viskas Ok! tai ar bus laiko meet'ui?

14. Feb 2014, 17:17

Sveikos, pasirodo jaunas mėnulis 😃 nebespėju visų forumų suskaityt, tai taip ir gaunasi, gyvenam mes visi trys vienam kūne gerai, tikiuosi ir kitoms gerai sekasi🌷

14. Feb 2014, 08:14 Dite*

Sveikos.jo butent kamstys kaip tik buvau pas midwife tai patikrino iklota.tokios tamsios isskiros buvo.ale senas uzketejas kraujas.nes.as galvojau kad galiu vel pradeti kraujoti.tai ir isliekiau pas ja pasitikrinti.nu as dar ligonineje del infekcijos.geriu antibiotikus.mazius tai duoda dzazo tikiosi kai gims bus ramesnis😀nes vakar vel soko ivare😀

14. Feb 2014, 00:07 Sonatel*

Tas daikciukas nosytei valyti vadinasi aspiratorius 😃. es jau ji turim 😀
Kristina* - roziniai sveikinimai 😍
Olenka - o tu tikra,kad ten kamstis isejo? Su kraujo siuleliais ar skaidrus? Bet kaip anksti 😀. Paruosiamieji man jau gal nuo 25sav.prasidejo, bet buna dienu, kai buna pora kartu,buna,kai visai nebuna. Bet jauciu maisau judesius su paruosiamaisiais, nes mano mazylis malasi su tokiu keistu jausmu: tarsi vaziuotum su masina per kalnelius (nu toks pereinantis per visa kuna jausmas), tai lengva susipainioti ☺

13. Feb 2014, 23:27

O pasipile.mergaites saunu😀

13. Feb 2014, 18:48 Kristina*

Oooo kaip faina, Kristina 😍 Ir mums teigia, kad bus mergyte.

1 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 66