2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

20. Mar 2014, 09:21 brukne123

Sake, cia nera blogai, kartais pasitaiko, kad svoris tik tiek priauga. Mano terminas 04.22 d.
Siaubas si naktis buvo,sakyciau visiskai be miego.Dazniai prabudinejau,o nuo penkiu ryto uzmigti visiskai nebegalejau..

20. Mar 2014, 09:13 gattta

Grazus arbuzelis 😍

20. Mar 2014, 09:12 Kristina*

Kristina, klausiu is smalsumo, ka tau daktarai sako, kad priaugai 1-2 kg per visa nestuma, ar cia normalu? Kaip kitoms su kilogramais i pabaiga, kiek priaugot?
Mano terminas 04.18d. - taip sakant, velykinis ☺ prastai man vis su ta gerkle, jau ir sloga kabinasi, kosulys toks sausas, skalauju gerkle druska, bet tik tai minutei nuima skausma.. laukiu popietes kai pasirodysiu gydytojai.. nu taip nefaina sirgti..😕

20. Mar 2014, 04:19

va ikelsiu savo pilvuza jums parodyt 😀

20. Mar 2014, 04:13

Sveikos mergickos 😉 pasiilgau jau jusu,vis paskaitineju kaip gyvenat bet va tingiu ka pati papeckioti 😀 pagal due date tai man balandzio 3d o pagal skanus tai kovo 27d reik gimdyti,tikiuosi jau kita savaite laikyti leliuka ant ranku,nes kovo 31d eisiu pas midwife ir sake darys masaziuka,tai nelabai as jo noriu :/ buvo uzpuolus gi sloga mane,gerai kad be temperaturos,bet va savaitele padraugavau su nosinem ir praejo viskas 😀 vyras kiekviena diena jau laukia kada gimdysiu,oj pamatytumet kaip jis manim rupinasi 😀 jauciuosi tai puikiai,tik va kad jau nebepavaikstau ilgai,greit pavargstu,nu bet nieko 😀 kaip keistai striju atsirado man,aplink bamba kazkaip :/

19. Mar 2014, 21:31

man atrodo Sonatel turetu arba mertise kovo pabaigoje 😀

19. Mar 2014, 21:08

O kada kurios terminas? 😀 Mano terminas balandžio 10d, bet gydytoja sakė, kad jei iki balandžio nepagimdau, tai pirmom dienom tada dirbtinai skatins 😀

19. Mar 2014, 20:26 Edyta

nueik pas ginekologe,o siaip nusipirk dirza palaikanti pilvuka.kitaip vadinasi jisai bandazu ar kaip 😀

19. Mar 2014, 19:16 brukne123

Nepatikesi,faktiskai gal kokie 1-2 kg iki sios dienos. gal dar iki pabaigos priaugsiu keliata kg. Gal dar prisidejo,kad svoris neauga,kad reikia ziureti ka valgau del nustatyto diabeto nestumo laiku... Nors pati nesu is tu kuduju... Ui as ir jau laukiu to momento kada susitiksiu su savo mazaja😍

19. Mar 2014, 19:04 Kristina*

Kristina, as priaugau nuo 13-16 kg. Kadangi neuzfiksavau nestumo pacioje pradzioje, tik gal kokiam 3 men., todel parasiau nuo maziausio galimo priaugimo iki maximalaus. O tu kiek?
Edyta, del pastovaus maudimo (jei nepraeina pagulejus ant sono) siulyciau nedelsiant pasirodyti gydytojui. Jei man taip butu as nerizikuociau vaikeliu.., na o del gimdymo nera ko baimintis, ateis ir praeis. Nei tau paciai, nei vaikeliui nera naudingas nerimas del gimimo. Kaip tik siulau labiau atsipalaiduoti ir galvoti apie malonu jusu susitikima 😍

19. Mar 2014, 15:53

Man ir buvo,kad gerkle skaudejo,arbatu pageriau,issigulejau ir praejo. Tik va visa nestuma sloga neapleidzia ir paskutiniu laiku rugstys sukila nuo visko ka suvalgau. tai kartais nei valgyti nebesinori 😃 O kaip jums su svoriu reikaliukai? Kiek priaugote?

19. Mar 2014, 15:43 olenka

Stengsimes nesusirgt 🤔

19. Mar 2014, 12:15 brukne123

sveikos.oj tik nepradiek sirgti ☹ jau mazai laiko liko jums,saunu 😀

19. Mar 2014, 09:55 Kristina*

Sveika, pranesk kaip tas tyrimas. As siryt pridaviau kraujo, slapimo tyrima. Ryt einu pas gine, man 36 sav. eina, tai itariu rytoj gali ir man paimti tepineli del streptokoko 🤔 bet kazko liga kabinasi prie manes, gerkle vakar ir siandien visa bordine, skauda... ☹ tai geriu arbatas ir bandysiu issiguleti lovoje 😪

18. Mar 2014, 14:14

Sveikutes,na va jau gryzome is gydytojos,paeme tepineli del streptokoko,tai dabar lauksime atsakymo. Mazoji man tai kai isiremia i sonkaulius,nebezinau nei kr detis 😃 Jau reikia rasti tinkama padeti atsisesti 😃 O mums jau 35 savaitele prasidejo 😀 Dar geras menesiukas ir prasides kitas gyvenimas,kiti ispudziai😍🌷

18. Mar 2014, 14:01

as sndn skaiciau labai idomu straipsni apie naujagimiu psihika,bet jisai rusu kalba 😀 siaip ka domina imesiu nuoroda. http://www.semya-rastet.ru/razd/psikhika_novorozhdennogo_rebenka/ cia labai idomiai aprasyta ka vaikas jaucia per gimdima ir po jo.

17. Mar 2014, 16:56

O mes vakar issitraukeme saslykine ir issikepem saslyku, aplink buvo snieguota 🤣 Bet si savaitgali pas mus pranasauja +16 !
Merginos, esu rezervavusi babybjorn mamos rankine (prie musu vezimelio nebuvo jokio tases tai reikia isigyt) ismatavimai tokie: ilgis 35 cm, plotis 22, aukstis 32 cm. Klausimas jau turejusioms tases - ar pakankami ismatavimai, nebus per maza? 🤓|

17. Mar 2014, 12:21 brukne123

pas mus rode +18 😃

16. Mar 2014, 23:06 olenka

Tai UK 19 silumos siandien buvo? Baaaaltas pavydas 😛

16. Mar 2014, 18:54

ogo o pas mus zmones jau pusnogiai vaiksto 😃 vyresninis lauke buvo jau be striukes,nes silta,o suauge maciau su trumpom rankovem laksto 😃

16. Mar 2014, 11:17

Nu mamukai einam seni besmegeni i lauka lipdyt 🤣🤣🤣

15. Mar 2014, 18:58 mertise

Tai va va... su tais tvarkymaisiais taip jau buna.. is vienos puses reikalas spaudzia tvarkytis, nes juk niekas geriau uz pacia nesutvarkys, o is kitos puses absoliuti tiesa, kad reiketu save patausoti ir pakaupti jegu artejanciam gimdymui 😀 bet taip mes jau sutvertos ir susitvarkyt buityje sugebam ir dar atrasim jegu pagimdyt! 🤣 Dziaugiuosi, kad savijauta pasitaise 👍

15. Mar 2014, 18:57 mertise

nu va saunu kad jau geriau jautiesi

15. Mar 2014, 16:15

Daivike, ir as manau, kad viskas cia bus gerai jei daktare netures kokiu dvejoniu tai ir nuleksiu savaitgaliui 😉 Olenka, as nebijau nei dirbtinu saremiu nei naturaliu, jei pavyks naturaliai gimdyti bandysiu ir as kaip tu be nuskausminamuju 👍

15. Mar 2014, 15:25 mertise

jeigu tau 38sav ir jau maudimas,gali jau ruostis po trupuciuka 😀 Brukne o del skatinimo nebijok,zinai man su pirmu skatino,nes vandenys nubego ir mums buvo tik 34sav tai naturaliai neprasidejo niekas,tai teko skatinti,ir zinai skausmas buvo ne toks ziaurus kaip su antru 😃 Tai neklausyk kad labai skauda,su antru skaudejo daugiau nes viskas viko labai greitai,man jeigu 23val atsidares kaklelis buvo per 3sm,tai 12val nakties jau 7sm.Del to sake ir skaudejo labiau,bet as be jokiu nuskausminanciuju ir viena ir kita pagimdziau 😀 Nu kaip pasakyti be jokiu,dave man su antru duju,bet ka jos ten padiedavo 😀 apsvaigdavo tik galva,bet skaumas nuo ju nemazejo 😃 Semkute zinai as nenoriu kad mano vaikas miegotu mano lovoje,jisai miega savo lopsyje as tik paemu pas save i lova ji kai reikia maitinti,pavalgo jisai ir vel keliausja i savo lovyte,man netgi ligoneje liepe ji nelaikyti lovoje ilgai 😀 Nes kaip sake akuseres,kai vaikas tavo lovoje tu negali atsipalaiduoti normaliai ir vis miegodama galvoji neduok dieve prispausi maziuka 😀 Dite siaip iki 9kg parasyta,bet as manau iki kokiu 2-3 menesiu leisiu miegoti lopsyje,paskui jau i lovyte keliaus 😀

15. Mar 2014, 15:03 brukne123

Na va mūsų mažasis tvarkytojas nuluzes miega 😀. Aš su pirmu nestumu nejauciau tokiu dalyku tik pamenu dvi savaites pries gimdyma pora valandų buvo paruošiamieji ir galvojau ar jau ar ne o vistik gime po savaites nustatyto termino. Ši sykį man viskas kitaip įzengus i 7 nėštumo mėnesį dažnai jaučiu tiek diena ir nakti. Idomu kada bus gimdymas nenustebčiau jeigu ši kart ir anksciau nes pilvo apačia vos ne ištisai maudzia.
Aš manau kad gali drąsiai keliauti pas močiute. Aišku jeigu tik gerai jausiesi ir pati neturėsi kažkokio nerimo. Pernai mano drauge kur dvynuku laukėsi 28 savaitej dar į Lietuva su vyru važiavo atostogų nors gydytoja abejojo ar leisti, bet kadangi su keltu tai išleido. Kelione varginanti buvo jai, bet ji nesigailėjo.

15. Mar 2014, 13:53 mertise

Dekui uz padrasinima as tokios pat nuomones 😉
Del nugaros, as panaudodavau extra atvejais kai jau labai skaudedavo menovazino tirpala, patepdavau tas vietas kur skauda ir kaip ranka nuimdavo. Gal ir tau pades. Dar nugarai man padeda pagulejimas siltoje (ne karstoje) vonioje 15-20 min.
http://www.vaistai.lt/nereceptinis-vaistas/dermatologiniai-vaistai/niežulį-mažinantys-vaistai-taip-pat-antihistamininiai-vaistai-anestetikai-ir-kt/menovazinas-odos-tirpalas-40ml.html

15. Mar 2014, 13:29 olenka

na taip,bet atrodo baisu😀 mes vis dvejojam del lovytes..mano vyrukas visiskai nemiegojo joje todel nezinau ir sikart ar pirkt ja😀..

15. Mar 2014, 13:02 daivike

Daivike, tau 32 ir jau yra paruosiamieji, vadinasi kad man ta apilvo pacia sekundei retsykiais pamaudzia tai cia visai ne tas reikaliukas gal galvyte pasukioja ar kazkaip pasimuisto. Man 36 sav. pradejo tikseti ir nebuvo ne sykio pilvo taip sueme.. bliambacki turiu itarima kad man kaip mano mamai gali buti - jokiu saremiu tik vandenys nutekes.. o tada jau skatinamaisiais saremius sukels esu girdejus buna skausmingesni nei naturalus 😀 bet siaip nesu silpna moteris, iskesiu 👍 Kaip siandien apsiniauke, slapia net katinas pabust is gilaus miego nenori :-D .. na ir orelis..🤔 Daivike, tvarkymasis yra geris, as tai pvz labai megstu svara, atrodo susitvarkai ir kvepuot lengviau 😀 Saunuoliai, kad ne viena mamtyte plusa, o visa seima 👍 As dar turiu tokia slapta minti, bet reikes daktarytes atsiklausti ar ji mane isleis, labai noreciau dar pries gimdyma nuvaziuoti pas mociute i siaulius, bet pusseserei plaukai stojasi nuo sios minties ir ji sako kad as labai rizikuociau, bet juk per pora dienu manau nieko nenutiktu juk ne Italija nuskristi, aisku viskas priklausys nuo gydytojos rekomendaciju. O kokios jusu mintys, ar nesibaiminate ilgesniu kelioniu?

15. Mar 2014, 11:37

Man sianden kaip tvarkytis norisi, su vyru pavalge pusrycius kai isproteja duodames po nama, o sunus is paskos vaikosi mus 😃

1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 66