2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

26. Mar 2014, 14:38

Dekui uz nuraminima visoms 🌷...Tiek nedaug jau liko - 2,5sav. 😍. Sunku patiketi,kad tuoj tas mazylis pilvelyje bus mazylis ant ranku 😍

26. Mar 2014, 13:15 daivike

Kaip smagu girdeti geras zinias 🌷🌷🌷 Daivike, o kada tavo terminas?

26. Mar 2014, 11:46 daivike

sveikos.zdiugu kad dar viena panele bus musu grietose 😀

26. Mar 2014, 11:31

Sveikutes, ka tik iš skaningo, labai gera išgirsti kad viskas gerai ir del nieko nereikia pergyventi. Dukryte atitinka savo dydžiu visus normatyvus 😀. Echoskopuotoja taip mielai pasake kad galiu drąsiai pirkti sukneles savo mazajai princesei 😍.
Man ir ateina MK priminimai kas savaite.

25. Mar 2014, 22:14 mertise

ne ne nesiregistravau 🤣

25. Mar 2014, 11:11

Man tai niekas nesiuncia priminimu 😀

25. Mar 2014, 10:54 brukne123

sveikos.kai jau eis i pabaiga 37sav tada jau gali krautis 😀 o del priminimu jo MK siuncia i e/pasta 😀

25. Mar 2014, 00:50 mertise

Kas tau atsiuncia pranesima? Nelabai supratau 😀 Kazkur uzsiregistravai, kad siustu priminimus kiek liko? 😀
Na o man liko 25 dieneles iki paskaiciuoto termino, lagaminas kol kas dar nesukrautas 😇

24. Mar 2014, 19:51

Sveikos,del judesiukiu ir man taip buna,kad ju tiesiog nejauciu. Bet va i vakaro puse pasijaucia,kad mazyle juda ir dar kaip 😃 Buna,kad ir teti apspardo 😃 Jau sedint reikia isitaisyti i tinkama poza. Na va siandien mums prasideda 36 savaite ir menuo kazkur belieka iki pabaigos..

24. Mar 2014, 15:31 Dite*

sveikos 😀 Oj nereikia sunerimti,as jauciau su pirmu netokius stiprius judesiukus kaip su sito 😀 bet jeigu jauti jos tai gerai,jeigu is vis ju nebutu tada verta sunerimti ☹

24. Mar 2014, 11:09

Labas, Dite, pas mane placenta uzpakalineje gimdos sienoje, todel judesiukus kiek stipriau jauciu, bet kai klausiau savo gydytojos ar tikrai reikia lape kasdien zymeti, ji atsake, kad visada reikia tureti judesius galvoje ir mintyse skaiciuoti. Per diena gal 3 kartus daugiau judesiu pajauciu nei 10, todel ant popieriaus nerasau. Aisku i pabaiga jausime ju vis maziau, bet tai dar nereiskia, kad vaikuciui kazkas blogai, tiesiog jam lieka vis maziau vietos. Kai man Santariskese dienos stacionare klause 5 dienas is eiles vaikucio toniukus reikejo zymeti ir judesius, kiek sykiu ispiria tiek ir zymedavau, pvz jei pajauciu 5 spyriukus tai ir fiksavau juos kaip 5, bet ne kaip 1. Tai tokia ta mano patirtis su judesiukais. Nakti ir ryte aktyviausi, o diena miega 😍

24. Mar 2014, 08:31

Atsibodes turbut klausimas, bet vis vien paklausiu 😀. Reiktu sunerimti,jei per valand kol vaika pajauciam maziau nei 10 judesiu. Tai kaip tuos judesius jus asmeniskai skaiciuojat (jei skaiciuojat). Pvz. jei per viena karta (t.y.kol vaikas pvz.apsivercia) pajauciat kokius 5 judesius, tai ir skaiciuojat kaip 5 ar kaip 1? Man tai keistas tas judesiu skaiciavimas...juk buna vaikas ir miega ir pan. As tai tokiu aiskesniu judesiu jau retai jauciu, pagrinde tik pridejus ranka prie pilvo jauciu apsivertimus ir stumdymasi. Ir siaip jau man geriau skaiciuojasi gulint ant nugaros,nei ant kairiojo sono 🤔

23. Mar 2014, 14:47

sveikos 😀 oj o mes tai 5dieni buvome Londone,vakar buvome ir pasivaikscioti iseje ir apsisopinome 😀 Reikejo jau didesniam lialiui sportiniu kelniu,namuose laksto su jom,tai jau trumpos visos,ir nupirkau 2 dzemperiukus jam 😀 Tik neradau dar striukites,nu ir maziui aisku bodziuku ( romperiukiu ) vasarai su kepurytem komlekte ir dar pora sliaztuku tokiu jau vasarisku 😀 tai va mano savaitgalis,dabar mano maziukai miega,as gaminu pietus 😀

23. Mar 2014, 12:14

Labas rytas 😀 Savaitgalis gerai eina, geras oras, vakar buvom išėję pasivaikščiot, šiandien irgi eisim, prisisiunčiau filmų, sakau reikia atsižiūrėt, kol galiu 😃

23. Mar 2014, 01:09

Man sinusai isismarkavo neduok tu sviete....😕 gal nuo gelomyrtol fontanai is nosies teka... vaistai neleidzia uzsistovet. Viskas prasidejo nuo perstincios gerkles ir kaip jau pati zinau savo sirgimus, tai to ir reikejo tiketis.. dabar belieka bent pora dienu pratempti su kalnais serveteliu..😕
Kaip jums einasi savaitgalis? 👋

22. Mar 2014, 09:27

Labas rytelis 😀 aš turiu jau +22, ai, nepergyvenu, tikiuosi bent 7kg pamest po gimdymo, kitus nuridensiu su dviem vaikais gyvendama😀

21. Mar 2014, 16:58 Dite*

Dite, labai norma 👍 man irgi pasiskirstes svoris ant slaunu, ranku, vienu zodziu visur 😃

21. Mar 2014, 16:55 mertise

Kaip fainiai, kad viskas gerai!
Man atrodo kita savaite Sonatele turetu gimdyt, tyla... matyt kaupiasi didziajam ivykiui. Kad man nera saremiu gydytoja sake dar anksti 😀 Vaikelio svorio dabar nematavo, nes sake tiksliausia matuoti paciame gale, nes nuo 35 sav. prasideda pats augimo pikas 😀

21. Mar 2014, 08:09

+15kg.siai dienai=36sav.5d. 😀
Nei daug,nei mazai,bet pilvukas tai maziukas. Idomiai kazkaip mnao svoris pasiskirstes,nesuprasi 🤔
Neuzilgo jau ir isnesiotas sunelis bus,kazkaip nesitiki...Atrodo juk 9men.nesioji, o ant galo nesitiki 😃.
Tik nervina sloga ir kosulys dabar uzpuole . Labai labai jau laukiu susitikimo su maziuku savo 😍🤗

20. Mar 2014, 23:32 brukne123

aciu 😀 oj greitai ir tu turesi tik malonus rupescius 😀

20. Mar 2014, 21:21 olenka

Kaip smagu girdeti, kad viskas liuks 😉 taip ir toliau!!!🌷

20. Mar 2014, 19:23 brukne123

aciu,augame sparciai,jau garderoba perrinkau 😀 svori savo atgavo,gelta jau traukiasi😀 kol kas pienuko uztenka,bet valgo kas 2-3valandas.ryt keliausime i londona 😀 jau buvome tenais praeita savaite 😀 3val kelio 😀

20. Mar 2014, 19:14 olenka

Olenka, kaip augate, kaip sekasi? 😀

20. Mar 2014, 19:12 mertise

jo terminas 04.04.2014,bet mane skatintu kovo 21d.,del tu visu mano daznu apsilankymu ligonineje su kraujavimu ☹

20. Mar 2014, 18:58

Sveikutes, susipainiojau ne 04.18, o 19 d. mano terminas 😀 kaip ir tikejausi, paeme tepineli del streptokoko. Aisku sirguliuoju, ta ir kraujo tyrimas isdave, bet pilvelio gyventoja zemyn galvyte tinkamoje padetyje ir jau nebeturetu apsiversti, augam graziai kaip ir turi buti, pakanka vandenu. Teko siandien dar pasirodyti ir poliklinikoj pas seimos gydytoja, geriu vaistukus, kad persalimas neisisiubuotu 😕

20. Mar 2014, 15:31 Edyta

Sveikutes, as manau viskas savu laiku vyksta aisku normalu kad pamaudzia svarbu kad nepastoviai tas skausmas butu, jei gyd. nustate kad tavo nestumas su komplikacijomis kazkas negerai tai turetum laikytis ju rekomendaciju o jei siaip leptelejo kad kaklelis toks ar anoks nereiktu labai kreipt demesio i ju medicininius apmastymus,kas butu jeigu butu, aisku daug ilsetis reikia tai pagrindinis vaistas nestumo metu 😀 o beto intuicija lb daug pasako juk mes moterys !!

20. Mar 2014, 15:19 gattta

sveikos 😀 jo pilvukas grazus ir didelis 😀 mano terminas buvo ryt 😀 03.21 😃 tipo turejo skatinti jeigu nepagimdiciau iki to laiko 😃 bet mazius pasirinko pats data 03.03.14 😀 mano vaiku idomios gimimo datos 😀 vienas gime jau raisua kovo 00:17val o kitas 28.10.10 ir 19:17val 😀 minutes sutampa 😃

20. Mar 2014, 14:00 Edyta

Edyta, nu matai dabar kur kas ramiau, kad nera kazko rimto. As uz valandos einu vizitui. Melagele, jep velykos 20d. 😀

20. Mar 2014, 11:28

Labas rytas 😀 Labai gražus pilvukas 😀 Palauk, o Velykos ne 04.20?

20. Mar 2014, 09:33 Kristina*

Nu svarbiausia, kad ok 😉

1 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 66