2014 -ju balandinukai ir gegužinukai

25. Aug, 01:02

Ar yra būsimų mamyčių, kurios laukia savo mažylių 2014m. balandžio ar gegužės mėn.

02. Apr 2014, 21:05 panele02

Taip yra, kas turi terminus artimiausiomis dienomis, o kodel iskilo klausimas?

02. Apr 2014, 19:07 brukne123

oj tikrai dailus pilvukas 😀

02. Apr 2014, 13:05 brukne123

Oi kaip graziai atrodote 😀 Reiks ir man dar kelias foto pasidaryti,juk jau nebe toli ir finisas 😀 Panasus musu terminas,tavo ir apie velykas nusimato 😀 Jau ir po gydytoju gryzau i namus,reiks kojas aukstyn kelti,trupti patinusios... ☹

02. Apr 2014, 11:41

Yra tokių kurios gimdys šią arba kita sav? 😉

01. Apr 2014, 23:26 Kristina*

Mertise, as kazkaip maniau jums 38 savaites buvo, tai 40 viskas daugiau nei paciu laiku 😉 Dabar jau sunku atsiminti kiekvienos is musu termina 😃
Kristina*, musu terminai panasus - man 19 d.
Ech siandien panorau puzika iamzint, likus kiek daugiau nei porai savaiciu iki numatyto finiso ☺

01. Apr 2014, 17:51 mertise

sveikos 😀 nu laukiame ka paaugs tavo mazius ir jusu foto 😀o as apsipirkau internetu vaikai mano miega ir jauciu eisiu as prisnusiu 😀

01. Apr 2014, 15:19 mertise

Didziausi sveikinimai!!!!!!!!!!!! Aukit dideli ir sveiki 😍

Olenka- labai mielas mazylis 🤗

01. Apr 2014, 12:36 brukne123

Is pradziu ir as jaudinausi,bet po to pagalvojau kaip bus taip,juk nieko jau nebepakeisi. Beja kaip jus augate? kada ta laikas jau butu? 😀 Mes tai juokiames,kad tik kokia velykine nebutu 😀 Nes mums laikas balandzio 22 d. 😀

01. Apr 2014, 12:31 Kristina*

Liuks, geros zinios!!
As poryt suzinosiu savo atsakyma del streptokoko, bet kazkaip nera jokio jaudulio 😉

01. Apr 2014, 11:26

Sveikutes mamytes 😀 Jauciu reiks ir man jau pradeti krautis lagamina i ligonine 😃 Na va siandien suzinojau atsakyma del streptokoko,viskas gerai nereikia ten jokiu vaistu,jo nera. Jauciu gryzes vyras galva i kita puse nusuks.sake lovytes nesurinkti vienai,bet neistveriau ir vakar susitvarkiau kaip man reikejo 😃

01. Apr 2014, 11:12 mertise

Kaip saunu, kad viskas sklandziai praejo!! Kad personalas superinis - tai daug ka reiskia!
Kaip bebutu ne vienai is musu nesinori issikankinti 12 valandu ir finale suzinoti, kad dar laukia koks nors cezaris brrrr 😕 Mertise, o kiek tau buvo savaiciu pries gimdant? 😉🌷

31. Mar 2014, 21:48 mertise

nu va kaip saunu.o skaudejo zinai del ko?del to kad viskas vyko greitai,del to ir skaudejo,man taip paaiskino mano akusere 😃 saunu kad viskas gerai,kaip mazius?ilgai kaba prie krutines?

31. Mar 2014, 19:00 mertise

Mertise, tik diena nepabuk forume ir jau turim naujiena!!! Didziausi sveikinimai tapus nuostabaus sunelio mamyte 🌷🌷🌷 Labai dziugu, kad pasiekia mus tiesioginis eteris is VGN 😃 Kai sustipresite, lauksim is jusu daugiau smulkesniu detaliu, kaip tai nutiko, kad balandinukas tapo kovinuku ☺ dievuleliau, na ir pritrenke mane si zinia, net pilva sukuteno, rytoj is ryto PAZADU einu ir PAGALIAU susikraunu lagamineli i ligonine, kaip matau nebera reikalo ilgiau atidelioti, negali zinoti kada ivyks tas ilgai lauktas pasimatymas 😍

31. Mar 2014, 17:59 olenka

Sveikiname su šeimos pagausėjimu 😀🌷

31. Mar 2014, 10:38

sveikos.aciu 😀 bet man visi maziuka grazus 😀 jus man nors viena negrazu maziuka parodykite😃 nera tokiu,nes jie visi tokie pupsai 😀 Nu va mes jau turime du berniukus is musu forumo 😀 kas sekantis su mergaite prisijungs prie musu?😃

31. Mar 2014, 10:23 olenka

Olenka labai grazus sūnelis 😀

31. Mar 2014, 10:22 mertise

Sveikinu susilaukus sunelio 😀

31. Mar 2014, 09:55 mertise

Sveikinimai 😀

30. Mar 2014, 23:11

Sveikos , mes va turejom gimti kovo 27 , bet deja kazko musu sunus nenori lysti laukan 😀 Tai jai iki balandzio 3 nepagimdysiu tai guldys i ligonine ir ten jau spres ka daryti , mum 40 savaiciu ir 4 dienos 😀 Jau taip norisi savo maziuka pamatyti😀 Visgi galvojom kad gims kova, bet bus balandelis 😀)
😉

30. Mar 2014, 21:57 mertise

sveikinimai 😀

30. Mar 2014, 19:20

Sveikos! Savaitgalis saunus, naminiu saslyku sezonas jau atidarytas 😛
Tai jau lenktyniaujate kuri pirmiau? 😃 Melagele ar Sonatele? 😀 Man irgi atrodo Sonatos terminas suejo vakar, bet, panos, juk tai nereiskia, kad vakar ir turejo pagimdyti, mergaites neskuba laukan 🤣 kazkodel ir as jau pradedu galvoti, kad tikrai anksciau 19-tos turbut neissilukstensim - tik laikas parodys 👍
Olenka, kaip malonu pamatyti pirmaji musu forumo angeleli! 😇 Tavo sunelis be galo grazus!!!🌷🌷🌷

29. Mar 2014, 18:55

o stai mes pasirodome 😃

29. Mar 2014, 18:08

Pažiūrėsim, kuri pirma 😃

29. Mar 2014, 17:43 *Melagėlė*

sveikos.Nu va laukeme is Sonatel o tu busi jauciu sekanti po manes 😀Man rodos jos terminas vakar buvo 😃 Is karto du bus.

29. Mar 2014, 15:46

Sveikos 😀 Kaip savaitgalis eina? 😀 Man jau kyla jauduliukas po truputį, jei pati iki pirmadienio nepagimdysiu, pirmadienį gydytoja išrašys siuntimą gimdymui, nes mano pupuliams ten viduje darosi nesaugu gyvent, limitas yra 38 savaitės, kurios suėjo vakar 😀 Bet gimdyt nenoriu, geriau nuvažiuot su siuntimu, man taip ramiau 😀

27. Mar 2014, 10:29 viletele

Viletele, kiek zinau cia as viena kankinausi su kuno niezuliu, net siuntima gavau tirtis del cholestazes, bet vis delto pripazino nesciuju dermatita. Cholestazes pozymiai - niezti stipriai padai ir delnai, o man taip nebuvo. Jei niezti pasikartojanciai, nuolatos butinai apie tai turi informuoti tave priziurinti gydytoja, cia nera siaip sau simptomas. Jei retsykiais paniezti - kita kalba, gali buti odos sausumas. Tepk kokosu aliejumi pries einant miegot. Pries miega man padeda silta vonia, atpalaiduoja nugara, suaktyvina kraujotaka, tada po vonios gausiai issitepu kuna kokosu aliejum ir man visi tie niezejimai aprimo. Dar del patogios pozos nakti.. nu pabandykit jus pagalve apsikabinti ar bent pakisti po pilvu tarp blauzdu.. man kazkiek padeda tokia atrama, nes nugara nesijaucia tokia isitempusi. O siaip ir as naktim pabudineju, kai pasokau siandien po 4 ryte taip stipriai isireze kojomis, atrode, kad pilvas nebe apvalus, bet kvadratinis 😃 ka gi teko atsikelti pasivaikstineti, pamasazuoti, paglostyti pilveli ir kazkaip tas kietas "kamuolys" atsileido ☺ Tai va, manau i pabaiga visos neisvengsime siu nepatogumu. GRAZIOS VISOMS SAULETOS DIENOS!!! 🌷🌷🌷

27. Mar 2014, 05:31

Sveikos mamytes! pabudau 3 val jau antra naktis taip net nezinau atrodo ir neskauda nieko, tik koju niezulys kartais kankina.liko dar menesiukas ir susitiksim su savo mazyliu..😀

26. Mar 2014, 23:27

As lakstau i tualeta naktim ir sunkiai isitaisau kad nugaros neskaudetu. Gerai kad dar diena numiegu. Toks ir poilsis, bet kaip nors jau mazeja tokiu nakteliu 😀. Aha brukne123 po velyku lauksim gimstant kiskutes 😀

26. Mar 2014, 21:00 daivike

Tai panasu velykos jums ramios nusimato 😀
Mane tas kvepavimas baigia nugalabyt, ir mazajai jau turbut ankstoka pilve, nes as kvepuoju kaip stooooras vyras pusiau dusaudama 🤣🤣🤣
O kaip jusu miegas - kokybiskas? Tfu tfu as kol kas vis dar iki pietu issimiegu 😀

26. Mar 2014, 14:51 brukne123

Man terminas geguzes 6. Man taip pat paaiskino echoskopuotuoja kad ir paruosiamuosius saremius isprovokuoja dukriukas nes labai zemai guli. Ziurejo net ar leistina norma kaklelio ilgio, bet sake gimdymas dar nearteja.

1 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 66