2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

06. Sep 2011, 09:48

mums labai sunku kaip mazoji neguli vezime,net i miesta pasivazineti negalime

06. Sep 2011, 09:43

pasaulyte o sakyk, tu ta kmynu arbata kaip gamini? arbatini sauksteli ir uzpili verdanciu vandeniu plius dar siek tiek pienuko ant virsaus?

06. Sep 2011, 09:39

oi, as tai pamenu, kai mano mergyte apsirgo, kai dar buvo naujagime, tai man viena gyd irgi patare pienuko i nosyte palasint, paskiau pas ja problemos su akytem buvo, tai irgi pasiule pienuko...bet kazkaip MP taip ir nepadejo, reikejo vaistuku duot😉 bet siaip maniske nera macius rimtu vaistu, vis stengiames su visokiais kompresiukais, lasiukais ir pan. issiverst😉

06. Sep 2011, 09:26

pasaulyte,nebandei savo pienuko i nosyte lasint?

06. Sep 2011, 09:23

giedre,turi labai ramia mergyte,smagu

06. Sep 2011, 09:23

as trokstu,kad greiciau praeitu mano mazylei sloga☹.. siandien 8 d..tikiuosi,greit baisgsim priveikt

06. Sep 2011, 09:20

na is tikruju saunuole mergyte turiu,pati issimiegu ir dukryte linksma.

06. Sep 2011, 09:17

na man to dieninio rezimo truputeli reikia,nes didziaja dukra reik nuvest ir parsivest is mokyklos,kadangi mes gyvename anglijoje tai i mokykla teks vedziot iki 12 metu.

06. Sep 2011, 09:14

zaliaake,negaliu sakyti,kad vien del to,kad saldesnis pienukas..pas mane buvo apmazejes..pradejau gerti kmynus su pienu vaikelis girdziu kaip gurksniukais geria..reiksia ir padidina savaime

06. Sep 2011, 09:13

giedre,o tai jus saunuoles

06. Sep 2011, 09:12

oi,cia pas mane stringa galvojau niekas neraso

06. Sep 2011, 09:12

hm,kaip retai mamukai cia uzsuka,visi uzsieme leliukais

06. Sep 2011, 09:03

mano suneliui uz 2d bus 3men😀 pirmas sav turejom 3-4val tarpus, nakti 2, paskiau naktiniai tarpai ilgejo, budavo pamaitinu kokia 21-22val, atsikelia tik 2-3ryto😀 o stai pastaruoju metu as ji pamaitinu kokia 20 30-21val, tuomet keliasi 24-1ryto, ir tarpai 2val, diena ilgiausias tarpas tik kazkur per pietus, tuomet ismiega apie 3-4val...dar nera to nusistovejusio rezimo, be to ir as neskaiciuoju maitinu kai uzsimano😉 na, as irgi noreciau bent 1nakti pilnai ismiegot, bet is kt puses dziaugiuos kad taip nera, nes maitindamos nakti mes "pazadinam" 1hormona, kuris yra atsakingas uz laktacija, bet jis "veikia" tik nakti😀 stai kdl daznas gyd siulo kelt kudiki nakti bent 1k😉

06. Sep 2011, 08:58

o zinot, mergaites, kodel kmynu arbata gausina pienuka? nes nuo kmynu pienukas pasidaro siek tiek saldesnis ir vaikutis pradeda daugiau jo vartot, o kuo daugiau geria, tuo daugiau jo ir gaminasi😀 taigi, priejom prie isvados, kad geriausia iseitis-tai daznas pridejimas prie kruties😉

06. Sep 2011, 08:57

Mums 2men.ir 2 sav.mes diena valgom kas 3val.o kazkur nuo 5 sav.ji jau pavalgiusi vakare 9val.ismiega iki ryto 6.,vakar net iki 7 pute 😀 Na jus truputeli mazesnes 😀

06. Sep 2011, 08:50

giedre,mano mergytei bus rugsejo16d 2 men,maziukes mes dar😉 ji valgo ivairia,mazdaug 2-3 h neturim mes to rezimo..buna nakti kartais,kad ismiega 4 h.o kiek jums laiko?

06. Sep 2011, 08:48

as laukiu kada manoji bus didesne,bus lengviau ir jau bus galima labiau uzimti ir pati zais..

06. Sep 2011, 08:48

o kiek jau laiko jusu vaikuciamas ir kas kiek laiko maitinat?ar nesiseileja?as jau vakar seilinuka uzdejau,nes labai jau seiles bega 😀

06. Sep 2011, 08:47

atrodo kaip noretusi ilgiau ismaitinti paciai😀 atrodo kita kart gal nedavalgo ir rupi damaitinti kaip pienelio apmazeja..greiciau 4 men tai ir kosytes kokios ir tikrai sotesne butu

06. Sep 2011, 08:46

as,manau,nereik to alucio..labai gerai kmynai su pienuku,bent jau man..nezinojau,bet pabandziau ir tikrai

06. Sep 2011, 08:44

zaliaake,kaip faina,kad dukryte jau nemaza ir va sunelis,saunu

06. Sep 2011, 08:44

Labas rytas mamytes 😀Visu pirma apie ta aluti.As taip pat galvojau,kad jai mazai turesiu pieno,tai teks jo pagert kartais,bet kazkur(dabar neprisimenu kur),as perskaiciau,kad is tikro jis nera gerai,kad neaisku ko jame yra prideta.Tai as galvoju,kad gal geriau tada kmynu arbatele,jei jau truksta pieno.O su laipsniais tai net minties nera,na nebent kokia proga teks koki gurksneli 😀

06. Sep 2011, 08:40

kokia niuri diena☹

06. Sep 2011, 08:39

labas,zaliake..mano ir jau ismiegodavo ilgai,o siandien kazkur kas 2h..kaip jums vakar vakaras praejo?mums ramiau😀 as esu pries alkoholi maitinant..nieko nesakau,kuris be laipsniu,bet as jokio maitindama negeriu😀

06. Sep 2011, 08:25

as tei va snd pamaciau pirmam pus info apie tai, ar reikia zindyvei gert alaus, kad galetu pagausint pieneli😀 na, laikausi tokios nuomones "ne bet kokiam alkoholiui", o siaip leidziu sau gurksnot nealkoholini aluti😀 neseniai atradau dar ir obuoliu skonio, bet dar neturejau progos isbandyt😀 o ka jus, mergaites galvojat apie zindyma ir alkoholi?

06. Sep 2011, 08:23

labas rytas😀 na, mes snd irgi nlb gerai miegojom, dukryte vis atsibusdavo ir verkslendavo, tai ir as vis prabusdavau...o tik Gabyte uzmigdavo ir mano akytes jau beveik susilipdydavo, tuomet sunelis atsibusdavo ir noredavo niam niam😛 juokas pro asaras😀 siaip tai ganetinai sunku pastaruoju metu, nes praeita sav taip dziaugiausi, kad pas mus ilgeja tarpai tarp maitinimu, naktimis ismiegodavo po 5-6val, o stai jau 2-3d kaip jis nakti keliasi kas 2val, kartais netgi ir kas 1☹ ziauriai truxta miego ir nors jauciu liudesi, kad isleidau Gabyte i darzeli, siek tiek ir dziaugiuos, nes kai Gabyte darzelyj, as galiu skirt daugiau demesio sau ir suneliui, siek tiek atsipalaiduot😀 ir netgi snustelet😀

06. Sep 2011, 07:21

labas rytas,mes ankstyvos,maze nuo 6 h nemiega

05. Sep 2011, 21:26

zaliaake,kad del primaitinimo,atrodo kita kart gal jai maza pienelio.visokiu minciu kyla..siandien aciu D,nelabai teko sokinet..dabar supu lovelej..

05. Sep 2011, 21:24

laimabu,jokiu budu nenutrauk savo pieneliu maitink,tiesiog iki 3 men budinga tai..aisku sunku,bet..turime buti stiprios..laukiu kada ir mes issaugsim

05. Sep 2011, 21:04

reikia vaikuciui masaziuka pilvuko daryt aplink bamba pagal laikrodzio rodykle, kojytes pritraukt ir atitraukt nuo pilvuko, dviratuka mint, dazniau ant pilvuko guldyt😀