2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

03. Sep 2011, 13:24

fito lacto.skanu ja ir gerti ir siaip nebloga 😀

02. Sep 2011, 14:01

Aš dilgėlių ir kmynų geriu 😀 Jurgitele, o kaip vadinasi ta arbata?

02. Sep 2011, 13:39

as kmynus su pienu geriau,bet dabar nusipirkau specialia laktacijai didinti is vaistines,visai nieko ir gerti skanu 😀

01. Sep 2011, 14:42

Na, as apie pankoliu arbata irgi nesu girdejusi, bet reikes pabandyt 😉 o siaip sako ir kmynu arbatele labai tinka maitinancioms 😀

01. Sep 2011, 12:30

Apie pankolius pirmąkart girdžiu dėl pienuko gaminimo, girdėjau, kad padeda, kai vaikučiams pilvuką pučia 😀

01. Sep 2011, 10:22

Nezinau ar cia mitas ar ne, bet vyro sesuo man patare gerti pankoliu arbata.. ji pati gere dideliais kiekiais visa laika kol maitino.. as pati irgi i diena pora litru isgeriu tos arbatos. Vaikiukui menesis tik, o pieno krutine per daug net gamina... neisvalgo kleckas tiek.. Ir vis saldytuve stovi du buteliukai nutraukto pieno po 160ml. Aisku nervai ir nuovargis irgi turi dingti, pankoliai negelbes nuo to. 😀

31. Aug 2011, 17:02

Na, atrodo jau viskas susitvarke. lyg ir vel pienuko pakankamai 😀

31. Aug 2011, 13:59

sveikutes 😀gal truputuka pasinervinai?pirmame puslapyje paziurek,mes diskutavome ta tema,kad butu pienuko.manau,kad viskas susitvarkys ir bus viskas gerai 😀rinkitateka,tavo mazyle atrodo tokia didele pries manaja 😀grazute mergyte 😀manoji ir dabar nera is ramiuju,reikalauja demesio,prisipratinom ant ranku,tai ir panesioti tenka.

30. Aug 2011, 15:07

Man vakar atsitiko nelaime, jei taip galima pavadint: pradejo mazet pienuko :'( o taip noriu mazyle toliau maitint pati... bet nenuleidziu ranku, duodu maziukei valgyt kada tik ji parodo net maziausius zenklus, kad gali buti isalkusi ir su pientraukiu darbuojuosi, kad tik pienukas gamintusi. net nesuprantu del ko taip atsitiko...

30. Aug 2011, 10:43

Labutis visoms 😀 Oho, koks čia pagausėjimas, smagu 😀 Pas mus irgi pirmąjį mėnesį buvo sunku, atrodo vis maitindavau ir maitindavau. Bet prasidėjus antrajam mėnesiui viskas susireguliavo, valgom maždaug kas 3 - 4 val., o naktį tik 1 kartą keliamės, pavalgom ir vėl užmiegam. Augam kaip ant mielių, va ką reiškia MP. 😀

29. Aug 2011, 12:42

Labas 😀 as irgi maitinu is kruties. kai matau, kad jau pradeda snaust, tai vis pakibinu ja, kad nepamirstu ka veikia 😃 mano mergina irgi pradejo mazai diena miegoti, nors mums dar tik antra savaite eina 😀 diena irgi daznai valgo, gal todel, kad ne po daug. kadangi mazai miega ir daznai valgyti nori, dienomis mazoji daznai buna piktute, o tai mane vercia nerimauti ar viska darau gerai, ar elgiuosi teisingai ir tt... ☹

28. Aug 2011, 20:51

liaba 😀mums jau pusantro men.,o rezimo ar kazkokio valandinio ritmo neturime,niekaip neiseina sureguliuoti.visa diena duodasi,mazai miega,uztat nakti beveik visa ismiega,uzmiega 21h,o valgyti atsikelia anksti ryte 5-6h.maitinu tiesiai is kruties, tdl valgo diena daznai,gali but kad ir nedavalgo,uzmiega.

28. Aug 2011, 14:50

Jjurgitele, o kaip veliau atpratinai mazyle, kad valgytu kaip priklauso, kas 3 val? ar pati kazkaip persilauze? na, dabar naktys jau ramesnes ir pas mus (kad tik neprisisnekeciau 😃) atsikelia tik 2 kartus pavalgyt ir toliau ramiai pucia i aki 😀

28. Aug 2011, 09:33

Sveikutes 😀 laimabu mano mazyle pirmaji menesi irgi taip pat nenueidavo nuo kruties.Valgydavo vos ne kas puse valandos.O kad pienelis bega is kitos kruties tai cia normalu.Tik mano nakti ramiai miega. 😀 Ir prie soskytes spesit , dar priprasit. 😀

25. Aug 2011, 14:36

Labas! Jungiames ir mes 😀 Gimeme liepos 22, 3400, 54cm, vardu Aleksas. Kaip gydytojas gimdykloje sake: ooo, cia kaip tas liutas is madagaskaro kur soka pagal daina I like it move it move it. 😃

25. Aug 2011, 13:26

Sveikos mamytes 😀 prisijungsiu ir as prie jusu 😀 musu mazoji gime rugpjucio 17 d. 3490g ir 50 cm. tai gi mums siandien jau savite ir 1 dienele 😀 maitinu pati. tik nezinau kaip jums papasakoti, turim toki oziuka: mergyte beveik nuolat prasosi prie kruties. pavalgo ji normaliai, nes kai maitinu is vienos kruties, is kitos upeliais pienukas teka 😀 pradeda verkti, priglaudziu as ja, patraukia kelis kartus ir toliau tik ciulpia kaip soske. diena dar nieko, bet vakarais labai skandalus kelia (iki kokios 1 - 2 val nakties). nupirkom ir soskyte mes jai, nors buvau grieztai nusistaciusi, kad neduosiu, bet nelabai ji nori ja imti. paima tik tada, kai snaudzia. gal patarsit ka daryti? 😀

23. Aug 2011, 10:38

Sveikutes 😀 jai nieko pries ir as prisijungsiu 😀 mazoji Karolina gime liepos 17 d. 3416g ir 50 cm, manau visai normaliai kaip mergytei.... sunus daug didesnis buvo 😀 gimdymas tikrai buvo lengvas, nors ir siek tiek teko plysti, per siule likusia po pirmo gimdymo.... sia savaite eisim pas daktare, tad tiksliai suzinosim kek paaugom ir priaugom 😀 maitinu pati ir lb viliuosi maitinti bent iki puses metu.... pirmaji temaitinau iki 2 men ir vis per ta stresa.... tad dabar stengiuosi kuo ramiau i viska reaguot, gerai maitintis ir pailset, nors su dviem pypliukais sunkoka, bet nieko.... svarbu nakti galiu gana gerai pailseti, nes mazoji keliasi vos 1 karta arba isvis nesikelia valgyti 😀 kaip jus laikotes? kokios nuotaikos siomis dienomis?

11. Aug 2011, 20:16

Sveikos 😀 Na, nežinau, kaip čia dėl tų skatinimų.. Bet norisi lėlytę kuo ilgiau pačiai išmaitint.. Nusiteikusi bent iki pusės metų tai tikrai, o jei Dievas duos, tai ir ilgiau. Kol kas laimingos ir sočios 😀

10. Aug 2011, 15:24

na mums ir greit sukaks pirmas menesiukas,bus pirmas apsilankymas pas gydytoja,ziuresim kiek mes paaugom 😀noriu mazaja kuo ilgiau maitint savo pienu,tai ir klausineju kaip skatint,kad jo tik butu 😀

09. Aug 2011, 19:36

Sveikutes😀prisijunksiu ir as prie jusu😀Jurgittele sveikute ir tave cia radau😀mes gimem liepos 16 d.3525 ir 51cm😀gimdziau kaip pirma vaikuti sakyciau labai lengvai,vos keli idreskimai😀siandien jau mum 3 savaites ir 4 dieneles😀buvom po dvieju savaiciu pas daktara tai buvom priauge visa kilograma ir 4 cm😀tai manau augam labai sparciai😀o del pienuko cia idomiai jus uzsiminet,nes kai buvo daktaras atejes ir taip kaip kalbejom tai posakis,kad kazkas skatina piena nera😀tai dabar nesuprantu😀siaip tai pieno dar pakankamai sakyciau turiu,nes leliukas ismiega visa nakti,uzmigdamas 11 keliasi tik 5 valanda ir vel miegam abudu istikruju😀ir nieko negeriu visa laika,kad kazkas skatintu pienuka😀

07. Aug 2011, 14:12

Tikrai neblogai 😀 Laukiam ir mes vizito pas gydytoją žiūrėsim kiek per antrą mėnesiuką priaugsim, dar savaitė liko 😀

05. Aug 2011, 21:16

sveikutes 😀 na neblogai augat,smagu 😀

05. Aug 2011, 15:08

sveikos merginos, na pas mane pienuko yra bandziau visokias arbaciukes gert bet manajy auksley tenka vakare ir ryte damaitinti ☹ bet tikiuosi tasitaisys mum jau 2men ir 7 dieneles per menesy priiaugom 1,760 ir 6cm

05. Aug 2011, 14:06

Neskani, bet gal veiksminga 😀 Aš dilgėlių arbatytę vieną geriu. Žinau, kad dar ir krapų yra gera. Reiks ir man pabandyt kmynus pienu užsipilt, nors nelabai iš tiesų gundo ta mintis. Nemėgstu pieno. Bet gal su arbata bus nieko. Jjurgitele, sveikinam 3 savaičių proga 😀 🌷

01. Aug 2011, 19:39

Sveikutes 😀 as geriu ta arbata,tik as pasidarau kmynu arbata ir uzsipilu pienu.man ji nera skani,bet geriu 😀siaip augam gerai,rytoj mums 3 savaites 😀

29. Jul 2011, 13:47

Labas, seniai čia besilankiau, pati apleidau savo kurtą temelę. ☹ Na, bet vis laiko maža, dauug lėlytė atima, be to ir namų ruoša, o ir pailsėt norisi... Kaip jums sekasi augti? Viskas gerai? 😀
Jjurgitele, taip, aš vis dar maitinu tik pati, ir labai tikiuosi, kad dar ilgai pavyks tai daryti. Pienelio atrodo turiu pakankamai, dėl ko labai džiaugiuosi 😀 Dėl jo geresnės kokybės ir spartesnio gaminimosi geriu dilgėlių arbatą, kaip patarė dar ligoninėje. Tą vadinamąjį apsinešusį nuo pieno liežuviuką ir aš valydavau tokiu tirpalu kaip kad Vyte patarė. Bet mums tik tam kartui nuimdavo ir tiek, tada gydytoja patarė išmėginti Daktarin valgomąjį gelį - tepaliuką, jis atrodo geriau suveikė. Dabar jau mažiau tų apnašėlių pastebiu.
Lukaaaaa, smagu, kad taip ilgai pavyko pačiai maitinti vaikelį. O tu didelį puodą kasdien taisydavais tokio gėrimo? Gerai visada suveikdavo? Skanu? 😀

25. Jul 2011, 21:33

Parduodu ir vystymo lenta 40 Lt. Idealios bukles.

25. Jul 2011, 21:32

Kad ilgiau butu pienelio - ilsekis, daugiau miegok su maziuku ir dar gerai labai gert tokia ale arbata 1 litras pieno, vienas vandens ir saukstas kmynu. Uzverda ir jau gali gurksnot. as per diena isgerdavau po puoda tokio gerimo - maitinu iki sios dienos dar o jau mums 8 men. 😀 Sekmes 😀

25. Jul 2011, 21:30

Sveikutes, Gal kuriai reikia lavinimo kilimelio, parduodu mazai naudota nebrangiai. Pirktas vaiku mieste . Kaina 60 Lt. Skambinkite 860041164

25. Jul 2011, 19:24

Ka reikia daryti kad ilgiau butu pienelio? Ir ilgiau geleciau maitinti?