2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

07. Sep 2011, 09:07

pasaulyte as tau taip pasakysiu "o kada nesiot, jeigu ne dabar?"😀 juk paskiau leliukas uzauga ir nebenori, kad ji nesiotu, taigi naudojuos proga😉 zinoma, gal tai kazkiek ir itakoja ta vadinama rankinuka, taciau as jau geriau dejuosiu kaip man sunku ir nesiosiu vaika, negu paskiau verkslensiu, kad praleidau tokias nuostabias akimirkas ir visiskai nenesiojau savo leliaus😉 bet cia tik mano asmenine nuomone😀 na, o del miegucio, tai Karoliukas, bent jau kol kas, daznai miega, praktiskai visa laika😀 atsikelia kokia 7val, pavalgo, tuomet siek tiek pabudrauja ir jau kokia 🤓8 30 as ji migdau, pamiega pora val ir tik pamatau, kad jau tuoj atsibus, iskart papuka jam i burnyte😀 pavalgo, tada greit perrengiu ir vel miega, vel 2val ramybes, vel pamaitinu, perrengiu ir miega😀 paskiau jau gali ir ilgiau miegot, nes diena jis dazniausiai 3-4val ismiega, o jeigu lauke, tai gali ir kokias 5😀 paskiau vel pamaitinu, perrengiu ir jau tada gali but koncertas...nes vakarais, kaip ir minejau kokia 1🤓19val jis koncertuoja, nors vakar tfu tfu tfu viskas buvo ciki piki, parsivezem ta baby bjorn, tai sedejo jame, as ji pamazu pratinu buti be manes😀 na, kai pradeda zyzti, prieinu, pakalbinu, palieciu ir pan., sunkiausia buna nakti, nes anxciau jis eidavo kokia 22val ir ismiegodavo iki 3-4ryto, o db uzmiega 22val ir jau po 2val opa pa atsikeles ir nori valgyt😉 taigi, isoko i 2val ritma😛 na, tikekimes, kad greit tie tarpukai ir vel prades ilget😀 o migdau as ji visa laika tokiu budu: suvynioju i silta paklode, uzdengiu jam nosyte ir nesioju, tuomet ir sminga graziai😀

06. Sep 2011, 17:30

Labas 😀 Na, ir prirašėt čia.. Net perskaityt visko nebeįstengsiu 😀

06. Sep 2011, 16:33

zaliaake,ar daug tavasis diena miega?kelinta eina vakare?man tai sunku jei ilgiau nepamiega tada pyksta,ir papulio neima ir uzmygdyt neina

06. Sep 2011, 16:25

vai,koks keistas vardas ziede,bet grazus

06. Sep 2011, 16:25

aciu,uz pagyras del vardo😀 tevelis sugalvojo..as Romute,vyras Robertas

06. Sep 2011, 16:22

zaliaake,bet ant ranku mes pacios pripratinam

06. Sep 2011, 16:01

Ziedune esu girdejusi,bet ziedes ne,

06. Sep 2011, 15:55

kristutea zinai, mano mamyte sake, kad as irgi nei ropojau, nei sliauziojau, irgi iskart atsistojau ir vaiksciot pradejau😉

06. Sep 2011, 15:54

aga, isties...Ziede😀 ir pas pasaulyte lb fainas Radvile😀
pas mane tai dukrytei tete isrinko Gabija, nes lb sunkiai mums su vardais buvo, o stai suneli jau pirma d zinojau, kad Karolis...kazkaip gime, nesiojau ji, myluojau, pasiziurejau i ji ir ...Karolis😀 tikras Karolis, jox kt vardas netiko😀 niekad netikejau, kol paciai taip neatsitiko😀

06. Sep 2011, 15:39

laimabu lb grazus vardas dukrytes 😀

06. Sep 2011, 15:34

zaliaake as niekaip neprisiruosiu uzsirasyt pas savo gine, bet jau reik apsilankyt kad apziuretu, nes ir buna kad kartais paskauda.... o per saremius man net neleido i wc eit, kadangi galvyte buvo lb zemai, sako nueisi ir pagimdysi wc.... tai va.... na mano berniukas anksti pradejo vaiksciot, bet nei sliauze nei ropojo kaip kiti..... taip norejosi visko po truputi, bet net nepastebejau kaip eme ir atsistojo, ir pas daktare ejau, klausiau ar cia viskas gerai kad taip anksti, bet ji pasake kad buna tokiu atveju ir nieko cia tokio... 😀 na kaip visad su pirmu visko bijai 😀

06. Sep 2011, 15:29

Na, o mano gimdymo istorija tokia: pirmas terminas buvo rugpjucio 3, antras rugpjucio 10, o pagimdziau rugpjucio 17 d. 2 val nakties pajutau pirmus saremius, bet nekreipiau demesio, nes tokius jutau jau kokia pora savaiciu. 3 val nubego vandenys. pazadinau vyra, jis iskviete greitaja ir isvaziavom i ligonine. kadangi turejau gimdyti kauno klinikose, alytaus ligonineje mane tik apziurejo ir su kita greitaja isveze i kauna. nuo pirmo saremio iki pabaigos, gimdymas truko 13 val. mergyte pagimdziau 15 val. viskas vyko gana sklandziai, be komplikaciju. tik esu labai jautri skausmui, todel prasiau nuskausminamuju, bet jau buvo per velu, todel teko kentet iki galo 😀 daug laiko su vyru praleidom duse. jis man su vandens srove masazavo pilvuka, tai bent siek tiek palengvino saremius. sunkiausia buvo tada, kai vaiko galvute nesistaye i gimdymo takus ir pradejo lasinti skatinancius. nuo ju pradejo skaudeti dar labiau. saremiai kartojosi kas puse min. siek tiek ikirpo ir siuvo, bet to net nepajutau 😀 gime grazi 50 cm ir 3490g mergyte 😀 po gimdymo buvau issekusi, bet gana greitai atsigavau ir jau ta pacia diena norejau namo 😃 dukrytes vardas Žiedė.

06. Sep 2011, 15:07

mano db 2 vaikai miega, dukryte miegamajam, o sunelis ant ranku😀 siaip tai dukryte iki kokiu 6-8men ant ranku temiegojo😉 buvo ganetinai sunku😛

06. Sep 2011, 14:55

zaliaake,ka leliukas veikia?kiek d miega?

06. Sep 2011, 14:46

aciukas,o tavo leliuku?

06. Sep 2011, 14:37

zinot, mergaites, kai dar tik auginau savo pirmagime, as irgi norejau, kad ji kuo greiciau vaiksciot pradetu, o stai su suneliu nea😀 man ir taip gerai, be to mano dukryte pradejo jau pati vaiksciot 1m ir 3men, ir man visai super, kadangi nereikejo jos saugot, nereikejo jokiu apsaugu ant stalu bei kampu det, nes ji jau kai isidrasino, tai graziausiai mokejo vaiksciot pati😉 as manau, taip netgi geriau😉

06. Sep 2011, 14:35

pasaulyte nu cia tai geras del to gimdymo, o del to, kad kai buvai tulike ir gyd sake, kad neuzsidarytum, tai suprantama, juk ir vaikas taip gimt gali😉 man pvz pries pat 2 leliuko gimima, as apie tai dar nzn, vis i wc norejosi didelio reikalo, bet niekaip padaryt negalejau, o paskiau se tau, nuvariau i ligonine ir suzinojau, kad jau 8cm, uztat ir i tulika norejau, juk noras stumt atsirado😉
laimabu o del kudikelio galvytes ne tik kad reiketu pabandyt, bet reikia nuolat mazyli guldyt ant pilvuko, tai ir nuo diegliuku padeda ir sustiprina kaklo raumenukus, mano vyras pirmagime kasdien guldydavo pati pirma men, tai jau 2men geriausiai galvyte nulaike😉 bet tas laikymas nereiskia guldymo ant mamos krutines, mazuliuka reikia guldyt ant plokscio pavirsiaus, kad visas kunelis butu lygiai ir nepakenktu stuburiukui😉 kodel galvojat reikia i lovyte mazuosius guldyt? o tam, kad ju stuburiukas butu tiesus, uztat ir yra ten visokiu grikiu pripildytu ir pan., o jau musu lovos kudikeliams netinkamos del minkstumo😉 nors ka as cia sneku? mano dukryte visai neseniai buvo iskraustyta i kt lovyte, iki siol su mumis miegojo, o stai sunelis tfu tfu tfu lyg tais kol kas miega lovytej, nuo pat pradzios kazkaip man taip pavyko, biski ramesnis jis yra😉
kristutea tai tavo super gimdymas, sveikinu😉 beje, as kaip ir tu, jau ta pacia diena galejau sedet, net neplyginsi su 1 gimdymu😉 per pirmaji mane uzmigde iskart po vaikelio gimimo, nes placenta neisejo, paskiau dar ir siuvo, taigi ilga laika negalejau sedet, maitinau guledama, o ta poza man ziauriai netinka, nes nuolat buvo nugrauzti speneliai, gimda baisiai skaudziai traukesi...zodziu, baisu☹ o stai per 2 gimdyma manes nekirpo, tik siaip buvo pora nubrozdinimu, kai gimdziau, tai net necyptelejau, lb Semetos kursai tame padejo😀 iskart po gimdymo net ir nufotkino mano mazyli, ka tik paguldyta ant krutines, toki varsketa😃 db kai pasiziuri, net nesitiki, kad jis ten😀 tik va pastaruoju metu kazkokie keisti skausmai pilvo apacioj pradejo kankint, netgi kai nusiciaudau, iskart suskausta, tai varysiu si penkt pas superine gine, ziuresim ka pasakys😉 beje, o jums dare echo po gimdymo?

06. Sep 2011, 14:29

kristutea..ogo,9 men vaikscioti...zinau viena atveji,kad 6 men pradejo,tai cia isvis

06. Sep 2011, 14:19

grazus vardas.tokio nesu girdejusi 😀

06. Sep 2011, 14:17

Radvile

06. Sep 2011, 14:17

Radvile

06. Sep 2011, 14:07

pasaulytes klausiu 😀

06. Sep 2011, 14:07

koks sitos grazuoles vardas?

06. Sep 2011, 13:50

na mano ir pirmagimis taip pat dare, lb anksti pradejo galvyte laikyti, daktarai ziurejo del tonuso, bet sake normalus.... jis ir vaiksciot pradejo 9 men

06. Sep 2011, 13:34

As is kart po gimdymo galejau jau kambarius tvarkyt 😀labai gerai jauciausi

06. Sep 2011, 13:25

as po gimdymo ir gerai jauciausi,ta pacia diena pilnai sedejau,nors sake pusiau

06. Sep 2011, 13:18

na man keista kaip vaikas gimes laiko galvyte ar ja kelia,,as manau,kad yra siek tiek tonusas padidejes..aisku cia nera kazkas blogo

06. Sep 2011, 13:08

na o as turejau birzelio 18,o pagimdziau 23d.jau ruosesi epidurui,tiksliau jau papuske nugara,ruose adata durymui,bet nespejo,nes surekiau kad gimdau ir per 1 stumima atkeliavo Guste 😀

06. Sep 2011, 12:51

as ant pilvuko guldau nuo tada kai suejo savaite, daktare liepe, lengviau pilvuko diegliukai praeina ir issipurpsi, na aisku bambute jau buvo tvarkoj, ir galvyte ji nuo gimimo lb tvirtai kele, tai db ilgiau jau ant pilvuko pabunam ir jai lb patinka....

06. Sep 2011, 12:48

as gimdyti turejau liepos 14-15 diena, o pagimdziau 17. viskas sekesi lb gerai, 2 val nakties prasidejo saremiai, 4 nuvaziavom i gimdymo namus, o 10 gime mazoji Karolina. esu patenkinta kadangi pagimdziau pati, tikraja ta zodzio prasme, kadangi saremiai man buvo lb stiprus o aparatura juos vos fiksavo, tad viskas priklause nuo manes kada stumti, kada atsipusti 😀saremiai buvo lb reti, bet uztad lb skausmingi ir ilgi.... gerai kad daktare pasiule masazuokli nugarai, mat skausmas man buvo is nugaros tai lb padejo, mat stipruma pati reguliavausi, o per saremius buvo pasaka su juo... ir lb greit po gimdymo atsigavau, jau ta pacia diena galejau normaliai sedeti, nors ir buvau siek tiek plysus per siule(po pirma gimdyma kur buvo daryta) ir siaip lb gerai jauciausi...