2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

05. Sep 2011, 13:09

labai skiriasi abieju vaiku auginimas?as galvojau apie 2 vaikus,bet jau aciu gana man ir vieno..sakiau uzauginti ir viskas ..negaliu kaip rekia vaikas..ir po tiek laiko,o nurminti neina..nudurniuoti galiuuu

05. Sep 2011, 13:03

jums jau gerai dideli...3 men tuoj...jauciu ramus vaikas..o manoji ir diena jai pavalgo,pazaidziam 15 min ir pykstam ir davai ant ranku

05. Sep 2011, 13:03

zaliaaka,tai jums padedavo ji,o maniskenu kas cia per vaikas,kad vis rekia,tai mano budavo,paguldau i lovele pamaitinta ir miega,jokiu bedu.nu cia tai...ir taip kasdien po kelis kartus

05. Sep 2011, 13:02

zaliaaka,tai jums padedavo ji,o maniskenu kas cia per vaikas,kad vis rekia,tai mano budavo,paguldau i lovele pamaitinta ir miega,jokiu bedu.nu cia tai...ir taip kasdien po kelis kartus

05. Sep 2011, 13:01

dar slogyte gydomies,pasigavo nuo manes,o leliukams jau sloga,baisu☹ mes aplamai labai mandros,net negulim vezimeli,jo nemegsta tik paguldai ir dudod,tai mums i lauka problema

05. Sep 2011, 13:00

bet vakar galvojau isdurniuosiu☹dabar kaip vakaras ir baisu...ka kaimynai galvos..sakys gal skerdzia ta vaika

05. Sep 2011, 12:59

zaliaake,dabar brniuka augini?jau lengviau antras

05. Sep 2011, 12:58

zaliaake,va prabudo tai as greit papa😀as ir buna kaip isirekia supuoju,kad uzmygtu nors 10 min,kad pamirstu ko verke tada greit papuli..as galvojau,kad manoji tik tokius kuriozus daro..vakar gal 4h,sokinejau daviau kol priveikiau uzmmygdyt..ir jau isalkus ir tai auti kedutej..o tada isemiau uzmygusia,ir greit papuli

05. Sep 2011, 12:50

oi, uzjauciu, mes pirmagime auginom pas mano mama ir tai budavo problemu, nes mama vis atbegdavo mums padet😀 ji namuose vakarais dirbdavo, o kai maze rekdavo kas vakara, tai kokie jau ten darbai? bet viskas praeina, kartais mazuciai verkia iki 3men, kt iki 6men, bet kuo didesnis vaikas, tuo didesnes problemos, juk paskiau eina dantukai, oziukai... veiklos niekad netruxta😃

05. Sep 2011, 12:47

tai jai pilvuka tikr pucia, mano dukryte vos ne iki 6men kas vakara koncertavo, 20 pradedavo, o 21pabaigdavo, smigdavo, jokiu vaistu nenaudojom, as kazkaip pries juos, bent jau kol tokie mazuciai😉

05. Sep 2011, 12:46

zaliaake,as galvojau,kad cia manoji tik taip duodas,,mes gyvenam su uosviais,,tai uosviene sako nu kas cia per vaikas..normaliai negali pavalgyt,tai duduoja tai vel..zodziu..

05. Sep 2011, 12:45

zinok, maniskiui irgi taip daznai buna, kone kas vakara, tai as ji uzmigdau, jeigu bent trumpam pamiegos, tai uzmirsta del ko rekes ir paskiau tik prabunda, iskart papuka ibrukiu ir viskas😉 kartais net ir per jega papuka ikisu, nes girdziu, kaip jo pilvukas urzgia o jis kruties neima😉 oi, su tais mazuliukais visokiu bajeriu buna, mano sunelis karta nakti prabudo valgyt, papuka ikisau, o jis kazko susinervino ir visa val reke, kol galiausiai pavalge ir smigo😉

05. Sep 2011, 12:45

vakar vakare manajai kazkas uzejo,kaip isireke,vaje☹jau bijau ir vakaro

05. Sep 2011, 12:42

manoji buna valgyt nori,bet kazko supyksta ir pradeda verkti ir tada papulio neima,o duduoja

05. Sep 2011, 12:41

zaliaake,bet ko rekia as nesuprantu,sakau gal alkana,jau bijau ka ir galvoti☹

05. Sep 2011, 12:33

as maitinu pagal poreiki, gal netgi jis ir pats kartais nenori, bet pasiulau kruti ir ciulpia😀 as manau, kad visos mes turim pieno, tik reikia tuo tiket, normaliai maitintis ir daug skysciu vartot ir jokiu budu neprimaitint😉 maniskis jau 2sav kas vakara rekia, tai nesiojam ant ranku su vyru pasikeisdami😉

05. Sep 2011, 12:30

as geiu kmynu arbata balinta pienu,bet kiti sako,kad jos daug negalima,nes mazyliui su pilveliu blogai gali buti,kietina visuriukus ir pan..kazi tiesa?

05. Sep 2011, 12:28

vakar vakare,nezinau kas uzejo pradejo pykstauti..ir,kad isisreke ir miegoti nejo uzmygdyt..o tada ir praalko,o ipykusiai papulio neisiulysi zviegia ir tiek..tai gal 4 h po prakaitu daviausi ant ranku☹

05. Sep 2011, 12:26

zaliaake,labaukas😀 saunuole,ogo,kaip priaugat,turi labai daug ir riebaus pienuko😀

05. Sep 2011, 12:25

as va pati geriu kmynus balintus su pienu,tikrai gerai😀

05. Sep 2011, 12:25

sveikos, mamytes😀 pamaciau jusu foruma ir nutariau prisijungt, mano 2leliukas gimes bir 8 53cm ir 3740kg😀 jau mums greit 3men, maitinu pati (tfu tfu tfu), augam lyg ant mieliu, 1men apie 2kg priaugom, paskiau 1,5, va db eisim rugsejo 15, tai ziuresim kiek paaugo ir kiek db sveria😀 o dukrytei mano, pirmagimei rugsejo 21 sueis 2metukai, nuo rug 1 pradejo darzeli lankyt, bet mane taip sazine grauzia, kad jau net atsiimt is ten noriu☹

05. Sep 2011, 12:24

o kaip taip uzsikaprizina,tai ir nepavalgo..jau bijau,kad svoris nepradedu kristi..vakar net su sauksteliu misinelio daviau

05. Sep 2011, 12:24

dar arbatele,vos vos patraukia is buteliuko ir tai pyktadama,o pajaucia,kad misinukas ir viskas klykimas

05. Sep 2011, 12:23

laimabu,malonu)mes gimem liepos16d,4400g,56cm,Radvilyte..zodziu turiu problema..buna meryte pradeda pyktauti isirekia ir tada nei papulio nieko neima,o valgyt nori,bandziau misinuka duoti is buteliuko,neima buteliuko nors tu ka☹..

05. Sep 2011, 12:17

pasaulyt, tai zinoma, kad junkis 😀

05. Sep 2011, 12:16

labukas,mamytes😀ar priimsite?mes gime liepa

05. Sep 2011, 12:11

hestonia, as kaupiu atsargas juodai dienai 😀 Giedre1975, kokio ugio ir svorio tavo mezyte gime? kaip augat? 😀

05. Sep 2011, 11:46

Sveikos mamytes 😀Mes taip pat vasarines.Guste gime birzelio 23d.(na beveik Janina 😀 )

05. Sep 2011, 11:24

As tai skaiciua, kad pankuoliu arbata skatino pienuko gaminimasi pas mamyte, o siaip tai pagrindas yra gera nuotaika, nusiteikimas maitinti kuo ilgiau. Mano dukryte gime 08.24 tad kol kas pienuko pakankamai ir dar nusitraukti reikia po du - tris kartus per diena. Todėl galvoju, kad galbut reiketu pienuka saldyti, kaip sakant kaupti atsargas 😀 ar kuri nors is jusu mamytes esat tai dariusi?

03. Sep 2011, 13:29

As nusipirkau Lactus strong arbata. irgi nebloga 😀