2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

06. Sep 2011, 12:39

mes naudojame toki gultuka ir tikrai neblogas dalykas 😀laimabu,as tokio amziaus jau paguldydavau truputi,ilgai jai nepatikdavo.siaip gydytojai pataria,nes tipo greiciau galvyte pati laikys

06. Sep 2011, 12:23

na, jei drasiai galima guldyt, tai reikes pabandyt dar ir sita buda 😀

06. Sep 2011, 12:22

bet jei ji tiek ismiega reiskia pakanka jei to pienuko kiek suvalgo..ne visiems vienodai auga svoris

06. Sep 2011, 12:21

laimabu,gali drasiai trumpam guldyti ant pilvelio,bent man taip sake..as biskeli veliau pradejau..pasiguldydavau ant krutines ir uzmygdavo

06. Sep 2011, 12:15

Sveikos sveikos 😀 na ir pribendravot... pirmiausiai tai apie ta alu, as irgi esu nusistaciusi, kad nei nestumo metu, nei maitinant negersiu jokio alkoholio. na, nebent per kokia rimta svente taure raudono vyno, bet ir tai kazi... Mano mergytei ryt bus 3 savaites, tai apie seilejimus dar nei minciu nera 😀 maniske diena irgi valgo gana daznai, kas 1.5 - 3 val., bet po nedaug. nakti keliasi karta arba du, priklauso nuo to, kada is vakaro uzmiega. pavalgo ir toliau miega, tai ir mes su vyru pailsim 😀 tiesa, as maitinu nutrauktu pienuku, kad zinociau kiek suvalgo, nes kazko svoris nelabai noriai auga, tai biski vargina tas naktinis nusitraukinejimas. O dar jei sugriztant prie diegliuku temos, tai isbandyti visi tie masaziukai jau 😀 gal kazkiek ir padeda, negaliu sakyt, kad ne, nes buna, kai pradedu kilnot jos kojytes, pritraukinet prie pilvuko, ji nurimsta. na, bent trumpam 😀 kazkuri mamyte rase, kad paguldyt ant pilvuko. o tai tokia mazute jau galima ant pilvuko guldyt? ji dar galvytes nelaiko, nors jau labai noretu ir labai stengiasi 😃

06. Sep 2011, 12:07

as ziuriu cia,kad plepu viena😉))))))

06. Sep 2011, 12:05

bet kaip paziuri i ta gultuka nera uz ka tiek ..siaube..as pirkciau tuo atveju tik padeveta ir jei kas turetu pskolint pabandyt ar manajai patinka,jei ne,tokie lt..bet abejoju ar jai tiktu..o jus turit kokias vibro kedutes?mes ne,man kazkaip jos ne

06. Sep 2011, 12:02

akuseris galvojo nudurniuos,dvi gimdyves ir galvojo,kad abiems reiks daryti cp,nes manoji didele,o kitai kazkas nejo..tai as pagimdziau ir mane paliko ant stalo nesiuta,nes tai bego cp daryti,tada po jos pas mane dabaigti siuti😀)

06. Sep 2011, 12:00

na ka galiu pasakyti apie gimdyma😀 turejau gimdyti liepos 🤓10d,bet mes issilukstenom tik 16d😀 nors daktare sake nesulauksim ir 8d,bet😉) man viskas prasidejo 16d nakti,apie 1h nubego vandenys,tada keliu vyra sakau: viskaaaaas😀 na ir nuvaziavom,apie puse2h prasidejo saremiai ir vis stiryn,man sunkiausia saremiai iskentet,bet labai ramiai,net necyptelejau, o ir su manim kita gimde..kartu..ir vienas wc,tai viena ieina kita vel einam,tok nuo saremiu skausmu pykino,o pries pat gimdyma dar vidurius paleido,vaje☹ as gimdykloj sedziu wc, o akuseris sako tegu durys buna atidaryts turim tave matyt..galvoju dar geriau😀) o 8h5min gime leliukas

06. Sep 2011, 11:55

zaliaake,tada zinau apie koki gultuka,sake man 300 kainuoja,bet nezinau ar manajai patiktu

06. Sep 2011, 11:53

niu ka mamytes?

06. Sep 2011, 11:50

pasaulyte tai maniske irgi ne is karto nesiokles pripazino, pykdavo kuri laika, bet pora kartu panesiojau ir jai visai patiko, be to rankos laisvos, tai kazkaip biski patogiau, nors yra kt minusas-nugaros skausmai, juk tokia apkrova nugarai😉 na, bet ko nepadarysi del savo mazyliu, as va dukryte iki pat nestumo pab nesiojau, man rodos del to ir atvariau gimdyt sunu su 8cm😃 tai iki siol nugara skauda, beveik kasdien kamuoja, tai laukiu 6men, nes masazistas sake, kad tik po 6men mane priims, ziures kuo gales pagelbet😉 o apie ta gultuka gali pazet www.babybjorn.com , tu idedi vaikuti ir jis lyg ir guli, bet ne visai, viska gali matyt, jeigu kudikis pajuda, tas gultukas pajuda kartu, bet spec.nesupa kaip kt, nes pvz mano suneliui ziauriai visokios supynes nepatinka...fui, tei snd radau ta gultuka su mediniu zaislu per skelbimus, net nustebau, kad tos gultukus kaip kokias karstas bandeles isperka, nes naujas kainuoja apie 450Lt😉
beje, mergaites, o kaip jusu gimdymai praejo?

06. Sep 2011, 10:50

tai ir as taip galvoju,gal tuoj dantuku turesim,nes tu seiliu,ypac vakarais,ir pirstukus labai kisa i burnyte.aisku dar ankstoka,bet ka gali zinot.

06. Sep 2011, 10:47

tikrai taip, daugiau drasos su antruoju leliuku yra, nes kai pirmas, tai atrodo kad vis kazka ne taip darai 😀

06. Sep 2011, 10:45

as kai misinuka gerem tai nuo 4 men pradejom kosytes valgyt, o dabar tikiuosi maitint pati, tai apie primaitinima manau tik 6 men galima bandyt 😀

06. Sep 2011, 10:44

mano mazyte irgi dar nesiseilioja, bat va drauges dukrytei tai pirmas dantukas 2 men isdygo, tai irgi seiliojosi lb.... o mano sunus seiliotis pradejo nuo 3 men, o dantukas isdygo 5 men 😀

06. Sep 2011, 10:44

mamos,k urios jau augina antrus leliukus yra lengviau ir patirties ir is klaidu pasimokai..

06. Sep 2011, 10:43

zaliaake,as minejau..seip maitinti galima kosytem nuo 4-6 men

06. Sep 2011, 10:42

nusipirkau nesykle..dar nebandziau..na namie buvau isidejus paziuret,bet nezinau tada pyko,gal,kad pyktute buvo..zaliake..o kas ten per gultukas?

06. Sep 2011, 10:41

ai, kazkas is jusu minejo, kad jau savo leliu primaitins nuo 4men, ar taip patare gyd? nes as va dukryte tik nuo 6 pradejau ir tai, kol apsiprato dar keli men praejo😉

06. Sep 2011, 10:39

giedre,niu ne😀

06. Sep 2011, 10:38

pasaulyte oi, pazistama situacija, mano dukryte irgi negulejo vezime, tai i lauka eidavau tik prie namu, kai smigdavo, tik atsibusdavo ir vel dudas paleisdavo, po 3men nesiokle isigijau ir beveik iki metu ar net daugiau pranesiojau😉 suneli tai nuo mazens prie vezimelio pratinau😀 o db va pirxim jam baby bjorn gultuka, nieko ypatingo, bet pastebejau, kad jis isvargsta nuolat gulet, o ant ranku irgi tiek neprinesiosi, tai bandysim ta gultuka😉 kas isbande, sake nerealu iki kokiu 6men😀 o siaip tavo atveju slingai yra, juose kudikiai nesiojami nuo gimimo😉
kristutea as irgi nealkoholini alu nestuke geriau, baisiai jau man norejosi😛 ragavau ir nealkoholinio vyno, bet kazkaip nea😀
giedre maniskis tai nesiseilioja, bet keista, kad taip anxti, juk seiles reiskia busimus dantukus😉

06. Sep 2011, 10:09

Na tada tikrai sunku. gal patiks po kiek laiko?Na mes tik kepurytes nemegstam uzsidet 😀Na dar paklausiu as jusu 😀ar nesiseileja jusu vaikuciai?Mums jau reik seilinuko 😀

06. Sep 2011, 10:07

na vis stengemes 😀 na reik tiketis kad kai paaugs bent tada nores sedeti vezimuki, ka darysi, reik sokt pagal tu mazuciu dudele.... paaugs tai nesyne (kengura) galesi pabandyt, vis lengviau negu ant ranku nesiot 😀

06. Sep 2011, 09:58

giedre,taip neguli visai...😥 zinau tokiu vaiku dar ne viena,bet ziauru..auto kedutej

06. Sep 2011, 09:53

kristutea,labukas,saunu,kad taip jums pavyksta

06. Sep 2011, 09:52

gidre,bandau,reiks dar lasinti,dabar juros vandenuka ir vibrocil

06. Sep 2011, 09:51

Sveikutes 😀 na jus cia ir prireaset is pat ryto 😀 as taip pat pries alkoholi maitinant vaikui MP, bet nealkoholini alu geriau ir nescia, nes lb jau man jo norejosi....db kol kas dar neragavau....bet gal visai nieko butu pabandyt, juk alkoholio ten ne laso, o kartais net ir giroj buna keli laipsniai 😀 mano mazoji ritma nusistacius nuo pat gimimo, valgo kas 3 valandas, nors kartais ir dazniau pasiulau, ypac pries nakti, nes tuomet mes budraujam kokias 3 val, tai privalgom ir tada jau nakti ismiegam kokias 5-6 val, o kartais ir visa nakti 😀

06. Sep 2011, 09:51

zaliaake,taip sauksteli kmynu uzpylu karstu vandeniu ir tada nubalinu pienu

06. Sep 2011, 09:50

pasaulyte,tai ji visai neguli vezime?o tai kaip i lauka?