2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

25. Jul 2011, 19:22

Ačiu. 😀

24. Jul 2011, 22:54

padaryk sodos tirpaliuka, ant ouse litro vienaa arbatiny saukstely sodos ir pamirjyk merlike ir taip pavalyk burnyte. vis kaip apsinesa pienuku pavalyk tik merliuke truputy nugresk kad nebutu perdaug prisisunkus. 😀

24. Jul 2011, 22:37

gal gali patart kaip reikia valyti apsinesusi nuo pieno vaikucio liezuvi?

22. Jul 2011, 20:02

liabu 😀 nenusimink,kaip as atradau si puslapi,taip dar kas nors atras 😀 siandien mes pirma karta isejom i lauka 😀 o tu pati maitini mergyte?

21. Jul 2011, 17:26

Sveika prisijungusi, Jjurgitele 😀 Niekas neužeina į šią temelę. Sveikinimai sulaukus stebuklėlio 😀 🌷 Ačiū, mes augam neblogai. Per mėnesį priaugom 1kg svorio ir 3cm ūgio. Vis dažniau šypsomės, visokius garsiukus leidžiam. Žodžiu, kasdien vis smagiau 😀

19. Jul 2011, 13:43

labas,mamytes 😀 mes gimem liepos 12d.siandien vakare sueina savaite.po biski jau namie adaptavomes,pripratom prie aplinkos,susipazinom su namiskiais,turim 2 vyr. brolius.is pradziu buvo sunku su zindymu,dbr valgom kada norim ir is kruties.ismiegam po 2-3h,nakti keliames ir panasiai 2-3kartus.i lauka gydyt.dar neisleido,sake "spesit".kaip jus augat? 😀😀

28. Jun 2011, 15:57

Man gimė mergytė, pavadinom Rugilės vardu 😀 Gimėm birželio 14d. 12:05val. 3.430g svorio ir 52cm ūgio 😀 Taip pat maitinu pati, tik mes dar labai žaidžiamės, pykstam, kai nesiseka.. Na, pas mus dar tokio nusistovėjusio rėžimo nėra, bet maždaug kas 2 - 3 valandas ir valgom, naktį irgi keliamės 2 -3 kartus.. Nors dar visko būna.. Bandėm duot soskytę, bet mažoji tvirtai jos atsisakė, spjaudydama lauk, tai ir šaunu, džiaugiuosi 😀 Na, mano vyras jau dirba, kažkaip dar taip labai dėmesio stoka nesiskundžia, stengiuos laisvu metu palepinti ir jį 😀 O apie savijautą po gimdymo tai iš pradžių buvo tikrai nelengva, nes mano gimdymas nebuvo iš tų lengvųjų, o ir baigėsi neplanuotai, atliko extra cp. Na, bet dabar jau jaučiuosi pakankamai gerai, atsigavusi.. Kaip jums? Pasidalinkit savo patirtimi 😀

28. Jun 2011, 15:29

labukas,man taip pat butu ydomu isgirsti kitu mamyciu nuomones apie savijauta po gimdymo,kas kiek laiko maitina,ar duoda soskyte,ar vyras nesijaucia atstumtas po gimdymo ir panasiomis temomis...pagimdziau suneli birzelio3d. ,maitinu pati.Ka pati pagimdete berniuka ar mergaite?

27. Jun 2011, 13:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. 😀 Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! 😀

1 ... 1061 1062 1063 1064