2011m. vasarą gimę vaikučiai :)

27. Jun, 01:35

Sveiki. Sugalvojau sukurti temą, kuri suvienytų visas mamytes susilaukusias savųjų stebukliukų šią vasarą.. :) Būtų labai smagu susipažinti ir bendrauti, dalintis savo vaikučių auginimo džiaugsmais ir rūpesčiais. Labai laukiu visų! :)

05. Sep 2011, 21:02

pasaulyte ir dziaukis, kad butelio neima, maziau pagundos primaitint bus😉
laimabu dauguma mazuliuku pilvo diegliai kankina, bet jie iki 3men praeina😉 ir jie nebutinai nuo MP, gali but, kad mazylis oro prigaudo bevalgydamas, uztat ir skauda pilvuka paskiau o nuo misinuko gali buti dar didesnes problemos, kalbu is patirties, nes pirmagime vos 3sav maitinau, paskiau pradejau primaitint, kol galiausiai perejom ant misinku😉

05. Sep 2011, 21:01

Labas laimabu 😀na jai verkia ir riecia kojytes prie pilvuko,tai jai ji pucia.Pabandyk vaistuku duoti,gal ka nors jai nepatinkancio suvalgei.Gal jai reikia atsirugti,maniskei taip kelis kartus buvo,atsirugo ir viskas gerai 😀

05. Sep 2011, 20:21

pasaulyte, kad skauda ausyte nustatyti gali ir pati, tai labai paprasta: paspaudi salia ausies landos ir jei pradeda rekti stipriai, vadinasi skauda. mano mazajai irgi vakaraus diegliukai uzeina, tai buna nerami labai... ☹ gal sakau cia nuo mano pieno jai sitaip... jau net galvoju nutraukt maitinima mp, nors mums dar tik 3 sav bus treciadieni.

05. Sep 2011, 19:46

kaip gerai kaip taip..manoji iavis butelio neima..va vakaras ir vel pykciai☹

05. Sep 2011, 17:19

Kadangi ji visai negere misinuku,tad nieko kito man nebeliko.Taip,as ji virindavau.Ir mergina uzaugo be jokiu dideliu sirgimu 😀

05. Sep 2011, 17:13

kaip smagu,kad mamytes tokios aktyvios😀 kaip keista,kad nuo 4 men karves piena galima..jus ji virinat?

05. Sep 2011, 15:52

manau kad ir nuvirus paprastus kmynus poveikis tas pat butu, taip ir ketinu daryti jaigu dar pus viduriukus....

05. Sep 2011, 15:51

tie lasiukai pirktiniai, bet jie naturalus.... ir retai juos reik duot, ne taip kai kitus... pati tikuosi matinti bent iki metu, bet kaip bus taip, labai noriu maitinti pati.... kad nereiktu tu misinuku

05. Sep 2011, 15:29

na, as gal kokia 1-2sav po sunelio gimimo ribojau savo maista, bet paziurejau, kad jis ganetinai ramus, pilvuko nepucia, tai tuomet perejau ant normalesnio maisto,tik kepto stengiuos visiskai nevalgyt, nors taip buvo dar nestumo metu😀 oi, kadangi dukryte maitinau trumpai, tai suneli kad ir iki kokiu 2 metuku noreciau savo pienuku maitint😀na, bet ziuresim kaip cia bus😀
kristutea o tie kmyno lasiukai pirktiniai ar tiesiog uzverdi normalius kmynus ir ilasini mazai i skranduka?

05. Sep 2011, 15:11

Na as taip pat viska valgau,na gal tik kopusto dar nebandziau 😀Problemu del pilvuko kaip ir nera.Mano vyresnioji taip pat negere misinuku,tad nuo 4 menesiu as jai jau karvytes pienuka daviau.Na o mazaja noreciau ilgiau pati maitinti 😀

05. Sep 2011, 14:58

sveikutes 😀 kaip smaugu kaip musu cia tiek daug😀 as auginu 2 vaikucius, 3 metu 10 menesiu berniuka ir 1menesio su puse mergyte 😀 Su berniuku taip pat turejome daug vargo, kadangi diegliukai kamavo iki 4 menesiu, per nemigo naktis ir sunkias dienas pervargau, tad MP turejau tik iki 2 menesiu, po to buvo dar blogiau, kadangi mano mazasis misinuko nepripazino, tad dasidejo dar ir skrandukas.... istisai prabudavo ant ranku....o dar tada ir studijavau dieniniam, tad buvau visiskai nusivariusi nuo koju ☹ aciu dievui, sulaukus 4 men pasiuliau maziukui kosyciu ir tai buvo musu issigelbejimas, mat tada baigesi visos kancios su pilvuku ir skranduku 😀 o misinuko jis visiskai nepripazino, tad gereme vandenuka ir arbatytes, nuo 6 men pradejome gerti karves pienuka ir ji maziukas megsta iki dabar 😀 na o mazyte mano yra visiska priesingybe savo broliukui, rami nuo pat gimimo, miega ir valgo, verkiancia lb retai isgirsi...taip pat kartais pakamuoja pilvo diegliukai, bet as lasinu kmynu lasiukus ir mums jie padeda, nepucia pilvuko 😀 dziaugiuosi kad pienuko turiu pakankamai, taip pat maitinu kada ji nori, nors dazniausiai dar ir i valandas pasiziuriu, bet kai pradejo ismiegot visa nakti ka cia be priziuresi... maitinu visur kur tik ji uzsimano valgyt...ir parke, ir pas draugus....na kur tik papuolam 😀 ir nieko cia blogo nematau 😀 o kad pienukio butu reik gerai pailset, nepamirst ir saves.... gert daug skysciu ir gerai maitintis.... bent jau as valgau viska, kaip kiti sako negalima nieko raudono, ar sunkiai virskinamo.... o as valgau, ka daryt jaigu asmegstu ir kopusta ir pomidora ir grybus, ar kugeli, man skanu, as soti ir patenkinta, ir matau kad ir mano mazytei tai rupesciu nekele, viskas mums tinka 😀 tad daug noro ir auginkim savo mazuliukus sveikus ir socius 😀

05. Sep 2011, 14:45

zaliaake,saunuole,kad tu taip gali maitinti😀 ka mazylis veikia?arteja vakaras ir vel bijau

05. Sep 2011, 14:44

na mums siandien jau savaite,bet jau nedidele slogyte☹ sunku su ta slogyte

05. Sep 2011, 14:42

Sveikos mamytes 😀Mano dukryte gime 3kg,deja tikslaus ugio nezinau,nes cia Anglijoje jo nematuoja.

05. Sep 2011, 14:34

as kazkaip pora kartu isbandziau maitint atsigulus, tai man mazius tik spenelius nugrauze ir viskas, tai paskiau jau ir nemaitinau taip😉 man geriausia sedint ir stovint kartais galiu, kai jau lb reikia😀 o del slogytes, tai tfu tfu tfu kol kas nei vienas kleckas neserga, siaip tai biski prisibijau, juk dukryte darzeli pradejo lankyt....na, bet ziuresim kaip cia mums seksis😀

05. Sep 2011, 14:23

O kiek laiko jau jus ta slogytę kankina?

05. Sep 2011, 14:23

Ui, atsiprašau dėl vaistų pavadinimų, ne taip parašiau. Va kaip būna, kai nepasižiūri ir parašai iš atminties, o yra visai ne taip 😃 Nosies lašiukai - Vibrocil, o burnytės - Umckalor.

05. Sep 2011, 14:20

mums ir sake juros vandenuku,tada traukti ir vibrocil lasiukus lasinti

05. Sep 2011, 14:19

zaliaake,manoji ir is neramiuju..visko buna..aciu D,kad naktim leidzia miegoti😀 saunu,kad antram pasiryzote

05. Sep 2011, 14:18

Na, beveik savaitę. Traukėm snargliukus su tokiu prietaisų, Rhinomer vadinasi, kūdikių nosies gleivių ištraukėjas, taip pat praplaudavau su jūros vandenuku nosytę. Buvom pasirodyt ir pas gydytoją, tai išrašė į nosytę lašint Viburcol lašiukų ir į burnytę sugirdyt Umcolov lašiukų, nes mums gerklytė buvo paraudusi.

05. Sep 2011, 14:17

keleta sms cia parasiau,bet tokios fainos mamkos cia,mmmm😀 faina bendrauti

05. Sep 2011, 14:16

laimabu,o kaip issiaiskino,kad ausyte?

05. Sep 2011, 14:15

zaliaake,as maitinu tik atsigulusi..o tiu saunuole,kad taip moki

05. Sep 2011, 14:15

rinkitateka,o kiek laiko buvo slogyte?kaip gydet?kiek jums laiko?

05. Sep 2011, 14:02

Sveikutės 😀 O kiek naujokių turim, smagu 😀 Mes gyvenam neblogai, jau išsigydėm slogytę, jau ir į lauką išeinam, fainas oras.

05. Sep 2011, 13:34

laimabu uzjauciu del tokiu nesupratingu kaimnu, aciu Dievui mes jau persikraustem i savo namuka😀

05. Sep 2011, 13:33

na, man su 2 jau lengviau, i viska zymiai paprasciau ziuriu😀 negalvoju ka pamanys apie mano verkianti vaika kt, juk tai vaikas, jis kitaip nemoka isreikst savo minciu😉 o budavo su pirmagime tai baimes pilnos kelnes, net i poliklinika kiekviena men tik su vyru eidavau, nes manydavau, kad jei vaikas uzsireks, "ka pagalvos apie mane kt? kad as bloga motina?" nu zodziu tikra nesamone, ir siaip buvo sunkiau, nes maitinau misinukais, tai reikedavo nuolat begale daiktu veziotis, o db istraukei papuka, pamaitinai ir ramu😀 nors budavo ir su maitinimais problemu, kadangi duodu bet kur ir bet kada, tik vaikui panorejus, pas mus LT i tai ziuri gana skeptiskai, ypac senyvo amziaus zmones, kartais net ir pacios mamkos😉 buvo tokia situacija, as sedejau kavineje ir maitinau mazyli, buvau su savo draugemis, o ji taip i mane paziurejo, kad oi oi oi...bet svabriausia paskiau istrauke buteliuka ir ten pat pamaitino savaji, cia tai man buvo tokia nesamone, kad truxta zodziu tam aprasyt😉 na, bet stengiuos i nieka nekreipt demesio, maitinu sau ir auginu leliuka taip, kaip man atrodo teisingiausia😉 manau, visos taip turetume daryt, tik patys teveliai zino ko reikia ju atzalai😉

05. Sep 2011, 13:29

Sveikos 😀 nu ir priraset, net pavargau, kol perskaiciau 😃 na, mano mergina vakarais irgi koncertus pradeda. vakar taip isireke, kad net greitaja kvietem ir vaziavom i priemima. galvojom, kad jai pilvuka skauda, tai ir lasiuku 2 rusiu daviau, ir spiritini kompresa dejau, ir masazavau, o ji tik dar labiau reke. gaila vaiko pasidare. jau ir man asaros byret pradejo, kad jai skauda, o as nezinau ka ir nezinau ka daryt... :'( nuvaziavus i ligonine paaiskejo, kad jai ne pilvuka, o ausyte skauda. sulasino vaistuku ir mazute visa nakti ramiai ismiegojo 😀 o del kaimynu, Pasaulyte, nekreipk demesio. pas tave jie gal normalesni, nei pas mus. vakar, kai mano mergyte tiek kankinosi, jau ir man stogas pradejo vaziuot is to gailescio ir nezinojimo, o kaimynai dar per radijatoriu dauzyt pradejo! tipo tildyk vaika... truksta zodziu jau man...

05. Sep 2011, 13:23

na, kad ir kiek mes rupesteliu su dukryte turejom, vis tiek sumastem su vyru 2leliuka, skirtumas 1m ir 9men😀siaip tai dukryte buvo lb nerami, as ja ismaitinau pilnai tik iki3sav, paskiau primaitinau o kai i ligonine del nuovargio patekau, tai ir pienukas galutinai baigesi☹ o stai suneli vien MP maitinu, visko yra buve, bet nenuleidziu ranku oi papuku😃

05. Sep 2011, 13:15

sako,kad berniukams dazniau buna pilveliai,nei mergaitems