2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

16. Aug 2011, 14:32

Aha jau tikrai ka kosminiu greičiu 😃 sveikiname jus 😀

15. Aug 2011, 22:01

liabas mergytes😀kaip tylu cia😀o maniske tures dar du dantukus, tai viso bus 8 dantukai😀vienas apacioj kaip galvojau nedygsta, tik virsuj, tai apacioj du turim, virsuj keturis isdygusius ir du lenda jau😀tik si tie jau su 38 laipsniai dygo, mazyte mano uzvakar turejo, vakar 37 su dalim, sian jau viskas oki..tie dantys pas mus kosminiu greiciu auga...

14. Aug 2011, 19:07

Ačiū mergytes ačiū 😀

13. Aug 2011, 12:32

😀

12. Aug 2011, 20:04

Su pirmuoju dantuku!!!!!!!😀

12. Aug 2011, 10:15

sveikiname su pirmuoju perliuku. mes vakar turejome svecia dviem savaitem jaunesne panele tai abudu zaide grazu ziureti, vienas is kit zaislus ima , zuiri kaip kitas valgo, oi koks grazus vaizdas buvo 😀

11. Aug 2011, 21:30

Mes ir jau pagaliau turime dantuką!!!!!!!!!!!!!

11. Aug 2011, 13:35

liabas😀nu kaip fainai ir as laukiu kada ropos ji, bando bando gal jau greit ismoks😀)))nes jau baisiai nori, atsiseda ir eina pas mane ir pliuks ant nosies😃 maniske nevalge su mesa kosiu, vakar pirkau avienos tai valge, nespjaude kaip su kitom mesytem...desiu burokeli jau, Iveta sake duoti😀ir nupirkau trapuciu pilno grudo ryziu vaikisku duoti, tik vis ziuriu kad daug neatkastu, nes tik ir kesinasi viska iskart susigrusti i burnyte;DDDD pirkot kuri kukiu naujo lavinimo zaislu?as galvoju nupirkti tuos burbulus kur vaikiski buna, vaikas kur zaisti gali, tik nezinau ar patiks..ai mano pana ismoko vezime is gulimos padeties isikabinus i vezimo rema atsisesti, pasiekimas musu😉

11. Aug 2011, 11:25

aga, tik darzovienes, vaisiu tyreles... pienisku kosiu vis dar nei y burna neima 😀 nu bet jau koks mano mandruolis, bando atsistoti, taip juokingai.... 😃 pirma nukeliauja ant lovos pakopos, atsireme rankomis atsiklaupia ir paskui kelia uzpakaly, tai tiek juokiuos 😃 dabar pats ydomumas, visur bando nusliaust... 😀

11. Aug 2011, 09:45

Geras rimtute, matyt nujaute kad nieko gero jei nevalgysiu ves pas daktarų 😃 tai tik daržoviene valgo ane taviškis?

10. Aug 2011, 18:18

na maniskis isvis buvo sustreikaves del kosyciu, suvalgydavo kazkur per visa diena tik 50gr, buvau strese.... uzrasiau pas gydytoja, va kaip poryt turim eiti... o jau kaip antra diena maniskis pradejo koses valgyti kaip reikalas,😀 (isskyrus kruopas visas) net pilvukas jau suapvalejo 😃 tai nezinau kas jam cia buvo nutike kad nieko nevalge isskyrus aisku pienuka...

10. Aug 2011, 17:16

mano ir blaskosi tai migdau ant ranku laikau kojytes, rankytes tada uzmiega, o lovyteje tai vartosi ir neuzmiega, galvojau cia tik maniskis toks nenuorama, bet va ir jusu ant ranku miegdosi

10. Aug 2011, 16:32

😃 ui tie vaikai gudrūs 😀 Rimute o kaip taviškis jau pradėjo valgyti košytes?

10. Aug 2011, 14:57

O mano mazylis uzmiega kaip visada su papuku mano burnoj, bevalgydamas... tai supuoti reikia tai guledamas lovoj... bet su mumis visada miega... labai blaskosi naktim, per miegus sliauzioje po visa lova... va maniskis tai atsisesti nemoka is gulimos pedeties... tik jau moka nuejas prie stalo ar televizoriaus staliuko atsistot ant kelenuku ir viska ismetyti is tenais 😃

10. Aug 2011, 13:52

Ant rankų užmigdau ir tada i lovyte dedu

10. Aug 2011, 12:39

tai ir ant ranku supi kad uzmiktu, o lovyteje miega?

10. Aug 2011, 10:59

Aš tai migdau dar pati, supuoju. Vakare tik kai einam naktiniam miegui tai pats pavalges užmiega

10. Aug 2011, 10:30

sveikutes, na maniskis sliauzia jau ant pilvo ir vakar vakare lovyteje pats atsisedo 😀 kaip uzmigote mazuosiu

09. Aug 2011, 19:42

nieko Rimut, dar ne karta susidas ta galvyte, va mano sunenas nuo lovos nuropojo, po akim melyne, sesuo isterijoj, o jis juokasi, stai tau ir vaikai😃

09. Aug 2011, 18:45

Sveikos mamos, o mano maziukas jau sliauzia ir ropoja... tik reikia priziureti... 😀 nes anakart kol vista marinavau buvau palikus pasliauziot tai nuropojo prie stalo ir ysikibes jau buvo klupejo ant kelenuku, tai gerai kad pamaciau o jei butu nukrites butu susidauzes galvyte, tik va dar niekaip neturim dantuku 😀

09. Aug 2011, 17:08

Jooo išmoks visų išmoks, bet aš jau norėčiau kad mano ropuotu 😃 jis taip nori jau dalyvauti toks aktyvistas matosi, bet nesiseka, pyksta tada 😃 daba dedu jį į ta šokliuka kur ant duru kabinasi tai patenkintas strikinėja 😃

09. Aug 2011, 15:11

Aga, mano Elija spartuole😃 ropoti bando, juokas ima is jos, bet ismoks😀

09. Aug 2011, 08:52

oho kiek daug dantuku pas jus, pas mus dar tik vienas matosi o kitas tik jauciasi kai pabruzini smegeneles

08. Aug 2011, 21:45

as nieko daug neduodu, obuoliuko pagriauzti, banano daviau, tu biskvitu kur sakiau, kazkaip bijau kad nepaspringtu😀duosiu zuvies as jau ragauti😀musu trys dantukai jau isdyge, turim septynis😀keturi pilnai matosi, kiti trys dar maziukai😉

08. Aug 2011, 19:50

mano mazasis ir jau pasliauzia kaip gyvatuke ant pilvo dar keturiomis sunkiai pakyla tik truputy pabuna ir atsigula, bet jau ratu sukasi tai gerai kur noretu nueiti pasisuka mokame penkis duoti rankyte, 😀 as daviau jau alyvinio obuolio pakaitinus, dar zalio nebandziau

08. Aug 2011, 18:26

Sveikiname Gabrielyte su antruoju dantuku 😀 Na mums dar pilnai neišlindo bet daba dar daugiau jaučiu jo tai sakau gal jau greitai išlys 😀 Ką mamytes duodate savo vaikučiams dar ragauti? Beja mano Kristupas ir šliaužti jau moka, kur reikia ten nušliaužia arba nusiridena kaip jam patogiau 😃 bet mes dar nesėdim patys vieni

08. Aug 2011, 13:20

liabas😀o mano mergina ropoti bando, stojasi isikibus, zodziu eiti jau nori kaip turi buti😃 tik nesigauna jai ropoti dar, nukrenta ant nosiuko, linguoja atsisedus,pirmyn krenta ir kojyciu nesudeda vaizdas geras😃 o stojasi isikibus man i kelius😀nesliauzia pilnai, bet ropos greiciau😃 sveikinam Gabriele su antru dantuku😀*

08. Aug 2011, 11:28

o as niekaip nesulaukiu kada ji sliaus, matyt i mane bus ir nesliauzios😀

08. Aug 2011, 11:22

mano Vejas jau sliauzioti pradejo kaip kirmeliukas iriasi tolyn jau atsliauzia pas mane kai pamato kur as esu, kaip graziai atrodo pasaka vaizdas 😀

08. Aug 2011, 11:21

sveikutes pas mus ir jau lenda antras dantukas, sveikiname ivetuke tavo atzalele su antruoju dantuku

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 61