2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

08. Aug 2011, 09:21

beje vilte ir kristupa sveikinam su pusmetuku😘

08. Aug 2011, 09:20

labas rytas visoms😀pagaliau grizom jau namuciu 😀oras pajuryje mums pasitaike pasakiskas😉o gabrielyte per atostogas uzsiaugino antra dantuka 😀

06. Aug 2011, 15:45

liabas😉as daugiiau link lietuvisko linkstu, bet ir is cia pasiemu kas man tinka, na zodziu ir vienas ir kitas turi savo privalumu, tad as per daug nesuku galvos😀mano pupa jau visai pasidare dalyve, juokiasi, bendrauja, ismoko daryti kuku kaip as sakau:uzsidengia dekuciu galvyte ir atsidengia, sakai kuku, ji vel uzsidengia😃 supranta ka jai sakai, reguoja labai, su zaisliukais jau kitaip zaidzia, zino ka daryti reikia😃 dugstam kartu😀reiks ziureti lovyte ir pirkti jau didesne, gal miegoti prades viena, nes jau mane baigia isvaryti visai is lovos😃 mums sloga dar nepraeina niekaip, per dantukus..

06. Aug 2011, 09:31

Sveikutės mamytės 😀 Na mes buvom su Kristupėliu pas močiute kaime beveik visa savaitėle. Tai smagiai labai pasibuvom, da sese pasiėmiau ir su savo dviem vaikučiais Daivute sveikiname su pirmu perliuku 😀 Kamiliuk nu rimtai labai skiriasi vaiko auginimas lietuvoje ir pas jus. Ką darysi? Kokį auginimo būda rinksies? 😀

05. Aug 2011, 15:50

sveikutes na pas mus jau islindo pirmasis dantukas jau ir antras turi islysti nes skylute pasidariusi tai jau turime viena perliuka ir mes, sunkiai jis cia lindo bemieges naktys mums abiems, na bet ka padarysi tik va gaila vaikucio kad jam skauda ir kankinasi

04. Aug 2011, 14:22

Klausykit mamytes duodat kiausinio tryni kuri jau?man cia gydytojas sake, kad jau galiu duoti, bet man idomu ar duoda kuri jau?cia labai idomiai vaiku valgiarasti sudaro, tarkim is vaisiu tik tuos, kurie neturi seklyciu😃 o nustoti blenderiuoti tik metuku ir tada duoti jai paciai valgyti po mazus gabaliukus, kazkaip viskas kitaip nei Lietuvoj😀o as pasigyriau kad 7dantukus turi, tai jis sako tai dar tik pirmi, kramtyti nemokes, tai kazkaip man ir neaisku...gris Iveta viska mums papasakos😀

04. Aug 2011, 14:19

Liabas😀su pusmetinuku musu pagranduke😀siunciam su Elija po buciuka😀* mano maze blaskesi visa nakti pirmadieni, jauciausi taip kaip naujagimi tureciau vel:kas 3val atsibunda, verkia, tie 3 dantys ir sloga issauke, tai sunku kvepuoti, zodziu su vyru visa nakti vargom, bet visos kitos naktys super😀sugudravom ir paliekam kiemelio duris atidarytas, grynas oras jai padeda😀bet uz tad dziovykle uzstatom kad niekas neilystu ir patys miegam isitempe😃 nes ilipti gali i kiemuka, truputuka baisu☹ko del vaiko nepadarysi😀o mes sveriam 9.520kg ir esam 73cm, per 2men priaugom 1,5kg ir 5cm, dideles jau😉

04. Aug 2011, 12:07

sveikutes, na pas mus jau turetu islysti dantukas nes jau pasidariusi skylute, bet siaubingai blogai miega, blaskosi, pabudineja kas valanda, vakare irzlus, sunkiai uzmiega, kankina vaikuty tie dantys ☹

02. Aug 2011, 09:59

labuka mamukai 😉 mes savaitgaliu irgi nesiskundziam, buvom latvijos pajury 😀 viskas butu ok, jei nebuciau apsinuodyjus maistu, tai pora dienu negalejau numust temperaturos ir draugavau su wc ☹ sende jau geriau, tai galesim su Viltuku puse torto valgyt ir pust puse zvakutes 😃 penktadieni buvom pas daktare, tai sveriam 9kg (-200g) ir esam 71cm (+2cm) o dantuku dar neturim ir nematyti 😃

01. Aug 2011, 09:18

Labas mamytes. Na mums savaitgalis ir geras buvo. O šiaip Kristupėliui labai patinka šunys, jis kaip juokiasi iš jų o da jei suloja išvis juokas pasipila 😀

01. Aug 2011, 09:13

sveikutes, kaip savaitgalis praejo mes tai sode buvome tai baseinukyje maudesi linksmas, o vakar tai zoologijos sode tai dairesi y gyvunus tik va uzpuole miegutis viduryje pasivaiksciojimo tai uzmigo neviska apziurejo bet patiko jam dairesi 😀

31. Jul 2011, 17:41

Aš ir neduodu kas nepriklauso pagal amžių. Šiandien buvome gamtoje tai Kristupui leidom nuogam pabūti, koks patenkintas vaikas buvo, kad vartėsi ant dekiuko 😀

30. Jul 2011, 21:27

liabas😀ne ne tuos kur valgyti, cia specialus kramtyti dantukams😀as dar neduodu nieko ko jai negalima ir mano nuomone dar nereikia😀gerti tik vandenuko ir sultyciu kartais, o valgyti kas priklauso pagal amziu jos😀obuoliuka pagriauzti ir as duodu, agurka, labai patinka jai, baronkytes kietas, bet dabar su keturiais dantukais perkanda greit;D o vadinasi bickiepegsnteething biscuits for babies😉

30. Jul 2011, 13:16

Nu kieta tu babu esi 😀 Aš kisieliaus tai tikrai neduodu, o barankyčiu duodu pagraužti, obuoliuka duodu dar. O tie sausainukai kur prie maistelio yra jie yra nuo 8 mėn aš žinau tuos, bet Kamile tai tikrai ne tuos duoda.

30. Jul 2011, 12:53

Sveikutes. Jus cia diskutuojate apie sausainius, tai as pirkau maziui HIPP babys bisquit, jie yra trapus, tai as juos maisau su obuoliu ar bananu tyrele ir gaunasi tokia kosyte, tai maziukui patinka. O siaip galima ir lietuvisku nupirkti, pvz Gaidelis, ar kokiu baronkyciu, tikrai musu zuikiai jau nera mazi ir galima duoti tokiu dalyku. As dar jam ir kisieliaus isverdu, pvz melyniu arba vysniu, tai irgi skaniai geria.

30. Jul 2011, 12:19

Sveikutes mergaites, Jurgita zinok as sausainiukus maciau pirk maximoj, prie visu vaiku maistuku...
Beja siandien mano pupuliukui 7 menesiukai 😀 o dar nei vieno dantuko neturi... sedi ir dar nepakankamai gerai, nu ziopliukas mano Amandukas 😀

30. Jul 2011, 08:33

Sveikutės. Tai rimute paskui pasakyk tu man pavadinima tų sausainiuku ok . Niu va mes vakar buvom pas daktarų tai paskiepijo mažiuka, verkė labai sake vienas skaudus skiepas ☹ Mes šį karta paaugom nedaug daba esame 71 cm, o svoris 8300 g tai va tokios naujienos, jau manau greitai greitai sulauksim to perliuko ir mes pilnai išlindusio 😃

29. Jul 2011, 15:04

ai va siandien buvom pas kardiologa... nelabai ka ten galejo sake patikrinti, nes taip verke manasis pamates gydytoja kad nejo nuramint 😀 turbut baisei nepatiko 😀 bet sake stebeti reikia, nes dar kazkas tenais atvira... tai nauju metu pradzioj dar kart turime apsilankyti....

29. Jul 2011, 15:03

sveikos merginos, o kaip Kamiliuk vadinas tie sausauniai? as cia parduotuvese ir maciau yra sausainiu tokiu pailgu pirkt... bet nezinau ar jie kieti ar ne... pakely yra, dar taip paziurejus nusistebejau kaip tokiems maziems gali buti sausainiu, juk uzspringt gali... bet turbut ten tikrai bus kieti 😀 reiks pabandyti nupirkt 😀

29. Jul 2011, 14:07

liabas😀ai cia tokie ilgi labai kieti biskvitai, duodi vaikui ir jis ciulpia ir kasosi dantukus😉reiks ir man tu kukuruzu paziureti tada, gal rasiu lietuviu parduotuvei ir as😀cia tiem dantukam ko tik nori yra, tik pirk😀

29. Jul 2011, 09:56

O koki biskvita tu čia duodi? Nesu girdėjusi tokio dalyko 😀 pas mus lietuvoje gal nėra net? Kukurūzus duodam tai javinges firmos 😀 tokie apvalūs yra žiedeliai berods vadinasi. kristupas ir mėgsta juos 😀

28. Jul 2011, 18:44

geru atostogu mergaites😀o kokius kukuruzus tu duodi?as sian radau toki ale biskvita pailga, ji uzrisi ant sniuriuku ilgo ir duodi vaikui, jau koks kietas, as neperkandu, skirtas dantukams kasyti, Elija sedi ir kankinasi kad neatsikanda😃 bet patinka jai😀nu jo jau kaip pasipyle pas mus dantukai iki metu 32 isdyks😃reiks maziau tada blenderiuoti ir man😀

28. Jul 2011, 15:17

na va jau pas visas mazieji turteliai turi dantuku, o pas mus dar nesimatonei vienas dantukas, o miegaprastai blaskosi ir taip kazkoks irzlus pasidares tai laukiu gal dantukai sakau kankina ☹ geru atostogu ivetuke 😀

28. Jul 2011, 14:47

Oi Ivetuk gero jums poilsio 😀 smagiai pasibūkit 😀
Elija rimtai kokia spartuole, šaunuole mūsu 😀 O musm dar neišlindo dantukas, jis jau matosi ir jaučiu bet neprasikale dar ir viskas 😀

28. Jul 2011, 14:29

ryt lekiam i pajuri,kur poilsiausim visa savaitgali 😀tai jei ka visoms geru atostogu susisieksim kita savaitgali 😀

28. Jul 2011, 14:28

labukas 😀mano skype atevi23...na nieko mergyt,as dar blenderiuociau,bet ne iki vientisos mases, palikciau kol keli mazi gabaliukai lieka..reikia musu mazyliams mokintis ir kramtyti.mano gabi tai kai buna keli gabaliukai tai jau kramto 😀manoji pupa lb megsta kukuruzus tai i lauka be ju neimanoma iseiti 😀taip juokingai atrodo 😃 Elija tai jau visa dantuota, o mes tai jau zymiai atsiliekam dar tik su vienu..buvom pirmos su pirmu,bet va elija mus pralenke 😀saunuole elija ir dar karta sveikinimai sulaukus tiek perliuku 😀

28. Jul 2011, 14:00

Iveta atsiusk man savo skype, buk gera, as pamirsau😀paplepesim ir klausimu turiu😀as tepiau dantukus merginai ir ka jus manot, dar trys dantukai matosi😃 bus su 7 dantukais mano pupa;D tai kaip dabar su maistuku daryti?dar vis blinderiuoti ar jau stambiau duoti?jauciu reikia gydytojai sukti ir klausti kaip elgtis..Iveta daktaryte musu ka darytum tu😉?

28. Jul 2011, 13:21

liabas😀as Jurgita dar nesveriau, reik pasiskambinti uzsiregistruoti pasisverti, o ugi pati matuosiu, nes nematuoja cia, nebent neurologas, eisim čd rugpjucio😀mano mergyte jau su keturiais dantukais😃 sveria ji kokius ą0kg as galvoju, nes sunki, o ugis koks 74cm, nes jau rubai per mazi visi kurie buvo iki 74cm😀mes nakti miegam visa kaip visada, paverkiam truputi, bet del dantuku cia, nes niezti jai labai☹o siaip viskas kaip buvo, zaidzia panele jau atsisedus, sliauzti kartais nori kartais ne😀viskas idomu ka mama turi, zaislu milijonas tik nelabai zaidzia su jais, perku vis, pazaidzia diena ir viskas😀zodziu mamyciukas ji😀

27. Jul 2011, 17:24

sveikutes na maniskis ir isdykes tuk dugti nori, na me spriaugome 500g bet tik 1,5cm tai gabrielyte y ugy paaugo daug ir sveriete daugiau nei mano vyrukas😀

27. Jul 2011, 08:19

labas rytas 😀mes buvom jau pas gydytoja tai sveriam 8600g(priaugom tik400g) ir esam 67 cm(paugom 4cm).gyvenam normaliai,tik mano Gabrielyte tokia pasiutusi pasidare, nebenori viena buti, tik kad as su ja isdykauciau 😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 61