2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

26. Jul 2011, 22:15

jurgita o kokio tavo svorio ir ugio leliukas, na mes nakty ir geriame sultukes bet nepabunda tik labai blaskosi tai duodu atsigerti, tai parasykite kiek jus paaugote, mus siandien skiepino nuo hepatito tai buvo verkimo ☹ dabar nakciai kopusto uzdejau ant kojytes kad netintu, labanakt visiems

26. Jul 2011, 21:40

mes irgi nakti karta keliames, bet ne valgyt o arbateles. O musu parametrai 5men buvo 69cm ir 9.2kg 😃 penktadieni eisim puses metu skiepo ir pasisversim bei pasimatuosim 😀

26. Jul 2011, 21:28

Na mes šiandien bandėm valgyti kas 4 valandas tai pavyko, vakare tik prieš mieguti daviau po 3 val valgyti kad nebereiktu žadinti iškarto. Maniškis tai dar nakti keliasi valgyti, bet daba gal sakau pradės miegoti ir nakti, nes kai rečiau valgome pastebėjau kad daugiau suvalgo. Ryt keliausim pas daktariuka, matysim kiek mes sveriame ir koks ūgis mūsu jau. Kamile o koks tavo mergytes ūgis ir svoris taip pat kitų mamyčiu vaikų kokie parametrai yra 😀

26. Jul 2011, 17:40

na va buvome pas daktare taisveriame 853kg ir ugis 71,5cm dar neleido vedzioti uz rankyciu bet mano vyrukas labai nori taip vaikscioti tai reiks kazka kita galvoti kad uzimtume😀

26. Jul 2011, 13:14

liabas mamytes😀mano mergina dar tures du dantukus virsuje, tai is viso jau keturi😀jau taip kandziojasi, tai dabar kas dar labiau😃 as siandien tada duosiu ta marmaliuze su triusiena, vakar ieskojau triusio, tai parduotuvese tik pasijuokiau su pardavejais, sake turi tik kaledu metu, tai ieskosiu versienos😀gal strucio rasiu, pienisku kosiu visokiu pripirkau, ji megsta, valgo😀Rima maniske ir gi ziaugsciojo pora kartu, as ir dainavau ir lektuvelius skraidinau ir suvalge, zaidimo forma😀mes einam miegoti apie 10val, o keliames 8val😀ilgai miegam😀o valgom kas tris valandas, tik ryte pienukas, po 2val vaisius kazkoks, ir 12val kose, vienintele 4val pertrauka rytine😀kaip musu draugyte gyvena?😀

26. Jul 2011, 11:03

sveikos, na mes jau nustojome valgyti namty pavalgo 22h ir po to 6 ar 6h 30min tai manau gerai bet mes suvalgome pieno 170 - 180 gr. ir jau valgome 3 kartus koses, bet jas gerai valgo visas siandien ragausime su triusiena bet manau valgys, diena valgome kas 4 valandos kartais buna ir 4,5 iseina jei pramiega. mes dar tarp valgymu tai kokio banano tai tyreles kartais uzvalgome na aisku nevisada

25. Jul 2011, 14:27

maniškis nakti ir keliasi, seniau nesikėle o daba vėl keliasi. Mes valgom kas 3 valandas taipogi. Jis man mišinuka tik 130 ml tesuvalgo ir tai nevisada, tai gal dėlto keliasi ir nakti pavalgyti nežinau net.

25. Jul 2011, 11:49

sveikos merginos, oi kap jums gerai kad naktim nevalgo jusu vaikiukai, mano tai kaip valge kas tris dvi valandas taip ir toliau.... ir aplamai dienom kosiu visiskai mazai suvalgo, bijau kad nesukustu visai... net nezinau ka duot kad valgytu.... kruopu koses visas atsisako, vis dar nuperku pabandymui, net bandau gudrauti, duodu megstama kosele darzoviu, paskui kita sauksta bandau ykisti pieniska kosyte, tai rupuziokas atskiria 😃 sitaip kratosi kad baisu... net ziogzioti pradeda... nesuprantu is kur jis cia nemegsta... ir aplamai per diena koki tik 100gr kita kart 150gr suvalgo koses cia sudejus viska.... visai nevalgutis mano mazius...

25. Jul 2011, 09:55

labukas 😀na mes valgom dar 24 val pienuko ir ryte 7 val pienuko, o per diena tai 3 koses.😀viso yra 5 valgymai 😀mano gabi apzora,nes jei issimciau 24 val valgyma triuksmas butu bele koks 😀jo jau mes turim dantuka,paaugo jis...o kito dar nesimato 😀

25. Jul 2011, 09:29

aisku, na as vistiena duodu namine tai be tuchemiju, tai jau valgoten tris kartus koses, o nakty dar valgote ar ne?na as ir jau duosiu tris kart tai iseis 2 kartai pienuko, nakty jau nevalgome. Na jau nemazai mamyciu dave kivy anksciau ir nieko as kitur susirasau gal jau inetuke tavo leliukas dantuku turi?

24. Jul 2011, 14:59

askiek zinau pati nevertingiausia yra vistiena, o jei perki ar vistiena ar kalakutiena tai visur tos chemijos...galviju gal reiktu pabandyti strutiena, kaune yra parduotuve ir kazin kokia kaina? 😉o ar kivis ne per anksti duoti,jie beveik kaip citrusiniai vaisiai, o ju nepatariama iki metu laiko neduoti..daivutel, mesa duodu viena karta dienoje, kita kose kruopu, o kita kose tik darzoviu 😀

24. Jul 2011, 11:46

ivetuke zinok nepatariama duoti kalakutienos geriau paukstiena nes ta pirktine kalakutiena tai vien chemija na nebent gauni namuose augintu kalakutu, o tu kiekvienam maitinimui duodi mesyte kai darzoves valgote, na mes ragavome kivio jau tai labai susirauke ir atsirugo tai net sutase tikriausia vienas perrugstus reiks maisyti su kokiu bananu, nors ir isnokes buvo

23. Jul 2011, 20:28

labukas 😀kamile is karto visa indeli duok,ir pasiziurek ar neberia..as tik dar ta kosele blenderiavau ir ipyliau misinuko 30 ml😀o jei siaip mesyte tai nuo 50-100g vienam kartui.as dedu is akies,nesveriu😀daivutel,ragaujam tik triusiena,bet sakiau kad reiks pabandyti kalakutiena. kita savaite jau bandysim zuvyte..zuvi galim duoti po 2 sav kai pradeda valgyti mesa 😀

23. Jul 2011, 16:49

kamile, mes nors ir mazesnes, bet esam ragavusios naminiu braskiu, avieciu, juoduju serbentu ir net abrikosu, duodu viska ka turiu kieme, aisku stebiu ar neberia ir nera dirglumo 😀 kol kas viska skaniai valgom. Be to pradejom gert paprasta pienuka ir pagaliau baigesi bedos su pilvuku 😀 mano pasiutmerge vel panasi i senaja pasiutmerge, nes pora ar trejeta menesiu kovojom su pilvuko putimu, o as vis kaltinau dantukus, bet ju kaip neturim taip neturim ir nepanasu kad greit turesim 😃

23. Jul 2011, 16:34

liabas mamytes😀vakar parasiau, nes galvojau kad nebeprisesiu, o va atejau vel, skrendu sian vakare, tai apie 6h is nam isvaziuosim, nes reisas is vilniaus😀mes ir jusu labai pasiilgsim Iveta😀sedziu ir skaitineju ka galima duoti maziukam nuo 6men, tai Iveta noriu paklausti, jei as nupirksiu tyrele tarkim su triusiena, ja visa ir duoti?pabandymui?o jei pirksiu atskirai triusiuka tai kiek jo ideti, nedauk, ane?griziu ir jau nuo pirmadienio duosiu ir as mesyte😀o nosipirkau as marmaliuses su triusiena, tai ji su ryziais., tu ta Iveta davei?ka dar duodat mamos?paskaiciau, kad uogytes galima jau duoti, bet nezinau bijau as dar😀

23. Jul 2011, 13:17

oho kainukes versienos, na man viena tai sake kad triusiena 35kg bet va matai yra ir pigiau. ar valgote jau kokia kita mesyte be triusienos, mes tai dar tik paukstiena valgome, bet jau bandysiu duoti ir triusienos turiui kulsele taiten kelimes sykiams

23. Jul 2011, 11:58

labukas, as mokejau uz 1kg po 25 lt,kaune turguje maciau 1kg-27 lt. 😀o versienos kainos tai ispudingos kg-5🤓60lt 😀

23. Jul 2011, 10:23

laba, ivetuke tu lygtais minejai kad pirkai triusienos, sakyk kiek kainuoja kilas, ydomu kokia kaina ?

22. Jul 2011, 20:35

visus sveikinam,kas sulauke pusmetuko😀kamiliuk, mums lb liudna kad isvykstat ir laukiam sugriztant😀gero skrydzio jums 😀

22. Jul 2011, 19:04

aciu uz sveikinimus, na nemanau kad peranksti jau sedi tai reikia po truputy pratinti, na bet cia kiekvienos nuomone

22. Jul 2011, 18:14

Jo aš ir skaičiau kad per anksti vaika sodinti ant puoduko, nes jis nesupranta dar ka daro. Tai esu tokios pat nuomones kaip Kamile 😀 Mums šiandien 6 mėnesiukai suėjo ir 😀 Ačiū Ivetuk už sveikinimus 😀 Kamiliuk gero skrydžio jums 😘

22. Jul 2011, 16:07

labas😉jau sodini ant puoduko?geras..man mama sako sodinti, bet as nesodinu, kol kas tikrai ne, gal metu, nes as manau kad vaikutis dar per mazas ir nesupranta ka daro, cia tik mano nuomone😀sveikinu su puse metuku mazaji vaikinuka😀o mes daromes nuotraukas, ruosemes i miesta, bet prakiuro dangus tai neisim turbut, eisim sampes su mama gerti, atsisveikinimo vakariene😃

22. Jul 2011, 10:44

sveikos mamytes, mums jau siandien puse metuku, ir jau ant puodo sedome tai pirmas kartas sekmingas padareme 😀

22. Jul 2011, 07:47

Mielos mamytės, pasidalinkite tokia šviežia savo gimdymo patirtim, atsakykite į klausimu apie tai, kaip praėjo gimdymas, kaip jums sekėsi žindyti ligoninėje, kaip elgėsi personalas. Išrinksime ligoninę, draugiškiausią mamai ir mažyliui.
http://www.publika.lt/apklausa-15-4e0d8817c4164.html
Ačiū!

21. Jul 2011, 21:50

labuka 😉 aciu kamile uz sveikinima, tikiuos sikart bus laiminga pabaiga 😍 o pas mus nei dantuku nematyti, nei sedim, zodziu esam tikros pagrandukes 😃

21. Jul 2011, 19:22

labas😀ai man tie maniezai ne prie sirdies😀o as pripirkau obuoliu tyres Elijai marmaliuzes ir veziuos😀o paskui mama sius, nes labai skanios ir Elijai patinka😀sestad isskrendam, siandien tase siusim, na zodziu reikalu kalnas😀sveikinu Martina su naujo gyvenimo pradzia😀

21. Jul 2011, 17:11

sveikinam kristupeli su pirmu dantuku 😀

21. Jul 2011, 15:35

Labas visoms mamytėms. Na įtariu kad Kristupėlis greitai turės pirma dantuka, jau matau smegenėlėse balta taškiuka 😃

20. Jul 2011, 16:04

O kodėl tu prieš maniežus Kamile, juk labai geras daiktas yra jei keliauji kur, vaikas visada turi kur miegoti, o taip suk galva ar bus kur paguldyti. Aš tai už kelionines lovytes 😀

20. Jul 2011, 16:02

Mtai kamiliuk galėjo nepatikti vaikui jūra, nes šalta vistiek. Maniškis vakar ežere tai patenkintas pirštukus mirke 😀

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 61