2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

27. Sep 2011, 15:53

sveikos mamytes😀 auginu sukeli sausinuka,butu malonu pabendrauti😀

27. Sep 2011, 15:09

eik tu nu geras ot Vilte 😃

27. Sep 2011, 10:49

labukas 😉 jurgita, manoji pati nieko nedaro 😉 pasodinu tai sedi, pastatau, tai stovi, o paciai jokio noro kazka daryt 😃 o kam, jei mamka viska uz ja padaro, lepunele pas mane auga 😃

27. Sep 2011, 10:12

Labas mamytes. Kaip faina jūsu jau kleckiukai stovi, mano dar nenori stovėti, kai paimu už rankyčiu tai eiti labai nori bet pats dar nemoka atsistoti. Kažkaip čia jaučiu mes paskutiniai likom kurie dar nestovim

25. Sep 2011, 16:12

sveikutes, na mano vyrukas tai ir tik 9kg sveria bet 75 cm, jau pats visur atsistoja ir ismoko atsitupti ir vel stoja patinka sportuoti😀 megsta pats pasileisti viena ranka, bet kai paimi uz vienos rankos tai bijo reikia abi imti vienam saugiau atrodo patikimiau kai pats laikosi😀

23. Sep 2011, 12:50

sveikos mamos, oi kaip senai cia bebuvau, vis neatrasdavau laiko ateiti, maziukas suryja visa laika, o aisku kai atsiranda tai jau pati noriu kojas istiesus pagulet.. tai va mano padukelis pirmas gimes bet turbut maziausei sveria, tik kokius 9kg.... kaip visada mazai valgo, mano pienuka vis siurbia ir siurbia 😀 niekaip nezinau kaip atpratint, naktimis kokius 5-6 kartus keliames valgyt, turi jau du dantukus, vienas virsui kitas apacioj, ir jau trecias pareina y pavirsiu apacioj 😀 kaip visada pietuku miegas trunka tik pusvalanduka... oi koks padukes, tik speju paskui jy lakstyt, virtuvei jau visas spinteles stalcius krausto, tai jau viena stalciu jam paskyriau.. tai darbuojas jis ten smagei su zaisliukais 😃

21. Sep 2011, 13:56

oo, kaip Vilte duoda i prieki, visas pralenks tuoj😃 maniske 75cm ir 10kg20gr😀siandien su elija darom spintos revizija, atrenkam kas jau neetinka ir kas jau per maza, tai kaip gaila atideti i sona vasariskus rubelius☹truputuka i maisiuka, nesiu atiduoti i carita, o kitus i spinta, ale kitam busimam leliukui😃 melsiuos kad butu mergyte, aisku ne dabar😃D reik rudeniniu pirkti, striukiu, sukniu, golfiuku, zodziu daug reikalu laukia, smagiu😃Dlyja, tai nera ka veikti, pupa snaudzia, as kavyte geriu atsikels ir keliausim zaisti😀

21. Sep 2011, 08:07

nu jo nemazos tokios😀o mes pacios maziausios esam,bet ne lengviausios 😀

20. Sep 2011, 21:10

mes maziausios bet didziausios 74cm ir 10.5kg 😃

20. Sep 2011, 20:44

jau kokios dideles😀))

19. Sep 2011, 15:19

labukas 😀na va grizom is poliklinikos sveriam visus 10 kg ir paaugom iki 71 cm 😀jau galima sakyti beveik sveikos,jau tik siek tiek slogyte yra 😀

19. Sep 2011, 12:28

ai aga zinau as ji, sakiau mamos prasysiu kad nupirktu ta suniuka, nes jis lietuviu kalb a sneka, o cia angkiska nupirksiu, bet veliau, nes dabar ji nieko nedaro, tik etiketes valgo😃 ir visur lipa, va rasau o ji isikabinus i lova raso kartu, pasiutusi mano mergyte, visai nebenori sedeti, prades eiti tai bus mamai kosmaras😃 dietos nereiks laikytis😀o jusu maziukai turi koki iproti ?maniske pries miega visad tampo mano plaukus, jei tetis migdo tecio tampo, visad ir jei neranda verkia😃 ir dar kai man kanda tai juokiasi, zino kad negalima, bet daro ir juokiasi, sakau isdykusi ji labai😃

18. Sep 2011, 19:34

mes turim lavinamaji-mokomasis meskiuka,lietuvoj analogas yra suniukas.tai gabi zaidzia su juo,be jo mes niekur neiseinam😀

18. Sep 2011, 19:32

nu va, Gabi kaip Elija, vienodai sveria, beveik ta pacia diena gimusios, tik ugiai skiriasi😀smagu, kad jausveikstat😀as siandien Elijai nupirkau pirma lelyte, tiksliau leliuka maza😀))tai spekit ka ji daro, o gi griauzia atikete medziagine ir visas leles reikalingumas😃 rinkom zaislus siandien jai ir per ta gausybe ju nieko neisrinkom, daug labai lavinanciu, bet turbut pirksim nuo 9men ir paskui nuo metu, nes tokio amziaus kaip ji dabar jai tik 5min ir nebereik😀ir taip jau nera kaip kur praeiti per jos zailsus😀gal kuri ka pirkot ir tikrai zaidzia maziukai su tais zaislais?

16. Sep 2011, 22:11

labukas 😀na mes po truputi sveikstam. Buvom pas LOR gydytojus, tai itaria gabrielytei alergine sloga, todel po 20d. varysim alerginio testo daryti😀 tikiuosi nebus alergiska sunims, nes nzn ka reiks daryti su suniuku, juk jo neimsi ir neismesi ☹ tik pradejom vakar gerti antialerginius vaistus, tai naktis superine, dienos metu beveik nereikia valyti nosies 😀jurgita mes naudojam huggies walkers arba libero😀pirmadieni eisim taip pat pasisverti ir pasimatuoti,o vakar sveriau savo pupa ant svarstykliu tai rode visus 10 kg,o ugio turbut mazokai turesim 😃 tikiuosi sieksim koki 70 cm 😀

16. Sep 2011, 12:49

hugges naturasni tikrai, bet man as meniskai jie praleisti pradejo, as tik kazkur pora val palaikau, bet kieme bunam ir tris val parke, tai pampers islaiko ir kelnes sausos😀))

15. Sep 2011, 16:06

sveikutes, pabandysime ir mes ta miau, nes as duodu Bio tai ir gerai valgo, o pampersus tai tik pampers naudoju net kitu nebandziusi, man jie patinka 😀

15. Sep 2011, 15:37

Aš daviau jogurtuka iš miau firmos su persikais nes kitokio nebuvo 😀 Na mes ir pampers naudojame tai gerai labai jie, bet kažkaip man pasirode tie huggies natūralesni

15. Sep 2011, 14:19

Sveikos😀Jurgita nematuoja ugio pas mus, tik labai retai😥manau kokie 75cm bus, rreiks namie paciai ismatuoti😀as pakeiciau hugges i pampers, nes pradejo man praleidineti, 3val jei buna su pampu kai kieme bunam ir jau visa sikna slapia, dzinsai ar kelnes, tai pakeiciau ir dabar super, i akti fict ar kazkaip, zodziu jie violetiniai, man labai patinka😀o hugges as visad su bio medvilne naudojau, man geriausi buvo kol nepraleidinejo😀varske siandien bandysiu duoti, o jogurtuka maniske valgo hipp kur su vaisiais ivairiais, bet pas mus daug visokiu ir labai skan us, kerta isijuosus😀

14. Sep 2011, 19:10

mano mazasis buvo per menesy priauges tik 100g bet ir juda ir nieko tokio sake bet po poros savaiciu jau 400g priaugo tai dabar sveria 9kg ir 75cm ugio. mano vyras tai skaniai valge jogurta davei jurgita suskokiu skoniu? ir kokiu pavadinimu?

14. Sep 2011, 17:23

Beja kas naudojate Huggies pampersus? Aš kažkaip noriu pabandyti juos parašykite kokius perkate, koks tikslus pavadinimas

14. Sep 2011, 17:21

labas mamytes. Nu kaip faina paskitinėti čia viska. Mes kita savaitėle eisim pasisverti. Labai man smalsu sužinoti kiek mano vaikis sveria. Bandžiau duoti jogurtuka šiandien Kristupėliui tai nevalge, nepatiko jam 😃 varškyte ir bandžiau duoti tai biški paragavo, bet ir nesudideliu apetitu. Šiaip valgo gerai mano pupa nesiskundžiu. Gaila kad Gabrielyte susirgo, bet jau raše mačiau kad po biški sveigsta 😀 kaip kitų mamyčiu mažiukai sveiki nesergate. Kamiliuk o koks ūgis tavo gražuolytes? Svoris tai geras matau 😀

14. Sep 2011, 17:03

liabas😀mes pasisverem ir sveriam 10kg ir 20gr, tain priaugom maziau nei 500gr per men, taip ir maniau kad maziau priaugsim, nes labai juda mergina mano, ka suvalgo ta issportuoja😀eisim klausos testa darytis ir jau iki metu turbut ramu bus, paskui skiepai😀as del vitminu dar neklausiau, paklausti reiks, reik ar ne, cia sistema kitokia😀

14. Sep 2011, 15:32

sveikutes, mes tai dar tik dabar pradejome gerti zuvu taukus ar jau nuo senei geriate ivetuke jus? dar mums daktare sake nusipirkti kalcio tai ir ta pradejome gerti kartu

12. Sep 2011, 19:18

Liabas😀reiks tada ir man paziureti, bet pas mus tas klimatas taip labai nesikeicia drastiskai, dregme ta pati visus metus, ir nebuna salciu, minus 5 turbut maxsimum, ir tai tik kartais, bet gal paziuresiu ir as kazka😀as gavau laiska ir eisiu i poliklinika tikrintis, na padarys gimdos kaklelio tepineli ir ziures pakitimus, man liuks, nes as turiu zaizdeliu, tai Lietuvoj nereiks privaciai eiti😀o gal netycia isnyko😀cia smagu, kad uz tave pagalvoja, man 25 kita men, tai del to ir atsiunte, kad kas metus jau turiu karta tikrintis😀ir maziuke treciadieni nesiu sverti😀

12. Sep 2011, 10:09

jau nebeduodu 😀

11. Sep 2011, 20:27

o D atskirai papildomai nebeduodi? 😀

11. Sep 2011, 20:24

nupirkau vitaminu kompleksa ,kur nuo 6 men. floradix-jie naturalus, is vaisiu ekstrktu,ten yra a,c,b,d,e vitaminu 😉

11. Sep 2011, 16:32

sveikatytes gabrielytei 😘 o kaip stiprinat imuniteta? Mes nezinau ka tokiam kleckui duot. Tik D vitamina ir zuvu taukus geriam.

11. Sep 2011, 15:13

labukas visoms 😀o mano gabrielyte apsirgo ☹sloguojam visu tempu, tai pupa nei miegot, nei pavalgyt padoriai negali..ko tik nedarau,bet mazai kas padeda...ji tokia piktute..skauda sirdi kai reikia valyti nosi, o ji rekia kaip skerdziama..tai va pirmas perspejimas, kad reikia jau ruostis ziemai ir pradeti gerti vitaminus,kad ziiema lengviau praeitu 😀mes jau pradejom stiprinti imuniteta 😀

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 61