2011 Sausinukės ir sausinukai

18. Jan, 09:06

Pradedu nauja musu temele :)

20. Jan 2011, 18:28

Na vat keliuosi ir aš su savo pilvuku čia, nes žiūriu nėštukių temelė visiškai užmiršta ☹ Ryt eisiu pas savo ginę, žiūrėsiu ką naujo pasakys (nors iš tos vištos nieko nesitikiu apart pasvėrimo ir spaudimo pamatavimo) manau kokią savaitę tikrai pernešiosiu, nes mano mama ir mane ir sesę pernešiojo, o tai kiek girdėjau įtakos turi, tad jau nusiteikiau dar savaitėlę pavaikščiot su pilvuku 😀

20. Jan 2011, 18:15

labas mergaites 😉smagu cia vel susitikti, bet kazkodel cia mazoka musu...☹juode, o koki varduka uzdejai savo lelytei?😉mes taip pat buvom siandien pas gydytoja, siaip viskas gerai,bet svoris nelabai nori augti,bet svarbu kad nekrenta ir po truputi auga 😀taip pat pabaigiau tvarkytis visus dokumentus del gabrielytes..tai jau galesiu atsipusti ir niekur neskubeti 😀isleidau ir savo mama i namus, nes turbut tetis su broliuku lb pasiilgo 😀

19. Jan 2011, 21:33

Mano rami, gali maitinimus pramiegoti, sian daktaryte buvo pasake viskas super taip pradziugino. nakti pirma namie ismiegojo nuo 0.30 iki 5.30 val.

19. Jan 2011, 19:27

Aga😀laba mamytes😀visos perbegit cia su lialiais jau😀sveikinu juode kuo nuosirdziausiai susilaukus mergytes, o vardas nuostabus😀mes sian buvom svertis, tai gimem 3.460kg, kol buvom nukrito iki 3.350kg, o dabar jau 3.660kg😀paaugom jau truputuka😀kaip tavo leliukas?ramus?mano mazytei pilvuka skauda, nors ir pati maitinu..masazuoju, naktim nemiega..vargelis😀

18. Jan 2011, 21:06

Pradedu nauja musu temele 😀

1 ... 58 59 60 61